Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 57
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e laura..
  Antarsuar
  03-02-2010
  Postime
  540
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Tatuazhe???!!dshir e pa realizuar??

  Tatuazhe???!!deshire e pa realizuar??  Do ju pelqente te benit nje tatuazh?????
  NESE PO CFARE?DHE CFARE JU PENGON TA BENI?
  Nese e keni cfare figure keni bere dhe ka ndonje kuptim??
  Me mire te rrosh nje dite
  dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa i roberuar dhe te jetosh si nje dele

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-01-2010
  Vendndodhja
  @
  Postime
  395
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po (..en) dy Homo ndermjet veti,kur po deshet nejri ,ky tjetri po ja sheh nje tetovazhe:
  -Pse e ke tetovirat traktorin ne K..r.
  -Po Mercedesi nuk shtihet neper lloq(m..t).


  Une nuk kam dhe do ta beja dikun ku nuk e shoh,psh ndonje simbol me domethenje.
  What goes around,comes around.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-10-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  un nuk kam tatoazhe dhe nuk kam ndermend qe ta bej jo qe nuk me pelqen por nuk dua
  mat star

 4. #4
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  32
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  i kam inat tatuazhet!as nuk do e beja dhe as nuk me ka shkuar ne mendje!

 5. #5
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  34
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  laura tema ekzisteon ne forum,

  un e kam nje te kemba e majte dhe po mundohem ta heqe.

  se i ka dal shija pas 6 vitesh dhe pothuajse jam pentu qe kam ber trupin me keto njolla .
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e laura..
  Antarsuar
  03-02-2010
  Postime
  540
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Toni mbase ke te drejte po cte bej une kur postoj dhe nuk me nxier nje teme te ngjashme?
  Me mire te rrosh nje dite
  dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa i roberuar dhe te jetosh si nje dele

 7. #7
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  34
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga laura.. Lexo Postimin
  Toni mbase ke te drejte po cte bej une kur postoj dhe nuk me nxier nje teme te ngjashme?
  asgje vetem shpreso mos te ta mbyllen temen qe sapo hape..
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e laura..
  Antarsuar
  03-02-2010
  Postime
  540
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Po e kam kuptuar niveli eshte shume i larte dhe nuk e harij dot une
  Me mire te rrosh nje dite
  dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa i roberuar dhe te jetosh si nje dele

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Kte lloj tatuazhi do beja ke krahu , dhe me dy iniciale qe kan shum kuptim per mua

  Ndoshta shum shpejt mund ta realizoj : p

  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e laura..
  Antarsuar
  03-02-2010
  Postime
  540
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Linda duket i bukur
  po e di si eshte puna e tha dhe toni me siper me kalimin e kohes velesh dike e pare
  hahha prandaj une e bera atje kur nuk e shikoj e shikojne te tjeret
  une per vete kam nje engjell te vogel po sta them ku kam turp:P
  Me mire te rrosh nje dite
  dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa i roberuar dhe te jetosh si nje dele

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga laura.. Lexo Postimin
  Linda duket i bukur
  po e di si eshte puna e tha dhe toni me siper me kalimin e kohes velesh dike e pare
  hahha prandaj une e bera atje kur nuk e shikoj e shikojne te tjeret
  une per vete kam nje engjell te vogel po sta them ku kam turp:P
  Jo mi se nuk velem ,se do e bej me (LIEBE) si i thojn Gjermant (me Dashuri ne Shqip) dhe kur e ben nje gje me dashuri jeton shum

  Mos e thuaj lol se e mora vesh se ku e ke bere
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 12. #12
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Nqs nuk do kisha frike nga gjulponat
  Te kemba do beja kete tattoo
  Si perfundim e kam kompesura me nje varse kembesh
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 13. #13
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Kto te dyja jan endrra ime ne sirtar
  Po njerin definitisht do e bej perpara veres
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 14. #14
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Antarsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  une kam nje ne kyqin tim te djathte, shqipen e flamurit, kaq
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e oret_e_vona
  Antarsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Gjll qeke mi Linda uk !!!

 16. #16
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Antarsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  gjalle jam )
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Eve
  Antarsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  1,158
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  kam nje te vogel me shkronja dhe nuk jam pendu
  Lost time is never found again.
  -Benjamin Franklin-

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e laura..
  Antarsuar
  03-02-2010
  Postime
  540
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Kto te dyja jan endrra ime ne sirtar
  Po njerin definitisht do e bej perpara veres
  ah vali kurajo ka shum dhimje atje edhe e ke shume te madhe apappa ti qenke e tmershme
  Me mire te rrosh nje dite
  dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa i roberuar dhe te jetosh si nje dele

 19. #19
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga laura.. Lexo Postimin
  ah vali kurajo ka shum dhimje atje edhe e ke shume te madhe apappa ti qenke e tmershme

  Kurajoze eshte emri im i dyte

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  kam ne plan ne vere
  nje tatoo

  i m virgin
  shpresoj ta realizoj
  JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •