Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 150 prej 150
 1. #141
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-08-2014
  Vendndodhja
  Suedi
  Postime
  51
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Une?

  Djathe, domate, qepe te njoma, dhe voj ulliri bmv...

  E gjitha per icik ashushe....lol
  Te gjitha keto i ngrenkeni brenda ne makine, tip BMW?

 2. #142
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  254 falenderime n 229 postime

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Citim Postuar m par nga FarushProfesori Lexo Postimin
  Te gjitha keto i ngrenkeni brenda ne makine, tip BMW?
  Jo mer, c'thue?

  I marrim ne nji cope nape, dhe I shtrojme ne livadh,
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #143
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  241 falenderime n 201 postime

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Citim Postuar m par nga FarushProfesori Lexo Postimin
  Me jep pak kohe t'i analizoj keto qe ke shkruar.... pajtohem pjeserisht...mbase me pak se pjeserisht, varesisht nga disponimi qe kam ne momente te caktuara. Mire?
  Cka e ke Nuhin?
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 4. #144
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-08-2014
  Vendndodhja
  Suedi
  Postime
  51
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Citim Postuar m par nga ane Lexo Postimin
  Cka e ke Nuhin?
  Tani s'kuptoj perse e ke fjalen - Nuhi? Ma sqaro nje ike...

  Kerkoj ndjese - ifutet ma kane luajtur mendjen keto dite....

 5. #145
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-09-2014
  Postime
  165
  Faleminderit
  50
  25 falenderime n 21 postime

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Nuk lendon dashuria, Por njerezit
  Jane njerezit , ato qe lendojne , qellimi/et e dashurise jane pozitive

 6. #146
  i/e regjistruar Maska e stel.a
  Antarsuar
  21-02-2013
  Vendndodhja
  far away
  Postime
  80
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Citim Postuar m par nga -Zana- Lexo Postimin
  Nuk lendon dashuria, Por njerezit
  Jane njerezit , ato qe lendojne , qellimi/et e dashurise jane pozitive
  Ehh jam pjeserisht dakord me ty por mendoj qe dhe dashuria lendon shume me shume duke vazhduar te mbaje akoma ndjenjat per ate njeri edhe pse te ka lenduar :/

 7. #147
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  912
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Dashuria nuk e lendon kurre nje njeri me karakter, te lindur dhe rritur ne themele te shendosha por e ben ate afte dhe me te thelle per ta kuptuar dhe kontrolluar dashurine.

 8. #148
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  912
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Dashuria eshte nje damar kryesor i energjise primare *Jeta*, e cila e ngjizur porsi zemer ndodhet ne mes te kraharorit dhe ka ngjyre te bardhe, pra kuptohet sesa rruge te gjate ben ajo, jeta neutrale, per tu kuqur dhe kthyer ne dashuri apo terheqje progresive. Si duket ty Diana te ka rene bateria e dashurise dhe kjo ndodh kur ben jete seksuale te shthurur, veteabuzive, apo kur te braktisin, flas gjithnje duke u nisur nga foto dmth per trupa te shendetshem jodifektoze.

 9. #149
  i/e regjistruar Maska e qaz
  Antarsuar
  06-05-2017
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  Me shume lendon mungesa e dashurise sigurisht. Prandaj te duajme sa me shume dhe me sinqeritet.

 10. #150
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-05-2017
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: A lndon dashuria apo mungesa e saj?!

  https://en.1jux.net/scale_images/406058_b.jpg


  Shkurt e shqip dashuria eshte magjike

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •