Close
Faqja 8 prej 17 FillimFillim ... 678910 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 160 prej 337
 1. #141
  _____
  Antarsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  kjo faqe me pelqeu shume, te tregon si mund te presesh floket per te arritur prerjen qe do.
  http://www.italianhairfashion.com/

 2. #142
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Antarsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  35
  Postime
  511
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Marsi, teme e bukur ( si gjith temat e tua sigurisht )

  hairstylist-i im provoi iher kete modelin e mesit ke floket e mi, me exactly keto bangs. O zot nuk i duroja dot fare balluket. ndoshta ngaqe nuk jam mesuar te mbaj bangs, i don't know, i went to change it the very next week lol. Modeli im i tanishem ngjan me kete gocen e mesit, por pa bangs sigurisht dhe me me shum layers floket, gjithashtu edhe me tendenca te kuqe, jo kaq te zeza

 3. #143
  .
  Antarsuar
  27-05-2004
  Postime
  965
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Posti #40...foto#2 - model shuuume i bukur. Me pelqen...Sa elegaaant.

  Posti#41 - Foto-ja #3 kapje flokesh e shkujdesur...duhet konsideruar gjithashtu...

  Kurse Posti#42 foto #1 eshte pak a shume si i kam prere floket tani(ndryshon vetem ngjyra)...

  Foto te bukura.
  Ndryshuar pr her t fundit nga green : 22-06-2005 m 14:47 Arsyeja: gabime nga nxitimi...

 4. #144
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Long hair

  shum te bukra ato te jargaxhies

  ktu jan disa
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  o-le-le firma

 5. #145
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Med hairstyles

  per flok mesatar
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  o-le-le firma

 6. #146
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  short hairstyles

  per flok te shkurtra
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  o-le-le firma

 7. #147
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga korcaprincess
  Marsi, teme e bukur ( si gjith temat e tua sigurisht )

  hairstylist-i im provoi iher kete modelin e mesit ke floket e mi, me exactly keto bangs. O zot nuk i duroja dot fare balluket. ndoshta ngaqe nuk jam mesuar te mbaj bangs, i don't know, i went to change it the very next week lol. Modeli im i tanishem ngjan me kete gocen e mesit, por pa bangs sigurisht dhe me me shum layers floket, gjithashtu edhe me tendenca te kuqe, jo kaq te zeza
  ene un per zotin si duroj dot bangs
  biles menoj se floket e gjata duken mo bukur pa baluke

  vet skom maj as i her baluke.
  kom shum qef ti pres i her shkurt fare,,,po s'guxoj
  o-le-le firma

 8. #148
  Far away! Maska e Eraaa
  Antarsuar
  02-02-2003
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Posti 42/1 it's my style.
  Disa vazhdojne te perserisin pic-t e njona tjres
  Live your beliefs and you can turn the world around.

 9. #149
  Shamikuqja!!! Maska e BRADYKININ
  Antarsuar
  07-01-2004
  Vendndodhja
  In Constant Motion!
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Eraaa
  Posti 42/1 it's my style.
  I like it, too.

  I mbani mend si i benin floket me "bukle" njehere e nje kohe? Lol. Kjo fotoja ishte cilesuar si "one of the 7 coolest hair trends in history." I'd shoot myself before I looked anything like that.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  If I Only Could....

 10. #150
  udhetare.... Maska e Klaraaa
  Antarsuar
  29-08-2003
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  une aq shume i hap kataloget sa parukieres i vje rradha e appointmentit tjeter dhe akoma ska fillu me mu, dhe sikur kam floke me kile, lol, por me pelqejne ndryshimet...

  postimi i 10 eshte modeli im i flokeve per tani.....sikur me pelqen kur ja shoh te tjereve....
  Enya-Adiemus

 11. #151
  i/e regjistruar Maska e gocpersmari
  Antarsuar
  22-11-2003
  Vendndodhja
  Boston, U.S.A
  Mosha
  35
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Keto jane modele flokesh...direkt nga NYC fashion event per 2005-2006...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  I like nothing but the truth
  Socrates

 12. #152
  i/e regjistruar Maska e gocpersmari
  Antarsuar
  22-11-2003
  Vendndodhja
  Boston, U.S.A
  Mosha
  35
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Disa te tjera..some very easy to improvise
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  I like nothing but the truth
  Socrates

 13. #153
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Kam 2 vjet qe matem ti pres floket keshtu. Jepna kurajo se kam 12 vjet
  me 1 stil flokesh -- balluk te gjate dhe floket nje bisht pas qafe (ky si
  stil pati shume sukses vitin e kaluar... cudi.)
  Ndryshuar pr her t fundit nga Leila : 25-10-2005 m 23:01
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 14. #154
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Leila, ky stil me pelqen shume, eshte i shkelqyer :-) Jam e sigurte qe do te rri mire edhe ty, hic mos prit me gjate. Ndryshimet jane gjithnje te mira, lere qe len pershtypje te mira tek te tjeret por gjithashtu te bejne te ndjehesh me mire per vetvetjen, te shohesh nje ate tenden qe s'e ke pare me pare ;-)

  Happiness is: ME & YOU ;)


 15. #155
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Leila priti por duhet te rrish ti mbash pastaj kurse kur jan te gjata i bie shkurt lol

 16. #156
  i/e regjistruar Maska e susglob
  Antarsuar
  05-08-2005
  Vendndodhja
  MALDEN, MA
  Mosha
  39
  Postime
  164
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  http://hairstyles.virtual-hairstyles.com/virtual_hairstyles.asp

  Nuk e di a e dini kjo website tregon lloj lloj floku. Biles po te paguash mund te zgjedhesh modelin duke perdorur fytyren tuaj. Po te mos paguash tregon modelin ne fytyren e nje modeli qe eshte aty. Mua mu duk shume cute dhe helpfull dhe interesante sepse mund te shikosh tek fytyra jote para se te besh ndrryshime. Dhe po ta vendos ne te ardhmen te bej ndonje ndrryshum te madh mund ta blej (pamvaresisht se une kam pasur nga flok te prera me makineri te shkurtra si cun dhe te gjata deri tek mesi).

 17. #157
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Antarsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  35
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  O goca po une qe jam Qeros mos ndonjera nga ju ka ndonje pale paruke ?!
  Qe te ngjaj edhe une pak sexy me flok
  E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

 18. #158
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  O Graria po mire juve derman po per neve cfare keshilloni se na eshte be Floku si Lesh Sqetulle.

 19. #159
  apkene... Maska e Arbresha
  Antarsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga [xeni]
  Ke te drejte Xhuxhumaku...

  Marsi urdhero e shih kete modelin per shembull...My Favorite model...
  hahahha....ca kam qesh me ket foto. Bravo xeni e ke vendos taman ne tem qe i pershtatet dhe nuk e prisja.

 20. #160
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-01-2006
  Vendndodhja
  Fier
  Mosha
  36
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mun te me thuash nqs ekziston ndonje parrukere qe e ben modelin 1 se ketu ne fier kam tentuar por kam perfunduar me floke te shkurtera dhe pa piken e nje modeli
  Punonjese Sociale

Faqja 8 prej 17 FillimFillim ... 678910 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Stilime t veanta floksh.
  Nga [Perla] n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 07-05-2011, 08:59
 2. Modele Karrikesh per Kompjutera.
  Nga benseven11 n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 03:24
 3. Diellza Kolgeci - Modele
  Nga Bl3ri n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 14:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •