Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-11-2009
    Postime
    20

    Smile Moda Vjeshte/Dimer 2009

    Cfare preferoni ju te vishni? Mesa duket kete vit fustanet e trasha, te gjera dhe te ngrohta jane nje domosdoshmeri per garderoben e dimrit!

    Une i kam shume qejf dhe kam blera disa shume te ngjashme me keto me poshte!

    Kete dimer do vesh sa me shume nga keto fustane me geta te trasha, zi ose gri dhe kepuce te shumellojshme

    http://www.vogue.co.uk/fashion/trend...105-knits.aspx

    Po ju cfare trendi do ndiqni kete vjeshte/dimer?

  2. #2
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Kur del per qefin tend mundja tja lejosh vetes te vishesh me fustan, po kur duhet te vesh ne shkolle apo ne pune ? Nuk u ndahesh dot jeans-eve dhe atleteve
    Me ka marr malli per kepucet e mia me taka ahhh
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    me kam arre malli me pa femra me mini
    JO SEKS PARA MARTESE

  4. #4
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Goldo, do presesh veren, kane ftohte tani ti nxjerrin shalet ne selamet graria loool
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  5. #5
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    me kam arre malli me pa femra me mini
    Po ti bej hallall nje 50 mije leksh dhe shko ne club,pse e turturon veten o burr i dheut
    Feel the pump √

  6. #6
    back to origin Maska e ☆Angie☆
    Anėtarėsuar
    02-11-2007
    Vendndodhja
    Skyline
    Postime
    2,559
    Po pra, po... lejohemi tė manipolohemi nga catwalket ne, dhe pėrfundojmė nė krevat me 38 gradė temperaturė, si unė psh

    Perosnalisht mė pėlqen shumė ky trend: ėshtė sa casual aq edhe elegant. Mė pėrshtatet nė tip dhe ėshtė veshje shumė e rehatshme. I vesh personalisht me overknees ose me boots.

    Pėrveē tyre, ajo qė mė pėlqen tė vesh kėtė sezon janė kėmishat me kuadrata tė gjata qė mund tė vishen me geta tė trasha dhe converse ose boots pa harruar rripat e trashė nė bel.
    Elegance is an attitude.

  7. #7
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga angelina o2 Lexo Postimin
    Po pra, po... lejohemi tė manipolohemi nga catwalket ne, dhe pėrfundojmė nė krevat me 38 gradė temperaturė, si unė psh

    Perosnalisht mė pėlqen shumė ky trend: ėshtė sa casual aq edhe elegant. Mė pėrshtatet nė tip dhe ėshtė veshje shumė e rehatshme. I vesh personalisht me overknees ose me boots.

    Pėrveē tyre, ajo qė mė pėlqen tė vesh kėtė sezon janė kėmishat me kuadrata tė gjata qė mund tė vishen me geta tė trasha dhe converse ose boots pa harruar rripat e trashė nė bel.
    Sa ore rri para pasqyres, e dashur ?
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  8. #8
    Sensual
    Anėtarėsuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    edhe mua me pelqejne kto trikot e gjata qe vishen me geta te trasha dhe rrip ne mes ... jane ne mode tani plus qe te tregojne elegante

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-11-2009
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga angelina o2 Lexo Postimin
    Po pra, po... lejohemi tė manipolohemi nga catwalket ne, dhe pėrfundojmė nė krevat me 38 gradė temperaturė, si unė psh

    Perosnalisht mė pėlqen shumė ky trend: ėshtė sa casual aq edhe elegant. Mė pėrshtatet nė tip dhe ėshtė veshje shumė e rehatshme. I vesh personalisht me overknees ose me boots.

    Pėrveē tyre, ajo qė mė pėlqen tė vesh kėtė sezon janė kėmishat me kuadrata tė gjata qė mund tė vishen me geta tė trasha dhe converse ose boots pa harruar rripat e trashė nė bel.

    Haha o Angelina pse mi cfare vishke ti nga catwalk qe te beka me temperature? Victoria Secrets eeeee? LOL

  10. #10
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Edhe une kam nja 3-4 cope se jane te rehatshme e te mbajne goxha ngrohte
    La vita č bella...

  11. #11
    back to origin Maska e ☆Angie☆
    Anėtarėsuar
    02-11-2007
    Vendndodhja
    Skyline
    Postime
    2,559
    Citim Postuar mė parė nga BellaTironce Lexo Postimin
    Haha o Angelina pse mi cfare vishke ti nga catwalk qe te beka me temperature? Victoria Secrets eeeee? LOL
    Problemi ėshtė e dashur, se kėtu ku unė jetoj ėshtė klimė e ftohtė. Sado tė trashė tė jenė, nuk tė mbajnė ngrohtė si pantallonat apo xhinset psh, qė do tė thotė njė incidencė e lartė e prekjes nga influencat sezonale.

    Pėrpiqu tė lexosh pėrtej rreshtave tjetėr herė, mos u ndiko nga shabllonizmi
    Elegance is an attitude.

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-11-2009
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga angelina o2 Lexo Postimin
    Problemi ėshtė e dashur, se kėtu ku unė jetoj ėshtė klimė e ftohtė. Sado tė trashė tė jenė, nuk tė mbajnė ngrohtė si pantallonat apo xhinset psh, qė do tė thotė njė incidencė e lartė e prekjes nga influencat sezonale.

    Pėrpiqu tė lexosh pėrtej rreshtave tjetėr herė, mos u ndiko nga shabllonizmi

    Me pelqen kjo gjuha jote shqipe kaq e detajuar por mendoj se leximin pertej rrjeshtave duhet ta besh vete pasi replika ime ishte thjesht shaka!!

    E sa per incidencat e prekjes se influencave sezonale ato ndodhin kudo neper bote!

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •