Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 67
  1. #21
    Citim Postuar mė parė nga Bina55 Lexo Postimin
    many thanks

    do ti marr para sysh te dy mendimet...


    per basketboll te gjith me thone por qe se kam per dore hic... por do ta provoj qe neser
    shume faliminderit
    O Bina qe paske dale nga binaret, po ke genjen ti moj xhan se shkolle ne 31 korrik per moshen tende nuk di te kete. Apo shkon ne summer school ti?

    P.S. Mos genje kaq shume dhe do fillosh te zgjatesh. Gud Lak.

  2. #22
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-04-2009
    Postime
    384
    Perla, une nuk mendoj se ajo do te behet 180 cm, por ama do te behet nje vajze e zgjuar, e bukur, dhe pak me e gjate sa eshte sot. Ndoshta 160, sa c'eshte dhe nena ime, edhe ajo nder grate me te bukura te Tiranes, ne vitet 60-70. Ka qene shoqe me Alida Hiskun. Por pastaj u zbuluan grupet armiqesore ne Parti dhe finito pantallonat e ngushta, fustanet dekolte, dhe buzkuqet. Nejse, sot jemi me mire, ne demokraci, lyhemi, ngjyhemi, dhe hame ne restorant me leket tona.

    E kam sinqerisht qe nje vajze e shkurter por e zgjuar eshte me mire se nje vajze e gjate por torollake. Ja shiko Valbonen ti. Ajo vertete eshte e gjate, por mend ska fare. Kurse Anila Bisha eshte e shkurter por goxha e zgjuar.

    Nje dite isha ne Dhermi dhe e dini sa sukses pata ? Sepse kisha veshur nje fund te gjate, me rripa, pakez dekolte, dhe me kepuce me taka mesatare. Une mendoj se veshja ka te beje shume. Kam nje shoqe, edhe ajo gjykatese, eshte e shkurter fare dhe vishet me minifund. Oh my God ! Sa keq vishet ajo. Por nejse, ashtu e ka dhe burrin, nje bubuzhel qe s'merr vesh nga moda.

    Ufff u lodha. Me paska marre malli te flas me shoqet.

  3. #23
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    O Plot, nuk le shoqe pa marre neper goje! Mos jua permend emrat te pakten! Ca bo mi gru se na habite!!
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  4. #24
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Plot, po une qe jam 1.45 fare , 60kg, me syze optike nr 4, ca duhet te bej qe te dukem e bukur si ty? Me mahniti suksesi jot moj moter. Jam ne Jale javes tjeter prandaj , dua te kem suksesin tend. Ndonje keshille? Help
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Bina mes gjithe ketyre ēeshtjeve , ti jeto jeten tende te qete dhe te lumtur se mesa pashe jeton edhe larg tiranes qe eshte e mbushur edhe me maskaralleqe te tilla e me njerez mentalitet zhabe siē po tregohet , po ti mbyll syte jeta eshte e bukur

    Per tu zgjatur vetem ndihmon basketbolli nuk eshte e thene se te zgjat , po mund te te ndihmonte edhe te rrije var ne paralele psh .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga daniel00 : 01-08-2009 mė 18:58

  6. #26
    Į Я † ι $ † Maska e Homer
    Anėtarėsuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Merru me basketboll cdo dite.. do shohesh rezultatet pas 2 apo 3 vjetesh.

    Basketboll non stop cdo pasdite!
    Ashtu si Apo mendoj dhe un, ska ilaē me te mir se sporti per tu zgjat dhe per te zhvillu do pjes tjera ... nejse dhe nqs nuk te pelqe Basketbolli merru me Volejboll dhe e ke te sigurt qe do bohesh kinge femer =)
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Homer : 01-08-2009 mė 19:07
    D'Oh!

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga Bina55 Lexo Postimin
    pershendetje...
    kam nevoj per ndonje keshill ose per ndonje bar qe do te mund te me ndihmoje..
    jam 16 vjece dhe nuk jam e gjat(e larte jam vetem 1.50cm)merzitem shume jam me e vogla e klases... ka dite qe nuk shkoj ne shkoll, nuk dal me shoket as me shoqet sepse mendoj se nuk jam si ato...
    ju lutem me tregoni ndonje keshill apo ilac qe do te me ndihmoj pak sa te rritem...
    se smund te vazhdoj keshtu jeta me eshte bere ferr...
    bina te keshilloj takat nuk ka ilac magjik, po deshe mund te besh gjimnastik qe mund te te ndihmoj te mbash nje posture te mire, dhe mbase te shton ndonj inch...por mos u shqeteso, cdo njeri eshte ndryshe, thjesht ngaqe je me e shkurter nga personat ne klas sduhet te ndihesh sikur sje si ata, te tere njerez jemi...nese jeta jote te duket ferr, mendo per ata njerez qe jan te verber, ata qe kan nje semundje te pa kurueshme...atehere do marresh me mend sa te pa rendesishme jan keto mendime qe ke per veteveten, dhe duhet te ndihesh me fat qe ske probleme qe me vertet konsiderohen probleme
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *~Rexhina~* : 02-08-2009 mė 00:33
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e La_Fenice
    Anėtarėsuar
    27-05-2009
    Postime
    143
    Citim Postuar mė parė nga dardajan Lexo Postimin
    Do fusni veten ne bela me kesi lloj postimesh, prandaj ju keshilloj qe ti beni kerkese administratorit ta heqi kete postim si te nzituar nga ana juaj, dhe jam i sigurt qe do ta heqe.
    Ne radhe te pare eshte eshte jashte teme
    Ne radhe te dyte jane probleme ne hetim e siper dhe ju nuk mund ti publikoni sepse mund te perdoren si prova kunder jush dhe punes suaj.
    Per mendimin tim po rezikoni shum dhe mos i merrni kaq thjesht keto pune.
    Edhe forumin mos e merrni kaq seriozisht se do ngelni brenda pastaj.
    Ke plotesisht te drejte.Plot, mund te jesh gjykatese e ēa te duash po mos shkruaj budallalliqe neper forume.Jo po kot nuk skanon dosjen te na e sjellesh ketu!Nuk kam degjuar ndonje profesionist te beje publike keto gjera.

  9. #29
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Doraci.


    sa kisha pa e degjuar kte..
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  10. #30
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Merru me basketboll cdo dite.. do shohesh rezultatet pas 2 apo 3 vjetesh.

    Basketboll non stop cdo pasdite!
    Edhe une e ketij mendimi jam. Gjithsesi nuk mund te pretendosh te rritesh me shume se 5-6 cm maksimumi...
    La vita č bella...

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-04-2009
    Postime
    384
    Dardajan dhe La Fenice,

    Me duket se ju po ngaterroni shume gjera. Une nuk kam nxjerre asnje ceshtje, as me emra as me mbiemra, per arsyen e thjeshte se une nuk di dhe nuk kam degjuar asnje ceshtje te tille. Une jam shkrimtare dhe me pelqen te fantazoj. Gjykatese jam me raste, sepse ne Gjykaten e Apelit nuk kemi shume pune, vetem kur na apelojne.

    Kohen e lire e kaloj duke shkruar romane, tregime dhe novela, me c'raste dhe poezi. Madje mbreme pasi ika, shkrova dhe kete poezi (shpresoj t'ju pelqeje) :

    Bina, Albina jone e dashur e bukur si pranvera
    Mos ki frike te dalesh kur te trokase dera,
    Sepse hirin tend nuk e ka askush ne bote
    me behesh se je si nje trendafil ne gote.


    Por nuk mendoj se do te botoj gje se shpejti. Pres te piqem intelektualisht dhe artistikisht dhe pastaj do hidhem ne sulm. Mendoj se kam per te bere shume buje. Nje shoqe e imja qe banon ne USA, me ka thene se shkrimet e tua nuk gjenden as ne Amerike. Por ende nuk jam e kenaqur. Sepse dua te me thote qe e meritoj dhe tregun europian. Pse, vetem Ben Blushi te botohet ne Europe ? Apo pse ai eshte mashkull dhe une femer ? Bote diskriminuese, ja c'eshte bota.

    Apollonia,
    Doraci eshte shume fjale e bukur shqipe. Kam thurur dhe nje poezi per doracin, ja ajo :

    Dorac, ti gjithmone rri nen hije skutave te nates,
    Duke ngrene te paziera fasulet e ngrata te plakes,
    Por nuk eshte mire ta fitosh jeten tende si dorac,
    Sepse heret apo vone do te ngelesh tullac.


    Nuk mendoj se do ta botoj kete poezine e fundit, eshte e papjekur estetikisht. Vargut te katert i mungojne dy rrokje por jam munduar t'ia mbuloj me ritmin e pershpejtuar. Besoj do te me mirekuptoni.

    Ju pershendes, bashke me Pinkun, shoqen time te matures. Une e njoh por ajo s'me njeh. E njoh sepse ka qene me e bukura e shkolles, kurse une kam qene me e zgjuara. Mirepo bukuria bie me shume ne sy, mendoj une.

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-07-2009
    Postime
    14
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Merru me basketboll cdo dite.. do shohesh rezultatet pas 2 apo 3 vjetesh.

    Basketboll non stop cdo pasdite!


    kam filluar qe sot me basketboll...por edhe nese nuk vite ne ato rezultate pas 2-3 vjetesh, ateher do te kesha rezultate ne shendet...

    thnx a lot

  13. #33
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-07-2009
    Postime
    14
    Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
    Kush jane shtrigat me ? Une dhe pinku, u na marēi te ligat

    Mire me motra , mos e vri mendjen se 1.80 do behesh kur te vesh 17 vjeēe. Me mire keshtu?


    tani dhe me caktoni lartesin se sa do ritem... mos jesh zot ti??

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar mė parė nga Bina55 Lexo Postimin
    ndoshat ke te drejt ndoshta nuk do te zgjatem me edhe nese gjith mundohen, por edhe ti kush e di se sa te mundohet populli te te mesojne ty prap mendjen shum me bosh se un do ta kesh dhe e ke... dhe leri anesh ofendimet...


    un kerkova ndihme nese sdi ndonje keshill tamam ateher mos kometo hic me mire, se jane pa vend komentet...
    Bina , sinqerisht une nuk pashe ndonje ofendim te fjalet e Pinkut. Te verteten ka thene. Edhe une c'u zgjata deri 15 vjece, pastaj no more lol. Kam qene dhe tip qe merresha me sporte, si volejboll. Duhet te ishe marre qe ne moshe me te heret me sport. Ti provoje njehere me sport, por mos prit te zgjatesh me shume se 2-3 cm. Per djemte eshte ndryshe. Mendimi im ky.
    Feelings change - memories don't.

  15. #35
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga Bina55 Lexo Postimin
    ndoshat ke te drejt ndoshta nuk do te zgjatem me edhe nese gjith mundohen, por edhe ti kush e di se sa te mundohet populli te te mesojne ty prap mendjen shum me bosh se un do ta kesh dhe e ke... dhe leri anesh ofendimet...


    un kerkova ndihme nese sdi ndonje keshill tamam ateher mos kometo hic me mire, se jane pa vend komentet...
    kush te ofendoi ty mi ? epo kjo pike e zeze.

    do te te genjej une ty tani? po do zgjatesh, luj basketball, ose kerce me litar. Njerezit jane me te predispozuar sot te degjojne ate qe duan te degjojne dhe u behet qefi. Kshu jane me happy. Ok u tha u be. Do zgjatesh. Lol

    faktikisht une te thashe te verteten dhe ska pse ta marresh me kaq ofendime ti, ti shiko ato qe te bejne qefin kot.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-07-2009
    Postime
    14
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    O Bina qe paske dale nga binaret, po ke genjen ti moj xhan se shkolle ne 31 korrik per moshen tende nuk di te kete. Apo shkon ne summer school ti?

    P.S. Mos genje kaq shume dhe do fillosh te zgjatesh. Gud Lak.

    jo aspak nuk po genjej....dhe jo nuk jam ne summer school kam plan for the next summer...por kam shkolle edhe gjat ketij pushimi...jam e zgjedhur nga profesoret si nxensja me e mire e gjenerates dhe po jam ne shkolle edhe pse eshte 31 korrik...ditet dhe mujat skan asnje lidhje..koha nuk egziston nese nuk e shfryteson per dicka

  17. #37
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga Bina55 Lexo Postimin
    kam filluar qe sot me basketboll...por edhe nese nuk vite ne ato rezultate pas 2-3 vjetesh, ateher do te kesha rezultate ne shendet...

    thnx a lot
    Bravo, vazhdo luaj perdite, mban edhe trupin ne forme kshu, jo te behesh gjith celulit.

    Ka femra te gjatesise tende qe ta heqin petllen kur kalojne rruges, sepse kan nje trup te mbledhur mire edhe shum te bukur, packa se e shkurter.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-07-2009
    Postime
    14
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    kush te ofendoi ty mi ? epo kjo pike e zeze.

    do te te genjej une ty tani? po do zgjatesh, luj basketball, ose kerce me litar. Njerezit jane me te predispozuar sot te degjojne ate qe duan te degjojne dhe u behet qefi. Kshu jane me happy. Ok u tha u be. Do zgjatesh. Lol

    faktikisht une te thashe te verteten dhe ska pse ta marresh me kaq ofendime ti, ti shiko ato qe te bejne qefin kot.


    oj pink nuk kam nevoj te me thush se do zgjatesh, as nuk dua te ma besh qefin...
    nuk kerkova qe askush te ma bej qefin por as edhe per ofendime....
    kerkova keshill...kjo e jotja nuk ngjau aspak ne keshill...
    dhe as nuk eshte per LOL(per te qeshur)

    mbaroj FUND

  19. #39
    Authentic Maska e DeuS
    Anėtarėsuar
    08-06-2003
    Postime
    2,319
    Guess what ? Nuk zgjatesh me. Aq ngele. Te pelqen apo ste pelqen..
    Pinko, je gjigande, seriozisht qe ja kam plas te qeshmes tani!
    Sapo isha beri gati ti jepja nje pergjigje te tille, kur te lexova..
    Mgjs une pata ca ide pak me t'komplikume per mendjet e disave ketu (lol)

  20. #40
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga Bina55 Lexo Postimin
    tani dhe me caktoni lartesin se sa do ritem... mos jesh zot ti??
    Ishte batute goce, enderro te vesh 1.55 dhe gjate kohes qe zgjatesh, shfrytezoje per tu pjekur nga mendja.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [Perla] : 02-08-2009 mė 12:52
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •