Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e liridoni703
  Anėtarėsuar
  17-02-2007
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Liberalizimi i vizave

  Kur do te behet liberalizimi i vizave edhe per qytetaret e Kosove..

 2. #2
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  liridoni703, behuni shqipetare se per ne eshte vitin qe vjen. Ndersa per ju ehuuuuuu, ka kohe, se dje dolet ne jete lol
  La vita č bella...

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e toni karlosi
  Anėtarėsuar
  24-10-2005
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga liridoni703 Lexo Postimin
  Kur do te behet liberalizimi i vizave edhe per qytetaret e Kosove..


  kah viti 2050 ndoshta
  Moto e qeveritareve tane : merr gjithēka qė tė ofron jeta! Tash dhe kėtu. Tash ose kurrė!”,

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e toni karlosi
  Anėtarėsuar
  24-10-2005
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
  liridoni703, behuni shqipetare se per ne eshte vitin qe vjen. Ndersa per ju ehuuuuuu, ka kohe, se dje dolet ne jete lol
  Berllog ju e berllog na .
  Moto e qeveritareve tane : merr gjithēka qė tė ofron jeta! Tash dhe kėtu. Tash ose kurrė!”,

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e il_padrino
  Anėtarėsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  holland
  Mosha
  40
  Postime
  167
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  se kur do behet Liberalizimi i vizave nuk i dihet, por nje gje dihet e sigurte
  se brenda 1 ore ka per te ikur te gjithe nga shqiperia dhe do mbetet saliu me edin vetem , se edhe Ilir kokeshtanga ka per te ikur
  Jetoj me rastesin sepse asgje nuk eshte e rastesishme

 6. #6
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga il_padrino Lexo Postimin
  se kur do behet Liberalizimi i vizave nuk i dihet, por nje gje dihet e sigurte
  se brenda 1 ore ka per te ikur te gjithe nga shqiperia dhe do mbetet saliu me edin vetem , se edhe Ilir kokeshtanga ka per te ikur
  plako paske nerru avatarin??

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e liridoni703
  Anėtarėsuar
  17-02-2007
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga toni karlosi Lexo Postimin
  kah viti 2050 ndoshta
  Mos mbeteni te pa shpres bre se une besoj qe shume shpejte do te liberalizim te vizave edhe per kosove,dhe ket besoj ka fundi i vitit 2010 ..

 8. #8
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Citim Postuar mė parė nga il_padrino Lexo Postimin
  se kur do behet Liberalizimi i vizave nuk i dihet, por nje gje dihet e sigurte
  se brenda 1 ore ka per te ikur te gjithe nga shqiperia dhe do mbetet saliu me edin vetem , se edhe Ilir kokeshtanga ka per te ikur
  Hahahahaha shum fort koj.lol

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •