Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  uffffaaaaaa Maska e Jonilda
  Anėtarėsuar
  03-07-2009
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Exclamation kur fillojne universitetet.......

  kur fillon mesimi ne universitete ne daten 4 apo 5? sapo degjiva lajmet dhe tha qe fillon ne 5. por nuk jam e sugurt. me ndihmoni se nuk jam ne qytetin ku bej shkollen.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Fillon vetem kur fillon sezoni!!!
  Keyboard not found .... press any key to continue!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •