Close
Faqja 16 prej 21 FillimFillim ... 61415161718 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 320 prej 411
 1. #301
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,814
  Faleminderit
  8
  54 falenderime n 47 postime
  Kam qene vete ne makine me nje te afermin tim dhe kalonim ne rruge dhe ne krahun tone ishte nje kembesor kur degjoj nje bammmmmmmm.Thashe cfare ndodhi tani....Ky idioti qe ngiste makinen ja futi me cepin e makines .......i thashe cfare ben o injorant per pak e vrave djalin e botes ......me tha po ai pse ecen aty nuk ka rruge tjeter ..........O kafshe i thashe ti nuk ecen dot me avash????????Kembesori nuk kish faj i shkreti , rruga ishte shume e ngushte dhe ecte ne cep te saj , trotuar aty nuk kishte .

 2. #302
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  09 Tetor 2011 - 18:56 | Shqiperi

  Pogradec, kamioni bie n humner, 5 t plagosur  POGRADEC- Nj kamion n t ciln udhtonin 5 persona ka dal nga rruga duke rn n nj humner. Aksidenti u shnua sot pasdite n komunn Mokr.

  Fatmirsisht aksidenti nuk ka qen fatal pr jetn e 5 personave, t cilt vetm jan plagosur. Ndrkoh q 3 ambulanca kan br transportimin e t plagosurve n spitalin e Pogradecit.

  Pr momentin msohen vetm dy nga 5 emrat e t plagosurve, Klinton Kora 16 vje e Ervin Rape 22 vje. Nj tjetr i plagosur sht drguar drejt Tirans pr mjekim m t specializuar.

  Sipas policis shoferi i automjetit humbi kontrollin pr shkak t lagshtis s rrugs. Kan nisur veprimet hetimore pr t zbardhur shkaqet e plota t ngjarjes si dhe dokumentin e aksidentit.
  (s.g/balkanWeb)

 3. #303
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Si u sakatosen keta njeres ne Shqiperi ,duke vozitur pa kujdes

 4. #304
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Kam nje jave ne Tirane, dhe do te rri edhe nje jave. Trafiku eshte si ato rruazat qe hidhen ne rruge e perhapen ne te gjitha drejtimet. Shumica e semaforeve nuk punojne, dhe ne ato raste kur punojne, shume pak makina ndalen. M'u deshen disa minuta te kaloj vendkalime me vija te bardha sepse nuk ndalet asnje njeri dhe kur sheh njeri i jep gaz edhe me teper per ta trembur. Kurse njerezit i sheh duke kapercyer ndarese rrugesh e as i shohin vijat e bardha.

 5. #305
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Durrs, makina bie n kanal, shuhet familja 4 antarshe

  14 Tetor 2011 - 11:34 | Shqiperi


  Durrs, makina bie n kanal, shuhet familja 4 antarshe

  DURRES- Nj familje e tr sht aksidentuar pr vdekje gjat nats n nj fshat t Durrsit.
  Policia bn t ditur se ngjarja ka ndodhur gjate mesnats ne fshatin Gjopalaj, prane Shijakut ndersa shkak i aksidentit mund t ket qn furtuna.
  Pasagjere ne automjet ishin Baki Kei 43-vec e Mimoza Kei 39- vjec si dhe femijet, Renato Kei 14 vjec dhe Arber Kei 10 vjec, banore te fshatit Gjopalaj.
  Sot paradite u gjeten t vdekur 3 prej familjareve ndersa trupi i nje prej femijeve q ndodhej n automjet rezultoi i zhdukur n ujrat e kanalit. Policia rreth ores 11:00 gjeti trupin e Renatos 10 vjecar ne ujerat e perroit, prane Shijakut.
  Dyshohet se automjeti ka dal nga rruga dhe ka rn nj nj kanal t madh.

  Skema e aksidentit
  Nga hetimet dhe dshmit n zon, policia ka mundur t ndrtoj skemn e aksidentit t rnd q i mori jetn familjes Kei. N mbrmjen e s enjtes familja ishte duke udhtuar me automjetin tip benz me targa Dr 80 71, por n momentin q po kalonin rrugn q lidh qytetin e Shijakut me Gjopalajn, ky aks ishte mbushur me uj. Duke se drejtuesi sht prpjekur t manovroj por nuk ja ka dal dot pasi rrebeshi ka qn i fort dhe ka rn n prrua. Prroi sic bjn me dije banor t zons sht nj prrua i heshtur prgjat gjith vers, kurse n vjesht dhe dimr zgjohet frikshem.
  Drama e familjes Kei vijon m tej kur pas rrzimit ata an hapur dyert e automjetit dhe me plag n trup jan munduar t dalin jasht. Por, uji ka rrmbyer 2 fmijt ndrsa bashkshort kan mbetur mes kallamishtave t gjata t dendura t paprer prej vitesh.
  Trupat e viktimave jan gjetur sot her n mngjes. Fillimisht u identifikuan Baki dhe Mimoza, bashkshortt, m pas u gjet trupi i djalit 14 vjecar, Renatos dhe me shum vshtirsi, prgjat prroit u gjet dhe trupi i 10-vjecarit, Arbr.

 6. #306
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Fush Kruj, aksident automobilistik, plagosen 7 persona, tre rnd

  16 Tetor 2011 - 13:08 | Shqiperi


  Fush Kruj, aksident automobilistik, plagosen 7 persona, tre rndFUSH KRUJ- Prplasja e 3 automjeteve ka shkaktuar plagosjen e 7 personave, mes tyre 3 n gjendje t rnd.

  Aksidenti ka ndodhur n orn 8:00 t mngjesit n autostradn Fush Kruj-Milot te kryqezimi i Gramzs, teksa nj automjet me targa Tirane 58 83 H q udhtonte n drejtim t veriut ka tentuar t parakaloj.

  N at moment nga rruga dytsore ka hyr n autostrad nj furgon pasagjersh, veprim q ka shkaktuar prplasjen mes 3 mjeteve.

  Si pasoj e aksidentit 7 persona jan plagosur, tre prej t cilve n gjendje m t rnd. Kta t fundit jan drguar pr kurim drejt Spitalit Ushtarak.
  (e.m/NEWS24/BalkanWeb)

 7. #307
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  16 Tetor 2011 - 19:34 | Shqiperi

  Fier, motori del nga rruga, vdes nj person, plagoset nj tjetr  FIER-Nj aksident me pasoj vdekjen e nj personi dhe plagosjen e nj tjetri ka ndodhur pasditen e sotme pran fshatit Vlosh n Fier.

  Aksidenti ndodhi kur motori me t cilin lviznin dy persona ka dal nga rruga dhe pr pasoje ka humbur jetn 21 vjecari Redian Stani kurse sht plagosur rnd 21 vjecari Dervish Fetahu. I plagosuri eshte derguar menjher n spitalin e Fierit ku po merr ndihmn mjekesore. Policia ne vendgjarje heton per shkaqet dhe rrethanat e aksidentit. Paraprakisht dyshohet se shkak per aksidentin ka qen shpejtsia tej normave t lejuara me t ciln lvizte motori.

  (d.b/News24/BalkanWeb)

 8. #308
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Tiran, prplasen makinat, 1 person vdes dhe 7 plagosen

  20 Tetor 2011 - 10:10 | Shqiperi

  Tiran, prplasen makinat, 1 person vdes dhe 7 plagosen  TIRAN- 1 i vdekur dhe 7 t plagosur sht bilanci i aksidentit t rnd t ndodhur mbrmjen e djeshme rreth ors 22:30.

  Ngjarja e rnd ndodhi n rrugn e re t Rinasit, ku nj automjet tip Benz Furgon q drejtohej nga 23-vjecari Cufi Elezaj i cili qarkullonte n drejtim t Rinas-Qaf Kashar sht prplasur me automjetin tip vetur Hundai me targa KEA 6533 drejtuar nga shtetasi Altin Dushaj 28- vjec nga Lezha i cili qarkullonte n drejtim t kundr.

  Pr pasoj t ksaj prplasje, ka gjetur vdekjen shtetasi Altin Dushaj, dhe jan aksidentuar shtetasit Vjollca Luca 49- vjec, e cila msohet t jet n gjendje t rnd pr jetn , Erald Hoxhalli 23-vjec, Jetmira Doda 26 vjec, Flamur Doda 27 vjec, Elton Bogdani 23 vjec dhe Florian Mulleti 30 vjec.

  Pas aksidentit policia ka arrestuar n flagranc shtetasin Cufi Elezaj 23-vjec banues n Bathore pr shkelje t rregullave t qarkullimit rrugor.
  (e.m/BalkanWeb)

 9. #309
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Cufi Elezaj !!!


  a emri modern ...
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 10. #310
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga BlueBaron Lexo Postimin
  Cufi Elezaj !!!


  a emri modern ...
  Cufi Elezaj e ka shtepine ne kryqezimin e rruges Nju Jork me Parisin, mu perballe sheshit Tokjo, Bathore, Republika supermoderne e Kamzes, Shqiperi. Edhe emri i tij eshte shnderruar ne modern, Cuf, se emri Isuf ka dale jashte mode, plus qe eshte dhe turko-arab. Por Cufi na paska plagosur 7 vete, e vete asnje gervishtje s'paska marre

 11. #311
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Tiran, furgoni prplas dy motorra, 3 t plagosur

  28 Tetor 2011 - 15:55 | Shqiperi


  Tiran, furgoni prplas dy motorra, 3 t plagosur

  TIRAN- Tre t plagosur sht bilanci i aksidentit t rnd t ndodhur rreth ors 15:20 n rrugn Ali Demi n kryeqytet.

  Dshmitar nga vendngjarja bjn me dije se dy motorra fillimisht jan prplasur me njri-tjetrin, ndrkoh q n nj hark kohor shum t shkurtr nj furgon tip benz u ka shkaktuar atyre tronditje m t madhe, duke ln t plagosur drejtuesit e dy mjeteve motorrike, njri prej t cilve punonjs picerie. Ndrkoh n kt aksident t shumfisht sht prfshir dhe nj drejtues biciklete.

  Drejtuesi i benzit msohet se pasi ka prplasur mjetet sht larguar menjher nga vendngjarja, por duke ln n vendin e aksidentit targn e tij.

  Policia bn me dije se tre t plagosur jan drguar menjher n Spitalin Ushtarak, ku msohet se drejtuesi i njrit prej motorrave sht n gjendje t rnd pr jetn, ndrkoh ka mundur t identifikoj nprmjet targs drejtuesin e benzit.

  Msohet se policia ka shpallur n krkim Veli Mustafa Koka, banor n rrugn Sabri Petrala, n kryeqytet, ndrkoh kan ngritur postoblloqe t shumta pr kapjen e autorit.
  (e.m/BalkanWeb)

 12. #312
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Ku u sakatos kjo popullate e Shqiperise, me keto aksidente te pa llogjikshem dhe te pa kujdesura .

  Aksidente trafiku ka ne gjithe boten pore ne Shqiperi sikur eshte tepruare ,dhe nuk duhet te kete tolerance .Gjobat ne trafik duhet te jene te medha deri ne ate mase sa qe, ti merret makina vozitesve te pa ndergjegjshem. Kjo popullate duhet te shkoje ne kurse se si duhet respektuare trafiku.

  Ne Shqiperi , Kosove , dhe Maqedoni , ku jetojne shqipetaret ju mungon kulture ne trafik.
  Ndryshuar pr her t fundit nga TetovaMas : 28-10-2011 m 19:56

 13. #313
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  veren qe sapo lame pas kisha shume deshire te vizitoja jugun e shqiperise, pasi nuk e njoh fare.
  mungesa totale e disiplines tek shoferet shqiptare dhe infrastruktura ishin arsyet qe me frenuan te beja nje gje te tille...
  mbizoteron ligji i xhungles.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 14. #314
  Klea Maska e kleadoni
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Burime nga policia e Fierit bjn t ditur se para pak orsh ndodhi nj aksident i rnd me pasoj vdekjen e nj 12- vjeari dhe plagosjen e nj tjetri n aksin rural Levan-Frakull e Vogl.

  12- vjeari Qemal Isufaj dhe shoku i tij Klodian Xhemaj po kalonin rrugn kur jan prplasur nga automjeti me targa FR 9212 B. Kjo prplasje ishte fatale pr t voglin Qemal Isufaj, duke i shkaktuar vdekjen e menjhershme, ndrsa shoku i tij mbeti i plagosur.

  Burimet nga policia theksojn se shkaku i aksidentit ishte shpejtsia tej normave t lejuara me t ciln po ecte makina.

  La vita non si spiega, si VIVE!

 15. #315
  Klea Maska e kleadoni
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Nj aksident i rnd automobilistik i mori jetn nj punonjsi t gards n Lushnj. 33-vjeari i identifikuar si Artur Velaj po udhtonte me makinn e tij kur mjeti ka dal nga rruga n afrsi t fshatit Gorre t Lushnjs.

  Menjher n vendngjarje mbrriti policia. Aksidenti i shkaktoi plag t rnda 33- vjearit, i cili dhe pse mori ndihmn e shpejt, gjeti vdekjen gjat rrugs pr n spital.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

  La vita non si spiega, si VIVE!

 16. #316
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  692
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ashtu eshte Ksanthipi shqiptaret nuk mbushin shume.Nuk kane kulture ne te gjitha aspektet,70% e popullsise eshte fshatare. Eshte shume e veshtire qe nga gomari te hypesh ne mercedez dhe ja pasojat....ha ha ha dhe tra...la la...Spostohet muri dhe te bie ty.Blejne makina dhe kujtojne se do vdesin bashke me ta,duke haruar qe makina do kualidim ne cdo vit,sevis,ndrrime gomash,etj....Pra si perfundim...tjeter gomari dhe tjeter mercedezi...

 17. #317
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  ah sa gjynah
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 18. #318
  Klea Maska e kleadoni
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Po ndodhin vertete shume! Ne cdo vend te botes ka aksidente por shumica jane ne oret e vona te nates e qe jane te dehur. Te ne ndodhin gjate dites nga shpejtesia e nga patentat e marre ne kende lojrash

  Mire shoferat vete, po kalimtaret e shkrete c'taksirat kane te vdesin!

  La vita non si spiega, si VIVE!

 19. #319
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  2 te vdekur vetem sot....te presim ca ndodh neser se zakonisht katunaria vershojne neper rruge te dielen dhe pastaj behet kasaphana...

 20. #320
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,856
  Faleminderit
  172
  110 falenderime n 95 postime
  sapo pash nje lajm te fundit tani te top news.vetehelmohen nje cift burr e grua,pasi ishin ne gjendje depresjoni pas vdekjes se djalit te tyre 21 vjecar ne aksident automobilistik
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Faqja 16 prej 21 FillimFillim ... 61415161718 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •