Close
Faqja 6 prej 7 FillimFillim ... 4567 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 130
 1. #101
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  184
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Nete Lexo Postimin
  Nuk e pasna pa ket........
  o lulzoj fjuuusha o lulzoj mjaaaaliiiii fshatari te merr ymrin lale haha

 2. #102
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  184
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ariela, Arjona, Andra,

 3. #103
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga SystemA Lexo Postimin
  Humor Idiot,sipas kendveshtrimit tem.
  Epo.. qka me ba...ne na pelqejn

  per temen; emri Sibora me pelqen.

 4. #104
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Dea, Mia, emra te thjeshte , te bukur.
  Ky Mia m duket si emr kinez.
  E kishe m t bukur emrin Dea.

 5. #105
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Antarsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kelisa, Keli, Lisa, Isa
  Fjorela, Fjola, Ela
  Keta dy emra me pelqejn me shum per goca

 6. #106
  i/e regjistruar Maska e Annika
  Antarsuar
  29-03-2008
  Vendndodhja
  Ne psheretimen tende
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Klea ....Brunhilda...Melisa.....Melina....Annika ... Franceska....etj
  Para se te jepemi me zemer pas dickaje..lete vezhgojme sa te lumtur jane ata qe e zoterojne ate....!

 7. #107
  i/e regjistruar Maska e Bes-s
  Antarsuar
  04-02-2010
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Annika Lexo Postimin
  Klea ....Brunhilda...Melisa.....Melina....Annika ... Franceska....etj
  dhe, cilet prej ketyre supozohet se jane emra shqiptare??????

 8. #108
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  38
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime n 19 postime
  shume pak emra shqiptare pashe ketu .

  emra vajzash shqiptare;
  teuta
  liria
  ervisa
  kaltrina
  lindita
  besnike
  e te tjera.

 9. #109
  i/e regjistruar Maska e Annika
  Antarsuar
  29-03-2008
  Vendndodhja
  Ne psheretimen tende
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Bes-s Lexo Postimin
  dhe, cilet prej ketyre supozohet se jane emra shqiptare??????
  me vjen keq Bes-s por nuk degjova se donin emra shqipetare tema thote emra te bukur moderne dhe dhashe nje mendim
  Para se te jepemi me zemer pas dickaje..lete vezhgojme sa te lumtur jane ata qe e zoterojne ate....!

 10. #110
  i/e regjistruar Maska e Bes-s
  Antarsuar
  04-02-2010
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ska gje, na eshte bere tradite te veme emra anglez, italian, francez e cka tjeter jo, edhe emra kineze na mungojne, do te na dalin femij me emra si Jet Li Selimi

 11. #111
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga alketi83 Lexo Postimin
  Kelisa, Keli, Lisa, Isa
  Fjorela, Fjola, Ela
  Keta dy emra me pelqejn me shum per goca
  Boletini apo Mustafa?

 12. #112
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2013
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Un jam pej anglis dhe po them qe emri dohet mu kone: Olsana, Kiri Ku, Diellza, Fatlume, Fatmire. Ne angli kishte mu kan: Alish, Aisha, Rumman, Anya, Maya. Rendersi ka qe emeri duhet me tingulu shqipe.
  Ndryshuar pr her t fundit nga HABIRE : 29-11-2013 m 16:15

 13. #113
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Antarsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  444
  Faleminderit
  23
  25 falenderime n 23 postime

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Yllka
  Vesa
  Fjolla
  Ylleza
  Hana
  Rina
  Kaltrina

 14. #114
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,672
  Faleminderit
  164
  166 falenderime n 121 postime

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Me pelqen emri Ajana,dhe ia ruaj vajzes time ....:P
  Alejna,
  Herolinda,
  Brikena,
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 15. #115
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Serbez,
  Zenep,
  Ruke,
  Gjyle,
  Zize,
  Makbule.

  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 16. #116
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Interneta
  Velana
  Modema
  Neona
  Foruma
  ...

 17. #117
  i/e regjistruar Maska e Kila
  Antarsuar
  12-01-2013
  Postime
  29
  Faleminderit
  11
  6 falenderime n 3 postime

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Melina , Mariela

 18. #118
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Arjana, Brenda, Sofia, Eliza, Helena, Iris, Oriana, Oneda, Ambra, Izarda, Magdalena, Lidia, Ema, Kamela, Olimpia, Ester, Rania, Amanda.
  Ndryshuar pr her t fundit nga broken_smile : 09-12-2013 m 15:40

 19. #119
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-03-2013
  Postime
  147
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Emera Ilir ose Arvanitase

  Teuta
  Afrodita
  Bubulina
  ADELAJDA
  Adisa
  ARGJIR-a

  Emra Arvanitase
  Bore
  Dominika
  Tanush
  Soni
  Kirana
  Milva
  emra vajzash te tjera
  E L O N A
  Odesa
  OLS-a
  orgesa
  DAFIN-a
  DASART-a
  Denisa
  Hana
  Helena
  Herolinda
  Ilirjana
  iris
  Tina
  etj
  ja linku
  http://www.takime.de/emra/list-vajza.php?letter=T

 20. #120
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-08-2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  Une kam qejf emrin Nova
  *~~Dreamer~~*

Faqja 6 prej 7 FillimFillim ... 4567 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •