Close
Faqja 7 prej 17 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 337
  1. #121
    bitter girl Maska e marsela
    Antarsuar
    11-06-2002
    Postime
    1,168
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 2 her n 1 postim
    Ja dhe nje model ithjeshte per floket me onde..Stormo
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  2. #122
    bitter girl Maska e marsela
    Antarsuar
    11-06-2002
    Postime
    1,168
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 2 her n 1 postim
    Per floke te drejta te gjatesive te ndryshme...
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  3. #123
    bitter girl Maska e marsela
    Antarsuar
    11-06-2002
    Postime
    1,168
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 2 her n 1 postim
    angleldust spo gjej ndonje te vecante..si te duket ky me poshte?S'duket shume iveshtire
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  4. #124
    bitter girl Maska e marsela
    Antarsuar
    11-06-2002
    Postime
    1,168
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 2 her n 1 postim
    İthjeshte po ngjan shume bukur.....eh floket e drejta..
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  5. #125
    bitter girl Maska e marsela
    Antarsuar
    11-06-2002
    Postime
    1,168
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 2 her n 1 postim
    ,,,,,,,ja dhe kto per ne....
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  6. #126
    bitter girl Maska e marsela
    Antarsuar
    11-06-2002
    Postime
    1,168
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 2 her n 1 postim
    Ja dhe kjo per ta mbyllur bukur..Sheh dot modelin e flokeve kur ke perpara te tille bukuroshe?
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  7. #127
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Antarsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,511
    Faleminderit
    18
    203 falenderime n 178 postime
    Citim Postuar m par nga marsela
    Ja dhe kjo per ta mbyllur bukur..Sheh dot modelin e flokeve kur ke perpara te tille bukuroshe?
    Moj Marsele,

    Jeni infektuar te gjitha...lol Po c'keni qe shihni per femra, hapni site dhe shihni meshkujt
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  8. #128
    i/e regjistruar
    Antarsuar
    10-09-2004
    Postime
    2,395
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime

    Talking

    Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku
    Moj Marsele,

    Jeni infektuar te gjitha...lol Po c'keni qe shihni per femra, hapni site dhe shihni meshkujt
    Ke te drejte Xhuxhumaku...

    Marsi urdhero e shih kete modelin per shembull...My Favorite model...
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

  9. #129
    i/e larguar Maska e Gjallica
    Antarsuar
    26-12-2002
    Vendndodhja
    My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
    Postime
    598
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Angeldust shif njehere tek kjo faqe se mbase te hyjn ne pune
    Une them se te shkon num-14


    http://www.forumishqiptar.com/showth...0&page=1&pp=15

  10. #130
    madmoiselle Maska e angeldust
    Antarsuar
    08-06-2002
    Vendndodhja
    Michigan
    Postime
    1,378
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Ti Lila

    Une bisht apo messy bun i mbaj pothuaj perdite keshtu qe do dukej shume blah!, ne kontrast me fustanin tim te ri fringo qe e bleva. Ate clean bun them te provoj deri tani.

    Edhe Gjalica, cute ishte dhe ajo tendja, por nje cike si shume per cupka te vockla... lol, teen romantic style thoshte dhe vete atje.

    Tani, po ju sjell nje model per t'ju clodhur syte qe e pashe sot ne internet, por qe gjeje "modhistrulln" te ta beje po qe e zonja...!
    Po me pelqen shume ai model flokesh ama... u shkriva!

    Ah po... edhe dicka, kermill di njeri si t'i beje floket? S'po gjej foto per momentin... nuk e di nese te gjithe e dine kujt i them une kermill. lol
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
    In the sweetness of friendship let there be laughter, for that's how heart finds its morning and is refreshed.

  11. #131
    Perjashtuar
    Antarsuar
    20-02-2003
    Postime
    1,042
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Goca, a kam leje nga ju q ta postoj fotografin me haircut-in tim m t ri?

    Sa pr t'i br pak shoqri ktyre manekineve...

  12. #132
    Heartless Maska e White_Angel
    Antarsuar
    11-01-2004
    Vendndodhja
    Kristal......
    Postime
    1,293
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Edhe ky eshte nje model i bukur , por ne pergjithesi floket e shkurtra duan durim dhe pune per tu kujdesur per to .    O Zot per vete sdua gj jo...por pr prindrit nje dhndr t bukur!

  13. #133
    Heartless Maska e White_Angel
    Antarsuar
    11-01-2004
    Vendndodhja
    Kristal......
    Postime
    1,293
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Ja edhe disa te tjera.    O Zot per vete sdua gj jo...por pr prindrit nje dhndr t bukur!

  14. #134
    e kitht Maska e Rebele
    Antarsuar
    22-07-2004
    Vendndodhja
    kulpr
    Postime
    1,088
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Per ata qe duan te shoqerohen me modele: Shihni njehere kete!
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

  15. #135
    i/e regjistruar
    Antarsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,305
    Faleminderit
    107
    112 falenderime n 68 postime
    Citim Postuar m par nga [xeni]
    Ke te drejte Xhuxhumaku...

    Marsi urdhero e shih kete modelin per shembull...My Favorite model...
    shume interesante ky model...do ta provoj kur te arrij 60-tat

    13-ta dhe 14-ta me pelqejn me shume
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  16. #136
    madmoiselle Maska e angeldust
    Antarsuar
    08-06-2002
    Vendndodhja
    Michigan
    Postime
    1,378
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Shef sa babaxhane i kemi gocat o Shi?

    Ja nje modele e "shendetshme" me siper posacerisht per ty
    In the sweetness of friendship let there be laughter, for that's how heart finds its morning and is refreshed.

  17. #137
    _____
    Antarsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,673
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Marsi floket e tuaja behen keshtu, sa te rriten dhe ca keta te miat ky modeli bashke me ngjyren me duket njesh fare.
    P.s . Teme e bukur


  18. #138
    ...........
    Antarsuar
    24-12-2002
    Vendndodhja
    home
    Postime
    681
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Modele flokesh per naten e matures/prom ose nje dasem.    Ndryshuar pr her t fundit nga AngelGirl : 06-06-2005 m 07:47
    What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

  19. #139
    ...........
    Antarsuar
    24-12-2002
    Vendndodhja
    home
    Postime
    681
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime


    What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

  20. #140
    i/e regjistruar Maska e Era1
    Antarsuar
    19-12-2004
    Postime
    1,315
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Kjo adrese ka tendencat 2005

    http://www.enfemenino.com/beaute/05g...on-fuerza.html

    Edhe kjo ka modele krehjesh dhe po pregatitet per te vene modelet e veres 2005.

    Kurse kjo vetem per nuse:

    http://www.cambiodeimagen.com/Spages...tes_novias.php
    Firma ime eshte : SHQIPTARE

Faqja 7 prej 17 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

  1. Stilime t veanta floksh.
    Nga [Perla] n forumin Bukuri dhe estetik
    Prgjigje: 106
    Postimi i Fundit: 07-05-2011, 08:59
  2. Modele Karrikesh per Kompjutera.
    Nga benseven11 n forumin Lajme nga informatika
    Prgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 27-04-2009, 03:24
  3. Diellza Kolgeci - Modele
    Nga Bl3ri n forumin Bukuri dhe estetik
    Prgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 10-02-2008, 14:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •