Me poshte po japim te plota te gjitha listat e dhena per fituesit e llotarise amerikane DV-2008, sipas Panorames
LISTA 1
TIRANĖ
1. ALTINA RAPO SHALCA, Rr. “S. Petrela”, Nr.324, “K. Prifti”\
2. ERMAL SERJANI, Rr “Qamil Gurakuqi”, Pll.4, SHK.2, Ap.16
3. EVA HOXHA, Rr “Irfan Tomini” Pll. 88, Shk.4
4. ĒLIRIM SHKĖLQIM METOXHA, Studio Reli “Kamėz”
5. DRITA THOMA NDONI, Rruga e “Kavajės”, Pallati. 138, Shk. 2. Ap16
6. PIRRO JANI, Rruga “Brigada e VIII, Pallati 6, Ap.49
7. RUDEN VAKIARI, Bulevardi “Zogu i I”, Palatet “Agmi”, SH.P.H 2/7
8. RAIMONDA KONOMI, Rr “Ali Demi”, Pll.133, Shk.1, Ap.11
9. MUHAMED NAMIK NOVALLI, Rr. “Ēekrezės”, Pll.84, Shk.1, Ap. 3 Kamėz
KOSOVĖ
10. BEKIM KAJTAZI, Rr. “Bill Klinton”, 5/8 “D” 29 Dardania, Prishtinė
PĖRRENJAS
11. REFIK ADEM Albrahimi, Lagja 2
PĖRMET
12. ROMEO JANKU, Lagja “Mejden”
13. IDAJETE MIHALI, Lagja “Partizani”
ERSEKĖ
14. VANGJUSH STERJO GJERGO, Gostivisht
LĖZHE
15. MALTIN PERDOCI, Qendėr, Ungrej
pogradec
16. JANI BORO, Lagja 1, RR. “Reshit Ēollaku”
17. SUELA CANI, Lagja 5, “Prroi i Ēaprazit”
FIER
18. REXHEP BUZI & AGIM BUZI, Lagja “16 Prilli”, Hotel “Vjosa”
GJIROKASTĖR
19. ARTJON ZERVA & ARJAN LIGU, Lagja “18 Shtatori”
BALLSH
20. AQIF MATAJ, Lagja “5 Shkurti”
BERAT
21. ADILE MYFIT MEHMETI, Lagja “Kala”
22. IRENA FEJZI KAJA, Lagja “Dėshmorėt e Kombit”, Pall. “Konuda”
23. XHOVAN PANDI SMAJRI Lagja “Dėshmorėt e Kombit”, Pallati 44
DURRĖS
24. ETLEVA ZOTOLLI, Bashkia Sukth
ELBASAN
25. ISLAM SKĖNDERI, Lagja “Skėnderbej” Fushė Beret
FUSHĖ-ARRĖZ
26. ELONA CENAJ & HYESN CENAJ, Fushė- Arrėz
Lista 2
Tiranė
27. Abdyrraman Gjana, Rr. “Muhamet Gjollesha”, Pll.69, Shk.4, Ap.30
28. Adrinal Xheferraj & N. Prifti. Rr, “Ishmi”, P.13, Ap. 18
29. Albana Laknori, Fusha e Aviacionit, Godina 10
30. Albana Aliaj, Rr “Sali Nivica” P.14, SHk.1, Ap.2
31. Albana Vrapi, Rr. “M. Tutulani”, Nr.7.
32. Albert Beba, Rr.”B. Golemi”, Shkolla Feniks, 1.8 Tiranė
33. Alfons Llasa, Rr “S.Zarba” 228, Tiranė
34. Artemida Ramadan Vridhaj, Rr “Durrėsit”, P.224, Ap.8
35. Andrea Pano, Rr “P. Dardha”, P.6, Ap.11, Laprakė
36. Arbri Hiqmet Hoxha, Rr. “Abdyl Frashėri”, P.3, Ap, 8,
37. Arben Dauti, Rr, “Qemal Stafa”, P.208/2, Ap. 3
38. Arban Shala, Rr, “Teli N. Dini”, Ap.1
39. Arila Ylli Gjoka, Rr. “Muhamet Gjollesha”, P.67/1, SHk.2, Ap.9
40. Arjan Zhllimo, “Bregu i Lumit”, Tiranė 0682730754
41. Artur Dardha, Rr. “Mine Peza”, P.200, Shk.2
42. Artan Xhaferraj, Rr. “M. MUĒa”, Nr.37
43. Arjan Agolli, Rr. “Dibrės”, P.330, Sh.3, Ap.16
44. Agrim Rexhepi, Rr. “Aleksandėr Moisi”, P.18/6, Ap.1
45. Armand Kapurova & N.Prifti, Rr. “Shyqyri Ishmi”, P.43, Ap.13
46. Amela Bejleri, Rr “Aleksandėr Moisi”, P.66, Shk.12, Ap.5
47. Agron Cecaj, Rr “Don Bosko”, Pall. Mak, SHk.B-5, Ap.18
48. Bektash Tuda, Rr “Kongresi i Pėrmetit” (Ish-shkolla e Partisė)
49. Bertol Jahaj, Rr. “Sulejman Delvina”, P.9, Shk.1, AP.6
50. Bledi Biraj & Agim Biraj, Rr “Shalvaret”, Shk.4, Ap.44,
51. Bora Gjokaj, Rr “Dibrės”, P.525, Shk.2, Ap, 7
52. Dashuri Kėllezi & Fatmire Kėllezi, Rr. “S.Petrela”, Kodra e Priftit
53. Dhimitėr Nini Shati, Rr. “Komuna e Parisit”,
54. Edurat Vishkurti, Lagja 11 “Bregu i Lumit”
55. Edit Ura, Rr.”Mihal Grameno”, Pll.12, Shk.2, Ap.22
56. Ervin Zahaj, Rr, “S. Delvija”, L. “V. Shanto”, P.6, Shk.1, Ap.6
57. Ervin Todi Mile, Rr. “Q.Stafa”
58. Erti Nikolla, Rr. “Kavajės”, Pll.207, Shk.6, Ap.42
59. Ermir Aldervishi, Rr. “Mustafa Leshi”, Pll.3, Shk.3
60. Ermira Alfred Take, Rr, “Siri Kodra”, Pl.59, Shk.2, Ap.16
61. Emiliano Kalemi, Rr. “Ismail Zemali”, Pll. 2K
62. Entela Kokona, Rr. “M.Shyri”, Pll.8, Shk.2, Ap.1
63. Enida Balca, Rr. “Buda”, Nr.8
64. Etleva Goxhaj, Rr. “D.Hima”, Nr.11. Kulla ADA.P.O.B.X 2995
65. Eleonora Gegėvata, Rr. “Elbasanit”, “Tre Vėllezrit Kondi”
66. Elmah Taraj, Rr. “M. Tutulani”, Pll.6, Ap.7
67. Elda Ashiku, Bul. “Bajram Curri”, Pll. 21, Shk.42, Ap.9
68. Fahri Toska, Rr, “Pesė Maji”, pėrball Ish-Kimisė
69. Fehem Gecaj, Rr “Mihal Grameno”, Pll.1, Shk.1, Ap.16
70. Florida Xheka, Rr. “G.Heba”, Pll.13,
71. Flutura Cenaj & Cela Sulejman, Rr. “Ali Demi”, 216, Shk.1, Ap.2
72. Fotir Cocoli, Rr. “Konferenca e Pezėz”-ish-Makazine e ĖSK-ut
73. Festime Prensi, Rr. “Aleksandėr Moisu”, Pll.66. Shk.11
74. Fitnete Lagji, Rr. “K. Gega”, Pll.1, Shk.1, Ap.15
75. Gentiana Aga Vishaj, “Vaqarr”
76. Gentiana Dushku, “Qytet Studenti”, God.18 Dhoma.10
77. Gleda Qirja, Rr, “Mihal Grameno”, Pll.62, SHk.2, AP.23
78. Gėzim Sheme Canaj, Rr, “Gani Domi”, Pll.4, Shk.7, Ap.73, Lagja 1
79. Ibrahim Kaja, Rr “Karl Gege”, Nr.13, Minimarket Xheni
80. Ilir Gjini Mustafa & Astrit Gjon Palaj, Rr, “S. Frashėri”, Pll. Vega, Shk.2
81. Iris Dari, Rr “Barrikadave”, Pll.129, Shk.1. Ap.5
82. Jeta Parllaku, Rr. “Frederik Shiroka”, Pll.1, Shk.2, Ap.5
83. Jonida Xhaferri, Rr, “H. Cenoymeri”, Nr.17
84. Kanan Hysi, Rr “P. Dardha”, Pll.40, Shk.2, Ap.23
85. Kastriot Muharremi, Rr “A. Kasemi”, Pll.1/1, Shk.3, Ap.54
86. Kimet Hasa & Petrit Reshla, Rr “Fushė Preili”, Paskuqan, Babrru.
87. Kreshik Marku, Rr, “Todi Shkurti”, Shk.4. Ap.12
88. Klodian Dautaj, Rr, “Pesė Maji”, Pll.3 Sek. 1, Ap.1
89. Laureta Gegėprifti, Rr, “Don Bosko”, Kulla.7, Kati.8-9
90. Luljeta Hogu, Rr, “Qemal Stafa”, Pll.11, Shk.3, Ap.28
100. Ludmilla Papa, Rr. “M. Gjollesha”, Bul “Vasil Shanto”, Pll.10, Ap.14
101. Luēiana Hameti, Rr “Sadik Petrela”, Porcelani
102. Lulėzim Gani Metani, “Sauk”
103. Manjola Tozlluku, Rr, “A. Sinani”, Pll.40/1, Ap.5
104. Marjana Rexhepi, RR, “A.Moisiu”, Pll.18/.6, Ap.1
105. Marte Doda, Rr “Don Bosko”, Kull, Huai, Pll.6, AP.3
106. Marin Janxo, K.P.1703
107. Mirdash Keci, Rr. “Qemal Stafa” Nr.216
108. Marjeta Konomi Rr. “A.frasheri” P.9 Sh.2.ap.20
109. Majlinda Hafezi, P. 575/3 sh.1, Ap.10 Tiranė
110. Majlinda Gjoka Rr. “D.Bosko”, Sh.Private P.326
111. Mirela Quka Rr.”Artan Lenja”
112. Mimoza Q. Peqini Gjevari, Rr “Asim Vokshi”, Pll.33.2 Ap.15
113. Natasha Vangjel Kamberi, Rr “K. Lushnjes”, Pll.32, Shk.3, Ap.30
114. Nazine Ēekrezi, Ministria Mbrojtjes Tiranė
115. Nevina Hidri, Dobresh, Komuna Bėrzhit Tiranė
116. Natasha Meci Poradeci, Kombinat Tiranė
117. Nazmi Hoxha, Galeria Kombėtare e Arteve Bul. Dėshmorėt e Kombit
118. Pashke Dushaj. Kodra e Kuqe. 0682922071 Babrru. Tiranė
119. Petrit Garri, Rr “Grigor Heba”, Pll.30 Shk.1 Ap.1
120. Pėrparim Bici, Rr “Jordan Misja” Njėsia 4, Lagja.9
121. Ramir KoliĒi, Rr “M.Gjollesha”
122. Rozeta Gjyli, Rr “Durrėsit”,
123. Sabri Bilbili, Rr “I.Baxhiqi”, Nr.79/1
124. Suzana Fusja, Rr “Gani Domi”, P.1, Shk.1, Ap.1
125. Suela Sami, Rr “D.Alla”, Nr.505
126. Suzana Ballka & A. Ballka Rr. “Kavajės” P.71 Sh.1 Ap.21
127. Shyqyri Xhiherri, Rr “Bardhyl”, P.5, Shk.3, Ap.14
128. Suzana Xhabafti & Suzana Pupe, Rr. “Ali Demi”, P.255. Shk.3, Ap.32
129. Tasim Sejko, Rr. “Muhamet Gjollesha” P. 59, Shk.3
130. Tonin Lela, Rr. “Th. Ziko”, P. 653, Ah. 1 Ap. 20
130. Ulvije Plaku, Rr. “M.Grameno”, Sheshi i Ri, Nr.18
131. Vigina Huxhi, Rr “R.Xhajko”, Ap.19, P.61/4/ Lagja.4
132. Xhane Bardhi, L.4, Kamėz
GJIROKASTĖR
133.Armand Pasha & Arjan Ligu L. “18 Shtatori”
134. Illement Veizaj & Arjan Ligu L. “18 Shkurti”
135. Leone Rexhaj & Arjan Ligu. L. “18 shtatori”
KRUJĖ
136. Ani Beraj L. Varosh P. 68, Shk. 2
137. Liria Meta, Nikėl
138. Skėnder Blushi L. 4 Pengilej
ELBASAN
139. Artur Koēiaj, L. E re, Rr. “V. Xhuavani” Nr. 3
140. Bujar Musta, Gjykata e Rrethit Gjyqėsor, L “5 Maji”
141. Drita Taromani, L. “Partizani” P. 650
142. Drita Qosja, L. “Haxhias” P. 588/1 Nr. 14
143. Elidon Xhani L. “Haxhias”, P. 645/5, H/B, Ap. 13
144. Ledia Veshi, Rr. “L. Gurakuqi”, P. 54, H.C. Ap. 2
145. Marja Bebei L. “Shėnkoll”, Rr. “Th. Llafeli”
146. Mehmet Gurra, L “Partizani”, Nr. 11
147. Veli Tosku, L. “Skėnderbej”, Autostrada Pranė Kalēetos
GRAMSH
148. Adelina Zajmi, L. “Holta” P. 52
149. Lorenc Papri Ceruj
150. Valbona Bita, Lagja, “Blloku Nr. 5”
ERSEK
151. Donika Dilo, Blloku Nr. 1 Kolonjė
152. Lindita Hoxha, Fshati Miras
153. Teuta Telo, Blloku Nr.3
FIER
154. Adriano Mina Sinani, L. “Liri” Rr. “J. Xoxa” P. 122
155. Adriana Miti Nuraj, L. “15 Tetori” Rr. “T. Shkurti”
156. Artur Oreshkovi, Rruga “Th. Kopaēe” Posta Fier L. “8 Shkurti”
157. Altina Ramiz Isufaj L. “15 Tetori” Tek Sigurimet Shoqėrore
158. Ēiljeta Mikail Sulo, Rruga “Tomorr Dizdari” Parafabrikat 5
159. Dhimitraq Nikollė Naka, L “Kastrioti i Ri”, Rr. “N.Aliu”
160. Enkelejda Plepi, L. “16 Prilli”, Rr. “J. Cakrani” P.2, Ap.1
161. Ervin Sabri Hasa, L. “K. Pezeza”, Rr. “J. Xaxa”, P.145
162. Etfiqi Skėnder Gjini, L. 1 Maji Rr. “P. Filka”
163. Eriselda Seneu, L. “Apollonia”, Rr. “Mustaj”, Shtėpia 17
164. Enkelejd Prift, L. “1maj”, Rr. “J.Bakalli”, P.m.p.8
165. Fatmir Harizaj, Rr. “Tasi Dema”, L. “1 Maji”
166. Fatbardha Sabri Saliaj, L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “Dinjo Kafenja”, P. 15
167. Fredi Proko, Mbrostar, Nr.24
168. Florent Bari Dervishi, Rr. “Mujo Ulqinaku” P.15, L. “15 Tetori”
169. Gentian Miti Profka, L.”29 Nėntori”, Rr.”D.Hekali”, P.39
170. Gentian Todi & Thamo Grecalli, Komuna Qendėr.
171. Irma Bajram Agushi, L. 28, Marsi Patos
172. Luftav Isa Nurka, L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “R. Aranitasi”, Ap. 149, Sh.4
173. Mervhert Brahim Ymeraj, L. “Afrimi i Ri”
174. Miljana Tasi Profka, Fshati Marinėz Komuna Kuman
175. Mikel Miti Naēo
176. Mirka Abedin Daria, L. “8 Shkurti”, Rr. “Th. Kopaēe”, P. 12
177. Nikoll Pali Profka Rr. “M.Agolli”
178. Olsi Verxhin Lino, Rr. “Todi Shkurti”, L. “15 Tetori”, Nr.9
179. Pėllumb Nishat Aliaj, L. “1 Maji” Rr. “A. Culi”
180. Pranvera Xhaferr Iliazi, L. “11 Janari”, P. 13 “Liri Gero”
181. Rudina Miti Fico, Rr. “Semanit” L. “Apollonia”
182. Roberta Pilo Shyte, L. “Shesh i Madh”
183. Silvana Muharremi, L. “8 Shkurti” Rr. “Th. Kopoēe” P. 115/1
184. Shpresa Ali Shehu, L. “16 Prilli”, Rr. “S. Kala”, pranė Stadiumit
185. Teuta Hajdari & Neki Hajdari, Rr. “Ramiz Aranitasi”, L. “Kastrioti”
186. Vasillaq Thoma Mife, L. “15 Tetor”, Rr. “X. Ardani”, P. 1
187. Ylber Myftar Becolli, Posta Fier, L. “8 Shkurti”, Blloku i Pjeshkave 3.
LUSHNJE
188. Afrim Loci P.20. L.Kongresi
189. Arjola Manohosa, Me Qera L. “S.Libohova”
190. Blerina Rustem Qosja, “Raiffaisen Bank Branch”
191. Enualada Zerdella L. “S. Libohova”, P. 94
192. Ergent Meco & Engjell Meca L. “Ēlirim”, P. 10
193. Liza Tashi & Llamber Tashi, L. “1”, Divjakė
194. Llambri Liko, L. “G.muēo”
195. Juxhin Fadil Haxhi, L. “Gafurr Muēo”, P. 208
196. Matilda Kurti & Beshir Kurti, L. “G.muēo”, P.6/H
197. Ofsian Karjani & N. Karjani L. “K. Qystri”
PATOS
198. Agush Hasan Hoda, L. “29 Marsi”
199. Ervin Fiqiri Darraj, L. “1 Maji”
200. Endri Elmaz Shpėrdheja, Grizė Lenginas
201. Entela Agim Lamaj, L.”1 maji”, Rr. “K.Marku”
BALLSH
202. Merjeme Nazeraj, L. “8 Shkurti”
BERAT
203. Albert Llukan Monka, L. “10 Korriku”
204. Anesti Todi Lloceli, L. “Barridada”, P. 27, Ap. 5
205. Basmije Tajar Arapi, Rr. “P.lulo”, Lgj. “28 Nėntori”
206. Eglantina Ylvi Merdani, L. “Ēlirim”
207. Kreshnik Bedri Toska, Velabisht
208. Luljeta Musa Karaj, L. “J.Vraka”
209. Mario Haki Veleshnja, L. “30 Vjetori”
210. Natasha Lefter Vasilia, L. “30 Vjetori”
211. Nertila Nova, L. “30 Vjetori” P. 73, Shk. 1, Ap. 6
212. Silvana Flamur Lloka, L. “Jani Vrusha”, P.21, Ap.20
213. Sonila Vangjel Bitri, L. “Dėshmorėt e Kombit”, P. Konuda, Shk.2
214. Shpėtim Qerim Caushaj, Uznovė
215. Valbona Valter Plaku & Valter Plaku, L. “Kushtrimi”, P. 268, Sh.1, A.4
216. Vexhi Sherif Macaka, L. “Donika Kastrioti”
217. Xhemal Adem Hima, Dėshnik
Ura Vajgurore
218. Marjeta Tahir Ziu, L. “4 Shtatori”
POGRADEC
219. Artur Kllamollari, L. “1”, Zona Industriale
220. Arjan Kokoneshi, L. “5”, Rr. “K. Karafili”, P. 50
221. Armonda Ēollaku, Rr. “R. Ēollaku”, L. 2. P. 56
222. Andon Shkurti, Rr. “Naim Frsashėri” L. 13
223. Bashkim Mukollari, Rr. “Islam Dani”, Nr. 191, L. 5
224. Besime Brahaj, Piskupat
225. Brikena Mingo, Rr. “Industriale”, L. 1
226. Blerina Xhenga, L. “4”, Rr. “Kala”
227. Edison Musollari, L. 2, Rr. “Unaza e Re”
228. Edri Luan Ismail, L.4, Rr. “Ceta e Mokrrės”
229. Elvira Tasha, Buēinas
230. Erjon Osmanaj, L. 4, “Kala”, P. i Spitalit
231. Erjon Llazi, Rr. “G. Butka”, P.64, L. 2
232. Erjon Kerthi, L. 3. Rr. “N. Frashėri”
233. Elona Hafizllari, Vėrdovė
234. Flutur Dervishllari, Rr. “Korēės”, Lagj. 1, Shtėpi Private
235. Julian Pera, Memlisht
236. Kasem Agastra, Rr. “10 Dėshmorėt e Pojskės”
237. Kristina Todalli, L. 3, Rr. “K. Karafili”
238. Luan Seitllari, Gėshtenjas
239. Manjola Begollari, P. 196, L. 4, Rr. “Ēeta e Mokrrės”
240. Nardi Abeshi, L. 2, Rr. “Rinia”
241. Neritan Boēi, L. 2, Rr. “Rinia”
242. Nersila Rustemi, Gėshtenjas
243. Olsi Agolli, L. 3, Rr. “K. Karafili”
244. Ornela Cela, L. 1, Rr. “R. Ēollaku”
245. Pėrparim Seitllari, Memelisht
246. Renato Spirollari, Rr. “Rinia”, L. 2, P. 148
247. Reimonda Spirollari, L.1, Rr.”R. Ēollaku”, Tek Kisha,
248. Servet Rapce, L. 5, Rr. “C. Mane”
249. Sokol Lushllari, Lir
250. Sokol Manēellari, L. 4, Rr. “G. Honcani”
251. Stefan Bardha, Grabovicė
252. Vangjole Como, Rr. “L.como”, L.4
VLORĖ
253. Altin Selman Skėndo, Rr. “Ismet Ēakerri” Nr.62
254. Blerta Haxhiaj, Rr. “P. Leskaj” L. “Pavarėsia”
255. Dorjan Thoma Hudhra, Adr. Posta Fier Poro Vlorė
256. Eliona Sheraj, Rr. “Demokracia”, P.1282, Shk.8, Ap.50 Vlorė
257. Liljana Muēo, L. “Pavarsia”
258. Mirela Mystehali Derraj & Losmer Haxhiu P.595 Vlorė
259. Pandeli Duni & Gjergji Spaho, L. “O. Haxhiu” Rr. “Demokracia” Nr.1063 Vlorė
260. Save Spiropali, L. “I. Boletini”, Rr.”S. Zotaj”
LEZHĖ
261. Bernardin Turkja, Shtėpia e Turkajve Shėn Koll
262. Fran Dode Kala, L. Spitalit
263. Landi Prek Markaj, Gocaj, Balldren
264. Lek Pjetri, Fshati Rrile, Kom. Shėnkoll
265. Kujtim Stali Ndoja, L. Beslidhja
266. Mrike Gjoka, Shėngjin
267. Rajmond Pali, Kodėr Marlekaj
PĖRRENJAS
268. Ingert Samedin Llosa, L.2 P.52
269. Illodian Polisi, L.1, P.12
270. Viktor Balla
DEVOLL
271. Arben Sotir Malolli, Bilisht
272. Albana Kastriot Duēi, Kapshticė
273. Danjel Niko Zeka, Bilisht
274. Eda Avdi Sina, Miras
275. Erigerti Danglli
276. Lindita Hoxha, Miras
277. Sonila Kope, Tren
KAVAJĖ
278. Diana Gugashi, L. 2
279. Elvira Koci Saliasi, L. 2 “Sallbeg”
DIBĖR
280. Gazmir Zeneli, Bllacė Shupenzė
PEQIN
281. Nexhan Cokja, L. “Ēezmė”
KORĒĖ
282. Agim Dushi, L. 6, Rr. “28 Nėntori”, Nr. 10
283. Albana Taqo Damo, Liqenas
284. Bruno Cino, L. 8, Rr. “7 Shkurti”, Nr. 13
285. Bledar Dervishi, Mborje
286. Evelina Licenji, L. 7, Rr. “S. Coli”, Nr.10
287. Enis Pema, L. 9, Rr. “K. Grego”, P. 10/5
289. Erjon Fasho, Kakaē
290. Fatos Cenolli, L. 15, Rr. “K. Drenova”, P. 30/4
291. Flora Pėllumbi, L. 4, rr. “S. Shkurti”
292. Gani Jani, L. 16, Rr. “V. Eftimiu”, Pll. 52
293. Gerta Dhimitri, Goskozė, Korēė
294. Gjergji Koruni, L.9, Rr “M. Kostani”,P. 5, Ap. 3
295. Eriselda Alfred Braho, L. 2, Rr. “P. Cale”, Nr.24
296. Gjergj Polena, L.. 1, Rr. “J. Duro”, Nr.11
297. Ilir Ngjela, L. 18, Rr. “P. Shomo”, Pll. 1 A/9
298. Ilia Agolli, Lumalas
299. Julian Floriri, L. 11, Rr. “P. Rexhepi”, Nr.29
300. Josif Qako, L. 18, Rr. “P. Shamo”, Pll. 21, Ap.10
301. Klarita Qyli, Dishnicė
302. Kostiko Deko, Blloku 1, Maliq
303. Lojala Malallari, L. 9, Rr. “Gj. Kastrioti”, Pll.3, Shka.11
304. Mariglen Pandi Leka, Kreshpanj
305. Mariglen Mullaj, L. 17, Rr. “M. Afezolli”
306. Mimoza Thoma Dhėmbi, Rr. “S. Shkurti”, Blloku i Qelqit
307. Migena Pane, L. 5, Rr. “Rr. Telhaj”, Pll. 11/13
308. Nurie Etem Shaholli, Voskopojė
309. Nesti Thomaq Kinolli, L. 16, Rr. “R. Telhaj”, Pll.8, H.14,
310. Olsa Sotir, Rėmbec
311. Qazim Pinderi, L. 4, Rr. “K. Tupo”, Pll. 47
312. Ranela Reshat Zeqo, L. 7, Rr. “A. Koprencka”, Nr.21
313. Rozeta Taipllari & Venedik Taipllari, Lozhan
314. Stavri Pandeli, Blloku i ri i sportit, Lagj. 10
315. Shqiponja Shkėmbi, Lagj. 6, Rr. “B. Kadia” Nr.17
316. Shkėlqim Maliq, Lagj. 15, Rr. “K. Drenova”, Pll. 33, H.15
317. Viran Lera, Lagj. 12, Rr. “V. Tromara”, Nr. 60
KUĒOVĖ
318. Mirjana Sabri Dragoti, Rr. “11 Shkurti”
319. Mirjeta Kasem Teneqexhiu, Lagj. “Ll. Prifti”
DURRĖS
320. Artur Muka, L.18, Rr “A. Goga”, P. 999
321. Bledar Tasho, Rr. “K.Kazanxhi”, L. 12, Pll. 6/4, Shk.1
322. Paulin Kavaja, L. 11, “Rruga e Dėshmorėve”, P. 259, Ap. 3
323. Rakip Veshi, Xhafzotaj, Barbullush
324. Sonila Demir Zajmi, Lagj. 9, Rr.”A. Goga”, Nr. 155
325. Viola Ēopani, Lagj. 7, Rr. “P. Foto”, Shtėpia, Nr. 12
MALIQ
326. Vasilika Koēllari, Blloku Nr. 2, Maliq
SHKODĖR
327. Fitnete Ēelepija, Lagj. “A. Haxhija”, Rr. “S. Golemi”
328. Merxhan Qerimaj, Lagj. “V. Shanto”, Rr. “13 Dhjetori”
329. Rodolf Gjushi, Dajē, Bregu i Bunės
330. Rudina Alikokaj, Lagj. “A. Haxhija”, Rr. “M. Ulqinaku”, Pll.11
KUKĖS
331. Ermira Tusha, L. 6, Pll. 8, Shk. 2, Ap. 5
332. Ilirjana Duraku & Gazmend Duraku L. 6, Pll. 68, Shk. 1, Ap. 1
PESHKOPI
333. Altin Tomēini, Lagj, “Gj. Doēi”
334. Dali Kamberi, Zimur Tomin
335. LIBRAZHD
336. Shkėlqim Roci, Hotolisht
337. BAJRAM CURRI
338. Din Hysenukaj, Lagj. “Dardania”
LISTA 3
TIRANĖ
339. Arben Ahmetaj Rr. “S. Brahaj”
340. Arjan Hazisaj Rr. “Gj. Kuqali” P. 2 Shk. 6 Ap. 60
341. Afrim Hasani Rr. “Q. Stafa” P. 17 Shk. 2 Ap. 19
342. Bardhyl Zeneli Rr. “V. Noti” Laprakė
343. Bujar Ēela Reparti Ushtarak 1102
344. Edmir Bilal Dalipaj Rr. “N. Mjeda” P. 2 Shk. 2 Ap. 224
345. Elena Irfan Metko Rr. “K. Qipro” Ish-kopshti 26
346. Elton Llukani Rr. “Dibėr” P.330 Shk. 1 Ap. 6
347. Engjellush Sejdia, Ferit Mici Rr. “R. Petrela”
348. Erjuz Mezini Rr. “Ll. Miho” Ap. 11 L. 6
349. Eriselda Gjata Rr. “Sh. Ishmi” P. 52 Shk. 2 Ap. 19
350. Fatmir Thomoraj Rr. “Q. Stafa” P. 2 Shk. 6 Ap. 60
351. Granit Hoxha Universiteti Bujqėsor Kamėz
352. Ingrit Kurti & Dilaver Kurti Rr. “N. Mjeda” P. 2 Shk. 3 Ap. 24
353. Irena Meta Rr. “5 Maji” Kullat Binjake
354. Laureta Hasko Rr. “K. Topia” P. 2 Shk. 3 Ap. 7
355. Lorenc Hysen Mestani & Edmond Topi Rr. “Sami Frashri” P. 20/2 Ap. 7
356. Luan Duka Rr. “Budi” Ap. 41/1
357. Luljeta Zini Shpuza & Arzen Shpuza Rr. “S. Zorba” Lgj. 10 Nr. 234
358. Mehmet Memaga Lgj. 5 Rr. “S. Cico” P. 4/1 Shk. 1 Ap. 20
359. Merita Collaku Fark e Vogėl, Sauk
360. Pelivan Prengji Rr. “D. Bosko” P. Al-Mark
361. Roland Kondili & Yllson Ceci Rr. “Njazi Meka” P. 5 Shk. 1 Ap. 2
362. Sadik Topalli P. 28 Shk.2 Ap.22 Kamzė
363. Sonila Dervish Rr. “Riza Cuka” P. 6 Shk. 3 Ap. 28
364. Sonila Pojani Rr. “P. Rexhepi” P. jeshil A. 1/2
365. Silvana Dema Rr. “I. Tomini” P. Firma Ēani Ap. 40 Shk.2
366. Shpresa Hozhalli Rr. “B. Curri” P13/A Shk. 1 Ap. 6
FIER
367. Agron Miti Lako Pojan
368. Arjan Niko L. “K. Pėrmeti” Rr. “ J. Xoxa”
369. Anisa Sabaudin Saliaj L. “Apollonia”
370. Bledar Pėllumb Shehu L. “29 Nėntori” Rr. “P. Pirro”
371. Edmond Leksi Kostandini L. “Mbrostar”
372. Enerjeta Konstandin Veizaj L. “Kastriot” Rr. “Brigada e VI”
373. Enver Tetem Lamaj L. “Konferenca e Pezės”
374. Enerik Papa, Shėnpjetėr Seman
375. Frida Shahin Bejda L. “Konferenca e Pezės”
376. Gjinovefa Merko Cani Fshati Havaleas
377. Manuela Petrit Shahaj L. “Kastriot”
378. Marjola Pėllumb Shehu Lako Pojan
379. Miranda Cumani L. “11 Janari” Rr. “Dino Kalenja”
380. Renato Enver Ēepele Re. “E Spitalit” Roskovec
381. Safet Heqimaj L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “Ramiz Aranitasi” P. 117 Ap. 9
382. Sonila Agim Hila, Vajkan Komuna Mbrostra Dermenas
383. Vera LamĒaj Drejtoria rajonale e Sigurimeve Shoqėrore
384. Xhezmi Merkaj L. “15 Tetori” Rr. “H. Dishnica”
385. Zhaneta Sheqi L. “Posta Fier”
KORĒĖ
386. Admirim Bidillari Lumalas
387. Ahdinaj Olger Rr. “MiĒo Shkodrani” L. “6” Nr. 24
388. Arben Andoni L. “11” Rr. “Vojo Kushi” Nr.13
389. Artur Shembitraku & Shefqet Shembitraku Rovonik
390. Asim Liso Romonik
391. Berti Beqo Rr. “Likonik”
392. Distoleta Repa L. “9” Rr. “KiĒo Greco” P. 7/15
393. Dorela Guraj Rr. “Ajet Gjindolli” L. “17” P. 16
394. Eduart Kadi L. “6” Rr. “29 Nėntori” ish parku i Industrisė
395. Evelina Dhamo Rr. “KiĒo Drenova”
396. Emiljan Sheperi L. “4” Rr. “V. Dushku”
397. Engjellush Adem Zade Rr. “A. Gjindolli” P. 6/7
398. Enkelejda Plasari Rr. “P. Shamo” p. 22
399. Gjergji Zane L. “18” Rr. “Sh. Denari” Ap. 1/2
400. Lizjan Feim Brahimllari Zvirino
401. Liljana Demir Liso Blloku i Ri i Sportit L. “10”
402. Luljeta KorĒari Bulgarea
403. Llazi Gjika L. “1” Nr. 26
404. Majlinda Jorgji Rr. “Partizani” L. “14”
405. Roland ManĒe Rr. “Th. Martiri” L. “4” P. 27
406. Shpresa Terziu L. “5” Rr. Ballkomeni” P.3 Nr.15
407. Tatjana Koce L. “18” Rr. “Petraq Shamo” P. 23/12
408. Tomi Mile Rr. “Veteranve” Nr. 61
409. Valentina Demeniku Rr. “Koli Tupa” L. “1” Nr. 14
410. Zamira Muslli L. “Rrexhep Telhaj” Vial 5
411. Zenel Dunolli Vashtni
PATOS
412. Shqiponja Avdulla Toska L. “E Re”
413. Vjoleta RuĒaj, Rrėrės
414. Zamir Hajdar Rucaj
LEZHE
415. Bledar Hoxha L. “Beslidhja” P. 76
416. Eduart Nikolli Qendėr
417. Pashke Lazri Dragushe
SHKODER
418. Anton Sokoli L. “Ndoc Mazi” Rr. “Marin Barleti” P. 83/2
419. Angjelin VinĒens Filiali i Patosit
420. Emiljan Zadrima Bregu i Bunės
421. Mirsida Isufi L. “V. Kushi” Rr. “Nazmi Kryeziu”
422. Nevila NuĒiĒ Filiali i Patosit
423. Nora Rroku Gajtan Guri i Zi
424. Gjovalin Xhaja Hot i Ri
425. Zef Franja, Rrenc-Guri i Zi
POGRADEC
426. Brisilda Kroi Rr. “10 Dėshmorėt e Pojskės” L. “10”
427. Entela Kuqo Rėmenj
428. Ervis Misliu Rr. “Rinia” L. “2” P. 14
429. Mimoza Diko Lumi i Trehanit
430. Petrit Diko Lumi i Trehanit
431. Vjosa Mimini Memelisht
432. Vlefta Shegani L. “1” Rr. “1 Maji”
433. Zilije Dulellari Bucimas
KUKES
434. Elvana Hysen Biba L. “5” P. 5 Sh.3
435. Lorena Nuhi Guri L. 4 P. 15 Shk. 3 Ap. 12
436. Majlinda Rahman Shahu L. “6” P. 6 Shk. 2 Ap. 12
RRESHEN
437. Mira Doda P. 51 Shk. 2 Ap.6
VLORE
438. Majlinda Xhava L. “28 Nėntori” Rr. “Dėshmoret” nr. 1
439. Suela Durmishi L. “29 Nėntori” Rr. “Sadik Zotaj”
GRAMSH
440. Eglantina Hoxha L. “Xhile Lici” P. 106
441. Genc Ajazi L. “Sportit” P. 173
442. Klodi Kishta L. “Xhile Leci” P. 106
LAC
443. Ilda Spahiu L. “3” P. 46 Shk. 1
PERMET
444. Piro Kole L. “Sede”
TEPELENe
445. Enver Refat Memushi Levan
DEVOLL
446. Abidin Paja Sul
447. Vera Meka Rr. “1 Maji” Bilisht
DURRES
448. Ardian Zoto L. “Popullore”
449. Berti Sinani Sukth
450. Ermion Ibrahim Arapi L. “1” P. A. Moisiu”
451. Sherif Kola Rrushkull
BERAT
452. Agim Mustafa Sena L. “Uznonė”
453. Denis Sami Qahalli L. “Muzakaj”
454. Eva Papa L. “Jani Vruho”
455. Jetnor Refat Sheti Vajkan
456. Julinda Dogani L. “10 Korriku”
457. Lili Jorgi Xoxi L. “10 Korriku”
LISTA 4
TIRANĖ
458. Artur Pjetėr Gjokaj, Rr. “Shyqyri Ishmi”, Pll.43, Ap.18
459. Alba Kallfa, Rr. “Grigor Heba”, pranė shkollės “Fenix”
460. Anjeza Ahmeti, Rr. “Todi Shkurti”, Shk.1, Pll. 9, Ap.9
461. Adriana Alush Seferas, Rr. “A.Serani”, Lagj. “M.Mame”
462. Aurora Koroli, Lagj. “Sadik Petrela”, Porcelan
463. Agim Llazari, Rr. “Bardhok Biba”, Pll.75, Shk.2, Ap.26
464. Alma Cara, Rr. “Don Bosko”, Pll. Havai, Kulla 2, Ap.3/3
465. Agim Veshi, Rr. “Pandi Dardha”, Pll.60, Shk.2, Ap.2035.
466. Zhiberta Hasani, Rr. “Irfan Tomini”, Vila nr. 122
467. Besim Billa, Rr. “Hafis Ibrahim Dalliu”, Nr.8
468. Dylbere Istrefi, Lagj.4, Rr. “Dibrės”, Pll. 400, Shk.2, Ap.27
469. Dhurata Saku, Rr. “Rexhep Lika”, Rr. “Ramiz Treni”, Nr.65
470. Elona Hoxha, Lagj.8, Rr. “I.Tomini”, Pll.40, Shk.3, Ap.35
471. Eduart Sulaj, Rr. “M.Gjolesha”, Pll.22, Shk.1, Ap.9
472. Eneo Kola, Rr. “Beqir Luga”, Pll.3/1, Ap.28
473. Entela Sula, Rr. “Mihal Grameno”, Pll.2, Shk.2, Ap.15
474. Elvis Hysa, Rr. “Ali Baushi”, Pll.7, H.5, Ap.43
475. Enkelejda Halitaj, Rr. “Sh.Ishmi”, Pll. 24, Shk.5, Ap.73
476. Ermioni Lako, Pll. “Agimi”, Shk.10, Ap.204
477. Esha Pumo, Rr. “Mine Peza”, Pll. 246, Shk.1, Ap.10
478. Endri Hamzaj, Rr. “V.Capo”, Shk.3, Pll.5, Ap.115
479. Floresha Nazif Osmanaj, “Rruga e Durrėsit”
480. Hanke Lita, Rr.”Don Bosko”
481. Hėna Golemi, Rr. “Qemal Stafa”, Pll. 120/2, Ap 10D
482. Ilia Arani, Rr. “B.Curri”, “V.Shanto”, PLL/12, H.3, Ap.3
483. Ismail Sulaj, Rr. “Don Bosko”, Pll. Havai, kulla 2
484. Ilir Rexhep Dobra, Rr. “M.Shyqi”, Pll.60, Shk.7, Aap.5
485. Kujtim Blloshmi, Rr. “Fabrika e Qelqit”, Lagj.6, Pll.67, Shk.2
486. Kozeta Tollko, Rr. “M.Shyri”, Pll.46, Shk.5, Ap.48
487. Kristina Jano Rr. “Sami Frashėri”, Pll.20, Shk.1
488. Klodiana Pashaj, Rr. “Karl Topia”, Nr.4
489. Liljana Harizi, Rr. “Bulevardi Zogu I”, Nr.40
490. Lorenc Rrjolli, Rr. “Ali Baushi”, Pll. LNK, Shk.6/23
491. Mirela Tasho, Rr. “I.Tomini”, Pall. 8/3, Shk.1, Ap.10
492. Megan Binaj, Rr. “Sali Nivica”, Pll.14/2, Ap.6
493. Mirela Luarasi, Rr. “Reshit Petrela”, Pll. 13, pranė Arshivės
494. Petrit Kapaj, Rr. “V.Huta”, Pll.2, Ap.2
495. Qatip Halili, Rr. “Hajdar Hidi”, Nr.31
496. Rovena Kallushi, Rr. “Gjon Buzuku”, Nr.55
497. Riza Sopoti, Brandi SH.P.K, KM.15, Autostrada Tiranė-Durrės
498. Saimir Mehmet Myftaraj, Rr. “Arkitekt Kasemi”, Pll.56, Shk.1, Ap.1
499. Saliha Durmaz, “Memoriol int School of Tirana”, ish shkolla e partisė
500. Suola Hakrama, Rr. “K.Lushnjes”, Pll.33, Shk.4, Ap.41
501. Shpėtim Kola, Rr. “Arkitekt Sinani”, Nr. 19, Rrexhep Hoxha
502. Viarsida Sulaj, Rr. “Tre vėllezėrit Kondi”
503. Zeme Osmani, Lagj.4, Teqe Kamėz
504. Zhiberta Hasani, Rr.”I.Tomini”, Vila Nr.122
SHKODĖR
505. Alma Puka, Rr. “P.Vasa”, Lgj. “N.Mazi”, Nr.42
506. Andis Ilmi Kuluri, Lagj. “A.Haxhija”, Rr “Telaj”
507. Renian Ndoci, Lagj. “N.Mazi”, Rr. “M.Barleti”
508. Rozeta Pero, Lagj. “3 Herojt”, Rr. “Skėnderbej”, Pll.1
509. Preke Cuni, Lagj. “3 Herojt”, Rr. “M.Barleti”, Pll. 93/1
510. Lazėr Corri, Dajē, B/B
511. Vjollca Dizdari, lagj. “Perlash”, Rr. “M.P.Bushatllia”, Pll.1185, nr5.15
512. Rregjina Hila, Lagj. “P.Rexhepi”, rr. “F.Shiroka”, nr.46
POGRADEC
513. Albana Abeshi, Rr. “N.Frashėri”, lagj.3
514. Blerim Palla, Lagj.3, Rr.”1 Maji”, Pll.65
515. Ēelike Elezi, Lagj 4, Rr. “Unaza e re”, tek Gurorja
516. Edmond Shqepa, Lagj.2, Rr. “R. Ēollaku”, Pll.58
517. Elio Laha & Hasan Laha, Lagj.1, Rr. “K.Karafili”
518. Elsa Hamallari, Lagj.1, Rruga e Korēės
519. Iraklis Sako, Lagjia 1, Rr. “K.Karafili”, Pall.103
520. Irida Hamzollari, Lagj.2, Rr. “Rinia”, Pll.161
521. Kujtim Hoxha, Lagj 1, Rruga e Korēės
522. Luljeta Pjetri, Lagj.1, Rr. “K.Karafili”, Pll.106
523. Manjola Xhemollari, Buēimas
524. Nertila Seitllari, Gėshtenjas
525. Olgert Manēellari, Lagj.4, Rr. “G.Homconi”
526. Rudina Tomorri, Lagj. 1, rruga e Korēės, ish Ferma
527. Rovena Mele, Lagj 1, Rruga e Korēės, ish “Kursi I Partisė”
528. Shefki Elmasllari, Gėshtenjas, komuna Buēimas
529. Venetike Topēiu, Rr. “Sh.Koroveshi”, Lagj.1
530. Filloreta Kodra, Pall.171, Rr. “I.Dani”, Lagjia 5
FIER
531. Albana Kostadhima, Lagj. “8 Shkurti”
532. Amerie Dervish Shehaj, lagj. “11 Janari”, pranė ambulancės sė lagjes
533. Armando Ruko, Strum, Roskovec
534. Edi Mynyr Arapi, agj. “Sheq i vogėl”, Rr. “T.Dema”
535. Englantin Ambert Cene, lagj. “1 Maji”
536. Luan Resuli, Zhupan
537. Marjana Neshat Grembi, Zhrrez
ELBASAN
538. Elton Peqini, Lagj. “5 Maji”, pall. 700/3 , ap. 14
539. Gerti Hoxholli, Lagj. “B.Dardha”, pall. 41/2, h.2
540. Lindita Braho, Lagj.”Vullnetari”, Pall.645, Shk.3, Ap.11
541. Orland Prendi Nushi, Lagj. “Haxhia”, Rr. “Kol Toli”
542. Vasil Jorgji, Rr. “Th.Kolefi”, Pll.110, Aap.10
LUSHNJĖ
543. Arjola Llapushi & Musa Llapushi, Dushk
544. Armand Staka, Lagj. “Kadri Gjystri”
545. Andi Hajdari, Krutje
546. Enri Pisku, lagj. “Loni Dhamo”
547. Haxhire Bendo & Veiz Bendo, Plug
KORĒA
548. Alfred Mullalli, Zemlak
549. Anila Adem Beshiri, rr. “M.Afezolli”, lagj.17, nr.10
550. Daniela Janaq Kondili, rr. “K. Drenova”, pall.26, h c/9
551. Daniela Kulla, lagj.9, rr. “K.Greco”, pall.1/15
552. Delina Myrteza rr. “P.Shamo”, lagj.18, pall i ri i Unazės
553. Denisa Neziri, Mollaj
554. Dritan Thanas Cenolli, lagj.10, blloku i ri, P.P.Plasa
555. Elvana Mihali, rr.”G.Koreshi”, lagj.3, nr.7
556. Englantina Mara, Rr. “K.Drenova”, Lagj.15, pall.38
557. Endri Qose, Goskov
558. Edlira Kona, rr.”Dh.Denasi”, lagj.18
559. Elona Shahinlli, rr.”Gj.Kastrioti”, lagj.3, nr.7
560. Jonida Zgorani, Rr. “Themistokli Gėrmenji”, Lagj. 12, Pll 3
561. Jano Sabri Vagollari, Qatrom
562. Kristina Ciko, Ēiflik
563. Lizeta Zagullaj, rr.”F.Latifllari”. lagj.5, nr.4
564. Leon Nuēi Andoni, rr.”T.Konomi”, pall. 1/2
565. Marinela Karanxha, rr.”F.S.Noli”, lagj.3, nr.5
566. Mirjela Najtellari, rr.” F.S. Noli”, lagj.4, nr.2
567. Miranda Zaēe, rr.”28 Nėntori”, pall. 3A/16, lagj.5
568. Miranda Neim Xhengo, Lozhan
569. Niko Grabocka, rr.”K Tupa, lagj.4, pall.4/6
570. Oriana Qazimi, lagj.10, blloku i Sportit, pall. 15/8
571. Refiola Eduart Take, rr. “R.Cerova”, nr.19
572. Rezarta Ravolli, Barē
573. Vera Muslli, Mborje
574. Xhevehire Becka, Bolgarec
KAVAJĖ
575. Kristo Aska, lagjia 1, Salbeg
576. Zhaneta Kurti, lagjia 1
DURRĖS
577. Artur Marku, rr.”Dėshmorėt, lagj.11, pall. 366
578. Arben Mahmut Kuēi, lagj.5, rr.”Maliq Muēo”, nr.33
579. Selami Lazimi, lagj.4, rr. “Taulantia”
LAĒ
580. Pėrparim Shkrepi, lagj.5, banesa 196
581. Rita Laho, lagj.1, pall.10, shk.3
582. Kristo Koēi, lagj.2, banesa Vullnetari
PRRENJAS
583. Esmeralda Bozha, Prrenjas- Fshat
584. Edilin Luka
KUĒOVĖ
585. Kristo Shefit Ēela, lagj..”11 Janari”
BALLSH
586. Arjana Skėnder Ramaj, lagj. “28 Nėntori”
KRUJĖ
587. Erinda Bera, lagj. Varosh, pall. 68, shk.2
588. Kujtim Ēela, lagj. Sesere, pall.1, shk.4
RUBIK
589. Mimoza Tushaj, lagjai e vjetėr, Rubik
MALIQ
590. Spiro Xhaferi, blloku nr.3
FUSHĖ KRUJĖ
591. Aldona Imer Cangu, lagj. Punėtori, private
KUKĖS
592. Edmond Pjetėr Deda, lagj.2, pall.8
BAJRAM CURRI
593. Eviorina Isufi & Ram Isufi, lagj. “Partizani”
BURREL
594. Bukaci Agim lagj. “Pjetėr Budi”
PEQIN
595. Edmir Tabaku, Pajovė
BUSHAT
596. Terezina Palushaj, Stajkė
BERAT
597. Ardit Dollani, Tozhanaj, Tėrpan
598. Aneta Rustem Karagjozi, lagj. “Dėshmorėt e Kombit”,
599. Besmira Behar Doko, Lumas
600. Dudije Dervish Busho, Orizaj
601. Kostandin Stiljano Nova, lagj. “10 Korriku”
LEZHĖ
602. Alketa Ndoj, Qendėr Rraboshtė
603. Neta Bicaj, Qendėr Rrille
604. Tonin Ndoka, Qendėr Fishtė
VLORĖ
605. Bledar Llanaj, lagj. “Panvarsia”, rr. “S Zotaj”
606. Dylber Hoxha “Rue du Moulin 20”
607. Gentjan Hasanaj, lagj. “Pamvarsia”, rr. “S. Zotaj”, pallati tek shkolla teknologjike
608. Vasil Shehu, lagj. “Lef Sallata”, pall. 1041
DEVOLL
609. Olgert Thanas Gegolli, Vranisht
610. Elena Hoxha, Kapshticė
GRAMSH
611. Anisa Zhupani, Gramsh
612. Manushaqe Agolli, lagj. “Xhile Lici”, Llapushaj
TIRANĖ
613. ERLA KORUMI Rr Muhamet Gjollesha L. 9
614. GENCI HAXHI Rr Sitki Cico P 4/1, Sh 4 A79
615. ALMA CELAJ Rr 4 dėshmorėt, P13/B, Sh , A 12
616. YLLKA HALILI Lagja 7, Bathore Kamėz
617. AFĖRDITA OZUMI C/O ILMI OZUMI Rr Myslym Keta P 4 Sh 1 Ap 6
618. AFRORA MUĒA C/O SERVETE MUĒA Rr Irfan Tomini, Pallati i pilotėve, pranė kolegjit Kristal
619. RASIM NEXHIP BRISHTI Rr Gjikė Kuqali, P 6, Sh 1
620. SAJMIRA EMIN GJAPI Filiali i postave
621. ARLINDA MULGECI Rr Don Bosko, Blloku sizmik, P 20, Sh 2, Ap 3
622. JULIAN FADIL DACI Rr 5 Maji
623. BRIKENA MUHO Rr K. i Manastirit P 348/2, Sh 3, Ap 45
624. GENTI KOKONA Rr Budi, P Clasic Construct, A 30
625. ABA RADOVICKA Rr Siri Kodra, P 71/1, Sh 5, Ap 7
626. MARKO KALTHI Pallati i Kulturės (Bar Opera)
627. TAJAR DOMI Rr Todi Shkurti, Kompleksi Zenaj
628. ELTON KICO KALTHI Rr Komuna e Parisit, kika 31
629. ARMANDO MANOKU Rr Myslym Shyri, P 8, Sh 2, A 18
630. EDLIRA MITA Rr Ferit Xhako, P 59, Unit 8
631. SEERVETE MEHMET FATIA Rr Pandi Dardha, P 40, Sh 2, Ap 27
632. MARGARITA SHALLO L1 Rr Dhimitėr Kamarda, P 1 Sh 1, Ap 18
633. BURBUQE ALIAJ Rr Sotir PeĒi, P 20, Sh 2, Ap 16
634. TAULANT KOMANI C/O BASHKIM FEZGA Rr Don Bosko, P Haėai, Kulla 3, Ap 1/3
635. LULZIM RRUSHI Rr Andon Z Ēajupi, Nr 33
636. ROBERT DHANA Rr Siri Kodra, Te Bar Kafe Euro
637. FATMIR LUGA Rr Mujo Ulqinaku, Nr 58
638. ENDRI VELO Rr Sulejman Pasha, P 2, Sh 3, Ap 44
639. FATMIRA SHPUZA Rr e Durrėsit, P 81/1, Sh 1, Ap 7
640. EVIS MARA L1 Rr Shemsi Haka, Nr 31/1
641. AGIM BUDO Rr Komuna e Parisit, P 2, Sh 2, Ap 15
642. MERITA NURĒE Kafja e Rremės
643. MARJOLA GOXHAJ Rr 1 Maji, P 88
644. MARIGO NASI Rr Emin Duraku, P 12/1, Sh 1, Ap 4
645. ANISA ALIMERKAJ Rr Mine Peza, P 196, Sh 1, Ap 4
646. EDOR KSENOFON MOĒI Rr Muhamet Gjollesha, P 67/9, Sh 3
647. TANE RADACI Babrru
648. ANILA KEQJA Rr Myrtezim Kėlliēi, Nr 30
649. ARLINDA BEJLERI C/O GENCI BEJLERI Pallati rozė, Ministria e Jashtme, Ap 18, Bulevardi Zhan D’Ark
SHKODeR
650. PREKE HAXHARI, RRAGAM, Guri i Zi, Shkodėr
651. ORIETA PĖRGJINI, Lagja, “V. Shanto”, Rr, “Marlin Barleti”
BAJRAM CURRI
652. AGIM GASHI, Dragobi, Barjam Curri, Tropojė
653. PRANVERA AHMETAJ, Lagj, “Dardania”, Pll. “PTT”
KONISPOL-SARANDĖ
654. DORINA AGIM ARAPI, Konispol, Sarandė,
ELBASAN
655. SUELA HOXHA, Lagj, “Skėnderbe”, Blloku i vilave tė reja Elbasan
656. MIRELA JAUPLLARI, Lagj, 2 Pll.29, Cėrrik, Elbasan
MALIQ
657. XHIMI ZERE, Libonik, Maliq Korēė
LEZHĖ
658. ELIDA GJONAJ, Lagj, “Skėnderbe”, Lezhė
KORēe
659. Mimoza Morēka: Lgj. 13 rruga Tore Cuondi. Numėr 5
660. Suela Pano, Lgj. 4. rruga Viktor Eftimiu, pallati 26
661. Servis Trolli, Vreshtas
662. Tanci Jovan Cale, Rruga Kiēo Drenova, Lgj, 13 pallati 8/A
663. Monika Asllan Dinkollari: lgj 10, rruga Pano Xhamballos pallati 4 A 16
664. Bektash Gani Meko: Blloku i ri i sportit, lagj 10
665. Klementina Myrtezai: lgj 16 rruga “Mihal Sharxhi”, pallati 27
666.Kosta Opari, Shamoll Bulgarec
667. Ēiljeta Nikollaq Mzaku, rruga Ajet Gjendolli, pll 10, b 18
668. Elena Dhima, rruga Kiēo Greēa, lagj 9, P1, SHK 8/8
669. Ristjola Kalino, rruga Viktor Eftimiu, lgj 6 P30, A6
670. Suzana Kocllari, rruga Kiēo Drenova, lgj, 15, p 38, A4,
671. Mario Kasmi, rruga Vangjel Dhamo, lgj 13, numėr 1
672. Kristaq Sino,, Rruga “Konferenca e Labinotit” 17
673. Mamica Zoto, lgj 10, rruga “Pano Xhambolla”, P 16
674. Dhimitraq Ngjala, lgj 2, rruga “Kristaq Kirka”
Krujė
675. AGETINA NIKOLLI, Komuna Thumanė, Lagjja “Gramez”
gjirokaster
677. PARIM BINERI, Kodra e Shtufit
Pėrmet
678. FREDERIK JANI, Lagjja e Spitalit, Kėlcyrė
Kukės
679. MERIMAN HAXHI NIKA, Surraj
Ersekė
680. ELONA RUPI, Rehovė
Bulqizė
681. MIRDASH LALA, Lagjja “Gjeologu”
Elbasan
682. HATIXHE SABAUDIN MINARROLI, Lagjja “Shėn Koll”, Rruga “Nikolla Puka”
Durrės
683. ARTAN PRENĒE, Lagjja Nr.12, Rruga “Pjetėr Hanxhari”, Pallati Nr.624
684. FIQIRI GANI SHEHU, Xhafzotaj, Komuna Rrushbull
685. ARJAN CILINGIRI & LLAZAR CILINGIRI, RRUGA “JOVAN DRIZA”, LAGJIA NR.6, PALLATI “AGASI”
686. KOĒO VANI, LAGJIA NR.11, RRUGA “ALEKSANDER GOGA”, PALLATI NR.350
POGRADEC
687. TANASTO MACOLLI Rr Fan Noli, L 2
688. ELENE KLLOMOLLARI Vėrdovė
689. MARTIN SHERO Memelisht
690. SEFER BARDHI Memelisht
691. JETMIR XHAFERRI Buēimas
692. ARBĖR ADEMAJ L 5, Rr Unaza
693. EDRA BERBERI Buēimas
694. DHESPINA PETRAQ DIVJAKA L 1, Rr Shemsi Koroveshi
695. ALFRED PERE Buēimas
696. EKLEDA MAHMUTLLARI Remanjė
697. JETNOR ĒULI Remanjė
698. ALBAN LEKA Rr Drilonit, L 1, Pallati i Nelit
699. NERTILA TOPĒIU L 5, Rr Unazės sė Re, P 205
700. FATOS SHAHINI L 1, Rr e Korēės, Ish-ferma
701. ALBONA AGOLLI Pėrroi i Ēaprazit. .
702. ARJET LIPO Leshnicė
LIBRAZHD
703. NDRIĒIM HASAN RRUPLLI, Dorėz, Librazhd
KUĒOVE
704. SHPĖTIM HALIM VELĒANI & THOMA GJERGJI, Lagja, “Ll. Prifti”
705. MISIR FAIK FIERI, Lagja “11 Janari”
706. DIANA SINANI, Lagja “Ll. Prifti”
707. VASILIKA LLAMBI STAVRI, Lagja “11 Shkurti”
BERAT
708. EGLANTINA FREDERIK KILLO, Lagja “Dėshmorėt e Kombit”, Pall 26
709. ERISA QAZIM BUZI, Lagja “Jani Vruho” Pall 19
710. MIMOZA RUSTEM KAPLLANI, Lagja “Kushtrimi” Pall, 243/1
711. JANAD STAVRO BABSIKO, Lagja “10 Korriku”
712. ENTELA ETHEM RREZA, Lagja “Ēlirimi” Pall 3
BALLSH
713. SOKOL SULEJMAN MUSAI, Lagja “5 Shkurti”, Patos
PATOS
714. ORGES SHPĖTIM CEKA, Lagja “29 Marsi”
FIER
715. FLORENC GJIKA & VASILLQ GJIKA, Lagja “15 Tetori”, Rr. “Kastriot Musa”
716. KRIELO MĖNGJEZI, Lagja “Liri Cero”
717. ADRIANA BESNIK ZAJE, Lagja “15 Tetori”, Rr, “Nikollaq Beja”
718. LUIZA CAKAJ, Lagja “11 Janari”, Rr. “Ramiz Aranitasi”
719. ERJON SOKRAT NUSHI, Seman, Fier
LUSHNJE
720. EDLIRA BEDA & BAJRAM BEDA, Lagja “Xhevdet Nepravishta”
721. RUDINA GURI, Lagja “Skėnder Libohova” Pall 23
722. NORELDA KAJA, Remas, Lushnje
723. FIZE KORESHI & BILAL KORESHI, Lagja “ Kadri Qystri”
724. GERDI XHINDOLLI & KRESHNIK XHINDOLLI, Eskaj, Lushnje
DEVOLLE
725. VIOLA STEFAN KOLLCINKU, Miras, Devollė
726. NEKI GURI BRAME, Devollė
727. DIANA QAMIL KASO, Bitinckė
VLORE
728. INGRID FATMIR KALEMI, Lagja “Isa Boletini” Rr. “M. Bello” Pall 1247
729. HYSEN MUHAMETI, Lagja, “15 Tetori” Rr. “Ali Demi” Nr. 56
FIER
730. MARSELA NAMIK BUSHI, Lagja “Kryengritja e Fierit” Pall, pranė kantinės “Sara”
731. EDUARD BAJRAM KRIPA, Lagja “1 Maji” Rr. “7 Marsi”
732. ALMA FANI MEFSHA, Lagja “15 Tetori” Rr, “K. Muso”
733. NAZMIE NURI MEMA, Lagja “Liri Gero”, Rr. “Tomorr Dizdari”
734. AJET DERVISHI, Lagja “Liri” Rr. “Kron Andoni”
735. MARSELA HARUNI, Lagja “Kryengritja e Fierit” Pall 177
736. ALFRED PETRO GJINI, Lagja “Apolloni” tek “Zogu i Zi”
LISTA 5
TIRANĖ
737. ANASTASI QARRI, Rr. “B. Curri” Pll. 3 Sh. 3 Ap. 24
738. ALDI LIĒAJ, Rr. “B. Biba” Pll. 75 Sh.2 Ap. 75
739. NESLIE SALIAJ, L. “21 Dhjetori”
740. PIRRO LLUKAN Lluri, Rr. “Luigj Gurakuqi” Pll. 13/1 Sh.1
741. ERMIRA PAZOLLI, Rr. “Ndre Mjeda” Pll. 7/1 Ap. 14
POGRADEC
742. DRILON PANI, Rr. “Reshit Ēollaku” L. “2” Pll. 58
743. ENKELEA NOVAKU, Rr. “ Reshit Ēollaku” L. “2”
744. ESMERALDA LICKOLLARI, L. “5” Rr. “L. Mane”
VLORĖ
745. NEZIR BEGAJ, Gumenicė
FIER
746. ELSA URIM MUĒAJ L. “Bishanli” Rr. “Rr. Shkurti”
PĖRMĖT
747. JONILDA SAKO, L. “Bajame”
Berat
748. FERIT SHABAN KURTI, l. “d. kastari” P. 257
LISTA 6
TIRANA
749. Alma Caza, Rr. “Don Bosko” Pll. Haėai Kulla 2 Ap. 3/3
750. Alba Kallfa, Rr. “Grigor Meba” Prane shkollės FENIX
751. Anjeza Ahmeti, Rr. “T. Shkurti”, shk. 1, pll. 9, Ap. 9
752. Agim Veshi, Rr. “Pandi Dardha” Pll. 60, Sh. 2, Ap. 15
753. Andi Llazari, Rr. “Bardhok Biba”, Pll. 75, Sh. 2, Ap. 26
754.Aurora Koroli, c/o “Sadik Petrela”, Porcelan
755. Adriana Alush Seferas, Rr. “A Serani, L M. Mane”
756. Artur Sefer Gjokaj, Rr. “Shyqyri Ishmi”, p. 43, A. 18
757. Besim Billa, Rr. “Afiz Ibrahim Dalliu”, Nr. 8
758. Dylbere Istrefi, L. 4, Rr. Dibres, Pll. 400/5, Shk. 2, Ap. 27
759. Dhurata Saku, c/o Rexhep Lika, rr. “Ramiz Tremi”, nr. 65
760. Ermioni Lako, Pll. Agimi, Sh. 10 Ap. 204
761. Esha Pumo, Rr. “Mine Peza”, Pll. 246 Shk. 1 Ap. 10
762. Endri Hamzaj, Rr. “V. Capo”, Shk. 3 Pll. 5 Ap. 115
763. Enkelejda Halitaj, Rr. “Sh Ishmi”, Pll. 24, Sh. 5, Ap. 73
763. Elvis Hysa, Rr. “Ali Baushi”, Pll. 7 Sh. 5 Ap. 43
764. Entela Sula, Rr. “Mihal Grameno”, pll. 2, Sh. 2, Ap. 15
765. Eneo Kola, Rr. “Beqir Luga”, pll. 3/1, Ap. 28
766. Eduart Sulaj, Rr. “M Gjollesha”, Pll. 22, Sh. 1, Ap. 9
767. Elona Hoxha, L. 8, Rr. “Irfan Tomini”, Pll. 40, Sh. 3, Ap. 35
768. Floresha Nazif Osmanaj, Rr. Durrėsit
769. Hena Golemi, Rr. “Qemal Stafa” Pll. 120/2 Ap. 100
770. Hanke Lita, Rr. “Don Bosko”
771. Ilia Arami, Rr. “B. Curri”, Blv. “Vasil Shanto”, pll. 12, Sh. 3, Ap. 3
772. Ismail Sulaj, Rr. “Don Bosko” Pll. Haėai
773. Ilir Rexhep Dobra, Rr. “Myslym Shyri”, Pll. 60, sh. 7, Ap. 5
774. Lorenc Rrjolli, Rr. “Ali Baushi” Pll. Lnk Shk. 6/23
775. Liljana Hazizi, Rr. Bulevardi “Zogu i 1” Nr. 40
776. Megan Binaj, Rr. “Sali Nivica”, P 14/2, Ap. 6
777. Mirela Luarasi, Rr. “Reshit Petrela” Pll. 13 K. 52
778. Mirela Tasho, Rr. “Irfan Tomini”, Pll. 8/3 Shk. 1 Ap. 10
779. Petrit Kapaj, Rr. “Vllazen Huta”, Pll. 2, ap. 2
780. Qatip Halili, Rr. “Hajdar Hidi” Nr.31
781. Riza Sopoti Brandi, SH.P.K Km 15 Autostrada Tiranė - Durres
782. Rovena Kallushi, Rr. “Gjon Buzuku” Nr. 55
783. Salina Durmaz, c/o Nenoriol Int School og Tirana (ish-Shkolla e Partise)
784. Saimir Mehmet Myftaraj, Rr. “Arkitekt Kasemi” Pll. 56 Shk. 1 Ap. 1
785. Suola Hakrama, Rr. “K. Lushnjes” Pll. 33 Shk. 4 Ap. 41
786. Shpėtim Kola, Rr. “Arkitekt Sinani”, N. 19
787. Klodiana Pashaj, Rr. “Karl Topia” Nr. 4
788. Kristina Jano, Rr. “Sami Frashėri” Pll. 20 Sh. 1
POGRADEC
789. Albana Abeshi, Rr. “N. Frasheri”, L. 3
790. Blerim Palla, L. 3, Rr. “1 Maji”, Pll. 65
791. Ēeliku Elezi, lagja 4, rruga “Unaza e Re”
792. Elio Laha & Hasan Laho, L. 1, Rr. “K. Karafili”
793. Elsa Hamallari, L. 1, Rr. e Korēės
794. Edmond Shqepa, L. 2, Rr. “R. Ēollaku”, P. 58
795. Filloreta Kodra, Pll. 171, Rr. “I.Dani”, L. “5”
796. Iraklis Sako, L. 1, Rr. “K.Karafili”, P. 103
797. Irida Hamzallari, L. 2, Rr. “Rinia”, P. 161
798. Luljeta Pjetri, L. 1, Rr. “K. Karafili”, P. 106
799. Manjola Xhemollari, Bucimas
800. Nertila Seitllari, Gėshtenjas
801. Olgert Macellari, L. 4, Rr. “G. Hamcori”
802. Rudina Tomorri, L. 1, Rr e Korēės, ish-Ferma
803. Rovena Mele, L. 1, Rr. “e Korēės” ish- “Kursi i parisė”
804. Sheflli Elmastllari, Gėshtenjas, Komuna “Buēimas”
805. Kujtim Hoxha, L. 1, Rr. “e Re”,
806. Venetike Topciu, Rr. “Sh Koroveshi”, L. 1
Korēe
807. Alfred Mullalli, Zemblak
808. Anila Adem Beshiri, Rr. “M. Afezolli”, L. 17
809. Daniela Sanaq Kondili, Rr. “K. Drenova”, Pll. 26
810. Daniela Kulla, L. “9”, Rr. “K. Greko”, Pll. 115
811. Delina Myrteza, Rr. “P. Shamo”, L. 18, pll. i ri, Unazė
812. Dritan Thanasi Cenolli, L. “10”, Blloku i ri, P. P.Plasa
813. Denisa Neziri, Mollaj
814. Elona Shahinlli, Rr. “Gj. Kashoti”, L. 3
815. Endri Qose, Goskov
816. Eluana Mihal, Rr. “G. Koroshi”, L. 3
817. Edlira Kona, Rr. “Dh. Denasi”, L. 18
818. Englantina Mara, Rr. “K.Drenova”, L. 15, Pll. 38
819. Jano Sabri Vajgolli, Qatrum
820. Jonida Zgorani, Rr. “Th. Germenji” L. 12, Pll. 3, Sh. 3
821. Lizeta Zegullaj, Rr. “I. Lotifari”, L. 5
822. Leon Nuci Nadoni, Rr. “T. Konomi”, Pll. 1/2
823. Miranda Neimi, Xhango Loxhan
824. Mirjela Najtellari, Rr. “F.S.Noli”, L. 4
825. Marinela Iharanxha, Rr. “F.S.Noli”, L. 3
826. Niko Grabocka, Rr. “K. Tupa”, L. 4, Pll. 4/6
827. Oriana Qazimi, L. “10”, “Pallati i Sportit”, Pll. 15/8
829. Refola Eduart Take, Rr.”R. Cerova”, L. 9
830. Rezarta Ravulli, Barc
831. Kristo Ciko, Ciflik
832. Vera Muslli, Mbroje
833. Xhavahir Becka, Bulgarec
Kavajė
834. Kristo Aska, L. “1”, Sulbeg
835. Zhaneta Kurti, L. “1”
Durrės
836. Artur Marku, Rr. “Dėshmorėt e Kombit”, L. 11, Pll. 366
837. Arben Mahmut Kuēi, Rr. “Malio Muēo”,
L. 5
838. Pėrparim Shkrepi, L.5, Banesa 196
839. Rita Laho, L.1, Pll. 10, Shk. 3
840. Selami Lazimi, Rr. “Taulantia” L. 1
Laē
841. Kristo Koēi, L.2, Banesa Vullnetari
Pėrrenjas
842. Esmeralda Boxha,
843. Edlim Luka
Kuēovė
844. Kristo Shefit Ēela, L.”11 Janari”
Ballsh
845. Arian Skėnder Ramaj, L.”28 nėntori”
Krujė
846. Erinda Bera, L. “Varosh”
847. Kujtim Ēela, Lagja “Sesere”, pallati 1
Rubik
848. Mimoza Tushaj, L. “e Vjetėr”
Maliq
849. Spiro Xhaferi, blloku numėr 3
Fushė-Krujė
850. Aldona Imer Canga, L.”Punėtori”, Private
Kukės
851. Edmond Petėr Deda, L. 2, Pll. 8
Bajram-Curri
852. Eviorina Isufi & Ram Isufi, L. “Partizani”
Burrel
853. Bugaci Agim, L. “Pjetėr Budi”, Pll. “ish-Informatika”
Peqin
854. Edmir Tabaku, Pajovė
Bushat
855. Terezina Palushaj, Stajkė
Berat
856. Ardit Dallani, Tozhan, Tėrpan
857. Aneta Rustem Karagjozi, L.”Dėshmorėt e Kombit”
858. Besmira Behar Doko, Lumas
859. Dudie Dervishi Busho, Orizaj
860. Konstandin Stiljano Nova, L. “10 Korriku”
Lezhė
861. Alketa Ndoj, “Qendėr Rroboshtė”
862. Neta Bicaj, “Qendėr Rrille”
863. Tonin Ndoka, “Qendėr Fishte”
Vlorė
864. Bledar Llanaj, L. “Pavarėsia”, Rr. “Sadik Zotaj”
865. Dylbere Hoxha & FGC, rue Du Mulin 20
866. Gentian Hasanaj, L. “Pavarėsia”, Rr. “Sadik Zotaj”
867. Vasil Shehu, L. “Lef Sallata”, Pll. 1041
Devoll
868. Elena Hoxha, Kapshticė
869. Olgert Thanas, Gegolli Vranisht
Elbasan-Gramsh
870. Anisa Zhupani
871. Manushaqe Agolli, L. “Xhile Luci Llapushaj”
SHKODER
872. Alma Puka, Rr. “P. Vasa”, L. “N. Mazi”, Nr. 42
873. Andis Ilmi Kuluri, L. “A. Haxhija”, Rr. “Telaj”.
874. Renian Ndoci, L. “N. Mazi”, Rr. “Marlin Barleti”
875. Rozeta Pero, L. “3 Heronjtė”, Rr. “Skenderbej”, p. 1
876. Preke Cuni, L. “3 Heronjtė”, Rr. “M Barleti”, P. 93/1
877. Lazer Corri, Shiraj Dajc, B/b
878. Vjollca Hakim Dizdari, L. Perlash, Rr. “M.P.Bushatllia”, P. 1185, N. 15
879. Regjina Hila, L. “Perlat Rexhepi”, Rr “F.Shiroka”, N. 46
FIER
880. Albana Kostadhima, L. 8 Shkurti, Rr. “Thoma Kopace”
881. Amerie Dervish Shehaj, L. “11 Janari”, Pranė ambulancės sė lagjes
882. Marjana Neshat Grembi, Zharrez
883. Luan Resuli, Zhupan
884. Englantin Ambert Cene, L. “1 Maji”
885. Armando Ruko, Strum, Rroskovec
886. Edi Mynyr Arapi, L. “Sheq i Vogel”, Rr, “T. Dema”.
ELBASAN
887. Elton Peqini, L. “5 Maji”, P. 700/3, Ap. 14
888. Gerti Haxholli, L. “B. Dardha”, P. 41/2, K. 2, H. 2
889. Vasil Jorgji, Rr. “Th. Kolefi”, P. 110, Ap. 10
890. Lindita Braho, L. “Vullnetore”, P. 645, Sh. 3, Ap. 11
891. Orland Prendi Nushi, L. “Haxhia”, Rr. “Kol Toli”
LUSHNJE
892. Armand Stuka, L. “Kadri Gjysti”
893. Arjola Llapushi & Musa Llapushi, Dushk
894. Andi Hajdari, Krutje
895. Enri Pisku, L. “Loni Dhamo”
896. Haxhire Bendo & Veiz Bendo, Plug
TIRANė
897. Kozeta Tallko, Rr. “M. Shyri”, Pll. 46, Sh. 5, Ap. 48
898. Kujtim Blloshmi, Rr. “Fabrika e Qelqit” L. 6 Pll. 67 Shk. 2
899. Vlarsida Sulaj, Rr. “Tre vellezerit Kondi”
900. Zene Osmani, L. 4, Teqe, Kamez
korēe
901. Miranda Loēe, Rr. “28 Nėntori”, Pll. 3/16, L. 5
fier
902.STELA BRATJA, Lagja “15 Tetori”, Rr. “Xhaxhi Andoni
Krijoni Kontakt