Close
Faqja 19 prej 19 FillimFillim ... 9171819
Duke shfaqur rezultatin 361 deri 366 prej 366
 1. #361
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Pr: Deklarata dashurie pr njeriun q duam!

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Vinjol na fal po burri akoma ska mesu shqip di vec dy fraza....ato i flet me gabime orthographique e kam Hall se po ti shkruj do i merrni ters . Me kohe do ja mesoj Shqipen ju jap fjalen e burrit .
  mos ta ndije mjafton qe ti te jesh e lumtur
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #362
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,653
  Faleminderit
  405
  482 falenderime n 383 postime

  Pr: Deklarata dashurie pr njeriun q duam!

  Rrofsh Vinjol .
  Tani qe me dhe feux verte po hedh dhe un me ne fund nje dedikim per te .


  Le plus beau ....
  Tu joues tous les rles dans ma vie.
  Je t'aime jusqu'aux toiles.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 3. #363
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Pr: Deklarata dashurie pr njeriun q duam!

  mire e the moj goce po kujt ja the Une se ngas fare frengjishten :/
  nejse e kupton vete ai
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 4. #364
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-10-2017
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Deklarata dashurie pr njeriun q duam!

  @deklarate......Sa here te shoh emocionohem dhe qaj...
  Ma ke mbushur jeten me gezim dhe hare ...te dua keshtu si je ...per ty jap jeten ...vdes per ty sepse me ke bere vajzen me te lumtur ne bot ....TE DUA "UN"....
  I vetmi person qe mund te dua esht vetja ime ....#Always single tbh

 5. #365
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-10-2017
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Deklarata dashurie pr njeriun q duam!

  Gezuar 2018 tho !

 6. #366
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime n 55 postime

  Pr: Deklarata dashurie pr njeriun q duam!

  Te kerkoj ne buzeqeshjet e te tjereve qe nuk buzeqeshin kurre si ti...

Faqja 19 prej 19 FillimFillim ... 9171819

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •