Close
Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 162
  1. #1
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    20-12-2009
    Postime
    306

    Jam njeriu me i qete ne kete bote

    Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete

  2. #2
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete
    hahha ti zgjith une te gjitha ty se te kam si flori hii
    kur ske nerva pse duhet te behesh me nerva mo djale
    njerzit po ikin per lesh dhe ti thua cfare semudje eshte
    nje mir degjom mua
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  3. #3
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    20-12-2009
    Postime
    306
    Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
    hahha ti zgjith une te gjitha ty se te kam si flori hii
    kur ske nerva pse duhet te behesh me nerva mo djale
    njerzit po ikin per lesh dhe ti thua cfare semudje eshte
    nje mir degjom mua
    Por faktikisht nuk eshte normale ,te jene njeriu si une ,te gjitha ndjenjat njerzore tjera i kam ,vetem as nje gje nuk me shqeteson ,edhe kur vdes ndo nje njeri i aferm ,une as qe nuk merzitem ,perkundrazi thom te gjithe do te vdesim ,pra nuk eshte problem,kur bej ndo nje gabim tek puna ,as nuk e caj koken fare ,jam shume i qete ,u be u be ,su be su be

  4. #4
    The World Is Yours Maska e J@mes
    Anėtarėsuar
    27-05-2002
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    1,966
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    Por faktikisht nuk eshte normale ,te jene njeriu si une ,te gjitha ndjenjat njerzore tjera i kam ,vetem as nje gje nuk me shqeteson ,edhe kur vdes ndo nje njeri i aferm ,une as qe nuk merzitem ,perkundrazi thom te gjithe do te vdesim ,pra nuk eshte problem,kur bej ndo nje gabim tek puna ,as nuk e caj koken fare ,jam shume i qete ,u be u be ,su be su be
    Nese simptoma te caktuara jane shqetesuese per ju e per me teper ju pengojne ne funksionimin normal te jetes dhe ne nderveprimin me te tjeret, nese "elemente te shtremberuara te sjelljes" ju shoqerojne per nje kohe relativisht te gjate si dhe behen pengese dhe shqetesuese ne marredheniet shoqerore/nderpersonale, atehere mund te themi se kemi te bejme me nje problem.
    Ne te kundert nese indiferenca apo apatia juaj nuk ju pengon ne funksionimin normal te proceseve sociale e jetesore, mund te themi se nuk ka asgje per tu shqetesuar. Thjesht nese e shikoni se nuk ju pelqen diēka te vetja duhet te mundoheni te jeni vetekorigjues.

    J@mes
    »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

  5. #5
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    12-05-2009
    Vendndodhja
    Iliri
    Postime
    2,914
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    Por faktikisht nuk eshte normale ,te jene njeriu si une ,te gjitha ndjenjat njerzore tjera i kam ,vetem as nje gje nuk me shqeteson ,edhe kur vdes ndo nje njeri i aferm ,une as qe nuk merzitem ,perkundrazi thom te gjithe do te vdesim ,pra nuk eshte problem,kur bej ndo nje gabim tek puna ,as nuk e caj koken fare ,jam shume i qete ,u be u be ,su be su be
    oh sa ta kom lakmi or Skender_beu .Aben te ti jap gjusmen e nervave te mia, nese prano te garantoj se kan me te thirr shoket o Hitler.

  6. #6
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Nqs eshte semundje, do doja ta kisha edhe une
    La vita č bella...

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-01-2010
    Vendndodhja
    @
    Postime
    383
    Gjakftofte me qene aq sa jeni ju nuk eshte edhe mire,edhe pa ndjenja,e per qe je vetem sma merr mendja se ka te tille perplot, p.sh politikanet jane pa ndjenja apo karrieristet,te cilet per te arritur qellimin jan ne gjendje te bejne gjithqka.
    Ti i njejti i temes se hoteleve qe ste intereson sa eshte qmimi,me siguri i paske senet FULL dhe se qan koken per asgje,per kete mire edhe pse je i tille,por per nje te aferm nese te vdes e nuk ki ndjenja ktu duhesh me qene nje qik i krisun.

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Nuk ka mundesi te jesh ti njeriu me i qete ne bote. Ty te thuash shendet per plac e merr. Jo me kot brenda javes qe u fute ne forum te perjashtuan. Ti je i qete kur nuk te ngacmojne se po te ngacmuan merr flake si shkrepse. Shiko kur te vish tani e te fillosh ofendimet ndaj meje si gjithmone.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 17-01-2010 mė 11:20

  9. #9
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    20-12-2009
    Postime
    306
    Citim Postuar mė parė nga llapmuhaxheri Lexo Postimin
    Gjakftofte me qene aq sa jeni ju nuk eshte edhe mire,edhe pa ndjenja,e per qe je vetem sma merr mendja se ka te tille perplot, p.sh politikanet jane pa ndjenja apo karrieristet,te cilet per te arritur qellimin jan ne gjendje te bejne gjithqka.
    Ti i njejti i temes se hoteleve qe ste intereson sa eshte qmimi,me siguri i paske senet FULL dhe se qan koken per asgje,per kete mire edhe pse je i tille,por per nje te aferm nese te vdes e nuk ki ndjenja ktu duhesh me qene nje qik i krisun.
    Keshtu mendoj edhe une ,jo vetem nje cike i krisur por nuk eshte normal,mua me vjen keq per te tjeret kur kane probleme ose vdesin ,por nuk me pengojne ne jeten normale ,pra mendimi im ne kete drejtim eshte qe pse ka vdeke nuk eshte problem ,perkundrazi ai ose ajo ka ikur ne vendin ma te mire ,pra me nje fjale nuk e kam problem edhe sikur te vdes edhe une ,heret apo vone nje dite te gjithe duhet te shkojme kurse psh ne qofte se nje njeri eshte i semure ,unenuk shqetesohem sepse keshtu eshte jeta e krijuar ,i uroj sherim te shpejte por jo qe shqetesohem,e tjera e tjera

  10. #10
    OPENMINDED Maska e land
    Anėtarėsuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    nje test bera te shava,nuk paske nerva me vertet ti

  11. #11
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    kakakakikikikukuuu

    Skender beu nuk je i vetmi jo...e kam edhe une nje mik qe eshte i operuar prej ndjenjave...ama ai tymos shume.
    Stay cool...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga J@mes : 17-01-2010 mė 16:17

  12. #12
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    20-12-2009
    Postime
    306
    Citim Postuar mė parė nga BANISHED_ Lexo Postimin
    nje test bera te shava,nuk paske nerva me vertet ti
    hahaahahahahahaha jeni te mire te gjithe ,une jam i lumtur qe kam gjete kete forum te bukur me gjithe se perdorin diktaturen e te parve te tyre qe une e urrej

  13. #13
    not exist Maska e skender76
    Anėtarėsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    hahaahahahahahaha jeni te mire te gjithe ,une jam i lumtur qe kam gjete kete forum te bukur me gjithe se perdorin diktaturen e te parve te tyre qe une e urrej
    Ahhhh, n.q.se je edhe i lumtur, n'rregull e ke....
    Ku rrin me pavion ti? Ups, banes desha me than
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga skender76 : 17-01-2010 mė 12:38
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  14. #14
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    20-12-2009
    Postime
    306
    Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
    Ahhhh, n.q.se je edhe i lumtur, n'rregull e ke....
    Ku rrin me pavion ti? Ups, banes desha me than
    Ketu ne Amerik nuk i kan me pavjovne,por flm per vlersimin

  15. #15
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    Por faktikisht nuk eshte normale ,te jene njeriu si une ,te gjitha ndjenjat njerzore tjera i kam ,vetem as nje gje nuk me shqeteson ,edhe kur vdes ndo nje njeri i aferm ,une as qe nuk merzitem ,perkundrazi thom te gjithe do te vdesim ,pra nuk eshte problem,kur bej ndo nje gabim tek puna ,as nuk e caj koken fare ,jam shume i qete ,u be u be ,su be su be
    Ndoshta ke krijuar nje lloje muri, per te mbrojtur vetveten.

    Nqs ndjenjat e tjera funksionojne rregullisht edhe ndjenja dhimbje funksionon , thjesht nuk e ke aktivizuar.
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  16. #16
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    20-12-2009
    Postime
    306
    Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
    Ndoshta ke krijuar nje lloje muri, per te mbrojtur vetveten.

    Nqs ndjenjat e tjera funksionojne rregullisht edhe ndjenja dhimbje funksionon , thjesht nuk e ke aktivizuar.
    Truri i njeriu eshte shume i komplikuar,cdo njeri dine gjithcka ne jete,pra aty ne tru i ka te gjitha ,por presin deri qe ti aktivizohen,prandaj eshte ne shkolle nuk shkojme per te mesuar ,por per te aktivizuar trurin,eshte si puna e ketij kompjutrit qe kurr nuk ke per ta gjetur nje gje po nuk e krkove,pra ndoshta ti ke te drejte

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,488
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete
    "Si strategji me pelqen"...po eshte e kote qe justifikohesh..."asnje nuk mendon te fusi ne spital per cmenduri"

  18. #18
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anėtarėsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete


    Lumi ti per veten, ooo mos kerko te ndryshosh se do shkatrosh shendetin

  19. #19
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    20-12-2009
    Postime
    306
    Citim Postuar mė parė nga Sueda Lexo Postimin
    Lumi ti per veten, ooo mos kerko te ndryshosh se do shkatrosh shendetin
    Jo nuk po kerkoj qe te ndryshoj ,por vetem me vjen keq per njerzit qe dua ,sepse te gjitha gezimet i ndajme bashke ,por problemet dhe hillerimet une as qe nuk marre pjese,dhe keshtu nga nje here me duket vetja i tepert ne mesin e tyre

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Ti nuk je i qete me keto qe thua, por njeri i ftohte, i mbyllur ne vetvete. Mua me dukesh tip i merzitshem. Njerezit kane deshire ti ndajne me te tjeret gezimet dhe hidherimet, por me ty nuk ke ca ndan se ti je i ftohte ndaj ketyre ndjenjave. Duhet te ndryshosh, ndryshe njerezit do te te largohen.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 17-01-2010 mė 14:18

Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •