Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  E gjifa Maska e Henri
  Anėtarėsuar
  14-04-2002
  Vendndodhja
  Kanada
  Mosha
  41
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Televizioni i pare shqiptar ne internet

  ILovePejaa

  (11/2/01 6:01:13 pm)
  Televizioni i pare shqiptare ne Internet!

  --------------------------------------------------------------------------------
  KTV ose Kóhavision, eshte Televizoni i pare shqiptare (me sa di une) ne Internet. Per ta shiquar duhet te keni te instaluar RealPlayer.
  KTV eshte nje televizoni i cili ka arritur sukses te medha. Eshte i hapur nga kompania Kóha e cila udheheqet nga nje njeri i zgjuari Veton Surroi.

  Adresa eshte : live.kóha.net/live.html

  Programi fillon prej ore 16-24 h me ore te Kosoves.

  Ju faliminderit!  vicianum2
  (11/5/01 7:46:56 am)
  edhe radio...

  --------------------------------------------------------------------------------
  Gjithashtu ka edhe njė radiostacion qė mund tė pėrcillet (dėgjóhet) drejtpėrdrejt, pra "live" e jo i inēizuar si disa tė tjerė. Adresa ėshtė www.radio-kosova.com

  Tung.

  vicianum2
  (12/13/01 8:48:37 am)
  ...dhe njė radiostacion tjetėr...

  --------------------------------------------------------------------------------
  Edhe njė radio tjetėr shqipe tė cilėn "e gjeta" sot:
  www.radiorash.com, nga Tirana, mund tė dėgjóhet "live".

  Tung.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e demolition man
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  51
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Per: Televizioni i pare shqiptar ne internet

  nqs ka mundesi postoni ndonje URL ose adrese E-maili ne lidhje me televizionet apo radiot shqiptare

 3. #3
  Ros Rosaku Maska e Tal Aga
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Fin
  Mosha
  52
  Postime
  228
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Po, demolition ja p.sh. edhe njė tjetėr : www.radio21.net, kėtu ka radio nėpėrmjet internetit kurse risia mė e madhe ėshtė : TV21 mund tė shikohet nėpėrmjet satelitit edhe nė SHBA dhe KANADA !
  tė gjitha me masė!

 4. #4
  Goc Tirone Maska e Tironsja
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Le te mos dalim jashte teme, kjo eshte tema e "Televizionit te pare ne Internet" dhe komentet personale per Veton Surroin nuk me duket se kane vend ketu.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Di68 : 22-01-2003 mė 22:45
  :^zilet

 5. #5
  i/e larguar Maska e visitor
  Anėtarėsuar
  28-06-2002
  Vendndodhja
  Diku
  Mosha
  35
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  http://www.tvklan.com po per momentin s'kane gje.

 6. #6
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  shijaku

  s
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga cristal : 01-08-2002 mė 17:03
  * x 0 and case closed!

 7. #7
  yells `aziz! light!` Maska e AsgjėSikurDielli
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  the black light
  Postime
  1,787
  Faleminderit
  0
  25 falenderime nė 25 postime
  Postuar mė parė nga Tironsja
  Njeri i zgjuar Veton Surroi?
  Nje cop spiuni.

  Pse ben komente kur s'ke as dijenine me te pakte me ate njeri?

  Tregom pse qenka Veton Surroi nje cope spiuni?  *****Le te mos dalim jashte teme, kjo eshte tema e "Televizionit te pare ne Internet" dhe komentet personale per Veton Surroin nuk me duket se kane vend ketu.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Di68 : 22-01-2003 mė 22:47

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Mosha
  33
  Postime
  205
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Veton Surroi eshte politikan europian, jo Ballkanas.
  Eshte politikani im i preferuar prej shiqptareve te Kosoves.


  *****Le te mos dalim jashte teme, kjo eshte tema e "Televizionit te pare ne Internet" dhe komentet personale per Veton Surroin nuk me duket se kane vend ketu.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Di68 : 22-01-2003 mė 22:47

 9. #9
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  eshte dhe ne tv i vlores qe mund ta ndiqni nepermjet internetit.

 10. #10
  Erzeni Maska e Shijaksi-London
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  ke kodra kuqe
  Postime
  778
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Te nderuar miq, meqenese jemi ke TV-te i pari kanal shqiptare privat ne Shqiperi eshte shijak TV i cili filloi trasmetimet ne vitin 1995 nga qyteti i shijakut dhe tani gjindet me studjot e tij ne tirane.
  U be plot tre vjet qe Shijak TV po trasmeton lajmet ne internet.

  adresa eshte. www.shijaktv.com kliko ke lajmet.

 11. #11
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 12. #12
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  eshte dhe nje i ri. ka dal edhe me satelit.
  www.tvalsat.com

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-07-2004
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  37
  Postime
  31
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ka edhe te tjere..ne rast se ju intereson sporti ne menyrete vecante ai shqipetar. per ju qe nuk ndodheni ne shqiperi eshte nje televizion shqipetar sportiv qe ka 2 vjet qe eshte krijuar dhe quhet TELESPORT adresa eshte www.tele-sport.tv
  terranovesca

 14. #14
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime nė 22 postime
  My silence doesn't mean I am gone!

 15. #15
  jeto i lire ose vdis Maska e shahisti
  Anėtarėsuar
  28-09-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  41
  Postime
  124
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  nje pyetje rreth kanaleve televizive shqiptare

  pershendetje te gjithe antareve qe po marin pjese ne kete teme,kisha nje pyetje per kanalet televizive shqiptare qe ndiqen me satelit,a kane filluar trasmentimin e tyre me satelit edhe ketu ne usa?Ne qofte se dini ndonje informacion do tu isha shume mirenjohes me respekt shahisti
  Nuk ka me qorre nga ai qe nuk do te shohi me syte e tija[/FONT][/COLOR]

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-07-2004
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  37
  Postime
  31
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kam pershtypjen se top channel shihet edhe ne usa...por nuk di te te them se ne cfare frekuencash...
  terranovesca

Tema tė Ngjashme

 1. Lidhja Shqiptare e Prizrenit
  Nga dodoni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 00:29
 2. Ē'mendim keni pėr internetin?
  Nga AuGuSt_ nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-05-2009, 05:17
 3. Letersia Shqiptare
  Nga new-man nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2009, 11:28
 4. Plavė e Guci
  Nga Davius nė forumin Shqipe nga Mali i Zi
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-10-2008, 23:36
 5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •