Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 46 prej 46
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anėtarėsuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419
    me pelqejne kur i shoh tek trupat qe iu shkojne.......
    "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

  2. #42
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    04-08-2009
    Postime
    145
    qi bot temes kshu mor jaoo ....... lol

  3. #43
    Jo cne ...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar mė parė nga davidd Lexo Postimin
    shume katile dhe dinake e tregon veten huh:

    nejse, nuk duhet te kete problem ne qofte se e dashura jote vesh minifund, dhe kjo nuk do te thote "COME AND DO ME". nice to see what's in your mind tho. ne qofte se ju te dy i besoni njeri tjetrin, atehere une mendoj se nuk ka shume per tu shqetesuar.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    kam nje pyetje. ne qofte se nje femer te tregon gjoksin, e hap dhe deshiron qe te
    tjeret ta shikojne ate gjoja sikur ajo e ka harruar hapur, por me vetedije, c'do te thote kjo. ja ka qejfi kesaj shoqes? si mendoni ju goca.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne cunat mendojme qe po jo????
    Nje here mendova me njonen se po,hongra i derr shuplake qe me bon syt xixa
    Varet
    PS: po ti vetem aty i make syt o burre i dheut
    Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e davidd
    Anėtarėsuar
    02-09-2009
    Postime
    2,016
    Ne cunat mendojme qe po jo????
    varet, jo te gjithe.
    Nje here mendova me njonen se po,hongra i derr shuplake qe me bon syt xixa
    hahaha, je munduar te futesh pa tu hap dera
    PS: po ti vetem aty i make syt o burre i dheut
    jo, aspak. ajo me provokon mua gjithmone, po mua sme pelqen ajo. nuk ma mbush syrin. skam faj une kur ajo mi tregon mua vet
    krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar mė parė nga davidd Lexo Postimin
    varet, jo te gjithe.

    hahaha, je munduar te futesh pa tu hap dera

    jo, aspak. ajo me provokon mua gjithmone, po mua sme pelqen ajo. nuk ma mbush syrin. skam faj une kur ajo mi tregon mua vet
    Natürisht jo te gjithe davidd.Edhe mua si ty pikerisht.Njeren qe une e vleresoja apo e adhuroja(ne kohen e shkuar).Bera nje gabim sepse i bera nje dhurate per krishtlindjet,se pranoi per kushtet qe ishin atehere.I kerkova falje dhe i thashe:buron nga zemra(s'ishte hipokrisi nga ana ime).Por e lame qe te mbetemi miq te mire.Keshtu vazhdoje kjo pune per disa kohe,kuptoheshim perfekt.Te tjeret filluan te llomotisnin(cmiremutet).Por une isha QORR qe ta kuptoja se c'fare donte.....Derisa ma dha restin dhe me tha: O SystemIdiot.ti me vene mua ne veshtiresi(sepse i bera nje kafe,qe normale per mua eshte).Perse i thashe?
    Te tjeret flasin mu pergjigj.
    Une s'kam gje per te fshehur dhe kete teme e kemi diskutuar nje here dhe simpatite jane personale,ju pergjigja.
    Me ler te qete dhe shiko punen tende...
    Okay ne rregull dhe me fal i thashe per konsideraten apo mirekuptimin qe kemi pasur..
    Se shof dot me me sy(ndoshta ngaqe jam i prekur ne sedren time mashkullore).
    Dhe mor davidd,ne duam ato qe na shofin ne aparence dhe jo ato qe na duan komplet(flas per veten).
    Do te shkruaja dicka,por tingellon amorale....ti e kupton.
    Tema mini: perse jo.
    Shendet.
    Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •