Close

Rezultati i Sondazhit:

Votues
0. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 0 0%
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 52 prej 52
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Think inside the box

 2. #42
  Desert Eagle Maska e 'MAGNUM'
  Anėtarėsuar
  22-05-2009
  Vendndodhja
  Gefangen in Raum und Zeit
  Postime
  124
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Bashkshortet Tadic tu u gushirate. (gati i ka ardhe koha me marue ni tadic t'vocerr)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga 'MAGNUM' : 15-01-2010 mė 16:14
  Kosova kurre nuk ka patur armik me te rrezikshem se PDK e Hashim Thaqit a.k.a. Hashim Kompromisit.

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-01-2010
  Vendndodhja
  @
  Postime
  395
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume e forte...hhaha

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 5. #45
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Avatar - Nje bote ideale qe egziston vetem ne politiken shqiptare

  Think inside the box

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Analistet masturbohen, Edi Rama ve dhembet

  Think inside the box

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Think inside the box

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Gallate & batuta politikanesh: Prapaskenat dhe momentet Off Air te Opinion gjate publ

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ramaik : 31-01-2010 mė 07:19
  Think inside the box

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking Edi Rama: Bojkoti do vazhdoje, nuk pyes per Evropen dhe Kushtetuten, te hapen kutite  Keshilli i Evropes dhe faktore te tjere te politikes nderkombetare vazhdojne ti bejne presion opozites qe te futet ne Kuvend dhe te kerkoje aty hetimin e zgjedhjeve.

  Pas rezolutes se KiE, Edi Rama mblodhi shtabin e operacionit "Kutia" ne bunkerin e sigurise se larte ne Peze dhe deklaroi se bojkoti do te vazhdoje pavaresisht Kushtetutes apo faktorit nderkombetar.

  "Kjo pune eshte tashme pertej interesave te mia personale dhe interesave te Partise Socialiste. Kjo eshte nje kauze kombetare dhe madje nderkombetare" tha Rama. Ai shtoi se vendosja e standartit "Me kuti te hapura" jo vetem qe do te eklipsoje standartin e duarve te pastra te pozites, por do ti ndihmoje te gjithe njerzit ne bote, pavaresisht problemeve specifike te tyre.

  "Kutia e hapur do behet se shpejti si llampa magjike e Aladinit" tha kryetari i opozites. "Sic ka thene analisti i njohur Artan Lame, kur pas shume vitesh te jete shkruar historia e kesaj periudhe, kauza jone e kutive do futet ne tekstet e historise si arritja me e madhe e kombit shqiptar pas luftrave heroike te Skenderbeut, por para shpalljes se pavaresise" tha Rama.

  Lidhur me reagimet e Levizjes per mendim ndryshe dhe deklaratat e tyre se ata do te futen ne Kuvend pavaresisht vendimit qe do te marre Edi Rama dhe Partia Socialiste, kryebashkiaku u shpreh se ata jane magjepsur nga truket e Berishes, i cili pas Gerdecit te flakes shkaktoi Gerdecin e ujit me permbytjet ne Shkoder dhe Gerdecin e dheut me shembjen e tunelit te Kalimashit.

  "Tashme mbetet qe Sali Berisha te beje dhe Gerdecin e eres dhe te fitoje keshtu cmimin e monstres me te madhe qe ka njohur historia e gjithe botes" tha fituesi i gares me Maqo Lakrorin, duke shtuar se populli shqiptar nuk mundet te mos jete ne gjendje per protesta te vazhdueshme me qellim hapjen e kutive dhe cdo gjeje tjeter qe Berisha e ka mbajtur te mbyllur gjate 20 vjecarit te fundit.

  Mesohet se Hitleri gjithashtu ka pasur nje per zgjedhjet dhe situaten e krijuar pas zgjedhjeve te 28 qershorit 2009.


  P.S. Per te gjithe ata qe e marrin shume seriozisht cdo gje ne lidhje me politiken, ky s'eshte lajm i vertete.
  Think inside the box

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Te fala Sandrit - Pallati 176

  Think inside the box

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e ramaik
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pse Edi Rama nuk merr pjese ne greven e urise te Partise Socialiste?

  Think inside the box

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga ramaik Lexo Postimin
  ::::::::::::::Nuk mund tju kthej pergjigje ,eshte nje pyetje idjote
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •