Close
Faqja 2 prej 12 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 233
 1. #21
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  Per ata qe i ka marre malli

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Pershendetje SOFRA, si ju kam mire me shendete ?!

  Ajd bafshit qefe qe te gjithe
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  milanistja el : Sa per BaBa me siguri nuk eshte se po te jete ne forum i ve zjarrin sofres


  jopo foli foli

  ti milanistja ate birren kur do na e japesh mashtrruseeeeeeeeeeeeee


  PS: baba ska hy se ktu seshte per te hyre, po meqe e mora vesh qe qenka ba nami kte nga forumi hyra por hyra aman vetem preji hatrit te kesaji sofre dhe per hatrin e 3-4 njerezve te mir qe jan akoma ne kete forum!!! pys veten cbajn ketu , vec se humbin kohen kote.  Citim Postuar m par nga [Perla] Lexo Postimin
  Hahaha pse nuk eshte regjistruar me BaBa ? S'e besojjjjjjjjjjj, nuk del ketej nga sofra per mos te lene gjurme me siguri

  Pershendetje per eren dhe milanisten , edhe pse kjo e fundit nuk ma ruajti dhomen tek murgeshat


  pse mos i ke gjet nai nuse babes ti dhe seshte dukur ??!!!!!!!!!!!
  PS: flisni shprehuni kush e kerkonte baben te dali ne sheshe te grave :Ppppppppp  Me Respekt BABA.
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 4. #24
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaniaFamily Lexo Postimin
  jopo foli foli

  ti milanistja ate birren kur do na e japesh mashtrruseeeeeeeeeeeeee


  PS: baba ska hy se ktu seshte per te hyre, po meqe e mora vesh qe qenka ba nami kte nga forumi hyra por hyra aman vetem preji hatrit te kesaji sofre dhe per hatrin e 3-4 njerezve te mir qe jan akoma ne kete forum!!! pys veten cbajn ketu , vec se humbin kohen kote.  pse mos i ke gjet nai nuse babes ti dhe seshte dukur ??!!!!!!!!!!!
  PS: flisni shprehuni kush e kerkonte baben te dali ne sheshe te grave :Ppppppppp  Me Respekt BABA.
  Jo po mos me beso me heres tjeter ti milaniste, kur te them qe nuk na harron baba

  baba, po une nuk jam as agjensi martesore se ngela duke martuar popullin
  tani sillu mire mos te perjashtojne prap.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga [Perla] Lexo Postimin
  Jo po mos me beso me heres tjeter ti milaniste, kur te them qe nuk na harron baba p

  baba, po une nuk jam as agjensi martesore se ngela duke martuar popullin p
  tani sillu mire mos te perjashtojne prap.

  moji kellire ca kishe pse na shqetesove ku a baba ku a baba ja ku jam ca doje shprehu fol ? ??? looooool


  tme perjashtojn muaaaaaaaaaaa

  po me plasi mua se me perjashtojn un kur mdo qefi hyji


  PS: un ta thash arsyen me lart pse hyra, ja po iki prap loool

  ajd shnet tgjithve .
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 6. #26
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  AlbaniaFamily mirese erdhe prape, Kam thene une qe po te jesh ti gjallerohet sofra po s'me beson njeri. Hajde mos ba ma mungesa se kan ardh njerezit duke na kerku doren e meqe s'ka qen baba kemi ngel ne dere
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin
  AlbaniaFamily mirese erdhe prape, Kam thene une qe po te jesh ti gjallerohet sofra po s'me beson njeri. Hajde mos ba ma mungesa se kan ardh njerezit duke na kerku doren e meqe s'ka qen baba kemi ngel ne dere


  apra a fol icik qafsha perlen ja per koken e perles , me jep ja 100 mij euro nuk mungoja ma ktu do mkesh ahhahahahahahaaaa
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 8. #28
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaniaFamily Lexo Postimin
  apra a fol icik qafsha perlen ja per koken e perles , me jep ja 100 mij euro nuk mungoja ma ktu do mkesh ahhahahahahahaaaa
  Mos ma cyt perlen se te grisa, se e kam yv bote. Sa do ti re???????? 100 mije euro LooooL, te paska ba dam rakia manit qe ke pi mrame hahahaha.
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  mos ta cys perlen LOOOOOOOOOOL po ku po ja sys moji dreq un doren ne tastjer e kam

  tmar leje per tqesh iher ?

  mram spiva shum se po shifja i filem ne oren 4 te megjezit me kshu magjistar mla pa gjum mla, na ana tjeter sme linte komshija rehat ulja zanin thoshte

  po mir un erdha ne elbasan dhe ti se rrujte tavolinen me na qeras fare LOOOOOOOOOL

  ti spo qeras po deshe ajde ane nga 12 kaci neser tjap nai simiti me bugace LOL
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 10. #30
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaniaFamily Lexo Postimin
  mos ta cys perlen LOOOOOOOOOOL po ku po ja sys moji dreq un doren ne tastjer e kam

  tmar leje per tqesh iher ?

  mram spiva shum se po shifja i filem ne oren 4 te megjezit me kshu magjistar mla pa gjum mla, na ana tjeter sme linte komshija rehat ulja zanin thoshte

  po mir un erdha ne elbasan dhe ti se rrujte tavolinen me na qeras fare LOOOOOOOOOL

  ti spo qeras po deshe ajde ane nga 12 kaci neser tjap nai simiti me bugace LOL
  Jam ne pune shejtan, nuk leviz dot Po prite deri ne date 5 tetor per birrat mire, po nuk prite ha dy simite me bugae per mu neser
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  ahahahahahhaahaaaahahahahahhaahaaa

  PS: shaka po baja ca desh u vure ne siklet ti
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  pershendes te gjithe elbansanllinjte
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Mir se na erdhe Davidd dhe ti je i pershendetur
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  mire se ju gjeta AF. ju faleminderit
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 15. #35
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Prap te perjashtuan o shejtan, milaniste jepi e nje doppio nga ana ime
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 16. #36
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga [Perla] Lexo Postimin
  Prap te perjashtuan o shejtan, milaniste jepi e nje doppio nga ana ime
  hahahahahahaha ky do vraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, shume i rrojti qe nejti ne forum gjys dite se nje varg e kendon abetaren ky Kisha ba ndermend t'i jepja nick tim borxh me ato firma qe ve ky do ma bllokojne dhe mu nick... ndoshta gjej arsye gjoja me kan vjedh pass te nderroj nick (:

  [Perla] nje fui me birra i kam borxh se me cmeni, me ka nxjerr namin si kerrnace... do i oj shefen t'ia japi birren me duket
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 17. #37
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  do i oj shefen t'ia japi birren me duket
  Ke ndermend te ngelesh papune, rri dreq se do e ngacmoje ky shejtani, apo eshte beqare ajo
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 18. #38
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga [Perla] Lexo Postimin
  Ke ndermend te ngelesh papune, rri dreq se do e ngacmoje ky shejtani, apo eshte beqare ajo
  Beqare 75 vjee nga ato me dhoma te lira LoooL

  Ps. shyqyr qe s'di shqip e s'merr vesh nga forumet shqiptare se na futi ne burg
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga [Perla] Lexo Postimin
  Prap te perjashtuan o shejtan, milaniste jepi e nje doppio nga ana ime


  ai shejtani te tha hyri per qef dhe iku prap per qefe :PPppp

  ktu eshte kalimthi sa per shenj lool

  PS: avash me ato dopjet avash se ju me llafe ndertoni pallatin ju femrat!!!!!!!

  Pershendetje Elbasani mir jeni patriota .
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Pershendetje per kte BigAlbanian

  Mir se erdhe dhe me kom te mar ishalla
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Faqja 2 prej 12 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •