Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 17 prej 17
 1. #1
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Grimza humoristike// Te qeshim se bashku

  Miza__se mendoja se kisha kaq fuqi shtytese...

  Ngaren e kafsheve te pyllit mori pjese dhe miza

  ne kohen e nisjes fryn pak ere dhe e mer mizen dhe e shpie ne vesh te elefandit
  kethehet elefandi dhe i thote mizes
  po mir me mize pa filluar gara mire fillove te shtysh ti

  intervist ne ngrordhjen e mizes fjala e fundit per te ish
  Ta dija se kisha kaq force sdo kisha len gje te gjalle ne kembe

  nga shakaxhiu
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 2. #2
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Perse e desha gruan me shume se nenen.......
  ne muabet e siper disa shoke ra fjale
  ke doni me shum gruan apo nenen
  te gjithe thane nenen....njeri tha une dua gruan me shume
  te gjith te habitur e pyesin pse do gruan me shume???
  ay tha nena 1 vit me dha gjirin dhe ma hoqi...
  ndersa gruaja 15 vjet martese sma ka ndar as nje nate gjer me sot..

  intervist pas muhabetit nenen dua me shume po kisha gruan afer dhe nga frika cte beja ....
  nga shakaxhiu
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 3. #3
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Miu ___ E meritoj forcen
  ne mbledhjen e kafsheve te pullit ish dhe miu
  pa dashje miut i shpetovi nje <por...>
  luani qe ish pas tij i gjuajti miut dhe tha po e bere me kete do te perzeme nga mledhja....
  pas 10 min nj goditje i vjen miut nga pas .......
  miu i inatosur tha kush me gjuajti mua
  xhirafa ju pergjith te thame nje her mja ti prap e bere..
  se ne ate kohe i vajti xhirafes aroma..

  interviste pas mbledhjes Miu ja kisha treguar une xhirafes po kush te degjonte fjalet e botes pastaj thoshin ja rafi miu xhirafen

  nga shakaxhiu
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 4. #4
  i larguar
  Anėtarėsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  hahhaha
  kjo e funit ishte me e bukura
  falemenderit

 5. #5
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hi Shakaxhiu_!!!

  Se kisha ndermend me qesh sot una..........

  Veryyyyyyy Funny and Very Nice ...........

  Good Luck ^^Gjalica^^

 6. #6
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Se nderoj me miellin me dashurine
  martohet nje djale dhe sdinte te bente dashuri
  i thot nje shoku si tje bej thote sdi te bej dashuri.....
  vene ne shtepia e shokut shoku e gjen gruan e tij duke gatuar buke.'....
  dhe atu sic ish me gjith miell ben dashuri...
  dhe thot ja keshtu do besh dhe ti me gruan tende....
  iku djali vajti ne shtepine e tij dhe i thot te shoqes mielll shpejt....
  mer e shoqa miell dhe ay avazin sic e mesoj shoku....
  kalon mbi 1 muaj dhe takohet me shokun i thote shoku ....
  po he mo si te vete dashuria tani.......
  mir mo bur thot ky .,,,po miell me iken pa mase..

  intervista miellin qe kam harxhuar une ate muaj me ate miell sot do isha boss....

  nga shakaxhiu_
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 7. #7
  Jeta eshte Lufte. Maska e Shakaxhesha_399
  Anėtarėsuar
  02-01-2003
  Vendndodhja
  Ne nje bote plot dashuri!
  Mosha
  34
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  AHHAHAHAHHAHAHHAAH kjo me mizen qenka
  shume e bukur dhe me miun te gjitha te bukura
  jane, sa here i lexoj dhe nuk me me merziten, nejse
  te pershendes Shakaxhiu_ gjithe te mirat.

  Me rrespekt nga Shakaxhesha.
  Pa ty nuk mund tė rri..!!
  Pa ty jeta mė behet hi.
  Pa ty varri nuk mė parnon..
  Se zemra vetėm ty tė don..!!!

  --------------------------------------------------------------------------------

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Agim Doēi
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, Ministria e Mbrojtjes
  Mosha
  70
  Postime
  2,799
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 16 postime

  Humor dibran...

  Destani ishte pak dudum. Megjithatė i gjetėn njė grua! E martuan. Tre ditė dhe tre netė nuk e "preki me dorė nusen". Tė katėrtėn ditė nusja shkon tek e ėma. I ankohet. Nėna e pyet:- po ēfarė bėn gjithė natėn Destani?
  - Vete nė qoeshne tjetėr tė krevatit dhe dridhet...
  Nėna i kthehet:- Po shko sonte, shtrihu nė krevat dhe pyete a ke ftohtė o Destan?
  Ai do tė thotė PO! Ti i thuaj hajde tė tė ngroh unė, hajde tė tė marr nė gi, se kam dhe pak lesh, ja kėtu poshtė qė tė ngroh...
  Nusja me tė thėnė e me tė bėrė.
  Nusja:- Desta a ke ftohtė?
  Destani:- Cofa pi tė ftohtit. Po dridhem si qeni...
  Nusja: - Po hajde mė afėr meje a tu thafshin krahėt, se tė ngorf unė! Se kėtu poshtė kam edhe pak lesh qė tė nxehėn, kam edhe njė vrimė...
  Destani: - Po ti e paske atė vrimėn moj tė bafsha nanėn? Mbylle moj atė vrimė se na thau era tuj ba korrwent...

  Gimi

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e CHAKALLI
  Anėtarėsuar
  18-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  doni nje barsalet ?
  ja ku e keni;

  Dy vedhezer ne moshe pak te thyer ul dhe po bisedojen .Njeri me shkodh tjetri ne koperativ.
  Pa te keqe kapin muabetin e cunave ,duke qene se te dy kishin nga 5.
  Ky ne koperativ i thote ?
  po si eshte e mundur qe te 5 cunat e tu me shkodh te larte ,kurse ato te mite te 5 ne koperative .
  Si eshte e mundur ?
  Pa spa u detyrua dhe i tregoi sekretin e djemve te tije .
  Kur ben mardhenje me gruan mos e shty pistonin deri ne funde po rotudhoje nje here.
  I kenaqur koperativisti shkon ne shtepi dhe gjen gruan duke lare enet dhe i thote .
  Grua sote do te ngjizim djalin ton te pare me shkodhe .
  Plaka - PO KE RJEDH NGA TRUTE ME DUKET
  KOPER-GRUA MOS ME BEJ ME NERVA PO HAJTA TA BEJME ME QEF KET DHE ISHADHA DEL DREJTOR .
  pan spane iu futen punes .
  kur i vjen momenti plakut i kujtohen fjalet e te vedhait (MOS E SHTY PISTONIN DERI NE FUNDE )po plaku nuk e mbajti veten dhe tha .
  PO KU JAN PESE LE TE SHKOJE DHE KY I GJASHTI.
  koha eshte si nje shpat,po nuk e preve te pret.

 10. #10
  kerkuesi
  Anėtarėsuar
  13-09-2002
  Vendndodhja
  ne vendin tim
  Mosha
  36
  Postime
  1,172
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  hahahahahahaaha shume te bukura !!!!!!!!!!!!!!

  Lexojeni kete.

  Nje cun king dhe me lek ashtu sic i kane qef gocat (por me nene gjirokastrite) kerkonte grua qe te hante ajer dhe jo buke.
  Nje dite e shikon nje goce dhe ashtu sic pleksen keto pune kap kusheriren e cunit dhe i thote "ma rregullo mua ate kusheririn jot"
  U pa problem i pergjigjet kusherira verem duhet te shtyhesh sikur ha ajer.
  Shkon dhe kjo goca nje dite para shpise se cunit e pa cunin ne dritare dhe filloi te hapte gojen dhe te perttypej(looooool ca ben goca per cunin eeeeeeeeeeeee nejse vazhdojme) E shokon ky cuni dhe shkon e pyet ca ben keshtu
  Po haj dreken i thote goca.
  Si keshtu?
  Po ja une nuk kam nevoj per ushqim se jetoj me ajer..................
  Ok u lidhen dhe me vone vendosen daten e marteses.
  Naten e dasmes pasi mbaruan me festimet shkuan te flene. Nderkohe cuni i fut nje te pallum, qe se kish provu nanjihere me pare dmth e zhvirgjroi. Pasi mbaruan se beri sex cohet goca e shkon tek frigoriferi e hap dhe fillon te haje.
  Nderkohe cuni zgjohet e shikon tu henger dhe e pyt i habitur
  -Ca po ben.
  -po ha buk-i gjigjet goca
  -po ti the qe han ajer?
  -haja me pare po tani qe me cave ti smbaj me ajer se cfryj nga poshte
  loooooooooooooooooooooooooooooool
  ja futi sa krahu
  PAUCA SED MATURA

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2003
  Vendndodhja
  Milano (Itali)
  Mosha
  44
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ishte nje njeri i pasur qe kishte nje fabrike por kishte edhe nje cun budalla.e merr nje dite cunin ky dhe e con ne
  fabrike.ja te keqen babi kjo eshte nje fabrike qe fut gomarin dhe e nxjerr sallam.cuni u cudit shume . o ba po ta fusim
  sallam e nxjerr gomar?
  jo te keqen babi ate fabrike e ka vetem mami jot.
  Dalla realtą si scappa sognando, dagli incubi si scappa vivendo.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2003
  Vendndodhja
  Milano (Itali)
  Mosha
  44
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Un tale entra in una polleria e chiede un pollo.
  Il pollivendolo gli mostra tre tipi di pollo
  Il pollo nostrano da 20 euro
  il pollo d'allevamento da 10 euro
  il pollo con l'AIDS da 5 euro.
  Il tale ci pensa e poi sceglie quello con l'AIDS.
  Il pollivendolo gli chiede se č sicuro di voler comprare il pollo con
  l'Aids
  ed il tale deciso: - Devo farci il brodo....mica metterglielo nel culo!!
  Dalla realtą si scappa sognando, dagli incubi si scappa vivendo.

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2003
  Vendndodhja
  Milano (Itali)
  Mosha
  44
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shkon lepuri ne farmaci e pyet farmacistin nese kishte karotaaaa....por ky gjithe edukate i thote qe kjo eshte faramacii
  nuk mban verdura.
  ---Mire - i thote lepuri e largohet.......
  Por te nesmernen ai shkon prape ne farmaci e e pyet a kishte karota, e kjo gje perseritej perditeee, aq sa farmacisti u
  merzit dhe shkruan nje tabele qe ketu nuk shesim karrota.
  vjen lepuri te nesermen, ndalet perballe tabeles e lexon mire e mire e pastaj kthehet nga farmacisti e e pyet nese ai
  mbante karrota.
  famarcisti i nevrikosur ne kulm e kap lepurin e ja shkul qe te dyja dhembet, e filloi te qeshte i kenaqur se tani qe nuk
  ka dhembet lepuri nuk do vinte me te kerkonte karrota.
  por lepuri vjen prap te nesermen ne farmaci dhe e pyet:
  -----O FARMATHHHITHTO PO LENG KAROTATHHH MBANI JUUUU???
  Dalla realtą si scappa sognando, dagli incubi si scappa vivendo.

 14. #14
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja dhe nja nga mua
  nje djal i ri sapo mori patenten dhe i thot te babait
  baba do dal sot mre makine mir i thote babai vetem kujdes.....
  nejse iku djali me makinen per xhiro.......
  pas 20 minutash degjon lajmet babai
  eshte futur nje makine kundravajtje en expres........
  babai nga meraku mer te birin ne tel dhe i thote
  degjo mo djale ki kujdes se eshte futur njeri kundravajtje ne expres
  djali i thote .. more baba po ketu seshte nje qe te kem kujdes ketu jante te tere kundravajtje ....
  nga shakaxhiu_
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Korcare_mich_20
  Anėtarėsuar
  27-02-2006
  Vendndodhja
  $Mich__USA$
  Mosha
  32
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahaha shummm te bukura altin po nga i gjen keto ti hee me siguri erka ti thote leqe ti je i zgju vet shumm te bukura dhe duku ndonje kete lol...

 16. #16
  kapedani Maska e don zuani
  Anėtarėsuar
  30-12-2005
  Vendndodhja
  moon
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nje polic u martua dhe nuk po bente dashuri me gruan.
  Kalon nje dite dy, tre, ... ai hic.

  Nuk duron me gruaja dhe i thote nje nate:

  - o burre kam ftohte

  Polici ngrihet merr nje batanije dhe ia hedh siper. Pas 5 minutash perseri gruaja:

  - O burre kam ftohte

  Ngrihet polici hedh edhe nje jorgan dhe shtrihet tia fuse gjumit. Pas pak minutash nuk iu durua me gruas dhe i tha:

  -O burre kam nje vrime une.

  Po pse nuk thuaj moj e uruar se nuk e dija se nga po frynte era.

 17. #17
  kapedani Maska e don zuani
  Anėtarėsuar
  30-12-2005
  Vendndodhja
  moon
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dy vellezer shqipetare porsa kishin ardhur ne amerike, kishin blere makine dhe me siguri u jepnin si shqipetare..... ce me shpejtesi drite neper autostrata.
  Nje dite njeri nga vellezrit merr nje shokun e tij ne makine dhe filloi ti jepte si i cmendur. Perpara del semafori po ai vazhdonte ti jepte makines me shpejtesi drite. Shoku i frikesuar i tha:
  -- Ndalo se eshte e kuqe.
  Ky ia kthehu;
  -- Mos ki merak se une jam si pilot dhe e kaloi kryqezimin duke shmangur perplasjen me makinat qe kishin te drejten e kalimit.
  Shoku sa po qetesohej kur vjen kryqezimi tjeter dhe ishte po e kuqe drita e semaforit. Vellai ia futi gazit me sa fuqi qe kishte dhe kaloi matane pa u perplasur.
  Tek semafori tjeter ishte jeshile dhe ai i kapi frenat gozhde dhe ndaloi. Shoku i habitur i tha :
  --pse ngalon, eshte jeshile, jepi.
  Jo more ia kthehu ky miku po sikur te vije vellai im nga ana tjeter.

Tema tė Ngjashme

 1. Myslimanė e tė krishterė, sė bashku kundėr tė keqes!
  Nga NoName nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 03-10-2006, 07:06
 2. Ishin sė bashku floriri dhe ėmbėlsia (JORGE LUIS BORGES)
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2006, 12:50
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2005, 13:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •