Close

Rezultati i Sondazhit: Arsyeja pse aderon ne parti

Votues
6. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • Kam lexuar dhe pranuar programin

    4 66.67%
  • Per hir te familjes

    1 16.67%
  • Per interesa ekonomike

    1 16.67%
  • as vet nuk e di pse ndodhem ne kte parti

    0 0%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 16
  1. #-19
    i/e regjistruar Maska e shitesi
    Anėtarėsuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    ne frymemarrjen time
    Postime
    1,069

    Nese je antar i nje partie

    pergjigju sinqerisht cila eshte arsyeja
    Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

  2. #-18
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    per hir te familjes.

    se harrova me shkrujt partine....."lesh me qime moj fatime"
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga drague : 26-10-2009 mė 19:48

  3. #-17
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Une per vete s'jam e as qe kam ndermend te futem ne ndonje parti pikerisht per arsye qe te mos jem i drejtuar nga ndonje interes i rendomte , pasi preferoj gjykim te drejte dhe ndergjegjie te paster .

    Ne rrethanat e ndonje partie evropiane edhe mund te isha antar , kurse partite shqiptare dhe ata qe i perfaqsojne jane nje ajke jashteqitjesh

  4. #-16
    Fc Internazionale Maska e xx.elixxx
    Anėtarėsuar
    09-07-2009
    Vendndodhja
    Pas teje.!
    Postime
    122
    une jom antar i Akr...votova per Interesa ekonomike po pahiri hahah m'shkoj gishti qaty:P...sigurisht qe mka pelqy programi edhe vizioni i partise se perndryshe sdo te isha antar i ksaj partiee!

  5. #-15
    i/e regjistruar Maska e shitesi
    Anėtarėsuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    ne frymemarrjen time
    Postime
    1,069
    Citim Postuar mė parė nga daniel00 Lexo Postimin
    .

    Ne rrethanat e ndonje partie evropiane edhe mund te isha antar , kurse partite shqiptare dhe ata qe i perfaqsojne jane nje ajke jashteqitjesh
    Kam frike se pas nje studimi te thelle te nje partie evropiane mund te arrish ne konkluzionin se partite evropiane dhe ata qe i perfaqsojne jane nje ajke jashteqitjesh evropiane lol
    Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

  6. #-14
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    30-06-2009
    Vendndodhja
    webcam or email ne tek tvsh21@yahoo.com
    Postime
    825
    une jam antar i partise republikane amerikane, per ata votoj por jam simpatizant i partise komuniste shqiptare.

  7. #-13
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Citim Postuar mė parė nga shitesi Lexo Postimin
    Kam frike se pas nje studimi te thelle te nje partie evropiane mund te arrish ne konkluzionin se partite evropiane dhe ata qe i perfaqsojne jane nje ajke jashteqitjesh evropiane lol

    Nuk eshte e thene aspak , te qenit parti nuk ka asgje qe te ben te jesh i ndyre dhe i felliqur . Por te qenit politikan shqiptar po , pasi rrymat politike ne Evrope kane te tjera objektiva , qellime , funksionim dhe realizim . Kam jetuar me vite ne evrope dhe s'ja vlen te besh krahasime qe nuk ekzistojne gjekundi .

    Me gjithe demet dhe mjerimin qe i kane shkaktuar Shqiperise dhe shqiptareve si mundet te behesh pjese e ketyre lavireve te politikes shqiptare e te thuash mbaj flamurin e lavires per te siguruar nje cope buke .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga daniel00 : 26-10-2009 mė 20:19

  8. #-12
    i/e regjistruar Maska e shitesi
    Anėtarėsuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    ne frymemarrjen time
    Postime
    1,069
    Ato deme shqiperise dhe shqiptareve me se shumti ja kane shkaktuar ata politikane qe kane qene dashnore te disa prej atyre politikaneve evropiane.
    Vet politika eshte lavire.

    ps dikush po pyeste diku ku ka hale?Pergjigja ishte-Hale eshte gjithe dynjaja po ti po deshe te besh cicin beje aty pas peme lol
    Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

  9. #-11
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Qyqa u markeni edhe me politiken europiane ju ????!!Sa te zgjuar qenkeni
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  10. #-10
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Ok shit wc se do te eci tregtia ne Shqiperi apo provo te besh edhe humor kafenesh se po fliske si relike e komunizmit , neper bote nuk kane ēfare te hane e shfrytezohen barbarisht , na ktheve kohet e vegjelise o shitsi sa i urte qe qeke . Te rrofte partia qe t'i ka dhene te gjitha me lopat .

    Ti Elonaa bli nje wc nga shitsi

  11. #-9
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Citim Postuar mė parė nga daniel00 Lexo Postimin
    Ok shit wc se do te eci tregtia ne Shqiperi apo provo te besh edhe humor kafenesh se po fliske si relike e komunizmit , neper bote nuk kane ēfare te hane e shfrytezohen barbarisht , na ktheve kohet e vegjelise o shitsi sa i urte qe qeke . Te rrofte partia qe t'i ka dhene te gjitha me lopat .

    Ti Elonaa bli nje wc nga shitsi

    KU ta coj vec ta postoj ty.Se kam nja tre ne shtepi!
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  12. #-8
    Sipas Brari-t, une jam enveriste dhe edviniste.
    Sipas Infinity-t nuk perkrah dhe nuk jam pjese e ndonje partie politike sepse te gjithe jane mashtrues dhe asnje nuk eshte ne ate post per te ndihmuar popullin.

  13. #-7
    i/e regjistruar Maska e shitesi
    Anėtarėsuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    ne frymemarrjen time
    Postime
    1,069
    Daniel00 kam frike se ti po ngatrron cfar mendimi kam une per politiken dhe politikanet me ideologjine.

    ps. te te bej nje pyetje tjeter une ty
    Ti po te behesh politikan ku ke qef me shume te jesh ne Europe apo ne SHBA?
    Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

  14. #-6
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Une dua me teper Shqiperine se sa Evrope me ShBA bashke , pra ēeshtjet teorike dhe specifike te demokracive me te suksesshme i le per ate qe ka interes teorite dhe filozofite boshe , politika eshte zbatim ne praktike siē do ta tregoj me poshte . Sidoqoft une ne Evrope kam qene , Ameriken nuk e kam jetuar .
    Programet e partive te ndryshme ne nje vend evropian jane te gjitha ne interes kombetar dhe ne mireqenie te vendasve , nga qasja e vendosur apo liberale , kjo eshte ē'eshte ndjeshmerie dhe e nje bindjeje te nje individi.
    Politikani behet si nje njeri i shtepise per bashkekombasit e vet , duke qene i gjendshem per ēdo ēeshtje deri ne detajet pertej asaj qe i kerkohet , sjell sigurine dhe drejtesine si dhe pergjigjen me masa te menjehershme ligjore financiare apo njerezore ndaj shqetesimeve , problemeve , sado te vogla , ate e gjen jo vetem neper media po edhe pa asnje shpure ne rruget e qytetit .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga daniel00 : 26-10-2009 mė 22:47

  15. #-5
    i/e regjistruar Maska e shitesi
    Anėtarėsuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    ne frymemarrjen time
    Postime
    1,069
    Ndersa une mendoj qe kjo eshte e vertete vetem ne teori pasi praktikisht pas pothuajse cdo politikani te suksesshesm fshihet nje mal me interesa qe bejne te mundur qe ai te jete aty ku eshte.
    Boten e leviz interesi,engjejt jane ne qiell jo ne politike
    Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

  16. #-4
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Pėr hir tė familjes. Unė si i ri skam pas koh pėr politik por meqe prinderit e mi jan marr me politik e mė kan fol shum e tani mė ka hy nė qef mua vet.

    Mirė politika nuk ėshtė e keqe , asnjėher ste len pa fjal gjithmon ka lloj lloj gjona me diskutu kush din.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •