Close

Rezultati i Sondazhit: Ciln forc politike do t votoni n zgjedhjet lokale m 15 nntor 2009?

Votues
101. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • PDK Hashim Thai

  26 25.74%
 • LDK Fatmir Sejdiu

  13 12.87%
 • AKR Behgjet Pacolli

  23 22.77%
 • LDD Nexhat Daci

  7 6.93%
 • AAK Ramush Haradinaj

  19 18.81%
 • PSDK Agim eku

  4 3.96%
 • Te tjerat.

  9 8.91%
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 104
 1. #61
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,762
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  per AKR........jo per gje po hajt me provu a po rren ma pak...!

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,658
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Midja Lexo Postimin
  per AKR........jo per gje po hajt me provu a po rren ma pak...!


  Vendim shume i logjikshem . E ke formuluar thjeshte , por ke te drejte plotesisht ne ate qe thua .

  Edhe une si ti mendoj .

 3. #63
  Desert Eagle Maska e 'MAGNUM'
  Antarsuar
  22-05-2009
  Vendndodhja
  Gefangen in Raum und Zeit
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sondazhi duhet te korrigjohet.

  Duhet te shkruhet Koalicioni AKR/LDD sepse keto dy parti jan bashk.
  Ndryshuar pr her t fundit nga 'MAGNUM' : 20-10-2009 m 18:10
  Kosova kurre nuk ka patur armik me te rrezikshem se PDK e Hashim Thaqit a.k.a. Hashim Kompromisit.

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,184
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime


  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,184
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 6. #66
  Muslim4ever Maska e bl3nd
  Antarsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
  Postime
  363
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hej Llapi
  a po me tregon mue
  A e kish rreh Gani Gecin,Xhavit haliti a.se than qe ishin rreh pak!
  Kush kish fitu bre?

 7. #67
  Desert Eagle Maska e 'MAGNUM'
  Antarsuar
  22-05-2009
  Vendndodhja
  Gefangen in Raum und Zeit
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  Kjo fotografi ma rikujtoj ate turpin e madh kur ky far idioti analfabet para te gjith botes i thoshte Hillary Clinton-it zonja Albright. Prej marres te Zotit. Hillary Clinton u pat knaqur duke qeshur me kete budalla. Fatkeqesisht marrzirat e ketij Clown-i shkojne ne konto te popullit te Kosoves, se kete shytin pa brina e bene evropianet kryeminister qe te na futin neve kompromiset pa probleme njeren pas tjetren, dhe kjo gja e gjalle tash po e perfaqson Kosoven.
  Kosova kurre nuk ka patur armik me te rrezikshem se PDK e Hashim Thaqit a.k.a. Hashim Kompromisit.

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,184
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime
  Citim Postuar m par nga bl3nd Lexo Postimin
  Hej Llapi
  a po me tregon mue
  A e kish rreh Gani Gecin,Xhavit haliti a.se than qe ishin rreh pak!
  Kush kish fitu bre?
  po bre sonte e vorrosen xhavitin e kish pas myt krejt se jo me e rreh pak
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 9. #69
  Muslim4ever Maska e bl3nd
  Antarsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
  Postime
  363
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  po bre sonte e vorrosen xhavitin e kish pas myt krejt se jo me e rreh pak
  paske nevoj per syze
  lexoje mir
  thash qe a e ka rreh Xhavit haliti kete G.Ganecin
  Po nejse
  ishalla bojsh ma mir

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,184
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime
  Citim Postuar m par nga bl3nd Lexo Postimin
  paske nevoj per syze
  lexoje mir
  thash qe a e ka rreh Xhavit haliti kete G.Ganecin
  Po nejse
  ishalla bojsh ma mir
  po bre mem fal se edhe ganiu kish vdek neser po e vorrosshin
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 11. #71
  Desert Eagle Maska e 'MAGNUM'
  Antarsuar
  22-05-2009
  Vendndodhja
  Gefangen in Raum und Zeit
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga 'MAGNUM' Lexo Postimin
  Sondazhi duhet te korrigjohet.

  Duhet te shkruhet Koalicioni AKR/LDD sepse keto dy parti jan bashk.
  ..... halo ....!?
  Kosova kurre nuk ka patur armik me te rrezikshem se PDK e Hashim Thaqit a.k.a. Hashim Kompromisit.

 12. #72
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,508
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  E mer Llap jeni bo turpi i Prishtines ....me keto reklama te sponsoruara nga PDK .

  Ta dini qe kshtu e keni hup Prishtinen .

 13. #73
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-01-2009
  Postime
  163
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Agim Veliut i rrezikohet imuniteti

  Prokuroria i ka br krkes Kuvendit t Republiks s Kosovs q ti hiqet imuniteti Deputetit t LDKs, Agim Veliut, si pohohet, pr shkak t dyshimeve pr vepr penale. Kryesia e Kuvendit do ta diskutoj sot kt shtje. Veliu ka thn mbrm pr Express se nuk e di arsyen e ksaj krkese t Prokuroris, por ka pranuar se sht i gatshm t prballet me drejtsin.

  Nga Express m 27.10.2009 n ora 9:24
  Prokuroria e Kosovs i ka br krkes Kuvendit t Republiks s Kosovs q ti hiqet imuniteti Deputetit t LDKs, Agim Veliut, si pohohet, pr shkak t dyshimeve pr vepr penale.
  Kryesia e Kuvendit t Kosovs do ta shqyrtoj sot (e mart) kt krkes t organit kryesor t akuzs n vend.

  N ftesn drguar mediave, t hnn, Zyra pr Informim e Kuvendit ka radhitur si pik t fundit t rendit t dits (3.11) njoftimin me krkesn e Prokuroris Publike pr heqjen e imunitetit t Deputetit Agim Veliu.

  Burme t Express pohojn se kjo krkes e Prokuroris sht drguar edhe n adres t Presidentit Fatmir Sejdiu, Kryeministrit Hashim Thai dhe Kryeparlamentarit Jakup Krasniqi.

  Z. Veliu ka deklaruar mbrm von pr Express se nuk sht n dijeni pr kt krkes, e as nuk e di q Kryesia e Kuvendit t Kosovs do ta diskutoj sot kt shtje.

  Jo nuk jam dijeni se do t diskutoj Kryesia pr kt shtje. Nuk e di cila sht arsyeja e Prokuroris. Por, sigurisht, tash sht koh fushate, e dikujt i konvenojn kto gjra, ka thn Agim Veiu, pr gazetn.

  Ai, m tutje, ka pohuar gatishmrin pr bashkpunim me organet e drejtsis.

  Sido q t jet, un jam i gatshm t prballem me drejtsin, ka deklaruar ai.

  Agim Veliu, deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovs, ka qen Ministr i Arsimit, Shkencs dhe Teknologjis n Qeverin e kaluar t Kosovs t koalicionit LDK-AAK.

  Aktualisht ai sht edhe kandidat pr Kryetar t Podujevs nga radht e LDKs.

 14. #74
  plaku Maska e kitrra7
  Antarsuar
  15-03-2006
  Vendndodhja
  qe qitu mas shporetit tuj nxe kombet edhe te prit plaken me ma voktis ujin
  Postime
  95
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  a i keni viel mollat e kuqe atje te nishi sivjet eiii dhe a kishin pas hiq haaaaaa
  qfar anrrash more balat kishe patriota ne internet e me harta e gjografia e heeee bala bre
  Tjeter muhabet eshte qe ne nuk munde ta kemi ate pjese,por, te ngrehesh e te besh shaka me nje teritor qe eshte i lare me gjak shqiptari po aq sa Kosova, nuk eshte aq ide e mire. Vazhdoni me fushaten.

 15. #75
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-02-2008
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Jane deshmu keta politikuajt tane se paresore e kane interesin e tyre dhe perfitimet materiale.
  Por cte besh ,duhet prap me dal e me votu me te mirin e te keqijve.
  Po befasohem se si AAK-ja ka nje perkrahje me te madhe ,ndersa mua me duket se ministrat e saj kane qene me te korruptuar.
  Edhe Ramushi e ka ndertu ndertesen me luksoze ne Prishtine.
  Sigurisht me pare "te babes"

 16. #76
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,900
  Faleminderit
  201
  127 falenderime n 97 postime
  Apel:
  Mitrovice mos voto,per gjysem qyteti!
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 17. #77
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-02-2008
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura Lexo Postimin
  Apel:
  Mitrovice mos voto,per gjysem qyteti!
  Me mire per gjysem se per hiq

 18. #78
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,155
  Faleminderit
  99
  61 falenderime n 55 postime
  Ramushi qeka ne vend te pare.

  kur bohet skedina tjeter

  vdesim ne per pak politike.

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e liridoni703
  Antarsuar
  17-02-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje per te gjithe antaret e forumit ,dhe nje qlodhje te mire dhe mire kuptim per njeri tjetrin ....

 20. #80
  i/e regjistruar Maska e liridoni703
  Antarsuar
  17-02-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sondazhet e mija dhe sipas hulumtimeve me te fundit te disa organizatave ,sipas parashikimeve ne keto zgjedhje lokale ne kosove.
  PDK,do ti fitoj keto komuna me keto rezultate.Prishtine -LDK 33.6-PDK-32.7[/COLOR]Prizren,PDK-51.8
  Mitrovice-PDK-54.3
  Gjlan-PDK-58.4
  Ferizaj-PDK61.5
  Kline-PDK-54.1
  Malishev- PDK-67.4
  Vushtrri-PDK-55.1
  Lipjan -PDK-48.5
  Besjan-LDK-41.2
  Burim-LDK-39.2
  Pej-PDK-41.5
  Deqan-AAK-41.3
  Gjakove-AKR-42.6
  Drenas-PDK-89.5
  Rahovec-PDK-44.5
  Therande-PDK-42.8
  Viti-PDK-41.6
  Skenderaj-PDK-90.1
  Shterpc-PDK-43.2
  Keto jan rezultatet e 16 nentorit 2009....
  Ne Kosove i deshtem apo jo rezultatet jan keto,,duhen te pranohen nga te gjithe po mbi te gjitha lete fitoj Demokracia...........

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •