Close

Rezultati i Sondazhit: Kur mendoni se vendi yne do futet ne Bashkimin Europian ?

Votues
93. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Brenda 5 vjeteve te ardhshem

  7 7.53%
 • 5-10 vjetet e ardhshem

  29 31.18%
 • 10-20 vjetet e ardhshem

  23 24.73%
 • Mbas me teper se 20 vjet

  20 21.51%
 • Asnjehere

  14 15.05%
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 63 prej 63
 1. #61
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,339
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per te hyr, ne do hyjm vetem nese 2 gjera plotesoen:
  1. Korrupsioni te mari fund dicka qe do kohe dhe nuk esht e leht sidomos me ate shtet te dobet ne pushtet si Socialist apo Demokrat, si shtet nuk kemi ligje te forta kunder korrupsionit.
  2. Eshte frika e vizave! Evropianet e dine se nese Shqiperia hyn ne BE, do te thot viza falas dhe kalim ne Evrope pa viza. Ata e din qe Shqiptaret gati gjysma e popullsise do iki dhe ata nuk duan emigracion nga nji vend qe sapo esht ber anetar i BE dhe si ligj nuk lejoet emigracioni nga nji vend i BE tek tjetri. Turqise nuk u pranua BE sepse jo se nuk duan po ishte pengesa e emigracionit! Turqit do turreshin ne Evrope sikur do ta pushtonin prap dhe asgji komb ne Evrope nuk do ti mbaje me miliona Turq ne vendin e tyre!

 2. #62
  I menduar Maska e Wisary
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  N`Boten e Mrekullirave
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mir shpresojm sa me shpejt aq me mir nuk kam koment per vitet

 3. #63
  Perjashtuar Maska e DoLpHiN
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Hono Lulu
  Postime
  1,454
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  deshira eshte te futet qe sot...po mundesite pas nja 10 vjetesh besoj se jane

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Kur mendoni se Kosova dote jet antare e bashkimit europian
  Nga beni33 nė forumin Shqipe nga Kosova
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 06-10-2009, 14:04
 2. Shqiperia dhe Bashkimi Europian (BE)
  Nga Gerrard nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-04-2007, 16:27
 3. Marrėveshja e Stabilizim-Asociimit me Bashkimin Europian
  Nga Michigan2005 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-09-2005, 17:16
 4. Integrimi i shqiptarėve nė Evropė
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 18-01-2005, 07:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •