Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Mendimet tuaja për emisionin 'Shtëpia E Kosovës'

    qka mendoni per spektaklin televiziv qe po shfaqet ne tv21 shpia e kosoves aka bamalitet te tepruar dhe adote futen njerz ne te ardhmen qe kinse ti tregojn rinis su duhet te jen te eduakuar dhe si duhet te jen tolernat qe besa edhe me martesa me \zezak te nigeris qe dashurin e japin per nje celular siq kishte veperuar fitorja e flamurit te kosoves dhe i zoti i shpis esht kundes racizmit kur perjashtoj njerin nga musafiret e ksaj shpie nifar muhametin qe doren ne zemer kam qen kunder muhametit se pse ishte shum banal ne muhabet me te te tjeret ne shpi por kur ishte ne pytje me at fitoren e gjilanit ku a jo as pak nuk shfaqte pendim qe kishte perzi racen me te zi
    per nje celular siq edhe vet ka pranuar ket fakt
    te nderuar forumista nuk du te them qe martesat me te huaj te mos jen por ama raca e bardh ka me hjeshi edhe si komb qe jemi edhe diqka mos harroni niveli me i ult i femrave lidhen me racen e zez
    pramendoni se nje femer siq esht fitorja cili mashkull dota martente ne kosove jo pse ka fmi me nje te huaj por pse ka qen me nje zezak un smund ta paramnedoj asesi po te ishte me nje te races se bardh pse jo por ........ si duket edhe 10 vjet zezaket dote pjekin flija ne arat e KOSOVES FAL NJE SHTRESE TE ULET TE DISA FEMRAVE QE PER HIR TE INTERESIT PERSONAL NUK ZGJEDHIN MASHKULL QE BESA EDHE ME ELAFENT MARTHEN DHE KRIJOJN FAMILJE

  2. #2
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Nuk e kam parë, po na trego si qenka puna e kësaj Fitores? Dhe puna e zezakut po ashtu?
    Life's too short to remove USB safely.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Une mendoj qe ekziston nje teme e tille ne forum.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    mir kerkoj ndjes zotri mia@ se kam pa temen

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    jask watson

    Citim Postuar më parë nga Jack Watson Lexo Postimin
    Nuk e kam parë, po na trego si qenka puna e kësaj Fitores? Dhe puna e zezakut po ashtu?
    jo veq puna e ksaj FITORES ME ZEZAKUN POR I TER STAFI I TV 21 ESHT PRODUKT I BANALITETI E SA I PERKET FITORES AJO SDO SHUM KOMENT JU JENI TE NJIFTUAR POR NEJSE DISA I KAM CEKUR ME HERET DHE ME LART

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •