Close
Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718
Duke shfaqur rezultatin 341 deri 346 prej 346
 1. #341
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  912
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  ...sepse nuk eshte e vertete, sepse deshira fshihet pas saj dhe nderlikimet apo deshirat e tjera jane kaotike dhe nuk ndjekin ndonje rregull konsekuent gjate ndertimit te ndjenjes perfundimtare.

 2. #342
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Antarsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  Sepse njerzit ndryshojne, ndjenja konsumohet, ne ngopemi e nuk mjaftohemi me ato gjera qe dikur na dukeshin aq te bukura, natyra njeriut kerkon me teper e shyn deri ne limit, me pas e hedh si nje limon te shtrydhur tutje dhe shumicen e rasteve mbaron. Por jo gjithmone, per mendimin tim dashuria mund te jetoje perjetesisht. Per te jetuar nje dashuri duhet te gjesh njeriun e duhur, ate qe ti ke te perbashketa, ose jo interesa materiale, thjesht bashkim shpirtrash.
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 3. #343
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime n 86 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  ska pse te jetoje perjetesisht te jetoje sa te mundemi te merrremi vesh kur te perfundon vjen tjetraa

 4. #344
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-12-2014
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  152
  Faleminderit
  7
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  Citim Postuar m par nga Linda-uk Lexo Postimin
  Sepse njerzit ndryshojne, ndjenja konsumohet, ne ngopemi e nuk mjaftohemi me ato gjera qe dikur na dukeshin aq te bukura, natyra njeriut kerkon me teper e shyn deri ne limit, me pas e hedh si nje limon te shtrydhur tutje dhe shumicen e rasteve mbaron. Por jo gjithmone, per mendimin tim dashuria mund te jetoje perjetesisht. Per te jetuar nje dashuri duhet te gjesh njeriun e duhur, ate qe ti ke te perbashketa, ose jo interesa materiale, thjesht bashkim shpirtrash.
  Waw me ka bere teper pershtypje mendimi juaj.. 100% te njejtat gjerat si ju mendoj edhe une... SA KEQ QE SBESOJ SE MUND TE EKZISTOJE ME DIKUSH QE TE MENDOJE DHE TA VLERESOJE DASHURINE KESHTU SI PO THUA TI; dhe nese ekzistojne jane aq shume te rralle sa po kemi frike dhe se me ke mund te perfundojme...

 5. #345
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  22
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime n 36 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  E tille eshte vete jeta - kalimtare, sikurse edhe dashuria - perkohesisht.

 6. #346
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-07-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  Citim Postuar m par nga maryp Lexo Postimin
  dikush me ka thene '' dashuria eshte dhe vuajtje''
  Prinderit kane thene "Droga eshte e keqe,largohu sa me shume nga droga,ato te shkatrrojne jeten",ama harruan dicka... Dashuria eshte droga me e keqe nga te gjitha nuk mund te kontrollos ke do ose me ke bie ne dashuri ajo eshte lule me xhemba...

Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •