Close
Faqja 5 prej 8 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 157
 1. #81
  humble
  Anėtarėsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  per mua ma e bukura ne bot asht e dashura jeme... e dyta ne rrall asht katrina kaif.
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 2. #82
  humble
  Anėtarėsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ĘTIUS Lexo Postimin
  Per femra kam disa, ndersa per meshkuj as qe i hedh syt sa te bukur apo te shemtuar jan.

  Charlize Theron  Monica Bellucci  Aishwarya Rai

  Aishwarya ka ken Miss Bota...! ; ) Bukuria indiane rules! ; )
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  hahaha flm i re ne koke
  shihe edhe ket

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #84
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  33
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Kjo femra qe kenon ketu ene me dor ta kishe pikturu se bojshe dot me te bukur

  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 5. #85
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Kjo femra qe kenon ketu ene me dor ta kishe pikturu se bojshe dot me te bukur

  http://www.youtube.com/watch?v=vrUpuDFBUxw
  femer e bukur nuk them jo
  por une ja mar ne kthes
  aha po me pe mua cfare komente do shkruash vallaj?
  femra me e bukur jam vet lol

 6. #86
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  na sillni ndoje foto te hudson aman
  se vdiqa per te
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #87
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Bukuroshe shqiptare

  Zana Krasniqi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 8. #88
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Bukuroshe shqiptare

  Marigona Dragusha
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 9. #89
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Bukuroshe shqiptare

  Zajmina Vasjari
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 10. #90
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Bukuroshe shqiptare

  Emina Cunmalaj
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 11. #91
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Bukuroshe shqiptare

  Buqe Citaku
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 12. #92
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Bukuroshe shqiptare

  Liberta Spahiu , Aferdita Dreshaj dhe Hasna Xhukici
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 13. #93
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Bukuroshe shqiptare

  Matilda Mecini , Diellza Kolgeci dhe Almeida Abazi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 14. #94
  i/e regjistruar Maska e Jehonn
  Anėtarėsuar
  19-07-2009
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  paska boll bukuroshe shqiptare :P

 15. #95
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-07-2009
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Zana Krasniqi edhe marigona dragusha te forta qenkan

 16. #96
  M.M fan Maska e Norma
  Anėtarėsuar
  28-12-2009
  Postime
  87
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nga shqiptaret si ka shoncet asnjera me u krahasu me Zajminen..Eshte shuum e bukur
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 17. #97
  M.M fan Maska e Norma
  Anėtarėsuar
  28-12-2009
  Postime
  87
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga вlαck'swαn Lexo Postimin
  Shuj se marre :P  mire,ishte mendimi jot por mund te hasim ne shume shqiptare qe kan korrur suksese shum shum me te mdhaja se Zajmina,me bukurine e tyre sigurisht
  Sa femra te bukura ka dhe nuk jan aq te famshme...THJESH Duhet te kesh Fat...

 18. #98
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Norma Lexo Postimin
  Nga shqiptaret si ka shoncet asnjera me u krahasu me Zajminen..Eshte shuum e bukur
  M'qafsh mu, ku ja sheh bukurinė ksaj gjos s'egėr ti?

  Me ca qerpikė fallco, pak makiazh tė rėndė tė syve dhe nja gjys qillo stuko surratit me ca rouge te mollėzat edhe kjo qika kėtu poshtė duket yll bote.


  Apo s'ėshtė edhe kokėkuqe
  Elegance is an attitude.

 19. #99
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga angelina o2 Lexo Postimin
  M'qafsh mu, ku ja sheh bukurinė ksaj gjos s'egėr ti?

  Me ca qerpikė fallco, pak makiazh tė rėndė tė syve dhe nja gjys qillo stuko surratit me ca rouge te mollėzat ...


  Bukuria e saj ,mendoj ,se qendron te trupi.E ka shume te bukur e te kendshem per sy ee per te fytyra pajtohem me ty

 20. #100
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga angelina o2 Lexo Postimin
  M'qafsh mu, ku ja sheh bukurinė ksaj gjos s'egėr ti?

  Me ca qerpikė fallco, pak makiazh tė rėndė tė syve dhe nja gjys qillo stuko surratit me ca rouge te mollėzat edhe kjo qika kėtu poshtė duket yll bote.


  Apo s'ėshtė edhe kokėkuqe : D
  looooooooooooool yll yll.
  La vita č bella...

Faqja 5 prej 8 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •