Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime

  T rejat e javs s mods n Kosov !

  Prishtin, 28 shkurt, NOA - Kan nisur prgatitjet pr javn e mods n Kosov, e cila do t startoj m datn 24 mars e do t vazhdoj pr 5 dit me radh, deri m 28 mars 2010, n Prishtin. E njohur ndryshe si Kosova Fashion Week 2010, aktiviteti organizohet nga Agjencia e Mods Gecjan Group dhe RTV 21 dhe ka pr qllim t pasqyroj vlerat e shtpive t mods, kreatorve, shkollave t mods, butikve ekskluzive me produktet e tyre si dhe sallonet e bukuris dhe kreatorve pr fmij.

  Sipas drejtuesve t aktivitetit, gjat realizimi t javs s mods do t ket shum surpriza, mes t cilave dhe Fashion party.

  Pjesmarrsit do t ken pes dit n dispozicion pr t prezentuar denjsisht kreativitetin dhe produktin e tyre.

  Menaxheri i agjencis s mods Gecjan Group, Ilir Geci, pr pes ditt e shfaqjes puna e pjesmarrsve do t jet vazhdimisht e reklamuar n RTV 21, n mnyr q teleshikuesit t ken mundsi q t zgjedhin veshjen e preferuar pr rastet e tyre speciale.

  N momentin kur punimet dhe produkte e butikve apo modelve do t prezantohen n sfilat, apo do t transmetohet njkohsisht edhe n RTV 21 s bashku me emrin e kreatorit dhe numrin e kontaktit.

  N adres t Kosova Fashion Week 2010 kan aplikuar mbi 120 konkurrent nga mbar trojet shqiptare, t cilt kt eveniment e shohin si formul suksesi. N ditt e shfaqjes do t jen prezent vetm 15 prej tyre, t cilt do t przgjidhen nga nj juri profesionale dhe e dshmuar.

  Pr pjesmarrje n Kosova Fashion Week 2010 kan konkurruar edhe mbi 500 vajza, t cilat mtojn t jen n 40-shen e modeleve q do t performojn.
  Emri: ilir_geci_016.jpg

Shikime: 213

Madhsia: 18.7 KB

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  840
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  eshte interesante ne kosov shume e preferojn ngjyren e zeze tani me ra ne sy edhe ktu ne kete foto ngjyra e zeze dominon

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •