Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 87
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime nė 629 postime

  Urimet tuaja pėr Vitin e Ri 2010!

  Stafi i forumit shqiptar, ne emer edhe te gjithe komunitetit tone virtual ku marrin pjese shqiptare nga mbare bota, ju uron nga zema:

  GEZUAR VITIN E RI 2010!

  PAQE, SHENDET E DASHURI NE JETEN TUAJ DHE TE FAMILJES SUAJ!


  Ne kete teme mund te uroni njeri-tjetrin ose mund te beni nje urim per miq e te aferm. Adresa e kesaj teme do t'iu dergohet me email te gjithe anetareve te forumit.

  Gėzuar e pėr shumė vjet!

 2. #2
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Mes muzikes dhe humorit e kalofshi mire naten e 31 dhjetorit ....me dashuri., respekt , fat, dhe lumturi ne jete, urime viti i ri 2010.

  Urime gjithe miqve dhe dashamirve dhe gjithe shqiptarve anemban botes .

 3. #3
  I larguar Maska e Enkeleu
  Anėtarėsuar
  07-12-2005
  Vendndodhja
  Prane detit i pa lare, prane drites i pa pare, prane sofres i pa ngrene, prane dijes i pa nxene...
  Postime
  4,298
  Faleminderit
  100
  45 falenderime nė 42 postime
  Te dashur bashkėatdhetar kudo qė jeni!
  Nga zemra Ju uroj ta kaloni gėzuar Vitin e Ri 2010!
  Suksese ne te gjitha rruget e jetes dhe lumturi ne familjet tuaja

  Gėzuar pėr shum mote

  Me respekt; Enkeleu
  I lumtur ėshtė ai qė nuk shpreson nė asgjė, sepse nuk zhgėnjehet asnjėherė...!

 4. #4
  mall Maska e bili99
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  55
  Postime
  1,803
  Faleminderit
  391
  43 falenderime nė 32 postime
  Gezuar Albo dhe Gezuar gjithe shqiptaret e globit,kudo qe jeni ne keto momente ..Urime dhe me fat Vitin e Ri, te lumtur paci gjithe jeten!
  -Ja sa mberrini Viti i Ri ne Trojet Tona....dhe ne ketu ne Amerike do presim edhe nje cike,jam duke u be gati te dal ta pres ne Chicago...
  Nuk mund te shkoj pa mos u ndal tek stacioni im i dashur ,Forumi Shqiptar, ku i shoh bashkeshqiptaret e te gjithe botes.
  Shendet, lumturi dhe sukses ju deshiroj nga zemra ne vecanti stafit te Forumit Shqiptar ne krye me Albon...Gezuar!
  Pas gjashte oresh e gjysem do ta coj nje gote edhe per Forumin Shqiptar...Gezuar!
  Shqiptar te dashur festofshi gjithmone, e paci goten plot gjithmone, edhe kur mos te jete plot per ju ,per mendjen dhe zemren tuaj qoft plot!
  Edhe ne keto momente si gjithmone jam i lumtur qe jam pjese e juaja, jam shume shume i lumtur qe jam shqiptar!
  GEEEZZZUUUAAARRR !!!!!


  me nderime,
  bili99
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 5. #5
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  urime te gjithe shqiptareve kudo qe jane.

  ju kam shpirt ju kam zemer.

 6. #6
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Anėtarėsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  26
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Urime Vitin e Ri 2010!Shendeti e lumturia qofshin gjithmone me ju.Shpresoj qe ky vit t'i realizoj enderrat e planet tuaja,me mire se cdo vit tjeter,i shkuar!

  Gezuar

 7. #7
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Mqs sa hyri viti i ri, gezuar e per shume vjet te gjitheve e qofte nje vit sa me i mbare e plot me shendet, suksese dhe lumturi:

  Pershendetje per Albo, mqs na hapi kete teme ne keto momente e per te gjithe miqte e mi real apo qe kam njohur nepermjet ketij forumi e bashkebisedoj me ane te mijera temave dita-dites, duke filluar qe nga Perla, milanistja_el, saura, Apollyon, dea, xhuxhumaku (nga era, mqs s'te pelqen emri i ri), Aikido, iktuus, walchiria, chino, skender76, angelina, Enii, infinity, gloreta, unejsa, padrilla, agim metballa, Teta Vera, Ekonomisti, Adaes, Linda5, bombona, xhamia, madaber, thekthi, izadora, izabella, suada, Lorisa, Shkelqesia_E_Tij, Albmaster, Il_Santo, Endless, Bato, Rreja, tetovarja, Helen_of_Troy, Eve, Roy, LoTi, King_Arthur, Drague, Di_Ana, Pink, Rexhina, bili99, Edmond.S, Enkeleu, Homza, Fk-Partizoni etj etj me rradhe (te me falni nese kam harruar pa shkruar ndonje emer). Ju perqafoj!


  La vita č bella...

 8. #8
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  I uroj gezuar vitin e ri ne rradhe te pare gjithe stafit te albasoul .
  Dhe te gjithe shqiptareve kudo qe jane qe ky vit i ri te jete viti i realizimit te deshirave te tyre te jete viti i paqes i begatise dhe i sukseseve .


  Per shume vjet gezuar .

  Albasoul shpirti i shqiptareve !!!
  Gjergj Kastrioti org

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  9
  19 falenderime nė 16 postime

  Gėzuar vitin e ri

  gėzuar vitin e ri
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-11-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gezuar te gjitheve Vitin e Ri 2010...Qofte ky vit per te gjithe ju nje vit i mbushur me dashuri, paqe e mbaresi...Gezuar! Gezuar!

 11. #11
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,672
  Faleminderit
  164
  166 falenderime nė 121 postime
  pershendetje per te gjith antaret qe jan online....
  Gezuar..gezuar per shume mote....
  respekte nga une...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Anėtarėsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  17 falenderime nė 16 postime
  Urime gjithe miqve dhe dashamirve dhe gjithe shqiptarve anemban botes .
  __________________
  Urime pėr ty xhamia viti 2010 mė suksese tė reja nė tė gjitha drejtimet

  Urime pėr tė gjithė Shqiptarėt

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2005
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Urime viti i ri 2010; shendet,paq,bekim,dhe qe ky vit te jet realizues i te gjitha deshirave tuaja per ju qe po e lexoni dhe per familjet e juaja kudo qe gjenden.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e EDilo
  Anėtarėsuar
  02-04-2007
  Postime
  405
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Urime per mbare shqiptaret qe ndodhen ne te kater anet e globit.
  Mbaresi, lumturi , dashuri dhe miresi sjellte nder zemrat tona 2010! Pershendetje Stafit te Forumit tone te nderuar qe nepermjet faqeve te tij na mundeson te bisedojme njeri me tjetrin. Gjithashtu pershendes gjithe sa ndodhen ne keto momente ne faqet e forumit.
  Gezuar! Gezuar! Gezuar!ZOTI E BEKOFTE KOMBIN SHQIPTAR!

 15. #15
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga K.i EPERM Lexo Postimin
  Urime gjithe miqve dhe dashamirve dhe gjithe shqiptarve anemban botes .
  __________________
  Urime pėr ty xhamia viti 2010 mė suksese tė reja nė tė gjitha drejtimet

  Urime pėr tė gjithė Shqiptarėt
  Flm shum te uroj dhe une nga zemra qdo te mire ne kete vit dhe vitet qe pasojne .

  Te prift e mbara

 16. #16
  i ktyne herit Maska e Dardhan
  Anėtarėsuar
  29-10-2009
  Vendndodhja
  n'Toke t'Zotit (Dardhanii)
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gezuar Viti i Ri.

  Either win or die. I hope for nothing. I fear nothing. Fate has brought me here.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Hajrush
  Anėtarėsuar
  17-09-2007
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Postime
  49
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime
  Urime Viti i Ri,o populli im kushdo dhe kudo qofshi nė planetin e quajtur Tokė,hisedar tė sė cilės PATJETĖR jrmi edhe ne, me njė porosi: Tė mos e pėrbaltin vehten me gojėn tonė.
  Hajrushi nga Feriyaji.

 18. #18
  uka Maska e zeshkani26
  Anėtarėsuar
  03-11-2008
  Vendndodhja
  frankfurt germany
  Mosha
  36
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gezuar 2010 ju uroj te gjith shqiptarve kudo qe ndodhen shum fat shendet lumturi paqe e dashuri,ju uroj nje vit te mbar e shum suksese.Gezuar gezuar gezuar

 19. #19
  Gimi
  Anėtarėsuar
  26-09-2009
  Postime
  184
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje dhe Gezuar te gjitheve Vitin e Ri 2010 !
  Qofte ky vit per te gjithe ju nje vit i mbushur me dashuri, e mbaresi !
  Gezuar! Te gjitheve, Gezuar!

  ..deshiroj te pershendes vecmas, Pink-n dhe djalin e saj, Gezuar sebashke me te gjithe dashamiresit e juaj.
  Emrin e kam Agim dhe me therrisni, Gimi.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Longarus
  Anėtarėsuar
  24-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  553
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ju Uroj te gjithe forumisteve Vitin e Ri 2010
  Me shprese qe ky vit te jete vit i mbare per forumin dhe te na mbaresoj me tema me te mira dhe me te begateshme ...
  Mpuq te gjitheve .

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •