Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21
 1. #1
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lista e Universitetit te Korces

  Mundet ndonje nga antaret e forumit shqiptar te me ndihmoje me listen e universitetit te Korces pasi nuk pata mundesi qe te mar gazeten dhe te shof fituesit.
  Ju lutem nese dikush mendihmon

  Ju flm shume
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 2. #2
  Ēufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Anėtarėsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,592
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Kontrollo njehere ketu: http://www.mash.gov.al/
  nqs nuk te hyn ne pune me thuaj te pakten kush gazete e publikoi listen.
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 3. #3
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gazeta panorama por pc ime nuk e hap se di pse
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 4. #4
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me ngjan dhe metropoli
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 5. #5
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mau po gjete pak emrat e fituesve jo listat e pikeve te fundit se nuk me duhen e pashe ke mash por nuk gjeta gje.
  Flm shume
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Himitsu : 26-09-2009 mė 13:04 Arsyeja: Shkrim gabim emrin e mau
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 6. #6
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime nė 14 postime
  pse nuk te hapet dritarja ty moj kollaj hapet, por tabela ka shume te regjistruar

 7. #7
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk e di por nuk me hapen moj gloreta ti po i gjete futi nje Copy dhe nje paste aty e mi dergo ti shof pak me radhe
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 8. #8
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime nė 14 postime
  ku ti dergoj moj ne kete liste ketu

 9. #9
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime nė 14 postime
  apo ne pm ku do ti?

 10. #10
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po pra ketu mi dergo nese i ke gjet ato te korces emrat e fituesve
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 11. #11
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Himitsu Lexo Postimin
  po pra ketu mi dergo nese i ke gjet ato te korces emrat e fituesve
  Universitei ID Dega Emertimi i deges Piket F1 Piket F2

  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 082 Cikli i Ulėt 3775,50 3684,00
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 083 Cikli i Ulėt Parashkollor 3453,40 2815,00
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 084 Gjuhė Angleze 3642,20 3302,20
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 085 Filozofi - Sociologji 4157,40 3986,40
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 086 Matematikė - Fizikė 2083,20 2540,00
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 087 Matematikė - Informatikė 2819,00 2344,00
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 088 Gjuhė - Letėrsi 4409,10 4336,00
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 089 Marketing 3823,63 3708,80
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 090 Menaxhim 4087,20 3921,30
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 091 Turizėm 3702,20 3509,60
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 092 Financė 4619,80 4510,08
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 093 Turizėm (Pogradec) 3521,60 3413,90
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 094 Agrobiznes 3506,20 3318,80
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 095 Hortikulturė 2008,50 2008,50
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 096 Agroushqim Inxh. Agronom 2217,50 2111,50
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 097 Teknologji e Prodhimit Bimor 2020,00 2020,00
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 098 Infermieri e Pėrgjithshme 4083,60 3997,00
  UN. I KORĒĖS "Fan S. Noli" 099 Mami 3288,80 2807,50


  Ok

  piket jane si psh 3775,50 Faza e pare dhe 3684,00 Faza e dyte
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga gloreta : 26-09-2009 mė 14:05

 12. #12
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Oj gloreta nuk me duhen piket e fituesve te pare dhe te dyte por emrat e fituesve per keto dege te universitetit qe me ke vendosur mi gjen dot??
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 13. #13
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime nė 14 postime
  nuk gjenden asgjekundi ka shume emra te tjere por keto jo
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga gloreta : 26-09-2009 mė 14:16

 14. #14
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po jo emrat e degeve moj por te fituesve emrat e fituesve te studenteve
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 15. #15
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime nė 14 postime
  sorryyyyy nuk gjenden ende emrat, me shume ka nga Vlora dhe Tirana per Korcen nuk i lexoj asgjekundi.Sorryyyyyyyy Perpiqu ta hapesh vete.
  E di ti pse nuk te del ne Kompjuterin tend, po te mos kesh Microsoft Ofice nuk lexon dot gje.
  te pershendes

 16. #16
  Ēufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Anėtarėsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,592
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Me duket se nuk kane dale akoma rezultatet e Korces. Kam ne dore gazeten panorama te dates 25/09/2009 dhe nuk ka asgje te shkruar per kete. Gazeta e dates 26/09/2009 kishte rezultatet dhe emrat vetem per Unversitetet e Tiranes dhe per Politeknikun. Ndersa Gazeta Metropol nuk kishte asgje te shkruar per kete ceshtje. Me duket se nuk e kane nxjerre akoma rezultatin per Korcen.

  Citim Postuar mė parė nga Himitsu Lexo Postimin
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Himitsu : 26-09-2009 mė 19:04. Arsyeja: Shkrim gabim emrin e mau
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  E di ti pse nuk te del ne Kompjuterin tend, po te mos kesh Microsoft Ofice nuk lexon dot gje
  per ata qe nuk kane microsoft office, shkarkoni kete: http://sq.openoffice.org/ aty ku thote download. eshte (free) me nje fjale pa pare dhe (compatible) se di se i bie ne shqip.... me microsoft office. ske nevoj fare per microsoft office. kjo eshte me e mire.
  ne qofte se ti do te shkruash dicka, dhe do tja dergosh dikujt tjetri, ata nuk do kene mundesi ta hapin me microsoft office, po si bere dicka mbasi ta sharkosh kete open office. per me shum te dhena se si, e cfare duhet bere me thoni pasi ta keni sharkuar dhe te dergoj nje pm per te shpjeguar se cfare duhet te besh.
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Vendndodhja
  Ōsensei
  Postime
  1,118
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Himitsu Lexo Postimin
  Gazeta panorama por pc ime nuk e hap se di pse
  Merr kėtė Adobe Reader dhe do tė hapet faqja e gazetės Panorama nė pc pastaj. Pasi nuk ke Adobe Reader.

 19. #19
  ***mistrece*** Maska e Himitsu
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne forcen e shpreses dhe bukurine e endrres
  Mosha
  28
  Postime
  454
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Aikido flm shume yllo po e kam shkarkuar qe ne fillim dhe e kam por eshte dhe nga linja e dobet qe kam dhe do 1 vit dhe me ngelet faqja e bardhe dhe nuk hapet eshte nga linja e internetit prandaj ju lutem mi dergoni ketu listat e fituesve te korces
  Sick of crying, tired of trying, yea I'm smiling, but inside....
  I'm Dying

 20. #20
  Ēufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Anėtarėsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,592
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Gazeten Panorama nuk e hap ne pc tuaj sepse hapet permes faqes www.pressdisplay.com e cila kerkon me pare regjistrim dhe me pas kerkon nje pagese prej 0.99 $ per cdo gazete te cilen deshironi ta shikoni. Une fatmirsisht e kam patur edhe me pare nje llogari ne kete adrese dhe pas disa manipulimeve arrita ta shoh gazeten edhe pa paguar, por nuk mund ta shkarkoja dot. Nuk ka lidhje ketu as Microsoft Office dhe as Adobe Reader.
  Nejse, Himitsu, e lexova vete gazeten dhe kishte vetem listen e Universitetit te Tiranes dhe te Politeknikut. Nuk kishte gje per listen e Korces. Kerkova dhe ne dy vende te tjera dhe me doli i njejti rezultat. Nqs me bien ne dore ne meomentin qe dalin do ti dergoj menjehere ketu, ok?
  Tung
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •