Close
Faqja 46 prej 57 FillimFillim ... 36444546474856 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 901 deri 920 prej 1137
 1. #901
  i/e regjistruar Maska e leci
  Anėtarėsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Goetheanum,Italy
  Postime
  1,747
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=374890

  Ketu mund te gjesh rom me wm 6.1 por nuk jane zyrtare te htc.Nese nuk punon mbasi te kesh installuar rom,beji serish nje reset hardware
  Quod timor cladis.
  Sed intuitum amet elit vitae est

 2. #902
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Ndihme me iPhone activation...!

  iPhone 3G, firmware 4.2.1...

  Telephoni nuk hapet fare, por tregon vecse ikonen e iTune & USB. Nuk kam offical sim per ta aktivizuar. iPhonit nuk i dihet origjina. Dua qe ta activizoj. Kerkoj ne google, por shume gjera te ngaterruara nga te cilat disa qe i provova jane pa sukses. Lutem kush ka mundesi te me ndihmoje me nje tutorial te provuar se u lodha duke provu kot me kot dhe pa rezultat

 3. #903
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2006
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Ndihme ne skype

  Kisha Nje Adrese Ne Skype Por Tani Nuk Po Mundem Me Hap Me, Po Mundohem Me Hap Nje Adrese Te Re Po Spo Mundem, Kush Me Ndihmon

 4. #904
  Muslim4ever Maska e bl3nd
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
  Postime
  356
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si te bej iPhone qe ti pranoje numrat e vales

  Si mund ta zhbllokoj nje iPhone 3gs,versioni 4.2.1
  A ka ndonje program apo nje mundesi me zhblloku?

 5. #905
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Kur hap nje konta ne skype shkruajin adressat ne nje cop leter, codin gjithashtu.
  Kater konto kam ne skype , asnje cod nuk mbaj mend ptuuuu
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 6. #906
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2006
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po spo me hapet . . . .. . ...................

 7. #907
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga bl3nd Lexo Postimin
  Si mund ta zhbllokoj nje iPhone 3gs,versioni 4.2.1
  A ka ndonje program apo nje mundesi me zhblloku?
  Po ka, une e zhbllokova per vete po nuk mun e marr dot ne telefon, po e postoj per i cik.

 8. #908
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Leonso
  Bjeri shkurt daku, ule skypen dhe nje here dhe hap konton. Mbaji mend te dhenat .
  Nuk mund te hap njeri konto ne emrin tend , se eshte dicka private lol

  Nga skllavja Izaura :-D

  :-))
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 9. #909
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ndiq instruktimin ne kte faqe dhe e zhbllokon 100%

  http://www.theiloop.com/how-to-jailb...dsn0w-windows/

  na dhe kte linkun qe te zbresesh redsnow per windows:

  http://www.iphoneworld.ca/news/2010/...k-mac-windows/

  Mos me pyt mo per gje tjeter se nuk mor vesh thjesht ndoqa udhzimet tek kjo faqe, te njejten teme kisha hap dhe une ne dreket.

 10. #910
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  per te interesuarit gjeta nje zgjidhje:

  http://www.forumishqiptar.com/showth...13#post2982813
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga morrison : 16-01-2011 mė 16:22

 11. #911
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Help Nokia prej germany

  kam nje nokia 2626 qe ma kan pru prej germanis po po duhet me q'blloku a kish mujt dikush mem ndihmu diqysh ?

 12. #912
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Provoje kėtė faqen njėherė: http://www.gsmliberty.net/shop/nokia_unlock.php
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 13. #913
  Muslim4ever Maska e bl3nd
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
  Postime
  356
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Faleminderit.
  Do e provoj.

 14. #914
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga morrison Lexo Postimin
  Po ka, une e zhbllokova per vete po nuk mun e marr dot ne telefon, po e postoj per i cik.
  duhet ta besh proceduren jailbreak pastaj unlock per ti pranu sim kartat tjera.
  ketu si te procedosh ne iphone 3G -->> iclarified.com/entry/index.php?enid=12949

  ketu procedura per iphone 3Gs -->> iclarified.com/entry/index.php?enid=12945

 15. #915
  i/e regjistruar Maska e Egzon L.
  Anėtarėsuar
  16-01-2011
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me falni, por lejohen kėto gjėra nė forum?! Se kam pėr tė pyet dhe unė diēka!

 16. #916
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Blend, nese mbas procedures nuk mund te besh dot telefonata, ateher fillo prap proceduren dhe cliko vetem "upgrade to ipod band". Do kesh vale me pas, por nuk do mundesh dot te besh downgrade baseband.. Basebandi i ri qe do kesh eshte 06.15.## Merre seriozisht kte fakt parasysh... Une per veten time e bera dhe tash nuk ka kthim mprapa.

 17. #917
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Egzon L. Lexo Postimin
  Me falni, por lejohen kėto gjėra nė forum?! Se kam pėr tė pyet dhe unė diēka!
  Lejohen pyet pa merak....

 18. #918
  qesh :p:p:p
  Anėtarėsuar
  01-12-2010
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile Kerkoj fjalore te ndryshem per nokia 6300.

  a mund te me ndihmoj dikush me ndonje adres ku mund te zbres fjalore te ndryshem ne cel.tim???

 19. #919
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Provoje njėherė kėtu.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 20. #920
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime

  Dua tė heq njė adresė nga skype?

  Ju lutem kush mund te me ndihomje. Dua te heq nje adrese te shirit adresave kam provuar me delete por nuk hiqet gjithashtu e kam hequr si program dhe rivendour por nuk e heq dot eshte rregjistruar aty nese mund te me ndihmoni ....
  shume flm

Faqja 46 prej 57 FillimFillim ... 36444546474856 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •