Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  38
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Tingulli i Heshtjes, telenovela m e re Shqiptare

  Eshte duke u transmetuar ne TRING digital dhe pas pak ditesh fillon transmetimet ne VIZION PLUS TV.
  Me aktoret me te njohur ne Shqiperi si: Margarita Xhepa, Viktor Zhusti, Lazer Filipi, Laert Vasili, Monika Lubonja, Mehdi Malkaj, Genci Fuga, Eni Jani, Klodi Hoxha, e shume te tjere do i japin gjuhen shqipe telenoveles se perditeshme.

  Trailer:

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  17-02-2009
  Vendndodhja
  DTs
  Postime
  406
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga KACAKU Lexo Postimin
  Eshte duke u transmetuar ne TRING digital dhe pas pak ditesh fillon transmetimet ne VIZION PLUS TV.
  Me aktoret me te njohur ne Shqiperi si: Margarita Xhepa, Viktor Zhusti, Lazer Filipi, Laert Vasili, Monika Lubonja, Mehdi Malkaj, Genci Fuga, Eni Jani, Klodi Hoxha, e shume te tjere do i japin gjuhen shqipe telenoveles se perditeshme.

  Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=tOHl2oURODA
  Me regji te kujt eshte ky film. Duke pare castin e aktoreve, dukej teper intrigues, ai mini trailer nuk tregonte shume, mbi tematiken dhe ate qe kerkon te trasmetoj telenovela.

 3. #3
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  38
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ne youtube mund te shofesh disa video te vogla me permbledhje nga skena te ndryshme, disi me shume sesa traileri.
  Pritet te kete goxha sukses.

 4. #4
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  38
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Ja edhe traileri me i ri i VIZION PLUS


 5. #5
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  38
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  "Tingulli i heshtjes", premiere n Vizion Plus

  N nj lokalitet t Tirans, banort e saj prpiqen t bjn nj jet normale t gjith s bashku dhe secili me vete. Nj jet ngjashme me prditshmrin e kujtdo, por q e bn dallimin n mnyrn e shprehjes s gzimit e trishtimit, n veprimet e zakonshme personale, n tingujt e fjalve q prmendin, por shpesh edhe me gjuhn e heshtjes. . "Tingulli i heshtjes" sht telenovela m e re q ka startuar mbrm n ekranin e Vizion Plus. Me skenar dhe regji t Jorgos Manos, seriali me i ri televiziv sjell aktualitetin, n jetn e prditshme. Suksesin e situatave t krijuara prej tij regjisori ia ka besuar emrave si Margarita Xhepa, Lazer Filipi Viktor Zhusti apo Mehdi Malko. Nj nga protagonistet kryesore t ktij seriali Margarita Xhepa n rolin e nj nne q fsheh nj sekret t madh e cila provon pr her t par emocionet e aktrimit n nj telenovel, shprehet se seriali sht nga ata q do t lr gjurm n kujtesn e gjithsecilit. Lazer Filipi vjen n rolin e nj profesori i cili sht i aft gjithnj pr t shmangur situatat e pakndshme n jetn e komunitetit ku zhvillohet ngjarja. Nj nga protagonistt e rinj t serialit Lorenc Kaja sht baba i dy fmijve, t cilin jeta e hedh dhe e prit me t papriturat e saj. Nj tifoz i mendur i Interit n lokalin e t cilit hyjn dhe dalin t gjith protagonistt e lagjes, interpretuar nga Mehdi Malko dhe Mondi nj grindavec juventin, interpretuar nga Genc Fuga, do t krijojn situata t kndshme mes njri-tjetrit. Eni Jani vjen n rolin e nj vajze jeta e t cils do t ndryshoj papritur me ardhjen e nj fqinji t ri n lagje. Surprizat dhe t papriturat nuk do t mungojn n serialin me t ri i cili ka nisur transmetimin mbrm ne ekranin ton. "Tingulli i heshtjes" do t transmetohet do t mart n orn 22:00 n Vizion Plus.  3 Shkurt 2010

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •