Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    04-08-2009
    Postime
    145

    Michael Jackson megjithatë gjallë?

    Michael Jackson megjithatë gjallë?

    Supozimet më të fundit, dhe faktet e shfaqura ngjallin akoma dyshime nëse ka vdekur apo jo ikona Michael Jackson.“Fantazma” e tij është parë në disa vende, kurse trupi i tij nuk është publikuar, gjë që ngjall dyshime akoma.Thuhet se Michael Jackson u lodh nga konkurrenca që kishte së fundmi nga kengetare te ndryshem por me i problematiku i cili e shtyu te bente nje gje te tille si duket eshte " Sef Duraj", dhe që nuk dëgjoheshin këngët e tij, u morr vesh me familjen që “ta shpall vehten të vdekur” dhe kështu të rriten shitjet për të, dhe sigurisht fama.Por, lajmi më lart mbetet vetëm një supozim, ashtu siç mbetet supozim edhe vdekja e tij.


    (((((((((((((((

    lol

  2. #2
    Medical Student Maska e Edmond.S
    Anëtarësuar
    10-09-2008
    Vendndodhja
    nightingale's Dorf
    Postime
    734
    Sic duke vdekjen e tij po duka ta transferojme tek teorit konspirative,apo jo !

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e fegi
    Anëtarësuar
    29-05-2009
    Postime
    5,767
    ai cili kish bo at inqizimin ish gjerman, ekishin nxon policia.

  4. #4
    Voleur du coeur.. Maska e Roi
    Anëtarësuar
    10-06-2004
    Vendndodhja
    Ne vendin tim....
    Postime
    2,303
    Majkell Xheksoni u pa par tre ditesh ne Prevall me Kengetarin e mire njohur Meda,
    Ata e kishin pas ni qellim ma heret per nje duer po Tuna nuk kishte pranuar ...
    Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anëtarësuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Citim Postuar më parë nga Roi Lexo Postimin
    Majkell Xheksoni u pa par tre ditesh ne Prevall me Kengetarin e mire njohur Meda,
    Ata e kishin pas ni qellim ma heret per nje duer po Tuna nuk kishte pranuar ...
    hahahahahaa,po dojka me marr meden e tunen me veti ,Roi ca mi a anderr ishte kjo

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •