Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 130
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-04-2010
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Krkoj emra modern dhe t bukura pr vajza

  te nderuar antare kudo ce jeni.ju kisha lutur te me ndihmoni.se shpejti do behem baba i nje vajze dhe jam ne kerkim te ndonje emri te bukur dhe modern per femin .jo emer fetar.
  nese keni eman en shoqeri ne familje etj.ju kisha lut mos i publikoni librat me emra se i kam.
  nese ka antare nga shqiperia ata kan emra e bukur

  faleminderit

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime n 198 postime
  Dea, Mia, emra te thjeshte , te bukur.

 3. #3
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Klea, steisi.............
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 4. #4
  i/regjistruar
  Antarsuar
  21-03-2008
  Vendndodhja
  Pistoia
  Postime
  590
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Frodiana (Frodi, Diana, Ana)

  Aleksi (Ale, Isi)

 5. #5
  EPIROT Maska e EDLIN
  Antarsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  20 falenderime n 19 postime
  Nuk e di sa "modern" mund te jene :

  BESJONA, BESARA, AIDONA, EDLIRA, SARA, NORA, ARTA...

 6. #6
  ^_^
  Antarsuar
  04-04-2010
  Postime
  209
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ylion
  Elida
  Lea
  Trndafil
  Fauna
  Fjona
  Suela
  Perndit caktuan q, para suksesit, njeriu t djersitet.
  Hesiodi

 7. #7
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Keisi eshte emer i bukur.
  Perch er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Marinela--Mari -Ela-Ina
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 9. #9
  Perjashtuar
  Antarsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime n 20 postime
  Bombona,Izadora, Sueda, E pa njohura,Tetovarja ,Pranvera,etj

  Dardana,qendresa ,Njomza......>>>> kto emra i kom per shpirt.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ganimet : 09-04-2010 m 15:38

 10. #10
  Erando
  Antarsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  lena, Drane, linda.
  HISTORY HOLDS
  for the time to come and share.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-11-2009
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Leandrra , Erlina , Erina , Olisa . Ndoshta te pelqejn prind i ardhshem .
  Ndryshuar pr her t fundit nga dalina22 : 09-04-2010 m 16:11

 12. #12
  E larguar pergjithmone Maska e izabella
  Antarsuar
  12-07-2009
  Vendndodhja
  Ne nje cep te kesaj bote...
  Postime
  1,792
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Sara....Kejsi...Stella...Greisi...
  Non mollare mai !!!!

 13. #13
  Perjashtuar
  Antarsuar
  24-02-2009
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  27
  Postime
  3,723
  Faleminderit
  0
  23 falenderime n 23 postime
  Paj spo di ti thua jo emer fetar mirpo po t tregoj nj gj edhe emer modern edhe fetar por edhe q pelqehet ketu nga parafolsit e mi sht Sara

  P.S Nse kerkojm emra tjer mua po m bien ndrmend keta: Emine, Esma, dhe Aida por sigurisht q ka plot, si do q t jet prap qendroj prapa asaj t pars sepse m duket emri m i bukur Sara

 14. #14
  Po dhe Jo
  Antarsuar
  12-09-2009
  Postime
  172
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Iliada, emr shum i bukur, nuk do kesh probleme as ne Evrope as ne Amerike as askund me kete emer .
  PS.: Me shendet goca vetem mos i vej ndoje emer qe mund ti vije turp ta mbaje kur te rritet.
  You may stop this individual, but you can't stop us all... after all, we're all alike.

 15. #15
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Antarsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Kaltrina ose Fjolla

  Ndrsa emrin m t bukur dhe m modern pr goca nuk ta tregoj , do ta ruaj pr vete, kur t bhem prrind.
  Life's too short to remove USB safely.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Antarsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mendimi im eshte qe mos ta kerkosh emrin nga te tjeret.Emrin qe duhet te mbaj femija jote duhet te ket kuptim.Po nuk i dite kuptimin mos ja vendos!!.Ai femije sjell gezim ne familjen tende,ndryshon dhe jeten e ciftit!Ne nje te ardhme femija jot do te kerkoj edhe arsyen .Pse me zgjodhe kete emer???Mendohu mire para se t'ja vendosesh!Mbase kur ta lindesh do ndjesh tamam se c'fare emri meriton ai femije.Se ne ato caste do te provosh dhe do dish te pershkruash gjendjen tende emocionale qe sjell ardhja ne jet e nje femije)))
  Ndryshuar pr her t fundit nga Elonaa : 09-04-2010 m 21:05
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  adriana
  Marcela
  Marigena
  Juliana
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-11-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Erjola, Sara. Ina. Ana, Ani, Trejsi, Uarda, Ola, Alesia, Anja etjjj se nuk po me kujtojhen per momentin.
  Ps: Lindje te mbare.....U befte nje goc e bukur dhe e zgjuar....

 19. #19
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Ja disa emra qe me pleqjne

  Milena, Tesa, Tonia, Lea, Zoe, Stesi, Olinda, Miliana .....

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2009
  Vendndodhja
  larg
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  7
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga BaNeSaXhIe Lexo Postimin

  Ja disa emra qe me pleqjne

  Milena, Tesa, Tonia, Lea, Zoe, Stesi, Olinda, Miliana .....
  Milena....emeri vjeter slav tipik serb perkth. ....e perkdhelur e, e dashur
  Tesa(Tes) emer i mar nga nje liber letrar(anglosakson) poashtu nuk eshte modern
  Tonia bastardim i emrit slav Tanja
  Lea ,Zoe ?! te pa kuptimt
  Stejsi duhet shkruar Stacy emer i vjeter anglez
  Olinda?!
  Miliana emer i vjeter rural nder serbet dhe posaqerisht malazezet!

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •