Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Kamere e fshehur "Skenderaj ne mes te Serbise"

  Nje video shum interesante nje kamere e fshet ne mes te serbise nje organizim i shkeqyer nje habi e madhe per te gjithe qe do e shohin kete video
  Video nuk permbane ndonje elemement talles por vetem eshte bere per te matur reagimin e qytetarit serbe shikoni realizim me nje kostumugrafi shqiptare
  Hapje e Teatrit me Emrin Adem Jashari
  disa interpretime ne gjuhen shqipe edhe pse te mangeta
  Per me shum shikojeni do ju pelqeje besoje

  Pa ofendime
  shikojeni ne kete linke
  http://video.google.com/videoplay?do...%20e%20msheft#
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga YlliRiaN : 05-09-2009 mė 20:58

 2. #2
  Muslim4ever Maska e bl3nd
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
  Postime
  356
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Qa esht ky pismilet
  ne teatrin ADEM JASHARI flet serbisht...
  Vetem ketu pash lol,

 3. #3
  Prenku i Dalmatėve
  Anėtarėsuar
  12-12-2008
  Vendndodhja
  Nė dritėn fosforike qė lėshojnė varrezat gjatė natės
  Postime
  1,025
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hej kjo osht ēmenduri fare... Mison i (Pa)Mundun...

  Skenderaj nė Vojvodinė hahahaha

 4. #4
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,884
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 60 postime
  A ka mundesi me ma sqaru kete maskarade?Nuk mora vesht asgje.Ca eshte?Kamera e fshehte?

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ju qė nuk e kuptoni gjuhėn ėshtė vėshtirė ta merrni me mend sa bukur e kanė realizuar. Viktimė e kamerės sė fshehtė ėshtė aktori qė e patė. Atij i kanė thėnė se po shkojnė nė Skenderaj ta inaugurojnė Teatrin Adem Jashari. Tabelat e njė vendbanimi nė Vojvodinė, nė Serbi janė mbuluar e ndėrruar, kinse ngjarja po zhvillohet nė mes tė Drenicės. Aktori nuk mundi ta kuptojė deri nė fund se e tėra kjo ishte njė lojė me tė me kamerėn e fshehur.

 6. #6
  Prenku i Dalmatėve
  Anėtarėsuar
  12-12-2008
  Vendndodhja
  Nė dritėn fosforike qė lėshojnė varrezat gjatė natės
  Postime
  1,025
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jo, jo.

  Aktori e di se gjendet nė Vojvodinė. Por i thojnė se po pėrurohet "Bashkėsia shqiptare e Vojvodinės".

  Aty nė teatėr tė gjithė janė serbė, vetėm kanė vu plisat dhe flasin shqip. Lėshojnė edhe muzikėn e Adem jasharit, e kangė lufte shqip.

  Edhe tamam krijohet pėrshtypja se nė Vojvodinė ekziston njėmend njė komunitet shqiptar nė atė vend.

  Aty nga fundi njėri nga "shqiptarėt" i bėrtet njė serbit (nuk di cilit), i thotė ēka po lyp ti kėtu, ik nė Beogradin tėnd.

  Pastaj ajo vajza nė fund ėshtė kinse shqiptare, dhe bėrtet po mė ngucin, pastaj dalin vllaznit, e baba me pushkė, edhe kėtė aktorin e mban njėri pėr krahėsh, qė tė mos hyjnė nė konflikt.

  Kamera e fshehte?
  Po.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Archicad
  Anėtarėsuar
  31-03-2008
  Vendndodhja
  Ne boten tridimensionale
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga murik Lexo Postimin
  A ka mundesi me ma sqaru kete maskarade?Nuk mora vesht asgje.Ca eshte?Kamera e fshehte?
  Kamera e fshehte : (Candid Camera), pra personi i vene ne loje nuk e di qe inqizohet...

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga bl3nd Lexo Postimin
  Qa esht ky pismilet
  ne teatrin ADEM JASHARI flet serbisht...
  Vetem ketu pash lol,
  Teatri nuk eshte Adem Jashari shikoje mire eshte vetem kamer e fshehur

 9. #9
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime nė 21 postime
  Aman sa kam qeshur

  Ky personi qe eshte viktime e kameres se fshehur eshte Moderator i njohur i TV - Pink nje televizion mjaft i njohur serb.

  Aman me befasuan serbet me kete truk, se si i kan marrur keto te dhena kulturore te shqiptareve

  Necky te uroj per videon qe ke sjellur
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

 10. #10
  Muslim4ever Maska e bl3nd
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
  Postime
  356
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga necky Lexo Postimin
  Teatri nuk eshte Adem Jashari shikoje mire eshte vetem kamer e fshehur
  Ne foto e pash Adem Jasharin,
  Edhe me erdh qudi
  Nuk e njoh gjuhen serbe,per ate kerkoj ndjese

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume intersant vźrtet hahaaaa sa kom qesh shumź , dhe shume mire e kane organizuar Skenderaj ne mes te serbis hahahahaaaa.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •