Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
  1. #1
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Antarsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Mosha
    34
    Postime
    611
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime

    Tingulli i Heshtjes, telenovela m e re Shqiptare

    Eshte duke u transmetuar ne TRING digital dhe pas pak ditesh fillon transmetimet ne VIZION PLUS TV.
    Me aktoret me te njohur ne Shqiperi si: Margarita Xhepa, Viktor Zhusti, Lazer Filipi, Laert Vasili, Monika Lubonja, Mehdi Malkaj, Genci Fuga, Eni Jani, Klodi Hoxha, e shume te tjere do i japin gjuhen shqipe telenoveles se perditeshme.

    Trailer:

  2. #2
    Perjashtuar
    Antarsuar
    17-02-2009
    Vendndodhja
    DTs
    Postime
    400
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Citim Postuar m par nga KACAKU Lexo Postimin
    Eshte duke u transmetuar ne TRING digital dhe pas pak ditesh fillon transmetimet ne VIZION PLUS TV.
    Me aktoret me te njohur ne Shqiperi si: Margarita Xhepa, Viktor Zhusti, Lazer Filipi, Laert Vasili, Monika Lubonja, Mehdi Malkaj, Genci Fuga, Eni Jani, Klodi Hoxha, e shume te tjere do i japin gjuhen shqipe telenoveles se perditeshme.

    Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=tOHl2oURODA
    Me regji te kujt eshte ky film. Duke pare castin e aktoreve, dukej teper intrigues, ai mini trailer nuk tregonte shume, mbi tematiken dhe ate qe kerkon te trasmetoj telenovela.

  3. #3
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Antarsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Mosha
    34
    Postime
    611
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Ne youtube mund te shofesh disa video te vogla me permbledhje nga skena te ndryshme, disi me shume sesa traileri.
    Pritet te kete goxha sukses.

  4. #4
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Antarsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Mosha
    34
    Postime
    611
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime

    Ja edhe traileri me i ri i VIZION PLUS


  5. #5
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Antarsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Mosha
    34
    Postime
    611
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime

    "Tingulli i heshtjes", premiere n Vizion Plus

    N nj lokalitet t Tirans, banort e saj prpiqen t bjn nj jet normale t gjith s bashku dhe secili me vete. Nj jet ngjashme me prditshmrin e kujtdo, por q e bn dallimin n mnyrn e shprehjes s gzimit e trishtimit, n veprimet e zakonshme personale, n tingujt e fjalve q prmendin, por shpesh edhe me gjuhn e heshtjes. . "Tingulli i heshtjes" sht telenovela m e re q ka startuar mbrm n ekranin e Vizion Plus. Me skenar dhe regji t Jorgos Manos, seriali me i ri televiziv sjell aktualitetin, n jetn e prditshme. Suksesin e situatave t krijuara prej tij regjisori ia ka besuar emrave si Margarita Xhepa, Lazer Filipi Viktor Zhusti apo Mehdi Malko. Nj nga protagonistet kryesore t ktij seriali Margarita Xhepa n rolin e nj nne q fsheh nj sekret t madh e cila provon pr her t par emocionet e aktrimit n nj telenovel, shprehet se seriali sht nga ata q do t lr gjurm n kujtesn e gjithsecilit. Lazer Filipi vjen n rolin e nj profesori i cili sht i aft gjithnj pr t shmangur situatat e pakndshme n jetn e komunitetit ku zhvillohet ngjarja. Nj nga protagonistt e rinj t serialit Lorenc Kaja sht baba i dy fmijve, t cilin jeta e hedh dhe e prit me t papriturat e saj. Nj tifoz i mendur i Interit n lokalin e t cilit hyjn dhe dalin t gjith protagonistt e lagjes, interpretuar nga Mehdi Malko dhe Mondi nj grindavec juventin, interpretuar nga Genc Fuga, do t krijojn situata t kndshme mes njri-tjetrit. Eni Jani vjen n rolin e nj vajze jeta e t cils do t ndryshoj papritur me ardhjen e nj fqinji t ri n lagje. Surprizat dhe t papriturat nuk do t mungojn n serialin me t ri i cili ka nisur transmetimin mbrm ne ekranin ton. "Tingulli i heshtjes" do t transmetohet do t mart n orn 22:00 n Vizion Plus.    3 Shkurt 2010

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •