Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 152 prej 152
  1. #141
    back to origin Maska e ☆Angie☆
    Anëtarësuar
    02-11-2007
    Vendndodhja
    Skyline
    Postime
    2,559
    Drejt një bote më të mirë, pa fetarë
    Elegance is an attitude.

  2. #142
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    24-04-2009
    Postime
    1,464
    Ja,e shiqoni kujt i thone"shqipetaret"vellezer???!!...Ketyre kafsheve qe murosin vajzen e vet,vetem e vetem qe flet me meshkuj,pastaj martojne dhunshem vellezerit femijet e tyre(shih rasti ne Britani).Porse per ligjet e islamit eshte e ndaluar te flasesh me meshkuj.Kurse ne anen tjeter ne Britani nje hoxhe u rekomandon vellezerve Lleshi qe te martojne femijet e tyre.Ne Itali turqit e mbyten me gure nje vajz qe foli me nje italian...Katastrofe....
    ...Nuk ka koment,turkoshaket jane bere avoketer te turqllakut islam,porse siq e shihni gabojne rend,pafalshem!!!!.Per avokatet islamist te forumit vetem edhe keto dy fjali:
    Pse i mbani juve syte e mbyllur,mos e mendoni te njejten gje per te tjeret,sepse syte na i fali Zoti per te pare,e veshet per te degjuar....E injorantet islamist varrosin per se gjalli vajzat e tyre,per te vetmen gje qe flasin me meshkuj,Valle!!! a nuk eshte kjo apsurde!!!!....Apo ndoshta"kane te drejt sepse jetojne prapa Perendimit me shekuj"ose vendnumerojne kohet e muhametit qe mori per grua nje vajz nent vjeqe????!!! Apsurde gjithesesi......

  3. #143
    Shiko pak se ke quan Muhammedi a.si besimtar musliman te mirefillte:

    ““Besimtari duhet te jete si bleta: kur ushqehet - ushqehet paster, kur punon - punon bukur, kur bie mbi fijen e barit (ose ne lule) - as nuk i thyen petalet, as nuk e gervisht ate”
    Ndrysho Firmën

  4. #144
    Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
    Anëtarësuar
    28-02-2005
    Vendndodhja
    Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
    Postime
    248
    Citim Postuar më parë nga The Clown Lexo Postimin
    Njerz mbrapambetur more jane ajo pjese, sidomos ana e Anadollit.

    mos ja fut kot dhe ti, te prapambetur ( ekonomikisht dhe mentalisht ) eshte me se shumti pjesa lindore e turqise, dhe jo anadolli kur me shume se 95% e turqise eshte ne anadoll.

    keto lloj veprimesh nuk varen nga feja por nga mentaliteti i njerezve te tille dhe keto lloj gjerash behen me se shumti ne fshatra ne zona te thella dhe me se shumti sic e thashe me siper nga ana lindore e anadollit.

    kam mese 6 vjet qe jetoj ne ankara(ne mes te anadollit) dhe skam degjuar asnje gje te tille aty rrotull

    ps. sic e thate me siper, ata qe e kane bere kete duhet te groposen tek ajo grope nga eshte nxjerre ajo vajze qe te kuptojne se cfare i kane bere asaj.
    Armandoboni.Com

  5. #145
    i/e regjistruar Maska e Bardhi
    Anëtarësuar
    06-09-2002
    Postime
    708
    Bota do te vetedijesohet. Me kete forme shkohet drejt shkaterrimit. Qka po bajme ne qe tij dalim zote njeriut?
    JU NJE HAP - PUNA DY...

  6. #146
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    05-06-2009
    Postime
    782
    Bota Islame eshte shbalon i mirësis.

    Kot mundohen qafirat me titulla te zhanrit "bombastik" shokues,..

    !

    Keto çudira shokuese i gjejm ne kohen primitive te katoliçizmit, epoken e erret te njerzimit.

  7. #147
    Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
    Anëtarësuar
    28-02-2005
    Vendndodhja
    Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
    Postime
    248
    Citim Postuar më parë nga niku-nyc Lexo Postimin
    Ndodh vetem ne Turqi, Iran, Pakistan, Siri, Irak, Arabine Saudite...lista eshte e gjate qe ti permendim gjith.

    A nuk eshte feja qe ben pjes ne ligjet e shtetit, qe nuk i lejon njerzit ose me thjesht vajzat qe te shkojn ne shkolle e te edukoen?

    A nuk eshte feja ajo qe u dha tradita kaq te ashpera?

    Ne turqi feja sben pjese ne ligjet e shtetin, perkundrazi shteti turk eshte laik, nuk lejohen te shkojne vajzat e mbuluara ne shkolle, e heqin shamine nga koka pa futen ne shkolle (thjesht nje shembull).
    Armandoboni.Com

  8. #148
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anëtarësuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Nuk ka nevoje per koment. Mjere femra e shkrete qe lind ne keto vende me mentalitet te mykur. Femra ne keto vende eshte e mallkuar, e burgosur edhe pse nuk ka pranga, memece edhe pse ka goje te flase, manekine edhe pse ka shpirt e ndjenja. Eshte thjesht nje robot qe e komandojne dhe u sherben te tjereve, dhe asgje me shume. Ajo qe me shqeteson eshte se ke dhe ne Shqiperi funderina te tilla qe te vrasin per nje fjale goje.
    Nuk kam cte shtoj me .

  9. #149
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    13-05-2009
    Postime
    795
    shihe si na terhiqen disa anetare se gjoja ju vjen shuuume keq per femren e gjore.

    tani shoh se disa anetare te forumit ,nuk kane pune tjeter vecse tere diten ta kalojne para pc si debila dhe parzita

  10. #150
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anëtarësuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    Citim Postuar më parë nga muslimani72 Lexo Postimin
    shihe si na terhiqen disa anetare se gjoja ju vjen shuuume keq per femren e gjore.

    tani shoh se disa anetare te forumit ,nuk kane pune tjeter vecse tere diten ta kalojne para pc si debila dhe parzita
    Ndonje mendim tjeter skishe ne lidhje me temen?
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  11. #151
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anëtarësuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    Citim Postuar më parë nga muslimani72 Lexo Postimin
    shihe si na terhiqen disa anetare se gjoja ju vjen shuuume keq per femren e gjore.

    tani shoh se disa anetare te forumit ,nuk kane pune tjeter vecse tere diten ta kalojne para pc si debila dhe parzita

    Kur dhe vete je gjithe diten para pc shikon te tjeret .
    Ti nuk shikoke shtepine jote qe te digjet por merresh me te tjetrit.
    Njerzit jane te lire te rrine para pc sa ore te duan , mos marrin gje nga koha jote apo i ushqen zotrote?

  12. #152
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    keshtu jane keta plerat
    neper disko gjith leket qqe kan i lejne duke ju pagu bythve te femrave seksi
    e si perfundim jargaviten e lepijne goten e birres se leshin asdgjo smarrin


    e me femrat e tyre bejne tiranin
    tkisha une gja ne dore per b..esh i kisha vare te gjithe palacot arabe turq qe bejne te tilla tragjedi

    kur sdo femine tend ke duan keto byth shqyer
    JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •