Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 116
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134





  2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar drifilon pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  3. #42
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    FSK Ushtria e kosoves





    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga drifilon : 02-03-2010 mė 17:05

  4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar drifilon pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  5. #43
    i/e regjistruar Maska e valdetshala
    Anėtarėsuar
    15-03-2008
    Vendndodhja
    Pejė-Republika e Kosovės
    Postime
    2,365
    Ku i more ti tere keto foto?? Shume te bukura
    Me respekt,

    Valdet Shala

  6. #44
    i/e regjistruar Maska e kleos
    Anėtarėsuar
    28-04-2006
    Vendndodhja
    United States of Albania
    Postime
    426
    Shume te bukura fotot , sidomos ato te njesise FIT , duken shume profesionale .

    Isha ne Kosove vjet dhe me te vertete me beri pershtypje policia , te pajisur mire ne mjete dhe uniforma . Ne vecanti me pelqyen Glock 17 ,VW Golf dhe uniformat qe ishin shume praktike .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga kleos : 02-03-2010 mė 18:45

  7. #45
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anėtarėsuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Shum te bukura keto foto Brawoo ..
    Burri 1 X flet !

  8. #46
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anėtarėsuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Armatimi i FSK-se

    Heckler & Koch G36

    Heckler & Koch MP5

    M16 rifle

    Glock pistol
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

  9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar fattlumi pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  10. #47
    i/e regjistruar Maska e kleos
    Anėtarėsuar
    28-04-2006
    Vendndodhja
    United States of Albania
    Postime
    426
    Citim Postuar mė parė nga fattlumi Lexo Postimin
    Armatimi i FSK-se

    Heckler & Koch G36

    Heckler & Koch MP5

    M16 rifle

    Glock pistol

    S'besoj se ka FSK-ja G-36 , nuk kam degjuar te kete ndonje kontrate me HK per blerje te G-36 . Deri me sot i kam pare vetem me Zastava M-70 .

    HK MP5 dhe Glock perdoren me teper nga sherbimi i policise .

  11. #48
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anėtarėsuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412

  12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar fattlumi pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  13. #49
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anėtarėsuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

  14. #50
    i/e regjistruar Maska e kleos
    Anėtarėsuar
    28-04-2006
    Vendndodhja
    United States of Albania
    Postime
    426
    Deri me sot nuk kam pare ndonje pjestar te FSK me G-36 , wiki nuk eshte fort burim i besueshem .

  15. #51
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anėtarėsuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

  16. #52
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anėtarėsuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

  17. #53
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anėtarėsuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Citim Postuar mė parė nga kleos Lexo Postimin
    Deri me sot nuk kam pare ndonje pjestar te FSK me G-36 , wiki nuk eshte fort burim i besueshem .
    Mos harro se George Bush pat folur per ndihmen ne armatimin e FSK-se.

  18. #54
    Perjashtuar Maska e Zėu_s
    Anėtarėsuar
    02-05-2006
    Postime
    1,672
    Citim Postuar mė parė nga fattlumi Lexo Postimin
    Armatimi i FSK-se

    Heckler & Koch G36

    Heckler & Koch MP5

    M16 rifle

    Glock pistol
    ishalla i qesin n'berllog krejt kallashnikovat ... policia dhe ushtria, te dyjat

  19. #55
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    [QUOTE=kleos;2622217]
    Citim Postuar mė parė nga drifilon Lexo Postimin







    Bruce Willis paska filluar pune ne policine e Kosoves .

    Haaa ,E vertet shume i perngjane identike si Bruce Willis ky eshte polic i njesise speciale te quajture ROSU.ja Me sa kame ndegjuare jane shume shume te rrezikshem nuke ja kane future ase UNMIKUT ase tashe Eulexite ase politikanave tane kane vetem nje komandante dhe vetm urdhrave te atije ju nenshtrohen.

    Nuke ka shanse meije korruptue (Njani me tha shprehimishte jane psikopata me 1euro ne gjepe rrine pore ti korruptoije dikushe nuke ka shans .

    Po ashtu shumica jane te trajnuare nga FBI.ja e amerikes

    Pjestare i keti njesiti ka qene edhe Triunf Riza i Adelines tashe me i ndjere




    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sam1r : 03-03-2010 mė 13:08 Arsyeja: kujdes te drejten autoriale, perndryshe mbyllet gjithe tema.

  20. #56
    i larguar Maska e bindi
    Anėtarėsuar
    17-10-2009
    Vendndodhja
    Ne bregdet
    Postime
    1,523
    Policia e Kosoves -FOTO
    Pershendetje drifilon : Vertet foto te bukura.... Dhashte zoti qe policia dhe ushtria e Kosoves
    te fuqizohet dhe perfekcionohet ,akoma dhe me shume, qofte ne njerze ,ashtu dhe ne mjete logjistike, nga ato me modernet....

  21. #57
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    Citim Postuar mė parė nga bindi Lexo Postimin
    Pershendetje drifilon : Vertet foto te bukura.... Dhashte zoti qe policia dhe ushtria e Kosoves
    te fuqizohet dhe perfekcionohet ,akoma dhe me shume, qofte ne njerze ,ashtu dhe ne mjete logjistike, nga ato me modernet....


    Flm. bindi

    Po eshte polici shume moderne shume e profilizuare eshte polici e kompletuare me te gjithe sektoret perkates e trajnuare shume mire nga amerikanet dhe evropianet e cila munde te mirret edhe si shembulle modele per shume vende te ballkanite e rajonite .
    Dashte zoti e te vazhdoijne me ket ritem dhe profesionalizem te punes

  22. #58
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anėtarėsuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    shume te bukura...

    shume te bukura si foto drifilon...por kam dicka rreth kesaj policie i dashur...profesionalizmin e saj...a eshte ne te vertete kjo force profesionale...a mos kjo force eshte nje strehe per te punesuar militante partiak ...ne fakt une nuk e di se sa profesionale eshte....por vetem kam pare nje here nje stervitje te nje toge te saj dhe me vjen keq te them se ishte skandaloze...kurre nuk kam pare qe ne nje ecje rreshtore te jepet komanda ne kemben e djathte...ajo gjithmone jepet ne kemben e majte..kjo toge gjithmone kur nisej ne ecje rreshtore ecte me kemben e djathte...nuk eshte nje ceshtje shume e madhe kjo qe them por ky detaj i vogel tregon se sa profesionale eshte kjo polici...te mos flasim per veprimtarine e saj ne terren kur shpesh here police te policise se kosoves tregohen jo profesioniste,mendjemedhenj,arrogante etj... kjo me shqeteson me shume...te mos behet policia e kosoves nje shtojc e keqe e policise se shqiperise...ku dihet se mbi 50 % e saj jane analfabete...dhe populli ka rrespektin me te vogel per ta...kan shancin me te mire per tu bere policia me profesioniste e rajonit...
    nuk behesh profesionist i mire me shkollen mujore te vushtrise jo...ka ardhe koha qe ne kosove te ket shkolle te larte apo universitet te policise dhe te pregaditjes ushtarake..dhe te vihet kusht qe ne rradhet e policise apo te ushtrise te mos kete polic apo ushtarake m pa shkolle te larte profesionale te policise apo ushtrise....ndryshe amatore do ngelemi edhe per shume kohe....
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _MALSORI_ : 04-03-2010 mė 07:15

  23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar _MALSORI_ pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  24. #59
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-04-2009
    Vendndodhja
    antwerp
    Postime
    20
    perfekt
    ve

  25. #60
    Citim Postuar mė parė nga _MALSORI_ Lexo Postimin
    shume te bukura si foto drifilon...por kam dicka rreth kesaj policie i dashur...profesionalizmin e saj...a eshte ne te vertete kjo force profesionale...a mos kjo force eshte nje strehe per te punesuar militante partiak ...ne fakt une nuk e di se sa profesionale eshte....por vetem kam pare nje here nje stervitje te nje toge te saj dhe me vjen keq te them se ishte skandaloze...kurre nuk kam pare qe ne nje ecje rreshtore te jepet komanda ne kemben e djathte...ajo gjithmone jepet ne kemben e majte..kjo toge gjithmone kur nisej ne ecje rreshtore ecte me kemben e djathte...nuk eshte nje ceshtje shume e madhe kjo qe them por ky detaj i vogel tregon se sa profesionale eshte kjo polici...te mos flasim per veprimtarine e saj ne terren kur shpesh here police te policise se kosoves tregohen jo profesioniste,mendjemedhenj,arrogante etj... kjo me shqeteson me shume...te mos behet policia e kosoves nje shtojc e keqe e policise se shqiperise...ku dihet se mbi 50 % e saj jane analfabete...dhe populli ka rrespektin me te vogel per ta...kan shancin me te mire per tu bere policia me profesioniste e rajonit...
    nuk behesh profesionist i mire me shkollen mujore te vushtrise jo...ka ardhe koha qe ne kosove te ket shkolle te larte apo universitet te policise dhe te pregaditjes ushtarake..dhe te vihet kusht qe ne rradhet e policise apo te ushtrise te mos kete polic apo ushtarake m pa shkolle te larte profesionale te policise apo ushtrise....ndryshe amatore do ngelemi edhe per shume kohe....
    Te pergezoi per keto foto te bukura z. Drifilon!
    Malsori
    policia e Kosoves eshte profesionale, me e pa korruptuara ne rajon, duke marre parasysh rrethanat se si u formua kjo polici lirisht mund te themi se eshte ne nivelin e duhur, por prblemi tek shpk-ja, jan strukturat udheheqse te kesaj policie, te cilet jan te lidhur ngusht me disa nga njerzit qe udheheqin politiken ne Kosove, ngjarja e para disa muajve ku ne zyrat e policise u vjedh apo u 'zhduk' nje sasi droge flet gjthqka.Keta udheheqes deshtuan profesionalisht , por qka eshte me e keqja ketu se ata deshtuan edhe moralisht, sepse me ate rast u desh ose te zbulohet rasti ose te jepnin doreheqje ministri i mbrojtjes, komandanti i pergjithshem i policise, dhe disa udheheqes ne sherbimin policor te Kosoves, kur them te zbulohet rasti e kam fjalen te zbulohet per opinionin kosovar, perndryshe rasti eshte i zbuluar por...
    Policia e Kosoves eshte e qelbur nga koka.

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •