Close
Faqja 25 prej 51 FillimFillim ... 15232425262735 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 481 deri 500 prej 1011

Tema: Po gatuaj...

 1. #481
  ÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  17-11-2005
  Postime
  797
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Pse i ke hedh i cike prezzemolo siper ti, kujto se u bone kuzhiniere e mire kshu?

  Une them me mire PIZZA!
  Une shyqyr qe ben vaki dhe marr mundimin te gatuaj. Plus qe nese ngjan bukur ne foto, nuk do te thote qe edhe shijon se nja dy ngordhen pasi hengren : D.
  Po kshu eshte kur nuk di te gatuash vete, PIZZANJOL.
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  makarona me kungull & karkaleca
  Mire qe nuk gatuan, e genjen, po do me be dhe si fotografiberes.
  Ja une si cupe punetore qe jam bera pas kaq shekujsh byrek me mish te grire dhe e fotografova gatimin e bere. Merr shembull! : D
  Normale qejfi eshte tek fotoberja, me shume se tek gatimi, po ty po ta mban ec e provoje nje cope. : D  Uuu se u kujtova, dua icikez ate receten per patellxhanet ne tave. Pyete nje cik zjermin pls e me thuaj.

 2. #482
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  Eldushke edhe petat vete i bere? Une perdor pasten brisée

  kshu nga pamja ne foto duket i mire. Vdiq njeri nga ata qe paten fatin ta provojne?

 3. #483
  ÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  17-11-2005
  Postime
  797
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  Eldushke edhe petat vete i bere? Une perdor pasten brisée

  kshu nga pamja ne foto duket i mire. Vdiq njeri nga ata qe paten fatin ta provojne?
  Edhe une, me peta te gatshme. Nje here qe kam holluar pete ketej, me doli byreku si buke me veze e djath. : D E nuk tentoj me.
  Une si deri tani provuesja e vetme jam gjalle ende, kur te mungoj, dijeni perse ndodhi e shenojini mungesat me arsye. : D

 4. #484
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  Citim Postuar mė parė nga eldushka Lexo Postimin
  Edhe une, me peta te gatshme. Nje here qe kam holluar pete ketej, me doli byreku si buke me veze e djath. : D E nuk tentoj me.
  Une si deri tani provuesja e vetme jam gjalle ende, kur te mungoj, dijeni perse ndodhi e shenojini mungesat me arsye. : D
  Cna hape oreksin, po pertoj te gatuaj byrek. Makarona edhe sot

 5. #485
  Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
  Anėtarėsuar
  11-07-2009
  Postime
  374
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Sot po bej speca te mbushura... mmmm

 6. #486
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Foto ishte per te tregu se di del pjata, mos boj si gjo e zgjute kot!
  Vetem une qe sboj si e zgjut ketu ne kete cep te forumit.
  I bet, pjata jote do kete dal si llac i perzier.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #487
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga J@mes Lexo Postimin
  Me pelqejne prodhimet e detit prandaj pyeta

  Ai aktori qe luan ne ate serial mos eshte gje McAvoy apo ja futa kot...
  Edhe mua, love sea food.

  Ai seriali quhet; In Treatment.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. #488
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,036
  Faleminderit
  70
  93 falenderime nė 77 postime
  neser , do te gatuaj ( gruja ime ) shpageti me fruta deti
  me pelqejn shum...

 9. #489
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  pioner me friksove thashe do gatuash ti
  aman se neser kam miq nja 12 veta edhe u ngrita qe tani per pergatitjen
  neser tavolina duhet te kete
  nje supe me geshtenja te lete per te hapur oreksin
  mish deri,vici,kecke te gjitha te gatuara me birre ne fure ketu i thone tave e pire
  patate ne fure me majonez edhe disa erezra
  dy sallata,tarator edhe disa shoqeruese te tjera per mishin si tip salce
  nje pije me limon per te ndryshuar shijen

  dy embelsira mush edhe nje turte me fruta
  kurse burrit i kam lene te zgjedhe cfare vere do pime

 10. #490
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,036
  Faleminderit
  70
  93 falenderime nė 77 postime
  Pionere , te pershendes edhe te deshiroj punė te mbar , se me te vertet paske shum pun...
  edhe qenke korrekte ndaj burrit , jam i sigurt se do ta zgjedh veren shum te mirė

 11. #491
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime
  Une gatuaj shume mire pilaf dhe veze te skuqura kaq

 12. #492
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga Noellag Lexo Postimin
  Une gatuaj shume mire pilaf dhe veze te skuqura kaq
  ca o pilafin mer?

  une llapane e qaj,

  po ta zej barku nonji te me kerkoj nr e dyqanit,

  cmimet i kam konkuruese.

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #493
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  un gatuaj me mir supen se eshte me e thjesht hehehehe :P

 14. #494
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  46
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  14 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga letaa Lexo Postimin
  un gatuaj me mir supen se eshte me e thjesht hehehehe :P
  Si ke leta gjyse litri uje,supen e blere,5 minuta e zin,pastaj rras supen edhe ne fund plas... apo?
  Peershendetje Letaa

 15. #495
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga letaa Lexo Postimin
  un gatuaj me mir supen se eshte me e thjesht hehehehe :P
  letaa,

  po longu i gershtenjave, a quhet supe?

  flm
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 16. #496
  Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
  Anėtarėsuar
  11-07-2009
  Postime
  374
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga KAT Lexo Postimin
  ca o pilafin mer?

  une llapane e qaj,

  po ta zej barku nonji te me kerkoj nr e dyqanit,

  cmimet i kam konkuruese.

  A i hedh edhe icik gjalp siper? Mmmm :P

  Sot po gatuaj tave kosi... (edhe vet habitem me deshiren per ti provuar te gjitha se gatuari)

 17. #497
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga KAT Lexo Postimin
  letaa,

  po longu i gershtenjave, a quhet supe?

  flm
  haha se ke provuar ndonjer?
  supe me lenk geshtenjash
  zjen pak mish sa per lenguan
  zjen geshtenjat pastaj i kalon ne mixer te gjitha bashke
  erezra edhe jemi gati per te servirur
  ta hash bashke me piperka apapappa

 18. #498
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  38
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  haha se ke provuar ndonjer?
  supe me lenk geshtenjash
  zjen pak mish sa per lenguan
  zjen geshtenjat pastaj i kalon ne mixer te gjitha bashke
  erezra edhe jemi gati per te servirur
  ta hash bashke me piperka apapappa
  Me ka qelluar te provoj shpesh kafe ekspres si leng geshtenje por supe me leng geshtenjash asnjehere.

  Gjithsesi, kafja si leng geshtenje ndihmon pergjithsisht ata qe vuajne nga kapslleku. Kete funksion kaq pozitiv besoj se e luan edhe supa me leng geshtenje, apo jo?!
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 19. #499
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Do dal te gatuj misra t'pjek n'grill. Yammi.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 20. #500
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Do dal te gatuj misra t'pjek n'grill. Yammi.
  Ku merr vesh nga gatimi ti

Faqja 25 prej 51 FillimFillim ... 15232425262735 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •