Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Colomba
  Anėtarėsuar
  06-04-2009
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Sa i njofim ,dhe sa i zbatojme rregullat dhe tabelat e qarkullimit ne shqiptaret.

  Luajme ,perserisim pak teorine e auto-shkolles,dhe konfesojme c'fare rregulli te qarkullimit shkelim me shpesh ,dhe sa aksidente keni bere qe kur keni marr patenten.
  Po e filloj une e para,rregulli qe shkel me shpesh eshte limiti i shpejtesise ,(rralle kur jam me nxitim )kaloj me te kuqe ,dhe me pak here harroj te ve rripin e sigurimit.
  Aksidente hemmmmmmmmmm tre.
  Pytja per antarin e radhes.C'fare tregon ky sinjal rrugor!

 2. #2
  Falko Maska e Falco115
  Anėtarėsuar
  03-09-2009
  Postime
  620
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pershendetje Colomba!
  Un qe kur kam marre patenten aksident serioz kam pasur vetem nje.
  Gjobat me se shumti i kam marre per parkim, dhe per shpejtsi , rripin e sigurise nuk e vej fare asnjiher (shpresoj te mos ket ndonje polic ketu )...
  Per ket sinjalin rrugor te pergjigjet ndokush pas meje, se un po e marr ate pellumbeshen qe rrin aty mbi shenjen e komunikacionit dhe po ik ...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •