Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
  1. #1

    Përshëndës Dibronët kudo që janë!

    Per ne dibront flitet qe jemi robt ma te rrespektum ne bot. Nese ndonjeri nga vendet e tjera ka ndonje ankese te na e shprehe :P... por ne fund te fundit zemra e shqiptarit eshte shqiptaria.... nqs ka ndonje dibron kendeja te na e shprehe se nuk bon keq eeeee!!!!!
    She's the morphine queen of my vaccine.

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    A po edhe Miki Mausi E Tomi Gjeri preij dibres kane qene.....

  3. #3
    drifilon te sugjeroj te mos shohesh me channelX sepse po te ben dem per shendetin... ahahahahaha po a e din mor se eva dhe adami kan qen prej dibre dhe musliman bile bile!!!!
    She's the morphine queen of my vaccine.

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    Citim Postuar më parë nga Mr-Bledi Lexo Postimin
    drifilon te sugjeroj te mos shohesh me channelX sepse po te ben dem per shendetin... ahahahahaha po a e din mor se eva dhe adami kan qen prej dibre dhe musliman bile bile!!!!

    Shaka ishte te pershendes ty dhe ter dibranet...

  5. #5
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    pershendes dhe une te gjith dibronet me ket rast...e kom burrin dibron jan meverte njerez shume te mire dmth ato qe njof une...

  6. #6
    i/e larguar
    Anëtarësuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Pershendetje per dibranet , por un kam degjuar dmth pa ngelje hatri qe te dibranet merr por mos jep ...
    Gjithmone me ka ber pershtypje kjo gje , nejse mua te gjith me duken te mrekullushem , kudo e ngado qofshin ...

  7. #7
    Get Lost..!! Maska e Clair de Lune
    Anëtarësuar
    21-01-2010
    Vendndodhja
    me zemer ne Shqiperi..
    Postime
    59
    Per tropojanet & per dibranet kam respekt te vecante.
    Zemra ka arsyet e saj,qe arsyeja nuk i njeh..

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e alem_de
    Anëtarësuar
    02-10-2009
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    6,745

    pershendetje nga gjermania

    Citim Postuar më parë nga WALCHIRIA Lexo Postimin
    Pershendetje per dibranet , por un kam degjuar dmth pa ngelje hatri qe te dibranet merr por mos jep ...
    Gjithmone me ka ber pershtypje kjo gje , nejse mua te gjith me duken te mrekullushem , kudo e ngado qofshin ...
    E ke ndigjuar shume mire,se me te vertete ashtu thone. Ajo thenje ka kuptimin se: Vajzat Dibrane u pershtaten te gjitha kulturave te rretheve tjera,jane fleksibel te venjecme,te zonjat.Kurse per te dhene ne vajza ne Diber ka qene behet fjale per me para me veshtire se ka qene vend i varfer.Prandaj ne Diber merr e mos jep.

  9. #9
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Për kë dibron e ke fjalën:
    - të Tironës (që kanë ardhë në vitet 1920)
    - të Dibrës që ndodhet në Shqipëri apo asaj në Maqedoni?

    Gjithsesi, përshëndetje të shumta keni nga unë, sidomos dibronve të Tironës që më ka ra rasti me njoft disa dhe janë me të vërtetë tipa interesant..
    Life's too short to remove USB safely.

  10. #10
    Thnx te gjitheve... por kjo jep e mos merr nuk funksionon mo sepse ishte bo dibra metropol... c'do 2 metra pub, kafe ... nuk gjeje shpi pa internet edhe te gjith femijet nga mosha 6 vjec e lart me celular!!!! Me ka ik petlla kur e kom pa :P
    She's the morphine queen of my vaccine.

  11. #11
    he mo kaq pak dibron,,, ahhh ka ngel dibra e varfer veq pleq ka atje kan emgru tjert
    She's the morphine queen of my vaccine.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •