Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 65 prej 65
  1. #61
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga Kronikë Lexo Postimin
    \

    Thuj atynve shokve tu partiashave edhe partisë së drejtësisë se jon deshtaka ma të mdhej prej partive tjera gati asnji votë nuk kan arrit me e marr edhe mandej jon ra prej sistemit edhe ju kan hi n`both PDK-s sa mos me met ma karrige.
    Hahahahahahaa epo kjo nuk ka bazë edhe nuk qendron, PD-ja ka marrë 13255 vota apo 2.1% (nga 19 komuna të Kosovës ku edhe ka konkuru duke mos llogaritur edhe 17 komuna tjera ku në zgjedhje lokale nuk kemi marrë pjesë)

  2. #62
    i/e larguar Maska e Gordon Freeman
    Anëtarësuar
    03-05-2009
    Vendndodhja
    .
    Postime
    2,895
    Hahahahahahaa epo kjo nuk ka bazë edhe nuk qendron, PD-ja ka marrë 13255 vota apo 2.1% (nga 19 komuna të Kosovës ku edhe ka konkuru duke mos llogaritur edhe 17 komuna tjera ku në zgjedhje lokale nuk kemi marrë pjesë)
    2.1% osht teper teper pak,psh prej 19 komunave ish dasht me e fitu vetëm spaku një komunë të vetme me udhëheq kshtu që konsiderohen si minoritet parti po kan të drejtë me ngrit zërin po veq mu miratu aj ligj kursesi me e vnu gjysëm hënën si simbol te 'First Aid' edhe sbesoj që ka me ndodh sepse zëri i tyre eshte si "një pikë ujë në oqean".

  3. #63
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga Kronikë Lexo Postimin
    2.1% osht teper teper pak,psh prej 19 komunave ish dasht me e fitu vetëm spaku një komunë të vetme me udhëheq kshtu që konsiderohen si minoritet parti po kan të drejtë me ngrit zërin po veq mu miratu aj ligj kursesi me e vnu gjysëm hënën si simbol te 'First Aid' edhe sbesoj që ka me ndodh sepse zëri i tyre eshte si "një pikë ujë në oqean".
    Ok ja lëjmë kohës ta deshmoj këtë, e them këtë ngase zëri ynë gjithëmonë ka has në nevojat e qytetarëve edhe atëherë kur ishte ligji për abortimin e fëmijëve edhe kur ishin reformat në shëndetsi edhe tek pragu zgjedhor dhe tek shumë ç'ështje tjera pra nuk është parti që merret me gjëra të kota

  4. #64
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga gimche Lexo Postimin
    Jo spo mundohemi me kan dikush ma shum se ai qe jena, nga 19 komuna sa kem konkuru kemi arritë 2.1% (pra duke mos llogaritur 17 komuna tjera ku skem marr pjesë hiq edhe ku kena degë), paramendo nese ulët pragu zgjedhor (që ka shumë gjasa të ndodhë) ne sigurtë hyjmë në parlament sepse teoritikisht i kemi mbi 3%
    Po kaq une me dal neser i tuboi,prandaj e mira e te mires eshte shuani ket parti me program anti kombetar

  5. #65
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Po kaq une me dal neser i tuboi,prandaj e mira e te mires eshte shuani ket parti me program anti kombetar
    Nëse duhet të shuhet dikush për Anti-Kombtarizëm ai je ti

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •