Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 18 prej 18
  1. #1
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime

    Arrow Lista e plote e fituesve te Llotarise Amerikane DV-2008

    Me poshte po japim te plota te gjitha listat e dhena per fituesit e llotarise amerikane DV-2008, sipas Panorames

    LISTA 1

    TIRANĖ
    1. ALTINA RAPO SHALCA, Rr. “S. Petrela”, Nr.324, “K. Prifti”\
    2. ERMAL SERJANI, Rr “Qamil Gurakuqi”, Pll.4, SHK.2, Ap.16
    3. EVA HOXHA, Rr “Irfan Tomini” Pll. 88, Shk.4
    4. ĒLIRIM SHKĖLQIM METOXHA, Studio Reli “Kamėz”
    5. DRITA THOMA NDONI, Rruga e “Kavajės”, Pallati. 138, Shk. 2. Ap16
    6. PIRRO JANI, Rruga “Brigada e VIII, Pallati 6, Ap.49
    7. RUDEN VAKIARI, Bulevardi “Zogu i I”, Palatet “Agmi”, SH.P.H 2/7
    8. RAIMONDA KONOMI, Rr “Ali Demi”, Pll.133, Shk.1, Ap.11
    9. MUHAMED NAMIK NOVALLI, Rr. “Ēekrezės”, Pll.84, Shk.1, Ap. 3 Kamėz

    KOSOVĖ
    10. BEKIM KAJTAZI, Rr. “Bill Klinton”, 5/8 “D” 29 Dardania, Prishtinė

    PĖRRENJAS
    11. REFIK ADEM Albrahimi, Lagja 2

    PĖRMET
    12. ROMEO JANKU, Lagja “Mejden”
    13. IDAJETE MIHALI, Lagja “Partizani”

    ERSEKĖ
    14. VANGJUSH STERJO GJERGO, Gostivisht

    LĖZHE
    15. MALTIN PERDOCI, Qendėr, Ungrej

    pogradec
    16. JANI BORO, Lagja 1, RR. “Reshit Ēollaku”
    17. SUELA CANI, Lagja 5, “Prroi i Ēaprazit”

    FIER
    18. REXHEP BUZI & AGIM BUZI, Lagja “16 Prilli”, Hotel “Vjosa”

    GJIROKASTĖR
    19. ARTJON ZERVA & ARJAN LIGU, Lagja “18 Shtatori”

    BALLSH
    20. AQIF MATAJ, Lagja “5 Shkurti”

    BERAT
    21. ADILE MYFIT MEHMETI, Lagja “Kala”
    22. IRENA FEJZI KAJA, Lagja “Dėshmorėt e Kombit”, Pall. “Konuda”
    23. XHOVAN PANDI SMAJRI Lagja “Dėshmorėt e Kombit”, Pallati 44

    DURRĖS
    24. ETLEVA ZOTOLLI, Bashkia Sukth

    ELBASAN
    25. ISLAM SKĖNDERI, Lagja “Skėnderbej” Fushė Beret

    FUSHĖ-ARRĖZ
    26. ELONA CENAJ & HYESN CENAJ, Fushė- Arrėz

    Lista 2

    Tiranė
    27. Abdyrraman Gjana, Rr. “Muhamet Gjollesha”, Pll.69, Shk.4, Ap.30
    28. Adrinal Xheferraj & N. Prifti. Rr, “Ishmi”, P.13, Ap. 18
    29. Albana Laknori, Fusha e Aviacionit, Godina 10
    30. Albana Aliaj, Rr “Sali Nivica” P.14, SHk.1, Ap.2
    31. Albana Vrapi, Rr. “M. Tutulani”, Nr.7.
    32. Albert Beba, Rr.”B. Golemi”, Shkolla Feniks, 1.8 Tiranė
    33. Alfons Llasa, Rr “S.Zarba” 228, Tiranė
    34. Artemida Ramadan Vridhaj, Rr “Durrėsit”, P.224, Ap.8
    35. Andrea Pano, Rr “P. Dardha”, P.6, Ap.11, Laprakė
    36. Arbri Hiqmet Hoxha, Rr. “Abdyl Frashėri”, P.3, Ap, 8,
    37. Arben Dauti, Rr, “Qemal Stafa”, P.208/2, Ap. 3
    38. Arban Shala, Rr, “Teli N. Dini”, Ap.1
    39. Arila Ylli Gjoka, Rr. “Muhamet Gjollesha”, P.67/1, SHk.2, Ap.9
    40. Arjan Zhllimo, “Bregu i Lumit”, Tiranė 0682730754
    41. Artur Dardha, Rr. “Mine Peza”, P.200, Shk.2
    42. Artan Xhaferraj, Rr. “M. MUĒa”, Nr.37
    43. Arjan Agolli, Rr. “Dibrės”, P.330, Sh.3, Ap.16
    44. Agrim Rexhepi, Rr. “Aleksandėr Moisi”, P.18/6, Ap.1
    45. Armand Kapurova & N.Prifti, Rr. “Shyqyri Ishmi”, P.43, Ap.13
    46. Amela Bejleri, Rr “Aleksandėr Moisi”, P.66, Shk.12, Ap.5
    47. Agron Cecaj, Rr “Don Bosko”, Pall. Mak, SHk.B-5, Ap.18
    48. Bektash Tuda, Rr “Kongresi i Pėrmetit” (Ish-shkolla e Partisė)
    49. Bertol Jahaj, Rr. “Sulejman Delvina”, P.9, Shk.1, AP.6
    50. Bledi Biraj & Agim Biraj, Rr “Shalvaret”, Shk.4, Ap.44,
    51. Bora Gjokaj, Rr “Dibrės”, P.525, Shk.2, Ap, 7
    52. Dashuri Kėllezi & Fatmire Kėllezi, Rr. “S.Petrela”, Kodra e Priftit
    53. Dhimitėr Nini Shati, Rr. “Komuna e Parisit”,
    54. Edurat Vishkurti, Lagja 11 “Bregu i Lumit”
    55. Edit Ura, Rr.”Mihal Grameno”, Pll.12, Shk.2, Ap.22
    56. Ervin Zahaj, Rr, “S. Delvija”, L. “V. Shanto”, P.6, Shk.1, Ap.6
    57. Ervin Todi Mile, Rr. “Q.Stafa”
    58. Erti Nikolla, Rr. “Kavajės”, Pll.207, Shk.6, Ap.42
    59. Ermir Aldervishi, Rr. “Mustafa Leshi”, Pll.3, Shk.3
    60. Ermira Alfred Take, Rr, “Siri Kodra”, Pl.59, Shk.2, Ap.16
    61. Emiliano Kalemi, Rr. “Ismail Zemali”, Pll. 2K
    62. Entela Kokona, Rr. “M.Shyri”, Pll.8, Shk.2, Ap.1
    63. Enida Balca, Rr. “Buda”, Nr.8
    64. Etleva Goxhaj, Rr. “D.Hima”, Nr.11. Kulla ADA.P.O.B.X 2995
    65. Eleonora Gegėvata, Rr. “Elbasanit”, “Tre Vėllezrit Kondi”
    66. Elmah Taraj, Rr. “M. Tutulani”, Pll.6, Ap.7
    67. Elda Ashiku, Bul. “Bajram Curri”, Pll. 21, Shk.42, Ap.9
    68. Fahri Toska, Rr, “Pesė Maji”, pėrball Ish-Kimisė
    69. Fehem Gecaj, Rr “Mihal Grameno”, Pll.1, Shk.1, Ap.16
    70. Florida Xheka, Rr. “G.Heba”, Pll.13,
    71. Flutura Cenaj & Cela Sulejman, Rr. “Ali Demi”, 216, Shk.1, Ap.2
    72. Fotir Cocoli, Rr. “Konferenca e Pezėz”-ish-Makazine e ĖSK-ut
    73. Festime Prensi, Rr. “Aleksandėr Moisu”, Pll.66. Shk.11
    74. Fitnete Lagji, Rr. “K. Gega”, Pll.1, Shk.1, Ap.15
    75. Gentiana Aga Vishaj, “Vaqarr”
    76. Gentiana Dushku, “Qytet Studenti”, God.18 Dhoma.10
    77. Gleda Qirja, Rr, “Mihal Grameno”, Pll.62, SHk.2, AP.23
    78. Gėzim Sheme Canaj, Rr, “Gani Domi”, Pll.4, Shk.7, Ap.73, Lagja 1
    79. Ibrahim Kaja, Rr “Karl Gege”, Nr.13, Minimarket Xheni
    80. Ilir Gjini Mustafa & Astrit Gjon Palaj, Rr, “S. Frashėri”, Pll. Vega, Shk.2
    81. Iris Dari, Rr “Barrikadave”, Pll.129, Shk.1. Ap.5
    82. Jeta Parllaku, Rr. “Frederik Shiroka”, Pll.1, Shk.2, Ap.5
    83. Jonida Xhaferri, Rr, “H. Cenoymeri”, Nr.17
    84. Kanan Hysi, Rr “P. Dardha”, Pll.40, Shk.2, Ap.23
    85. Kastriot Muharremi, Rr “A. Kasemi”, Pll.1/1, Shk.3, Ap.54
    86. Kimet Hasa & Petrit Reshla, Rr “Fushė Preili”, Paskuqan, Babrru.
    87. Kreshik Marku, Rr, “Todi Shkurti”, Shk.4. Ap.12
    88. Klodian Dautaj, Rr, “Pesė Maji”, Pll.3 Sek. 1, Ap.1
    89. Laureta Gegėprifti, Rr, “Don Bosko”, Kulla.7, Kati.8-9
    90. Luljeta Hogu, Rr, “Qemal Stafa”, Pll.11, Shk.3, Ap.28
    100. Ludmilla Papa, Rr. “M. Gjollesha”, Bul “Vasil Shanto”, Pll.10, Ap.14
    101. Luēiana Hameti, Rr “Sadik Petrela”, Porcelani
    102. Lulėzim Gani Metani, “Sauk”
    103. Manjola Tozlluku, Rr, “A. Sinani”, Pll.40/1, Ap.5
    104. Marjana Rexhepi, RR, “A.Moisiu”, Pll.18/.6, Ap.1
    105. Marte Doda, Rr “Don Bosko”, Kull, Huai, Pll.6, AP.3
    106. Marin Janxo, K.P.1703
    107. Mirdash Keci, Rr. “Qemal Stafa” Nr.216
    108. Marjeta Konomi Rr. “A.frasheri” P.9 Sh.2.ap.20
    109. Majlinda Hafezi, P. 575/3 sh.1, Ap.10 Tiranė
    110. Majlinda Gjoka Rr. “D.Bosko”, Sh.Private P.326
    111. Mirela Quka Rr.”Artan Lenja”
    112. Mimoza Q. Peqini Gjevari, Rr “Asim Vokshi”, Pll.33.2 Ap.15
    113. Natasha Vangjel Kamberi, Rr “K. Lushnjes”, Pll.32, Shk.3, Ap.30
    114. Nazine Ēekrezi, Ministria Mbrojtjes Tiranė
    115. Nevina Hidri, Dobresh, Komuna Bėrzhit Tiranė
    116. Natasha Meci Poradeci, Kombinat Tiranė
    117. Nazmi Hoxha, Galeria Kombėtare e Arteve Bul. Dėshmorėt e Kombit
    118. Pashke Dushaj. Kodra e Kuqe. 0682922071 Babrru. Tiranė
    119. Petrit Garri, Rr “Grigor Heba”, Pll.30 Shk.1 Ap.1
    120. Pėrparim Bici, Rr “Jordan Misja” Njėsia 4, Lagja.9
    121. Ramir KoliĒi, Rr “M.Gjollesha”
    122. Rozeta Gjyli, Rr “Durrėsit”,
    123. Sabri Bilbili, Rr “I.Baxhiqi”, Nr.79/1
    124. Suzana Fusja, Rr “Gani Domi”, P.1, Shk.1, Ap.1
    125. Suela Sami, Rr “D.Alla”, Nr.505
    126. Suzana Ballka & A. Ballka Rr. “Kavajės” P.71 Sh.1 Ap.21
    127. Shyqyri Xhiherri, Rr “Bardhyl”, P.5, Shk.3, Ap.14
    128. Suzana Xhabafti & Suzana Pupe, Rr. “Ali Demi”, P.255. Shk.3, Ap.32
    129. Tasim Sejko, Rr. “Muhamet Gjollesha” P. 59, Shk.3
    130. Tonin Lela, Rr. “Th. Ziko”, P. 653, Ah. 1 Ap. 20
    130. Ulvije Plaku, Rr. “M.Grameno”, Sheshi i Ri, Nr.18
    131. Vigina Huxhi, Rr “R.Xhajko”, Ap.19, P.61/4/ Lagja.4
    132. Xhane Bardhi, L.4, Kamėz

    GJIROKASTĖR
    133.Armand Pasha & Arjan Ligu L. “18 Shtatori”
    134. Illement Veizaj & Arjan Ligu L. “18 Shkurti”
    135. Leone Rexhaj & Arjan Ligu. L. “18 shtatori”

    KRUJĖ
    136. Ani Beraj L. Varosh P. 68, Shk. 2
    137. Liria Meta, Nikėl
    138. Skėnder Blushi L. 4 Pengilej

    ELBASAN
    139. Artur Koēiaj, L. E re, Rr. “V. Xhuavani” Nr. 3
    140. Bujar Musta, Gjykata e Rrethit Gjyqėsor, L “5 Maji”
    141. Drita Taromani, L. “Partizani” P. 650
    142. Drita Qosja, L. “Haxhias” P. 588/1 Nr. 14
    143. Elidon Xhani L. “Haxhias”, P. 645/5, H/B, Ap. 13
    144. Ledia Veshi, Rr. “L. Gurakuqi”, P. 54, H.C. Ap. 2
    145. Marja Bebei L. “Shėnkoll”, Rr. “Th. Llafeli”
    146. Mehmet Gurra, L “Partizani”, Nr. 11
    147. Veli Tosku, L. “Skėnderbej”, Autostrada Pranė Kalēetos

    GRAMSH
    148. Adelina Zajmi, L. “Holta” P. 52
    149. Lorenc Papri Ceruj
    150. Valbona Bita, Lagja, “Blloku Nr. 5”

    ERSEK
    151. Donika Dilo, Blloku Nr. 1 Kolonjė
    152. Lindita Hoxha, Fshati Miras
    153. Teuta Telo, Blloku Nr.3

    FIER
    154. Adriano Mina Sinani, L. “Liri” Rr. “J. Xoxa” P. 122
    155. Adriana Miti Nuraj, L. “15 Tetori” Rr. “T. Shkurti”
    156. Artur Oreshkovi, Rruga “Th. Kopaēe” Posta Fier L. “8 Shkurti”
    157. Altina Ramiz Isufaj L. “15 Tetori” Tek Sigurimet Shoqėrore
    158. Ēiljeta Mikail Sulo, Rruga “Tomorr Dizdari” Parafabrikat 5
    159. Dhimitraq Nikollė Naka, L “Kastrioti i Ri”, Rr. “N.Aliu”
    160. Enkelejda Plepi, L. “16 Prilli”, Rr. “J. Cakrani” P.2, Ap.1
    161. Ervin Sabri Hasa, L. “K. Pezeza”, Rr. “J. Xaxa”, P.145
    162. Etfiqi Skėnder Gjini, L. 1 Maji Rr. “P. Filka”
    163. Eriselda Seneu, L. “Apollonia”, Rr. “Mustaj”, Shtėpia 17
    164. Enkelejd Prift, L. “1maj”, Rr. “J.Bakalli”, P.m.p.8
    165. Fatmir Harizaj, Rr. “Tasi Dema”, L. “1 Maji”
    166. Fatbardha Sabri Saliaj, L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “Dinjo Kafenja”, P. 15
    167. Fredi Proko, Mbrostar, Nr.24
    168. Florent Bari Dervishi, Rr. “Mujo Ulqinaku” P.15, L. “15 Tetori”
    169. Gentian Miti Profka, L.”29 Nėntori”, Rr.”D.Hekali”, P.39
    170. Gentian Todi & Thamo Grecalli, Komuna Qendėr.
    171. Irma Bajram Agushi, L. 28, Marsi Patos
    172. Luftav Isa Nurka, L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “R. Aranitasi”, Ap. 149, Sh.4
    173. Mervhert Brahim Ymeraj, L. “Afrimi i Ri”
    174. Miljana Tasi Profka, Fshati Marinėz Komuna Kuman
    175. Mikel Miti Naēo
    176. Mirka Abedin Daria, L. “8 Shkurti”, Rr. “Th. Kopaēe”, P. 12
    177. Nikoll Pali Profka Rr. “M.Agolli”
    178. Olsi Verxhin Lino, Rr. “Todi Shkurti”, L. “15 Tetori”, Nr.9
    179. Pėllumb Nishat Aliaj, L. “1 Maji” Rr. “A. Culi”
    180. Pranvera Xhaferr Iliazi, L. “11 Janari”, P. 13 “Liri Gero”
    181. Rudina Miti Fico, Rr. “Semanit” L. “Apollonia”
    182. Roberta Pilo Shyte, L. “Shesh i Madh”
    183. Silvana Muharremi, L. “8 Shkurti” Rr. “Th. Kopoēe” P. 115/1
    184. Shpresa Ali Shehu, L. “16 Prilli”, Rr. “S. Kala”, pranė Stadiumit
    185. Teuta Hajdari & Neki Hajdari, Rr. “Ramiz Aranitasi”, L. “Kastrioti”
    186. Vasillaq Thoma Mife, L. “15 Tetor”, Rr. “X. Ardani”, P. 1
    187. Ylber Myftar Becolli, Posta Fier, L. “8 Shkurti”, Blloku i Pjeshkave 3.

    LUSHNJE
    188. Afrim Loci P.20. L.Kongresi
    189. Arjola Manohosa, Me Qera L. “S.Libohova”
    190. Blerina Rustem Qosja, “Raiffaisen Bank Branch”
    191. Enualada Zerdella L. “S. Libohova”, P. 94
    192. Ergent Meco & Engjell Meca L. “Ēlirim”, P. 10
    193. Liza Tashi & Llamber Tashi, L. “1”, Divjakė
    194. Llambri Liko, L. “G.muēo”
    195. Juxhin Fadil Haxhi, L. “Gafurr Muēo”, P. 208
    196. Matilda Kurti & Beshir Kurti, L. “G.muēo”, P.6/H
    197. Ofsian Karjani & N. Karjani L. “K. Qystri”

    PATOS
    198. Agush Hasan Hoda, L. “29 Marsi”
    199. Ervin Fiqiri Darraj, L. “1 Maji”
    200. Endri Elmaz Shpėrdheja, Grizė Lenginas
    201. Entela Agim Lamaj, L.”1 maji”, Rr. “K.Marku”

    BALLSH
    202. Merjeme Nazeraj, L. “8 Shkurti”

    BERAT
    203. Albert Llukan Monka, L. “10 Korriku”
    204. Anesti Todi Lloceli, L. “Barridada”, P. 27, Ap. 5
    205. Basmije Tajar Arapi, Rr. “P.lulo”, Lgj. “28 Nėntori”
    206. Eglantina Ylvi Merdani, L. “Ēlirim”
    207. Kreshnik Bedri Toska, Velabisht
    208. Luljeta Musa Karaj, L. “J.Vraka”
    209. Mario Haki Veleshnja, L. “30 Vjetori”
    210. Natasha Lefter Vasilia, L. “30 Vjetori”
    211. Nertila Nova, L. “30 Vjetori” P. 73, Shk. 1, Ap. 6
    212. Silvana Flamur Lloka, L. “Jani Vrusha”, P.21, Ap.20
    213. Sonila Vangjel Bitri, L. “Dėshmorėt e Kombit”, P. Konuda, Shk.2
    214. Shpėtim Qerim Caushaj, Uznovė
    215. Valbona Valter Plaku & Valter Plaku, L. “Kushtrimi”, P. 268, Sh.1, A.4
    216. Vexhi Sherif Macaka, L. “Donika Kastrioti”
    217. Xhemal Adem Hima, Dėshnik

    Ura Vajgurore
    218. Marjeta Tahir Ziu, L. “4 Shtatori”

    POGRADEC
    219. Artur Kllamollari, L. “1”, Zona Industriale
    220. Arjan Kokoneshi, L. “5”, Rr. “K. Karafili”, P. 50
    221. Armonda Ēollaku, Rr. “R. Ēollaku”, L. 2. P. 56
    222. Andon Shkurti, Rr. “Naim Frsashėri” L. 13
    223. Bashkim Mukollari, Rr. “Islam Dani”, Nr. 191, L. 5
    224. Besime Brahaj, Piskupat
    225. Brikena Mingo, Rr. “Industriale”, L. 1
    226. Blerina Xhenga, L. “4”, Rr. “Kala”
    227. Edison Musollari, L. 2, Rr. “Unaza e Re”
    228. Edri Luan Ismail, L.4, Rr. “Ceta e Mokrrės”
    229. Elvira Tasha, Buēinas
    230. Erjon Osmanaj, L. 4, “Kala”, P. i Spitalit
    231. Erjon Llazi, Rr. “G. Butka”, P.64, L. 2
    232. Erjon Kerthi, L. 3. Rr. “N. Frashėri”
    233. Elona Hafizllari, Vėrdovė
    234. Flutur Dervishllari, Rr. “Korēės”, Lagj. 1, Shtėpi Private
    235. Julian Pera, Memlisht
    236. Kasem Agastra, Rr. “10 Dėshmorėt e Pojskės”
    237. Kristina Todalli, L. 3, Rr. “K. Karafili”
    238. Luan Seitllari, Gėshtenjas
    239. Manjola Begollari, P. 196, L. 4, Rr. “Ēeta e Mokrrės”
    240. Nardi Abeshi, L. 2, Rr. “Rinia”
    241. Neritan Boēi, L. 2, Rr. “Rinia”
    242. Nersila Rustemi, Gėshtenjas
    243. Olsi Agolli, L. 3, Rr. “K. Karafili”
    244. Ornela Cela, L. 1, Rr. “R. Ēollaku”
    245. Pėrparim Seitllari, Memelisht
    246. Renato Spirollari, Rr. “Rinia”, L. 2, P. 148
    247. Reimonda Spirollari, L.1, Rr.”R. Ēollaku”, Tek Kisha,
    248. Servet Rapce, L. 5, Rr. “C. Mane”
    249. Sokol Lushllari, Lir
    250. Sokol Manēellari, L. 4, Rr. “G. Honcani”
    251. Stefan Bardha, Grabovicė
    252. Vangjole Como, Rr. “L.como”, L.4

    VLORĖ
    253. Altin Selman Skėndo, Rr. “Ismet Ēakerri” Nr.62
    254. Blerta Haxhiaj, Rr. “P. Leskaj” L. “Pavarėsia”
    255. Dorjan Thoma Hudhra, Adr. Posta Fier Poro Vlorė
    256. Eliona Sheraj, Rr. “Demokracia”, P.1282, Shk.8, Ap.50 Vlorė
    257. Liljana Muēo, L. “Pavarsia”
    258. Mirela Mystehali Derraj & Losmer Haxhiu P.595 Vlorė
    259. Pandeli Duni & Gjergji Spaho, L. “O. Haxhiu” Rr. “Demokracia” Nr.1063 Vlorė
    260. Save Spiropali, L. “I. Boletini”, Rr.”S. Zotaj”

    LEZHĖ
    261. Bernardin Turkja, Shtėpia e Turkajve Shėn Koll
    262. Fran Dode Kala, L. Spitalit
    263. Landi Prek Markaj, Gocaj, Balldren
    264. Lek Pjetri, Fshati Rrile, Kom. Shėnkoll
    265. Kujtim Stali Ndoja, L. Beslidhja
    266. Mrike Gjoka, Shėngjin
    267. Rajmond Pali, Kodėr Marlekaj

    PĖRRENJAS
    268. Ingert Samedin Llosa, L.2 P.52
    269. Illodian Polisi, L.1, P.12
    270. Viktor Balla

    DEVOLL
    271. Arben Sotir Malolli, Bilisht
    272. Albana Kastriot Duēi, Kapshticė
    273. Danjel Niko Zeka, Bilisht
    274. Eda Avdi Sina, Miras
    275. Erigerti Danglli
    276. Lindita Hoxha, Miras
    277. Sonila Kope, Tren

    KAVAJĖ
    278. Diana Gugashi, L. 2
    279. Elvira Koci Saliasi, L. 2 “Sallbeg”

    DIBĖR
    280. Gazmir Zeneli, Bllacė Shupenzė

    PEQIN
    281. Nexhan Cokja, L. “Ēezmė”

    KORĒĖ
    282. Agim Dushi, L. 6, Rr. “28 Nėntori”, Nr. 10
    283. Albana Taqo Damo, Liqenas
    284. Bruno Cino, L. 8, Rr. “7 Shkurti”, Nr. 13
    285. Bledar Dervishi, Mborje
    286. Evelina Licenji, L. 7, Rr. “S. Coli”, Nr.10
    287. Enis Pema, L. 9, Rr. “K. Grego”, P. 10/5
    289. Erjon Fasho, Kakaē
    290. Fatos Cenolli, L. 15, Rr. “K. Drenova”, P. 30/4
    291. Flora Pėllumbi, L. 4, rr. “S. Shkurti”
    292. Gani Jani, L. 16, Rr. “V. Eftimiu”, Pll. 52
    293. Gerta Dhimitri, Goskozė, Korēė
    294. Gjergji Koruni, L.9, Rr “M. Kostani”,P. 5, Ap. 3
    295. Eriselda Alfred Braho, L. 2, Rr. “P. Cale”, Nr.24
    296. Gjergj Polena, L.. 1, Rr. “J. Duro”, Nr.11
    297. Ilir Ngjela, L. 18, Rr. “P. Shomo”, Pll. 1 A/9
    298. Ilia Agolli, Lumalas
    299. Julian Floriri, L. 11, Rr. “P. Rexhepi”, Nr.29
    300. Josif Qako, L. 18, Rr. “P. Shamo”, Pll. 21, Ap.10
    301. Klarita Qyli, Dishnicė
    302. Kostiko Deko, Blloku 1, Maliq
    303. Lojala Malallari, L. 9, Rr. “Gj. Kastrioti”, Pll.3, Shka.11
    304. Mariglen Pandi Leka, Kreshpanj
    305. Mariglen Mullaj, L. 17, Rr. “M. Afezolli”
    306. Mimoza Thoma Dhėmbi, Rr. “S. Shkurti”, Blloku i Qelqit
    307. Migena Pane, L. 5, Rr. “Rr. Telhaj”, Pll. 11/13
    308. Nurie Etem Shaholli, Voskopojė
    309. Nesti Thomaq Kinolli, L. 16, Rr. “R. Telhaj”, Pll.8, H.14,
    310. Olsa Sotir, Rėmbec
    311. Qazim Pinderi, L. 4, Rr. “K. Tupo”, Pll. 47
    312. Ranela Reshat Zeqo, L. 7, Rr. “A. Koprencka”, Nr.21
    313. Rozeta Taipllari & Venedik Taipllari, Lozhan
    314. Stavri Pandeli, Blloku i ri i sportit, Lagj. 10
    315. Shqiponja Shkėmbi, Lagj. 6, Rr. “B. Kadia” Nr.17
    316. Shkėlqim Maliq, Lagj. 15, Rr. “K. Drenova”, Pll. 33, H.15
    317. Viran Lera, Lagj. 12, Rr. “V. Tromara”, Nr. 60

    KUĒOVĖ
    318. Mirjana Sabri Dragoti, Rr. “11 Shkurti”
    319. Mirjeta Kasem Teneqexhiu, Lagj. “Ll. Prifti”

    DURRĖS
    320. Artur Muka, L.18, Rr “A. Goga”, P. 999
    321. Bledar Tasho, Rr. “K.Kazanxhi”, L. 12, Pll. 6/4, Shk.1
    322. Paulin Kavaja, L. 11, “Rruga e Dėshmorėve”, P. 259, Ap. 3
    323. Rakip Veshi, Xhafzotaj, Barbullush
    324. Sonila Demir Zajmi, Lagj. 9, Rr.”A. Goga”, Nr. 155
    325. Viola Ēopani, Lagj. 7, Rr. “P. Foto”, Shtėpia, Nr. 12
    MALIQ
    326. Vasilika Koēllari, Blloku Nr. 2, Maliq

    SHKODĖR
    327. Fitnete Ēelepija, Lagj. “A. Haxhija”, Rr. “S. Golemi”
    328. Merxhan Qerimaj, Lagj. “V. Shanto”, Rr. “13 Dhjetori”
    329. Rodolf Gjushi, Dajē, Bregu i Bunės
    330. Rudina Alikokaj, Lagj. “A. Haxhija”, Rr. “M. Ulqinaku”, Pll.11

    KUKĖS
    331. Ermira Tusha, L. 6, Pll. 8, Shk. 2, Ap. 5
    332. Ilirjana Duraku & Gazmend Duraku L. 6, Pll. 68, Shk. 1, Ap. 1

    PESHKOPI
    333. Altin Tomēini, Lagj, “Gj. Doēi”
    334. Dali Kamberi, Zimur Tomin
    335. LIBRAZHD
    336. Shkėlqim Roci, Hotolisht
    337. BAJRAM CURRI
    338. Din Hysenukaj, Lagj. “Dardania”

    LISTA 3

    TIRANĖ
    339. Arben Ahmetaj Rr. “S. Brahaj”
    340. Arjan Hazisaj Rr. “Gj. Kuqali” P. 2 Shk. 6 Ap. 60
    341. Afrim Hasani Rr. “Q. Stafa” P. 17 Shk. 2 Ap. 19
    342. Bardhyl Zeneli Rr. “V. Noti” Laprakė
    343. Bujar Ēela Reparti Ushtarak 1102
    344. Edmir Bilal Dalipaj Rr. “N. Mjeda” P. 2 Shk. 2 Ap. 224
    345. Elena Irfan Metko Rr. “K. Qipro” Ish-kopshti 26
    346. Elton Llukani Rr. “Dibėr” P.330 Shk. 1 Ap. 6
    347. Engjellush Sejdia, Ferit Mici Rr. “R. Petrela”
    348. Erjuz Mezini Rr. “Ll. Miho” Ap. 11 L. 6
    349. Eriselda Gjata Rr. “Sh. Ishmi” P. 52 Shk. 2 Ap. 19
    350. Fatmir Thomoraj Rr. “Q. Stafa” P. 2 Shk. 6 Ap. 60
    351. Granit Hoxha Universiteti Bujqėsor Kamėz
    352. Ingrit Kurti & Dilaver Kurti Rr. “N. Mjeda” P. 2 Shk. 3 Ap. 24
    353. Irena Meta Rr. “5 Maji” Kullat Binjake
    354. Laureta Hasko Rr. “K. Topia” P. 2 Shk. 3 Ap. 7
    355. Lorenc Hysen Mestani & Edmond Topi Rr. “Sami Frashri” P. 20/2 Ap. 7
    356. Luan Duka Rr. “Budi” Ap. 41/1
    357. Luljeta Zini Shpuza & Arzen Shpuza Rr. “S. Zorba” Lgj. 10 Nr. 234
    358. Mehmet Memaga Lgj. 5 Rr. “S. Cico” P. 4/1 Shk. 1 Ap. 20
    359. Merita Collaku Fark e Vogėl, Sauk
    360. Pelivan Prengji Rr. “D. Bosko” P. Al-Mark
    361. Roland Kondili & Yllson Ceci Rr. “Njazi Meka” P. 5 Shk. 1 Ap. 2
    362. Sadik Topalli P. 28 Shk.2 Ap.22 Kamzė
    363. Sonila Dervish Rr. “Riza Cuka” P. 6 Shk. 3 Ap. 28
    364. Sonila Pojani Rr. “P. Rexhepi” P. jeshil A. 1/2
    365. Silvana Dema Rr. “I. Tomini” P. Firma Ēani Ap. 40 Shk.2
    366. Shpresa Hozhalli Rr. “B. Curri” P13/A Shk. 1 Ap. 6

    FIER
    367. Agron Miti Lako Pojan
    368. Arjan Niko L. “K. Pėrmeti” Rr. “ J. Xoxa”
    369. Anisa Sabaudin Saliaj L. “Apollonia”
    370. Bledar Pėllumb Shehu L. “29 Nėntori” Rr. “P. Pirro”
    371. Edmond Leksi Kostandini L. “Mbrostar”
    372. Enerjeta Konstandin Veizaj L. “Kastriot” Rr. “Brigada e VI”
    373. Enver Tetem Lamaj L. “Konferenca e Pezės”
    374. Enerik Papa, Shėnpjetėr Seman
    375. Frida Shahin Bejda L. “Konferenca e Pezės”
    376. Gjinovefa Merko Cani Fshati Havaleas
    377. Manuela Petrit Shahaj L. “Kastriot”
    378. Marjola Pėllumb Shehu Lako Pojan
    379. Miranda Cumani L. “11 Janari” Rr. “Dino Kalenja”
    380. Renato Enver Ēepele Re. “E Spitalit” Roskovec
    381. Safet Heqimaj L. “Kryengritja e Fierit” Rr. “Ramiz Aranitasi” P. 117 Ap. 9
    382. Sonila Agim Hila, Vajkan Komuna Mbrostra Dermenas
    383. Vera LamĒaj Drejtoria rajonale e Sigurimeve Shoqėrore
    384. Xhezmi Merkaj L. “15 Tetori” Rr. “H. Dishnica”
    385. Zhaneta Sheqi L. “Posta Fier”

    KORĒĖ
    386. Admirim Bidillari Lumalas
    387. Ahdinaj Olger Rr. “MiĒo Shkodrani” L. “6” Nr. 24
    388. Arben Andoni L. “11” Rr. “Vojo Kushi” Nr.13
    389. Artur Shembitraku & Shefqet Shembitraku Rovonik
    390. Asim Liso Romonik
    391. Berti Beqo Rr. “Likonik”
    392. Distoleta Repa L. “9” Rr. “KiĒo Greco” P. 7/15
    393. Dorela Guraj Rr. “Ajet Gjindolli” L. “17” P. 16
    394. Eduart Kadi L. “6” Rr. “29 Nėntori” ish parku i Industrisė
    395. Evelina Dhamo Rr. “KiĒo Drenova”
    396. Emiljan Sheperi L. “4” Rr. “V. Dushku”
    397. Engjellush Adem Zade Rr. “A. Gjindolli” P. 6/7
    398. Enkelejda Plasari Rr. “P. Shamo” p. 22
    399. Gjergji Zane L. “18” Rr. “Sh. Denari” Ap. 1/2
    400. Lizjan Feim Brahimllari Zvirino
    401. Liljana Demir Liso Blloku i Ri i Sportit L. “10”
    402. Luljeta KorĒari Bulgarea
    403. Llazi Gjika L. “1” Nr. 26
    404. Majlinda Jorgji Rr. “Partizani” L. “14”
    405. Roland ManĒe Rr. “Th. Martiri” L. “4” P. 27
    406. Shpresa Terziu L. “5” Rr. Ballkomeni” P.3 Nr.15
    407. Tatjana Koce L. “18” Rr. “Petraq Shamo” P. 23/12
    408. Tomi Mile Rr. “Veteranve” Nr. 61
    409. Valentina Demeniku Rr. “Koli Tupa” L. “1” Nr. 14
    410. Zamira Muslli L. “Rrexhep Telhaj” Vial 5
    411. Zenel Dunolli Vashtni

    PATOS
    412. Shqiponja Avdulla Toska L. “E Re”
    413. Vjoleta RuĒaj, Rrėrės
    414. Zamir Hajdar Rucaj

    LEZHE
    415. Bledar Hoxha L. “Beslidhja” P. 76
    416. Eduart Nikolli Qendėr
    417. Pashke Lazri Dragushe

    SHKODER
    418. Anton Sokoli L. “Ndoc Mazi” Rr. “Marin Barleti” P. 83/2
    419. Angjelin VinĒens Filiali i Patosit
    420. Emiljan Zadrima Bregu i Bunės
    421. Mirsida Isufi L. “V. Kushi” Rr. “Nazmi Kryeziu”
    422. Nevila NuĒiĒ Filiali i Patosit
    423. Nora Rroku Gajtan Guri i Zi
    424. Gjovalin Xhaja Hot i Ri
    425. Zef Franja, Rrenc-Guri i Zi

    POGRADEC
    426. Brisilda Kroi Rr. “10 Dėshmorėt e Pojskės” L. “10”
    427. Entela Kuqo Rėmenj
    428. Ervis Misliu Rr. “Rinia” L. “2” P. 14
    429. Mimoza Diko Lumi i Trehanit
    430. Petrit Diko Lumi i Trehanit
    431. Vjosa Mimini Memelisht
    432. Vlefta Shegani L. “1” Rr. “1 Maji”
    433. Zilije Dulellari Bucimas

    KUKES
    434. Elvana Hysen Biba L. “5” P. 5 Sh.3
    435. Lorena Nuhi Guri L. 4 P. 15 Shk. 3 Ap. 12
    436. Majlinda Rahman Shahu L. “6” P. 6 Shk. 2 Ap. 12

    RRESHEN
    437. Mira Doda P. 51 Shk. 2 Ap.6

    VLORE
    438. Majlinda Xhava L. “28 Nėntori” Rr. “Dėshmoret” nr. 1
    439. Suela Durmishi L. “29 Nėntori” Rr. “Sadik Zotaj”

    GRAMSH
    440. Eglantina Hoxha L. “Xhile Lici” P. 106
    441. Genc Ajazi L. “Sportit” P. 173
    442. Klodi Kishta L. “Xhile Leci” P. 106

    LAC
    443. Ilda Spahiu L. “3” P. 46 Shk. 1

    PERMET
    444. Piro Kole L. “Sede”

    TEPELENe
    445. Enver Refat Memushi Levan

    DEVOLL
    446. Abidin Paja Sul
    447. Vera Meka Rr. “1 Maji” Bilisht

    DURRES
    448. Ardian Zoto L. “Popullore”
    449. Berti Sinani Sukth
    450. Ermion Ibrahim Arapi L. “1” P. A. Moisiu”
    451. Sherif Kola Rrushkull

    BERAT
    452. Agim Mustafa Sena L. “Uznonė”
    453. Denis Sami Qahalli L. “Muzakaj”
    454. Eva Papa L. “Jani Vruho”
    455. Jetnor Refat Sheti Vajkan
    456. Julinda Dogani L. “10 Korriku”
    457. Lili Jorgi Xoxi L. “10 Korriku”

    LISTA 4

    TIRANĖ
    458. Artur Pjetėr Gjokaj, Rr. “Shyqyri Ishmi”, Pll.43, Ap.18
    459. Alba Kallfa, Rr. “Grigor Heba”, pranė shkollės “Fenix”
    460. Anjeza Ahmeti, Rr. “Todi Shkurti”, Shk.1, Pll. 9, Ap.9
    461. Adriana Alush Seferas, Rr. “A.Serani”, Lagj. “M.Mame”
    462. Aurora Koroli, Lagj. “Sadik Petrela”, Porcelan
    463. Agim Llazari, Rr. “Bardhok Biba”, Pll.75, Shk.2, Ap.26
    464. Alma Cara, Rr. “Don Bosko”, Pll. Havai, Kulla 2, Ap.3/3
    465. Agim Veshi, Rr. “Pandi Dardha”, Pll.60, Shk.2, Ap.2035.
    466. Zhiberta Hasani, Rr. “Irfan Tomini”, Vila nr. 122
    467. Besim Billa, Rr. “Hafis Ibrahim Dalliu”, Nr.8
    468. Dylbere Istrefi, Lagj.4, Rr. “Dibrės”, Pll. 400, Shk.2, Ap.27
    469. Dhurata Saku, Rr. “Rexhep Lika”, Rr. “Ramiz Treni”, Nr.65
    470. Elona Hoxha, Lagj.8, Rr. “I.Tomini”, Pll.40, Shk.3, Ap.35
    471. Eduart Sulaj, Rr. “M.Gjolesha”, Pll.22, Shk.1, Ap.9
    472. Eneo Kola, Rr. “Beqir Luga”, Pll.3/1, Ap.28
    473. Entela Sula, Rr. “Mihal Grameno”, Pll.2, Shk.2, Ap.15
    474. Elvis Hysa, Rr. “Ali Baushi”, Pll.7, H.5, Ap.43
    475. Enkelejda Halitaj, Rr. “Sh.Ishmi”, Pll. 24, Shk.5, Ap.73
    476. Ermioni Lako, Pll. “Agimi”, Shk.10, Ap.204
    477. Esha Pumo, Rr. “Mine Peza”, Pll. 246, Shk.1, Ap.10
    478. Endri Hamzaj, Rr. “V.Capo”, Shk.3, Pll.5, Ap.115
    479. Floresha Nazif Osmanaj, “Rruga e Durrėsit”
    480. Hanke Lita, Rr.”Don Bosko”
    481. Hėna Golemi, Rr. “Qemal Stafa”, Pll. 120/2, Ap 10D
    482. Ilia Arani, Rr. “B.Curri”, “V.Shanto”, PLL/12, H.3, Ap.3
    483. Ismail Sulaj, Rr. “Don Bosko”, Pll. Havai, kulla 2
    484. Ilir Rexhep Dobra, Rr. “M.Shyqi”, Pll.60, Shk.7, Aap.5
    485. Kujtim Blloshmi, Rr. “Fabrika e Qelqit”, Lagj.6, Pll.67, Shk.2
    486. Kozeta Tollko, Rr. “M.Shyri”, Pll.46, Shk.5, Ap.48
    487. Kristina Jano Rr. “Sami Frashėri”, Pll.20, Shk.1
    488. Klodiana Pashaj, Rr. “Karl Topia”, Nr.4
    489. Liljana Harizi, Rr. “Bulevardi Zogu I”, Nr.40
    490. Lorenc Rrjolli, Rr. “Ali Baushi”, Pll. LNK, Shk.6/23
    491. Mirela Tasho, Rr. “I.Tomini”, Pall. 8/3, Shk.1, Ap.10
    492. Megan Binaj, Rr. “Sali Nivica”, Pll.14/2, Ap.6
    493. Mirela Luarasi, Rr. “Reshit Petrela”, Pll. 13, pranė Arshivės
    494. Petrit Kapaj, Rr. “V.Huta”, Pll.2, Ap.2
    495. Qatip Halili, Rr. “Hajdar Hidi”, Nr.31
    496. Rovena Kallushi, Rr. “Gjon Buzuku”, Nr.55
    497. Riza Sopoti, Brandi SH.P.K, KM.15, Autostrada Tiranė-Durrės
    498. Saimir Mehmet Myftaraj, Rr. “Arkitekt Kasemi”, Pll.56, Shk.1, Ap.1
    499. Saliha Durmaz, “Memoriol int School of Tirana”, ish shkolla e partisė
    500. Suola Hakrama, Rr. “K.Lushnjes”, Pll.33, Shk.4, Ap.41
    501. Shpėtim Kola, Rr. “Arkitekt Sinani”, Nr. 19, Rrexhep Hoxha
    502. Viarsida Sulaj, Rr. “Tre vėllezėrit Kondi”
    503. Zeme Osmani, Lagj.4, Teqe Kamėz
    504. Zhiberta Hasani, Rr.”I.Tomini”, Vila Nr.122

    SHKODĖR
    505. Alma Puka, Rr. “P.Vasa”, Lgj. “N.Mazi”, Nr.42
    506. Andis Ilmi Kuluri, Lagj. “A.Haxhija”, Rr “Telaj”
    507. Renian Ndoci, Lagj. “N.Mazi”, Rr. “M.Barleti”
    508. Rozeta Pero, Lagj. “3 Herojt”, Rr. “Skėnderbej”, Pll.1
    509. Preke Cuni, Lagj. “3 Herojt”, Rr. “M.Barleti”, Pll. 93/1
    510. Lazėr Corri, Dajē, B/B
    511. Vjollca Dizdari, lagj. “Perlash”, Rr. “M.P.Bushatllia”, Pll.1185, nr5.15
    512. Rregjina Hila, Lagj. “P.Rexhepi”, rr. “F.Shiroka”, nr.46

    POGRADEC
    513. Albana Abeshi, Rr. “N.Frashėri”, lagj.3
    514. Blerim Palla, Lagj.3, Rr.”1 Maji”, Pll.65
    515. Ēelike Elezi, Lagj 4, Rr. “Unaza e re”, tek Gurorja
    516. Edmond Shqepa, Lagj.2, Rr. “R. Ēollaku”, Pll.58
    517. Elio Laha & Hasan Laha, Lagj.1, Rr. “K.Karafili”
    518. Elsa Hamallari, Lagj.1, Rruga e Korēės
    519. Iraklis Sako, Lagjia 1, Rr. “K.Karafili”, Pall.103
    520. Irida Hamzollari, Lagj.2, Rr. “Rinia”, Pll.161
    521. Kujtim Hoxha, Lagj 1, Rruga e Korēės
    522. Luljeta Pjetri, Lagj.1, Rr. “K.Karafili”, Pll.106
    523. Manjola Xhemollari, Buēimas
    524. Nertila Seitllari, Gėshtenjas
    525. Olgert Manēellari, Lagj.4, Rr. “G.Homconi”
    526. Rudina Tomorri, Lagj. 1, rruga e Korēės, ish Ferma
    527. Rovena Mele, Lagj 1, Rruga e Korēės, ish “Kursi I Partisė”
    528. Shefki Elmasllari, Gėshtenjas, komuna Buēimas
    529. Venetike Topēiu, Rr. “Sh.Koroveshi”, Lagj.1
    530. Filloreta Kodra, Pall.171, Rr. “I.Dani”, Lagjia 5

    FIER
    531. Albana Kostadhima, Lagj. “8 Shkurti”
    532. Amerie Dervish Shehaj, lagj. “11 Janari”, pranė ambulancės sė lagjes
    533. Armando Ruko, Strum, Roskovec
    534. Edi Mynyr Arapi, agj. “Sheq i vogėl”, Rr. “T.Dema”
    535. Englantin Ambert Cene, lagj. “1 Maji”
    536. Luan Resuli, Zhupan
    537. Marjana Neshat Grembi, Zhrrez

    ELBASAN
    538. Elton Peqini, Lagj. “5 Maji”, pall. 700/3 , ap. 14
    539. Gerti Hoxholli, Lagj. “B.Dardha”, pall. 41/2, h.2
    540. Lindita Braho, Lagj.”Vullnetari”, Pall.645, Shk.3, Ap.11
    541. Orland Prendi Nushi, Lagj. “Haxhia”, Rr. “Kol Toli”
    542. Vasil Jorgji, Rr. “Th.Kolefi”, Pll.110, Aap.10

    LUSHNJĖ
    543. Arjola Llapushi & Musa Llapushi, Dushk
    544. Armand Staka, Lagj. “Kadri Gjystri”
    545. Andi Hajdari, Krutje
    546. Enri Pisku, lagj. “Loni Dhamo”
    547. Haxhire Bendo & Veiz Bendo, Plug

    KORĒA
    548. Alfred Mullalli, Zemlak
    549. Anila Adem Beshiri, rr. “M.Afezolli”, lagj.17, nr.10
    550. Daniela Janaq Kondili, rr. “K. Drenova”, pall.26, h c/9
    551. Daniela Kulla, lagj.9, rr. “K.Greco”, pall.1/15
    552. Delina Myrteza rr. “P.Shamo”, lagj.18, pall i ri i Unazės
    553. Denisa Neziri, Mollaj
    554. Dritan Thanas Cenolli, lagj.10, blloku i ri, P.P.Plasa
    555. Elvana Mihali, rr.”G.Koreshi”, lagj.3, nr.7
    556. Englantina Mara, Rr. “K.Drenova”, Lagj.15, pall.38
    557. Endri Qose, Goskov
    558. Edlira Kona, rr.”Dh.Denasi”, lagj.18
    559. Elona Shahinlli, rr.”Gj.Kastrioti”, lagj.3, nr.7
    560. Jonida Zgorani, Rr. “Themistokli Gėrmenji”, Lagj. 12, Pll 3
    561. Jano Sabri Vagollari, Qatrom
    562. Kristina Ciko, Ēiflik
    563. Lizeta Zagullaj, rr.”F.Latifllari”. lagj.5, nr.4
    564. Leon Nuēi Andoni, rr.”T.Konomi”, pall. 1/2
    565. Marinela Karanxha, rr.”F.S.Noli”, lagj.3, nr.5
    566. Mirjela Najtellari, rr.” F.S. Noli”, lagj.4, nr.2
    567. Miranda Zaēe, rr.”28 Nėntori”, pall. 3A/16, lagj.5
    568. Miranda Neim Xhengo, Lozhan
    569. Niko Grabocka, rr.”K Tupa, lagj.4, pall.4/6
    570. Oriana Qazimi, lagj.10, blloku i Sportit, pall. 15/8
    571. Refiola Eduart Take, rr. “R.Cerova”, nr.19
    572. Rezarta Ravolli, Barē
    573. Vera Muslli, Mborje
    574. Xhevehire Becka, Bolgarec

    KAVAJĖ
    575. Kristo Aska, lagjia 1, Salbeg
    576. Zhaneta Kurti, lagjia 1

    DURRĖS
    577. Artur Marku, rr.”Dėshmorėt, lagj.11, pall. 366
    578. Arben Mahmut Kuēi, lagj.5, rr.”Maliq Muēo”, nr.33
    579. Selami Lazimi, lagj.4, rr. “Taulantia”

    LAĒ
    580. Pėrparim Shkrepi, lagj.5, banesa 196
    581. Rita Laho, lagj.1, pall.10, shk.3
    582. Kristo Koēi, lagj.2, banesa Vullnetari

    PRRENJAS
    583. Esmeralda Bozha, Prrenjas- Fshat
    584. Edilin Luka

    KUĒOVĖ
    585. Kristo Shefit Ēela, lagj..”11 Janari”

    BALLSH
    586. Arjana Skėnder Ramaj, lagj. “28 Nėntori”

    KRUJĖ
    587. Erinda Bera, lagj. Varosh, pall. 68, shk.2
    588. Kujtim Ēela, lagj. Sesere, pall.1, shk.4

    RUBIK
    589. Mimoza Tushaj, lagjai e vjetėr, Rubik

    MALIQ
    590. Spiro Xhaferi, blloku nr.3

    FUSHĖ KRUJĖ
    591. Aldona Imer Cangu, lagj. Punėtori, private

    KUKĖS
    592. Edmond Pjetėr Deda, lagj.2, pall.8

    BAJRAM CURRI
    593. Eviorina Isufi & Ram Isufi, lagj. “Partizani”

    BURREL
    594. Bukaci Agim lagj. “Pjetėr Budi”

    PEQIN
    595. Edmir Tabaku, Pajovė

    BUSHAT
    596. Terezina Palushaj, Stajkė

    BERAT
    597. Ardit Dollani, Tozhanaj, Tėrpan
    598. Aneta Rustem Karagjozi, lagj. “Dėshmorėt e Kombit”,
    599. Besmira Behar Doko, Lumas
    600. Dudije Dervish Busho, Orizaj
    601. Kostandin Stiljano Nova, lagj. “10 Korriku”

    LEZHĖ
    602. Alketa Ndoj, Qendėr Rraboshtė
    603. Neta Bicaj, Qendėr Rrille
    604. Tonin Ndoka, Qendėr Fishtė

    VLORĖ
    605. Bledar Llanaj, lagj. “Panvarsia”, rr. “S Zotaj”
    606. Dylber Hoxha “Rue du Moulin 20”
    607. Gentjan Hasanaj, lagj. “Pamvarsia”, rr. “S. Zotaj”, pallati tek shkolla teknologjike
    608. Vasil Shehu, lagj. “Lef Sallata”, pall. 1041

    DEVOLL
    609. Olgert Thanas Gegolli, Vranisht
    610. Elena Hoxha, Kapshticė

    GRAMSH
    611. Anisa Zhupani, Gramsh
    612. Manushaqe Agolli, lagj. “Xhile Lici”, Llapushaj

    TIRANĖ
    613. ERLA KORUMI Rr Muhamet Gjollesha L. 9
    614. GENCI HAXHI Rr Sitki Cico P 4/1, Sh 4 A79
    615. ALMA CELAJ Rr 4 dėshmorėt, P13/B, Sh , A 12
    616. YLLKA HALILI Lagja 7, Bathore Kamėz
    617. AFĖRDITA OZUMI C/O ILMI OZUMI Rr Myslym Keta P 4 Sh 1 Ap 6
    618. AFRORA MUĒA C/O SERVETE MUĒA Rr Irfan Tomini, Pallati i pilotėve, pranė kolegjit Kristal
    619. RASIM NEXHIP BRISHTI Rr Gjikė Kuqali, P 6, Sh 1
    620. SAJMIRA EMIN GJAPI Filiali i postave
    621. ARLINDA MULGECI Rr Don Bosko, Blloku sizmik, P 20, Sh 2, Ap 3
    622. JULIAN FADIL DACI Rr 5 Maji
    623. BRIKENA MUHO Rr K. i Manastirit P 348/2, Sh 3, Ap 45
    624. GENTI KOKONA Rr Budi, P Clasic Construct, A 30
    625. ABA RADOVICKA Rr Siri Kodra, P 71/1, Sh 5, Ap 7
    626. MARKO KALTHI Pallati i Kulturės (Bar Opera)
    627. TAJAR DOMI Rr Todi Shkurti, Kompleksi Zenaj
    628. ELTON KICO KALTHI Rr Komuna e Parisit, kika 31
    629. ARMANDO MANOKU Rr Myslym Shyri, P 8, Sh 2, A 18
    630. EDLIRA MITA Rr Ferit Xhako, P 59, Unit 8
    631. SEERVETE MEHMET FATIA Rr Pandi Dardha, P 40, Sh 2, Ap 27
    632. MARGARITA SHALLO L1 Rr Dhimitėr Kamarda, P 1 Sh 1, Ap 18
    633. BURBUQE ALIAJ Rr Sotir PeĒi, P 20, Sh 2, Ap 16
    634. TAULANT KOMANI C/O BASHKIM FEZGA Rr Don Bosko, P Haėai, Kulla 3, Ap 1/3
    635. LULZIM RRUSHI Rr Andon Z Ēajupi, Nr 33
    636. ROBERT DHANA Rr Siri Kodra, Te Bar Kafe Euro
    637. FATMIR LUGA Rr Mujo Ulqinaku, Nr 58
    638. ENDRI VELO Rr Sulejman Pasha, P 2, Sh 3, Ap 44
    639. FATMIRA SHPUZA Rr e Durrėsit, P 81/1, Sh 1, Ap 7
    640. EVIS MARA L1 Rr Shemsi Haka, Nr 31/1
    641. AGIM BUDO Rr Komuna e Parisit, P 2, Sh 2, Ap 15
    642. MERITA NURĒE Kafja e Rremės
    643. MARJOLA GOXHAJ Rr 1 Maji, P 88
    644. MARIGO NASI Rr Emin Duraku, P 12/1, Sh 1, Ap 4
    645. ANISA ALIMERKAJ Rr Mine Peza, P 196, Sh 1, Ap 4
    646. EDOR KSENOFON MOĒI Rr Muhamet Gjollesha, P 67/9, Sh 3
    647. TANE RADACI Babrru
    648. ANILA KEQJA Rr Myrtezim Kėlliēi, Nr 30
    649. ARLINDA BEJLERI C/O GENCI BEJLERI Pallati rozė, Ministria e Jashtme, Ap 18, Bulevardi Zhan D’Ark

    SHKODeR
    650. PREKE HAXHARI, RRAGAM, Guri i Zi, Shkodėr
    651. ORIETA PĖRGJINI, Lagja, “V. Shanto”, Rr, “Marlin Barleti”

    BAJRAM CURRI
    652. AGIM GASHI, Dragobi, Barjam Curri, Tropojė
    653. PRANVERA AHMETAJ, Lagj, “Dardania”, Pll. “PTT”

    KONISPOL-SARANDĖ
    654. DORINA AGIM ARAPI, Konispol, Sarandė,

    ELBASAN
    655. SUELA HOXHA, Lagj, “Skėnderbe”, Blloku i vilave tė reja Elbasan
    656. MIRELA JAUPLLARI, Lagj, 2 Pll.29, Cėrrik, Elbasan

    MALIQ
    657. XHIMI ZERE, Libonik, Maliq Korēė

    LEZHĖ
    658. ELIDA GJONAJ, Lagj, “Skėnderbe”, Lezhė

    KORēe
    659. Mimoza Morēka: Lgj. 13 rruga Tore Cuondi. Numėr 5
    660. Suela Pano, Lgj. 4. rruga Viktor Eftimiu, pallati 26
    661. Servis Trolli, Vreshtas
    662. Tanci Jovan Cale, Rruga Kiēo Drenova, Lgj, 13 pallati 8/A
    663. Monika Asllan Dinkollari: lgj 10, rruga Pano Xhamballos pallati 4 A 16
    664. Bektash Gani Meko: Blloku i ri i sportit, lagj 10
    665. Klementina Myrtezai: lgj 16 rruga “Mihal Sharxhi”, pallati 27
    666.Kosta Opari, Shamoll Bulgarec
    667. Ēiljeta Nikollaq Mzaku, rruga Ajet Gjendolli, pll 10, b 18
    668. Elena Dhima, rruga Kiēo Greēa, lagj 9, P1, SHK 8/8
    669. Ristjola Kalino, rruga Viktor Eftimiu, lgj 6 P30, A6
    670. Suzana Kocllari, rruga Kiēo Drenova, lgj, 15, p 38, A4,
    671. Mario Kasmi, rruga Vangjel Dhamo, lgj 13, numėr 1
    672. Kristaq Sino,, Rruga “Konferenca e Labinotit” 17
    673. Mamica Zoto, lgj 10, rruga “Pano Xhambolla”, P 16
    674. Dhimitraq Ngjala, lgj 2, rruga “Kristaq Kirka”

    Krujė
    675. AGETINA NIKOLLI, Komuna Thumanė, Lagjja “Gramez”

    gjirokaster
    677. PARIM BINERI, Kodra e Shtufit

    Pėrmet
    678. FREDERIK JANI, Lagjja e Spitalit, Kėlcyrė

    Kukės
    679. MERIMAN HAXHI NIKA, Surraj

    Ersekė
    680. ELONA RUPI, Rehovė

    Bulqizė
    681. MIRDASH LALA, Lagjja “Gjeologu”

    Elbasan
    682. HATIXHE SABAUDIN MINARROLI, Lagjja “Shėn Koll”, Rruga “Nikolla Puka”

    Durrės
    683. ARTAN PRENĒE, Lagjja Nr.12, Rruga “Pjetėr Hanxhari”, Pallati Nr.624
    684. FIQIRI GANI SHEHU, Xhafzotaj, Komuna Rrushbull
    685. ARJAN CILINGIRI & LLAZAR CILINGIRI, RRUGA “JOVAN DRIZA”, LAGJIA NR.6, PALLATI “AGASI”
    686. KOĒO VANI, LAGJIA NR.11, RRUGA “ALEKSANDER GOGA”, PALLATI NR.350

    POGRADEC
    687. TANASTO MACOLLI Rr Fan Noli, L 2
    688. ELENE KLLOMOLLARI Vėrdovė
    689. MARTIN SHERO Memelisht
    690. SEFER BARDHI Memelisht
    691. JETMIR XHAFERRI Buēimas
    692. ARBĖR ADEMAJ L 5, Rr Unaza
    693. EDRA BERBERI Buēimas
    694. DHESPINA PETRAQ DIVJAKA L 1, Rr Shemsi Koroveshi
    695. ALFRED PERE Buēimas
    696. EKLEDA MAHMUTLLARI Remanjė
    697. JETNOR ĒULI Remanjė
    698. ALBAN LEKA Rr Drilonit, L 1, Pallati i Nelit
    699. NERTILA TOPĒIU L 5, Rr Unazės sė Re, P 205
    700. FATOS SHAHINI L 1, Rr e Korēės, Ish-ferma
    701. ALBONA AGOLLI Pėrroi i Ēaprazit. .
    702. ARJET LIPO Leshnicė

    LIBRAZHD
    703. NDRIĒIM HASAN RRUPLLI, Dorėz, Librazhd

    KUĒOVE
    704. SHPĖTIM HALIM VELĒANI & THOMA GJERGJI, Lagja, “Ll. Prifti”
    705. MISIR FAIK FIERI, Lagja “11 Janari”
    706. DIANA SINANI, Lagja “Ll. Prifti”
    707. VASILIKA LLAMBI STAVRI, Lagja “11 Shkurti”

    BERAT
    708. EGLANTINA FREDERIK KILLO, Lagja “Dėshmorėt e Kombit”, Pall 26
    709. ERISA QAZIM BUZI, Lagja “Jani Vruho” Pall 19
    710. MIMOZA RUSTEM KAPLLANI, Lagja “Kushtrimi” Pall, 243/1
    711. JANAD STAVRO BABSIKO, Lagja “10 Korriku”
    712. ENTELA ETHEM RREZA, Lagja “Ēlirimi” Pall 3

    BALLSH
    713. SOKOL SULEJMAN MUSAI, Lagja “5 Shkurti”, Patos

    PATOS
    714. ORGES SHPĖTIM CEKA, Lagja “29 Marsi”

    FIER
    715. FLORENC GJIKA & VASILLQ GJIKA, Lagja “15 Tetori”, Rr. “Kastriot Musa”
    716. KRIELO MĖNGJEZI, Lagja “Liri Cero”
    717. ADRIANA BESNIK ZAJE, Lagja “15 Tetori”, Rr, “Nikollaq Beja”
    718. LUIZA CAKAJ, Lagja “11 Janari”, Rr. “Ramiz Aranitasi”
    719. ERJON SOKRAT NUSHI, Seman, Fier

    LUSHNJE
    720. EDLIRA BEDA & BAJRAM BEDA, Lagja “Xhevdet Nepravishta”
    721. RUDINA GURI, Lagja “Skėnder Libohova” Pall 23
    722. NORELDA KAJA, Remas, Lushnje
    723. FIZE KORESHI & BILAL KORESHI, Lagja “ Kadri Qystri”
    724. GERDI XHINDOLLI & KRESHNIK XHINDOLLI, Eskaj, Lushnje

    DEVOLLE
    725. VIOLA STEFAN KOLLCINKU, Miras, Devollė
    726. NEKI GURI BRAME, Devollė
    727. DIANA QAMIL KASO, Bitinckė

    VLORE
    728. INGRID FATMIR KALEMI, Lagja “Isa Boletini” Rr. “M. Bello” Pall 1247
    729. HYSEN MUHAMETI, Lagja, “15 Tetori” Rr. “Ali Demi” Nr. 56

    FIER
    730. MARSELA NAMIK BUSHI, Lagja “Kryengritja e Fierit” Pall, pranė kantinės “Sara”
    731. EDUARD BAJRAM KRIPA, Lagja “1 Maji” Rr. “7 Marsi”
    732. ALMA FANI MEFSHA, Lagja “15 Tetori” Rr, “K. Muso”
    733. NAZMIE NURI MEMA, Lagja “Liri Gero”, Rr. “Tomorr Dizdari”
    734. AJET DERVISHI, Lagja “Liri” Rr. “Kron Andoni”
    735. MARSELA HARUNI, Lagja “Kryengritja e Fierit” Pall 177
    736. ALFRED PETRO GJINI, Lagja “Apolloni” tek “Zogu i Zi”

    LISTA 5

    TIRANĖ
    737. ANASTASI QARRI, Rr. “B. Curri” Pll. 3 Sh. 3 Ap. 24
    738. ALDI LIĒAJ, Rr. “B. Biba” Pll. 75 Sh.2 Ap. 75
    739. NESLIE SALIAJ, L. “21 Dhjetori”
    740. PIRRO LLUKAN Lluri, Rr. “Luigj Gurakuqi” Pll. 13/1 Sh.1
    741. ERMIRA PAZOLLI, Rr. “Ndre Mjeda” Pll. 7/1 Ap. 14

    POGRADEC
    742. DRILON PANI, Rr. “Reshit Ēollaku” L. “2” Pll. 58
    743. ENKELEA NOVAKU, Rr. “ Reshit Ēollaku” L. “2”
    744. ESMERALDA LICKOLLARI, L. “5” Rr. “L. Mane”

    VLORĖ
    745. NEZIR BEGAJ, Gumenicė

    FIER
    746. ELSA URIM MUĒAJ L. “Bishanli” Rr. “Rr. Shkurti”

    PĖRMĖT
    747. JONILDA SAKO, L. “Bajame”

    Berat
    748. FERIT SHABAN KURTI, l. “d. kastari” P. 257

    LISTA 6

    TIRANA
    749. Alma Caza, Rr. “Don Bosko” Pll. Haėai Kulla 2 Ap. 3/3
    750. Alba Kallfa, Rr. “Grigor Meba” Prane shkollės FENIX
    751. Anjeza Ahmeti, Rr. “T. Shkurti”, shk. 1, pll. 9, Ap. 9
    752. Agim Veshi, Rr. “Pandi Dardha” Pll. 60, Sh. 2, Ap. 15
    753. Andi Llazari, Rr. “Bardhok Biba”, Pll. 75, Sh. 2, Ap. 26
    754.Aurora Koroli, c/o “Sadik Petrela”, Porcelan
    755. Adriana Alush Seferas, Rr. “A Serani, L M. Mane”
    756. Artur Sefer Gjokaj, Rr. “Shyqyri Ishmi”, p. 43, A. 18
    757. Besim Billa, Rr. “Afiz Ibrahim Dalliu”, Nr. 8
    758. Dylbere Istrefi, L. 4, Rr. Dibres, Pll. 400/5, Shk. 2, Ap. 27
    759. Dhurata Saku, c/o Rexhep Lika, rr. “Ramiz Tremi”, nr. 65
    760. Ermioni Lako, Pll. Agimi, Sh. 10 Ap. 204
    761. Esha Pumo, Rr. “Mine Peza”, Pll. 246 Shk. 1 Ap. 10
    762. Endri Hamzaj, Rr. “V. Capo”, Shk. 3 Pll. 5 Ap. 115
    763. Enkelejda Halitaj, Rr. “Sh Ishmi”, Pll. 24, Sh. 5, Ap. 73
    763. Elvis Hysa, Rr. “Ali Baushi”, Pll. 7 Sh. 5 Ap. 43
    764. Entela Sula, Rr. “Mihal Grameno”, pll. 2, Sh. 2, Ap. 15
    765. Eneo Kola, Rr. “Beqir Luga”, pll. 3/1, Ap. 28
    766. Eduart Sulaj, Rr. “M Gjollesha”, Pll. 22, Sh. 1, Ap. 9
    767. Elona Hoxha, L. 8, Rr. “Irfan Tomini”, Pll. 40, Sh. 3, Ap. 35
    768. Floresha Nazif Osmanaj, Rr. Durrėsit
    769. Hena Golemi, Rr. “Qemal Stafa” Pll. 120/2 Ap. 100
    770. Hanke Lita, Rr. “Don Bosko”
    771. Ilia Arami, Rr. “B. Curri”, Blv. “Vasil Shanto”, pll. 12, Sh. 3, Ap. 3
    772. Ismail Sulaj, Rr. “Don Bosko” Pll. Haėai
    773. Ilir Rexhep Dobra, Rr. “Myslym Shyri”, Pll. 60, sh. 7, Ap. 5
    774. Lorenc Rrjolli, Rr. “Ali Baushi” Pll. Lnk Shk. 6/23
    775. Liljana Hazizi, Rr. Bulevardi “Zogu i 1” Nr. 40
    776. Megan Binaj, Rr. “Sali Nivica”, P 14/2, Ap. 6
    777. Mirela Luarasi, Rr. “Reshit Petrela” Pll. 13 K. 52
    778. Mirela Tasho, Rr. “Irfan Tomini”, Pll. 8/3 Shk. 1 Ap. 10
    779. Petrit Kapaj, Rr. “Vllazen Huta”, Pll. 2, ap. 2
    780. Qatip Halili, Rr. “Hajdar Hidi” Nr.31
    781. Riza Sopoti Brandi, SH.P.K Km 15 Autostrada Tiranė - Durres
    782. Rovena Kallushi, Rr. “Gjon Buzuku” Nr. 55
    783. Salina Durmaz, c/o Nenoriol Int School og Tirana (ish-Shkolla e Partise)
    784. Saimir Mehmet Myftaraj, Rr. “Arkitekt Kasemi” Pll. 56 Shk. 1 Ap. 1
    785. Suola Hakrama, Rr. “K. Lushnjes” Pll. 33 Shk. 4 Ap. 41
    786. Shpėtim Kola, Rr. “Arkitekt Sinani”, N. 19
    787. Klodiana Pashaj, Rr. “Karl Topia” Nr. 4
    788. Kristina Jano, Rr. “Sami Frashėri” Pll. 20 Sh. 1

    POGRADEC
    789. Albana Abeshi, Rr. “N. Frasheri”, L. 3
    790. Blerim Palla, L. 3, Rr. “1 Maji”, Pll. 65
    791. Ēeliku Elezi, lagja 4, rruga “Unaza e Re”
    792. Elio Laha & Hasan Laho, L. 1, Rr. “K. Karafili”
    793. Elsa Hamallari, L. 1, Rr. e Korēės
    794. Edmond Shqepa, L. 2, Rr. “R. Ēollaku”, P. 58
    795. Filloreta Kodra, Pll. 171, Rr. “I.Dani”, L. “5”
    796. Iraklis Sako, L. 1, Rr. “K.Karafili”, P. 103
    797. Irida Hamzallari, L. 2, Rr. “Rinia”, P. 161
    798. Luljeta Pjetri, L. 1, Rr. “K. Karafili”, P. 106
    799. Manjola Xhemollari, Bucimas
    800. Nertila Seitllari, Gėshtenjas
    801. Olgert Macellari, L. 4, Rr. “G. Hamcori”
    802. Rudina Tomorri, L. 1, Rr e Korēės, ish-Ferma
    803. Rovena Mele, L. 1, Rr. “e Korēės” ish- “Kursi i parisė”
    804. Sheflli Elmastllari, Gėshtenjas, Komuna “Buēimas”
    805. Kujtim Hoxha, L. 1, Rr. “e Re”,
    806. Venetike Topciu, Rr. “Sh Koroveshi”, L. 1

    Korēe
    807. Alfred Mullalli, Zemblak
    808. Anila Adem Beshiri, Rr. “M. Afezolli”, L. 17
    809. Daniela Sanaq Kondili, Rr. “K. Drenova”, Pll. 26
    810. Daniela Kulla, L. “9”, Rr. “K. Greko”, Pll. 115
    811. Delina Myrteza, Rr. “P. Shamo”, L. 18, pll. i ri, Unazė
    812. Dritan Thanasi Cenolli, L. “10”, Blloku i ri, P. P.Plasa
    813. Denisa Neziri, Mollaj
    814. Elona Shahinlli, Rr. “Gj. Kashoti”, L. 3
    815. Endri Qose, Goskov
    816. Eluana Mihal, Rr. “G. Koroshi”, L. 3
    817. Edlira Kona, Rr. “Dh. Denasi”, L. 18
    818. Englantina Mara, Rr. “K.Drenova”, L. 15, Pll. 38
    819. Jano Sabri Vajgolli, Qatrum
    820. Jonida Zgorani, Rr. “Th. Germenji” L. 12, Pll. 3, Sh. 3
    821. Lizeta Zegullaj, Rr. “I. Lotifari”, L. 5
    822. Leon Nuci Nadoni, Rr. “T. Konomi”, Pll. 1/2
    823. Miranda Neimi, Xhango Loxhan
    824. Mirjela Najtellari, Rr. “F.S.Noli”, L. 4
    825. Marinela Iharanxha, Rr. “F.S.Noli”, L. 3
    826. Niko Grabocka, Rr. “K. Tupa”, L. 4, Pll. 4/6
    827. Oriana Qazimi, L. “10”, “Pallati i Sportit”, Pll. 15/8
    829. Refola Eduart Take, Rr.”R. Cerova”, L. 9
    830. Rezarta Ravulli, Barc
    831. Kristo Ciko, Ciflik
    832. Vera Muslli, Mbroje
    833. Xhavahir Becka, Bulgarec

    Kavajė
    834. Kristo Aska, L. “1”, Sulbeg
    835. Zhaneta Kurti, L. “1”

    Durrės
    836. Artur Marku, Rr. “Dėshmorėt e Kombit”, L. 11, Pll. 366
    837. Arben Mahmut Kuēi, Rr. “Malio Muēo”,
    L. 5
    838. Pėrparim Shkrepi, L.5, Banesa 196
    839. Rita Laho, L.1, Pll. 10, Shk. 3
    840. Selami Lazimi, Rr. “Taulantia” L. 1

    Laē
    841. Kristo Koēi, L.2, Banesa Vullnetari

    Pėrrenjas
    842. Esmeralda Boxha,
    843. Edlim Luka

    Kuēovė
    844. Kristo Shefit Ēela, L.”11 Janari”

    Ballsh
    845. Arian Skėnder Ramaj, L.”28 nėntori”

    Krujė
    846. Erinda Bera, L. “Varosh”
    847. Kujtim Ēela, Lagja “Sesere”, pallati 1

    Rubik
    848. Mimoza Tushaj, L. “e Vjetėr”

    Maliq
    849. Spiro Xhaferi, blloku numėr 3

    Fushė-Krujė
    850. Aldona Imer Canga, L.”Punėtori”, Private

    Kukės
    851. Edmond Petėr Deda, L. 2, Pll. 8

    Bajram-Curri
    852. Eviorina Isufi & Ram Isufi, L. “Partizani”

    Burrel
    853. Bugaci Agim, L. “Pjetėr Budi”, Pll. “ish-Informatika”

    Peqin
    854. Edmir Tabaku, Pajovė

    Bushat
    855. Terezina Palushaj, Stajkė

    Berat
    856. Ardit Dallani, Tozhan, Tėrpan
    857. Aneta Rustem Karagjozi, L.”Dėshmorėt e Kombit”
    858. Besmira Behar Doko, Lumas
    859. Dudie Dervishi Busho, Orizaj
    860. Konstandin Stiljano Nova, L. “10 Korriku”

    Lezhė
    861. Alketa Ndoj, “Qendėr Rroboshtė”
    862. Neta Bicaj, “Qendėr Rrille”
    863. Tonin Ndoka, “Qendėr Fishte”

    Vlorė
    864. Bledar Llanaj, L. “Pavarėsia”, Rr. “Sadik Zotaj”
    865. Dylbere Hoxha & FGC, rue Du Mulin 20
    866. Gentian Hasanaj, L. “Pavarėsia”, Rr. “Sadik Zotaj”
    867. Vasil Shehu, L. “Lef Sallata”, Pll. 1041

    Devoll
    868. Elena Hoxha, Kapshticė
    869. Olgert Thanas, Gegolli Vranisht

    Elbasan-Gramsh
    870. Anisa Zhupani
    871. Manushaqe Agolli, L. “Xhile Luci Llapushaj”

    SHKODER
    872. Alma Puka, Rr. “P. Vasa”, L. “N. Mazi”, Nr. 42
    873. Andis Ilmi Kuluri, L. “A. Haxhija”, Rr. “Telaj”.
    874. Renian Ndoci, L. “N. Mazi”, Rr. “Marlin Barleti”
    875. Rozeta Pero, L. “3 Heronjtė”, Rr. “Skenderbej”, p. 1
    876. Preke Cuni, L. “3 Heronjtė”, Rr. “M Barleti”, P. 93/1
    877. Lazer Corri, Shiraj Dajc, B/b
    878. Vjollca Hakim Dizdari, L. Perlash, Rr. “M.P.Bushatllia”, P. 1185, N. 15
    879. Regjina Hila, L. “Perlat Rexhepi”, Rr “F.Shiroka”, N. 46

    FIER
    880. Albana Kostadhima, L. 8 Shkurti, Rr. “Thoma Kopace”
    881. Amerie Dervish Shehaj, L. “11 Janari”, Pranė ambulancės sė lagjes
    882. Marjana Neshat Grembi, Zharrez
    883. Luan Resuli, Zhupan
    884. Englantin Ambert Cene, L. “1 Maji”
    885. Armando Ruko, Strum, Rroskovec
    886. Edi Mynyr Arapi, L. “Sheq i Vogel”, Rr, “T. Dema”.

    ELBASAN
    887. Elton Peqini, L. “5 Maji”, P. 700/3, Ap. 14
    888. Gerti Haxholli, L. “B. Dardha”, P. 41/2, K. 2, H. 2
    889. Vasil Jorgji, Rr. “Th. Kolefi”, P. 110, Ap. 10
    890. Lindita Braho, L. “Vullnetore”, P. 645, Sh. 3, Ap. 11
    891. Orland Prendi Nushi, L. “Haxhia”, Rr. “Kol Toli”

    LUSHNJE
    892. Armand Stuka, L. “Kadri Gjysti”
    893. Arjola Llapushi & Musa Llapushi, Dushk
    894. Andi Hajdari, Krutje
    895. Enri Pisku, L. “Loni Dhamo”
    896. Haxhire Bendo & Veiz Bendo, Plug

    TIRANė
    897. Kozeta Tallko, Rr. “M. Shyri”, Pll. 46, Sh. 5, Ap. 48
    898. Kujtim Blloshmi, Rr. “Fabrika e Qelqit” L. 6 Pll. 67 Shk. 2
    899. Vlarsida Sulaj, Rr. “Tre vellezerit Kondi”
    900. Zene Osmani, L. 4, Teqe, Kamez

    korēe
    901. Miranda Loēe, Rr. “28 Nėntori”, Pll. 3/16, L. 5

    fier
    902.STELA BRATJA, Lagja “15 Tetori”, Rr. “Xhaxhi Andoni
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 04-10-2009 mė 16:03
    Feel the pump √

  2. #2
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė Ēdo Vend Ku Ka Jetė
    Mosha
    28
    Postime
    4,963
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim
    O Dj, di gje, do behet me kjo llotaria apo jo? Jo per gje, po ta provojme njeher, se ne ne dashuri hic fat, ta provojme njeher ne llotari Hahahahaha.
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  3. #3
    Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
    Anėtarėsuar
    11-07-2009
    Postime
    357
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Kjo eshte e vjetra, ata qe ke ti ne liste kane ardhur ne usa qe vjet :P

    Duhet te gjesh ate te 2010.

  4. #4
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Loku!Cte thot vellai jot,ste ndihmoj dot

    Ela,ajo thot per 2008 si nuk qenka e reja ?

    Pastaj,ne jemi akoma ne 2009,si paska dal e 2010!?
    Feel the pump √

  5. #5
    Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
    Anėtarėsuar
    11-07-2009
    Postime
    357
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Sepse ato behen parakohe, dmth sa te aplikimi i dyte, e intervista, vjen 2010. Zakonisht kur del lista nuk del per vitin qe eshte bere, por per vitin qe ata do jene ne USA. Dhe pergjigjet zakonisht dalin ne pranvere, jo ne vjeshte. Nejse.

  6. #6
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Po akoma nuk kan filluar aplikimet per vitin 2010 moj Ela!Po me habit tani!

    Biles,flitet qe viti 2009 ishte i fundit,se sdo kish me,sa e vertet eshte,hajde merre vesh!
    Feel the pump √

  7. #7
    Unpredictable| अप्रत्याशि Maska e MijnWonder
    Anėtarėsuar
    01-05-2006
    Vendndodhja
    IsNobody`sBussinesWhere
    Postime
    805
    Faleminderit
    11
    Falenderuar 2 herė nė 1 postim
    902 REFUGJATE te ardhshem shqiptare

    suksese !!
    ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

  8. #8
    Unpredictable| अप्रत्याशि Maska e MijnWonder
    Anėtarėsuar
    01-05-2006
    Vendndodhja
    IsNobody`sBussinesWhere
    Postime
    805
    Faleminderit
    11
    Falenderuar 2 herė nė 1 postim
    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    O Dj, di gje, do behet me kjo llotaria apo jo? Jo per gje, po ta provojme njeher, se ne ne dashuri hic fat, ta provojme njeher ne llotari Hahahahaha.


    ku kemi fat ne te keqen sna bie llotaria per lushnje jo me per usa
    shtrengo vendin aty se je mire
    sa per dashuri sdi cte them se jam 0 per vete


    kur behet llotaria e dashurise ? :0
    ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

  9. #9
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga _-^VLoNjate^-_ Lexo Postimin
    ku kemi fat ne te keqen sna bie llotaria per lushnje jo me per usa
    shtrengo vendin aty se je mire
    sa per dashuri sdi cte them se jam 0 per vete


    kur behet llotaria e dashurise ? :0

    Epo mir,po-po shume mir.Sikur te futem per mbleseri me kete Madaberin une,dakort je ti?Skerkoje shume une,nje pal kepuc,se dimer po vjen dhe keto qe kam,kan fillu fusin uje.Mos u merr me llotari dashnis,se do te bjer ndonje orangutangu qe tja fusesh vrapit
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Dj-GabrieL : 04-10-2009 mė 10:40
    Feel the pump √

  10. #10
    Unpredictable| अप्रत्याशि Maska e MijnWonder
    Anėtarėsuar
    01-05-2006
    Vendndodhja
    IsNobody`sBussinesWhere
    Postime
    805
    Faleminderit
    11
    Falenderuar 2 herė nė 1 postim
    Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
    Epo mir,po-po shume mir.Sikur te futem per mbleseri me kete Madaberin une,dakort je ti?Skerkoje shume une,nje pal kepuc,se dimer po vjen dhe keto qe kam,kan fillu fusin uje.Mos u merr me llotari dashnis,se do te bjer ndonje orangutangu qe tja fusesh vrapit
    po te ishte per madaber kisha hyre vete mbleseri jo per gje po credit crisis

    po me ra orangutangu e jap per charity une ose ja le kishes ose po ble per vete atlete qe ti kem per vrapin :P

    kot thashe kot

    .p.s ehhh kur ngrihet fukarai per dasem cahet daullja :P
    ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    8,708
    Faleminderit
    35
    8 falenderime nė 7 postime
    kot me ju pt si funksionon kjo lotari
    prsh nese une e kam fitu lotarine
    ca ndodh pastaj??????
    JO SEKS PARA MARTESE

  12. #12
    Unpredictable| अप्रत्याशि Maska e MijnWonder
    Anėtarėsuar
    01-05-2006
    Vendndodhja
    IsNobody`sBussinesWhere
    Postime
    805
    Faleminderit
    11
    Falenderuar 2 herė nė 1 postim
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    kot me ju pt si funksionon kjo lotari
    prsh nese une e kam fitu lotarine
    ca ndodh pastaj??????
    ke fitu lloton ? cbehet mer avionin vete ne amerike dhe te japin nje green card e vri veten pasaj ndac puno ndac rri me pak fjale mer green card edhe e ke ti ne dore .
    ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

  13. #13
    cherry pie Maska e cherry
    Anėtarėsuar
    09-06-2009
    Vendndodhja
    ne ishullin kerkund
    Postime
    94
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    kot me ju pt si funksionon kjo lotari
    prsh nese une e kam fitu lotarine
    ca ndodh pastaj??????
    Nese je ne kurbet e ke idene cfare te pret. Lehtesirat jane te dokumentat. Pastaj jeten e ke vet ne dore.

  14. #14
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    8,708
    Faleminderit
    35
    8 falenderime nė 7 postime
    ok flm per pergjigjet
    kete green card se kuptoj
    eshte si puna e vizes?
    sa vjecare eshte kjo?
    po banesen ta gjejne keto apo duhet ta gjesh vet
    ju flm per pergjigjet
    JO SEKS PARA MARTESE

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anėtarėsuar
    09-07-2007
    Postime
    2,979
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Mire mire shqiptaret rreth 1000 vete ikin nga ai vend si ikem ne
    Me behet qefi dhe qefi dhe me vjen keq njekohesisht qe akoma ne 2009 shqipot prape te kene mendjen te ikin nga ai vend.
    Rrofte qeveria e SHBA qe po i ndihmon
    Albania Uber Alles

  16. #16
    Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
    Anėtarėsuar
    11-07-2009
    Postime
    357
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga juanito02 Lexo Postimin
    Mire mire shqiptaret rreth 1000 vete ikin nga ai vend si ikem ne
    Me behet qefi dhe qefi dhe me vjen keq njekohesisht qe akoma ne 2009 shqipot prape te kene mendjen te ikin nga ai vend.
    Rrofte qeveria e SHBA qe po i ndihmon
    Kur shteti nuk eshte i zoti te bej cmos per popullin e tij, atehere jemi te detyruar ta gjejme ate diku tjeter.

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e Eve
    Anėtarėsuar
    20-06-2002
    Vendndodhja
    albania
    Postime
    1,151
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Ju qe keni fitu lloton dhe jeni already ne USA, a ia vlen llotaria? na jepni naj opinion ...

    Goldian apliko ketu per 2010 , eshte e hapur deri me 30 nentor nese s'gabohem
    http://www.dvlottery.state.gov/

    Thjesht te duhet nje foto pashaporte , por me permasa 50 mm x 50 mm (600 x 600 pixels)
    dhe e ploteson per 2 min
    Lost time is never found again.
    -Benjamin Franklin-

  18. #18
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    8,708
    Faleminderit
    35
    8 falenderime nė 7 postime
    ervisa faleminderit
    nuk du te apolikoj po thjesht isha kurioz te di si funksionon kjo lotari
    dhe cdo te thote green card
    JO SEKS PARA MARTESE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •