Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-11-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile Rroba te ndryshme per gra shtatezane!

  Pershendetje Forumi!

  Shpresoj ta kem hapur temen time ne vendin e duhur!
  Desha te pyesja per ato femra te cilat kane kaluar periudhen e shtatezanise, qe jane shtatezane ose nenat e reja por dhe ato qe sjane shtatezane per mendimin e tyre rrethe veshjeve qe ofrohen per gra shtatezane?

  Une kam qejf te hap nje dyqan ne Tirane dhe po mendoja nese te ofroja nje shume llojshmeri rrobash me nje cilesi shume te mire dhe te importuara nga nje nga vendet i cili mbahet per moden dhe rrobat e tij por doja te dija mendimin tuaj nese rrobat per gra shtatezane mund te ecin? Cfare modelesh para pelqehen? Ose cfare kerkon nje femer shtatezane te shikoj ne dyqan? Dicka qe mund te mungoje per momentin atje?

  Gjithashtu do preferonit te shikoni dhe modele te tjera veshjesh psh fustane mbremjeje, bluza moderne, te brendeshme etj? Apo nuk eshte ide e mire ti besh mix?

  Mirepres cdo komentim e sygjerim!

  Flm..........................

 2. #2
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ide e mir eshte por nuk ka leke hahahha
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 3. #3
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Anėtarėsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  une kam nje dyqan te tille perballe punes time, e ka vetem rroba per gra shtaezane edhe per bebe deri 1 vjec, me sa kam pa nga xhami. sa per moden ndryshon sipas sezonit, e ne fakt eshte ajo cfare eshte ne mode per femrat ne pergjithsi po vetem se me te gjera e me te gjata apo me llastik.
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-11-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Linda-uk Lexo Postimin
  une kam nje dyqan te tille perballe punes time, e ka vetem rroba per gra shtaezane edhe per bebe deri 1 vjec, me sa kam pa nga xhami. sa per moden ndryshon sipas sezonit, e ne fakt eshte ajo cfare eshte ne mode per femrat ne pergjithsi po vetem se me te gjera e me te gjata apo me llastik.
  Linda Flm per pergjigjen. Vura re se vendodja jote ketu ne forum thote UK ;-) ! Dyqanin e ke pare ne tirane apo ne uk?

  Po te ishte ti a do investoje ne rroba per shatezani gjate shtatezanise? Apo thjesht do mundoheshe ta shtyje me rroba te gjera? Pasi kam degjuar ka femra te cilat nuk parapelqejne te blejne/harxhojne leke duke blere rroba per shtatezani pasi mendojne ta shtyjne ashtu, pasi cmimet e rrobave per gra shtatzane jane pak te larta!

 5. #5
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Anėtarėsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une jetoj e punoj ne Angli, pra dyqanin e kam pare ne Angli.
  Po te isha une normale qe do te investoja per ate rehati ne veshje qe eshte mese i nevojshem gjate asaj periudhe, mendoj qe eshte shume e rendesishme.
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 6. #6
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga BellaTironce Lexo Postimin
  Linda Flm per pergjigjen. Vura re se vendodja jote ketu ne forum thote UK ;-) ! Dyqanin e ke pare ne tirane apo ne uk?

  Po te ishte ti a do investoje ne rroba per shatezani gjate shtatezanise? Apo thjesht do mundoheshe ta shtyje me rroba te gjera? Pasi kam degjuar ka femra te cilat nuk parapelqejne te blejne/harxhojne leke duke blere rroba per shtatezani pasi mendojne ta shtyjne ashtu, pasi cmimet e rrobave per gra shtatzane jane pak te larta!
  Varet se ne cfare zone e hap dyqanin. Nqs ne zonen tende ka me teper gra shtepiake, 99% te rasteve ato thjesht do ta kalojne shtatezanine me rroba te gjera. Nqs e hap ne nje zone biznesi ku ke te besh me gra qe ju duhet te vishen mire, me kostume, apo rroba te mira, ato do ta harxhojne lekun.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-11-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
  Varet se ne cfare zone e hap dyqanin. Nqs ne zonen tende ka me teper gra shtepiake, 99% te rasteve ato thjesht do ta kalojne shtatezanine me rroba te gjera. Nqs e hap ne nje zone biznesi ku ke te besh me gra qe ju duhet te vishen mire, me kostume, apo rroba te mira, ato do ta harxhojne lekun.
  Infinity flm shume per pergjigjen! Ke te drejte dhe zona e dyqanit eshte shume e rendesishme!
  Cdo sygjerim ose koment tjeter e mirepres!

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  per ide mund te shikosh websitin motherhood.com

  per vete me pelqejn bluzat qe jan te gjata
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •