Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-11-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Unhappy Urime per vitin e ri

  Ju lutem me thoni nje shprehje ose vjershe te bukur per ti uruar dikujt vitin e ri... Pleaseeeee

 2. #2
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Varet per cilin/cilen eshte ky urim !

  Per prinderit, te dashuren / te dashurin, per shoqerin etj.
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-11-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per shoqerine.......nje urim te cilin tia coj me sms.....me kupton??????

 4. #4
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,672
  Faleminderit
  164
  166 falenderime nė 121 postime
  1. Nje dite kure zemra do te behet gure,
  do te haroj jeten,veten,dashurin,
  por kure nje ze,nje fytyr,
  ty,syte e shokut / shoqes me te mire....  2.
  Nje ylle ne qiell,sa bukur shendrit,
  kjo hene e bukur po na fal kete drite,
  qielli i kalter dic'ka te tregon,
  se ke nje shoqe qe asnjeher s'te haron,
  Me dashuri vitin e ri ta urron.
  3. Shpresat dhe qellimet i lidhin brigjet e jetes,
  kurse festat i memorohen kujteses sime,
  dhe me bejne mua t'i kujtoj ata qe i dua,
  Fate,lumturi,shendet d'uke uu deshiruar.  4. Sote nje varge deshirash me kaploj,
  por nje e vecoj,
  krah te kem te fluturoj,
  atje ku je ti te ndaloj,
  vitin e ri te u'a urroj...  respekte e nderuar...shpreso se do t'iu pelqejn...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 5. #5
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime
  Sa ka deti peshk e ngjala
  aq prej meje ke te fala
  Mos kujto se te harrova
  sms ta dergova.

  Lol

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,656
  Faleminderit
  633
  177 falenderime nė 162 postime
  Citim Postuar mė parė nga Erjola-Ajsbergu Lexo Postimin
  Per shoqerine.......nje urim te cilin tia coj me sms.....me kupton??????
  C'fare ti ndjen apo mendon per shoqerine.
  Natyrisht SMS.

 7. #7
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,672
  Faleminderit
  164
  166 falenderime nė 121 postime
  gjithc'ka qe ju lendon le te zhduket,
  per ju e derguar c'do luje le te pranohet,
  nuk ju harova,gjithmon u kujtova,
  Me fate vitine e ri me shpirte ua urroj.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,656
  Faleminderit
  633
  177 falenderime nė 162 postime
  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  gjithc'ka qe ju lendon le te zhduket,
  per ju e derguar c'do luje le te pranohet,
  nuk ju harova,gjithmon u kujtova,
  Me fate vitine e ri me shpirte ua urroj.
  Pak a shume keshtu.

 9. #9
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,672
  Faleminderit
  164
  166 falenderime nė 121 postime
  Citim Postuar mė parė nga SystemA Lexo Postimin
  Pak a shume keshtu.
  FLM SystemA.....
  urrimi me i bukur sipas meje do te ishte ajo qe per momenti te vjen ne mendje,qe e ndjen....qe te del nga zemra....
  respekte....
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-11-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ma kujtoni pak ate: Te uroj 365 dite lumturi, 12 muaj dashuri etj, etj.... se kaq mbaj mend

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Erjola-Ajsbergu Lexo Postimin
  Ma kujtoni pak ate: Te uroj 365 dite lumturi, 12 muaj dashuri etj, etj.... se kaq mbaj mend
  Tė uroj 12 muaj lumturi,52 weekende qetesi,365 ditė dashuri, 8760 orė paqe,525600 minuta sukses,31536000 sekonda miqesi.
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-11-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  thnx.......kisha nga nje ore qe doja ta kujtoja po sme vinte fare ne mendje......sh sh flm..

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-11-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ja disa te tjera qe mi sollen me sms..
  Ardhja e vitit te ri me jep mundesine dhe kenaqesine te zgjedh pershendetjet dhe urimet me te mira per ju e familjen tuaj..Gezuar 2010!

  Nese sonte qielli eshte pikture e nderrimit te viteteve uroj qe ky vit qe po vjen te jete piktura me ngjyra e jetes tende..Gezuar!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ....................................2010
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •