Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 37 prej 37
 1. #21
  Special. . .
  Antarsuar
  04-01-2010
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  OOO,urime.Edhe 2 :P

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  10,575
  Faleminderit
  343
  258 falenderime n 216 postime
  Daja Gon, pranoni edhe nga un urimet m t przemrta pr ditlindje...
  Shum shndet, prosperitet n t gjitha fushat e jets e harmoni n gjirin familjar...
 3. #23
  I qete Maska e BEHARI
  Antarsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,122
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  mire se te gjeta Daja Gon
  Behar shkodra,te uron!
  kenaqsi vertet per mua
  per ditelindje me te urua!

  pershendetje,urime,gezuar dhe 100 vite te tjera plot gezim dhe lumturi!
  suksese ne jeten tende!!

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,458
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Gezuar ditelindjen dhe nga une u befsh 100-vjec

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Mosha
  49
  Postime
  3,462
  Faleminderit
  8
  8 falenderime n 7 postime
  Daja Goni
  urime per ditlindje
  te deshiroj shendet e lumturisi edhe qdo te mir qe ta do zemra
  i festofsh edhe 100 ditlindje tjera
  GEZUAR  But that's the way I like it baby, I don't wanna live forever

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Antarsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lasht (Oeneum), aty ku ajri i freskt m bn t ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,973
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 2 postime
  Urime edhe 100 te tjera!
  "Fet` e best t`i kemi, po t ndar t mos jemi." Naim Frashri

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-07-2007
  Postime
  144
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Daja Goni,
  urime,shum urime!

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ju pershendes dhe ju falenderoj te gjitheve per urimet e mira : besoja, valdetshala, laura, elsaa, mario, suhejbi, blackswan, agim metbala, behari, lisa 12 , busavata, dar di, valentini te gjitheve shume falemnderit.

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  8,845
  Faleminderit
  60
  21 falenderime n 19 postime
  u befsh 100 vjec
  te uroj cdo te mire ne jete
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Falemnderit goldi, tu shtofte ndera!

 11. #31
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,085
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shume shume urime e vite sa me te bukura ne vazhdim))
  La vita bella...

 12. #32
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  7,814
  Faleminderit
  67
  27 falenderime n 25 postime
  urime ditlindjen "daje"

  daje mund te bohesh dhe me 10 vjet

 13. #33
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  51
  Postime
  1,791
  Faleminderit
  119
  16 falenderime n 13 postime
  Urime me vonese Daja_GONI, Gezuar Ditelindjen, shendet ,suksese dhe lumturi pac ne festime dhe gjithmone...edhe 100 festofsh !!!


  me nderime,
  bili99
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ju falemnderit erlebnisse, drague dhe miku im billi99.

 15. #35
  Religjion = Politik Maska e Zu_s
  Antarsuar
  02-05-2006
  Postime
  1,682
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Urime ditelindja shoq ... rrnofsh sa malet e Shqypnise.
  Oculus non vidit, nec auris audivit

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Falemnderit shume, rrnofsh edhe ti, kurse Shqypnija rrnofte per jete e mot!

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e pa-emer
  Antarsuar
  26-09-2009
  Vendndodhja
  ne parajse--aty ku sje Ti
  Postime
  229
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  <<Urime daja goni shum urime edhe 90 tjera .
  fotografia-hobi im

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •