Close
Faqja 2 prej 51 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 1011

Tema: Po gatuaj...

 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  well zakonisht ha nje heavy meal (si pshm gjell) nga ora 4-6...me vone do jen fruta apo ndonje embelsir
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Corazon nuk rekomandohet dhe nga doktori mi te hash mbas 6 p.m. Nuk te ben mire. Une pervete se imagjinoj dot te ha darke psh ne 9pm. Vetem te rri si gogole gjithe nates pastaj .
  nuk ha asgje fare pas ores 6? ndonje sallat? frut? nada?
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 3. #23
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  nuk ha asgje fare pas ores 6? ndonje sallat? frut? nada?
  Oh well varet, ndonje frute yes. Ndonje got milk
  Ose ndonje gote vere. Lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #24
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Corazon nuk rekomandohet dhe nga doktori mi te hash mbas 6 p.m. Nuk te ben mire. Une pervete se imagjinoj dot te ha darke psh ne 9pm. Vetem te rri si gogole gjithe nates pastaj .
  Une dhe doktori im hajme edhe ne oren 10 p.m.

  PInk, mos degjo shumje doktoret... A ke pare ti, qe restorantet mbushen plot gjithmone pas ores 7?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #25
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Une dhe doktori im hajme edhe ne oren 10 p.m.

  PInk, mos degjo shumje doktoret... A ke pare ti, qe restorantet mbushen plot gjithmone pas ores 7?
  Kur mi ne weekende ?

  Po ej ne sgatujme si ne restorant mi, sado te mundohen te gjitha ketu. Flas kshu ushqim klas fare. Se shumica e amerikaneve jane te deformuar, te trashe . Nejse, eshte gje me qef. Une s'ha dot me vone se kur vij ha mire, me sallaturina e te gjitha dhe ska vend me per te ringrene prape me vone. Ju befshin mire ato qe keni gatuar . Leqe une e urrej gatimin dhe te dua te ha, nuk bej se pertoj. Lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 6. #26
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime nė 92 postime
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Kur mi ne weekende ?

  Po ej ne sgatujme si ne restorant mi, sado te mundohen te gjitha ketu. Flas kshu ushqim klas fare. Se shumica e amerikaneve jane te deformuar, te trashe . Nejse, eshte gje me qef. Une s'ha dot me vone se kur vij ha mire, me sallaturina e te gjitha dhe ska vend me per te ringrene prape me vone. Ju befshin mire ato qe keni gatuar . Leqe une e urrej gatimin dhe te dua te ha, nuk bej se pertoj. Lol
  Pink, fjaline e fundit ta kishe thene ne fillim, e kishim mbledh mendjen !
  Where does a thought go when it's forgotten?

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Une dhe doktori im hajme edhe ne oren 10 p.m.

  PInk, mos degjo shumje doktoret... A ke pare ti, qe restorantet mbushen plot gjithmone pas ores 7?
  Kora,

  une dhe doktoresha jeme,

  gjithnji pas ores 2 te notes shtrojme tavolinen...

  ose ene 3...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #28
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  po gatuaj nje got uje per ta pir tani ahhahaha
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 9. #29
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  nana gatun, un pervete as qe me shkon menja me e dit se vdes urije.

  sot hengra lakra te zjeme edhe mollatare tregjme. si bej naze ushqimit, edhe bar ha.
  HISTORY HOLDS
  for the time to come and share.

 10. #30
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Neser do gatuaj bamje, turli dmth e me pelqejne shume
  La vita č bella...

 11. #31
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  era, cfar turlish, se po me grryn stomaku
  HISTORY HOLDS
  for the time to come and share.

 12. #32
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  34
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Supe Me Mishe...
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 13. #33
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga padrilla Lexo Postimin
  era, cfar turlish, se po me grryn stomaku
  turli ne kuptimin qe gjella permban shume zarzavate e gjera, dmth bamje, patllixhana, speca, domate qepe, mish, spec djegs, piper, vaj ulliri
  La vita č bella...

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,849
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Lamb steaks, oven fries, haloumi cheese and a salad. MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  sbesoj se e ke bere ti 007

  un do gatuaj patate, barbunja (ne fakt nuk eshte barbunje por green beans) dhe "squash"
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,849
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Mvje onash se kam nejt gjys ore tu lexu BBC Food sot me pa se si gatuheshin lamb steaks

  Ke fillu tu u shnosh ti a jo?

 17. #37
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Shredded Barbeque Chicken sandwiches, mixed greens salad, dhe creme brulee.

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga MUAHHH Lexo Postimin
  Mvje onash se kam nejt gjys ore tu lexu BBC Food sot me pa se si gatuheshin lamb steaks

  Ke fillu tu u shnosh ti a jo?
  nuk kam ku te peshohem

  bravo atehere, pergatitur per gruan e ardhme

  ok te iki tani ta bej se boll u procrastinate-a lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,849
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
  Shredded Barbeque Chicken sandwiches, mixed greens salad, dhe creme brulee.
  I shtove 500 gram me atė brulenė ti

  Mė kujtohet njėra. Mori pėr tė ngrėnė, starter pork ribs, main course t-bone plus big bowl of fries dhe dessert creme brulee. Pėr tė pirė pinte gordons me slimline tonic se ruante linjat thoshte

 20. #40
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga MUAHHH Lexo Postimin
  I shtove 500 gram me atė brulenė ti

  Mė kujtohet njėra. Mori pėr tė ngrėnė, starter pork ribs, main course t-bone plus big bowl of fries dhe dessert creme brulee. Pėr tė pirė pinte gordons me slimline tonic se ruante linjat thoshte
  Qe kur kane filluar meshkujt te numerojne gramet?! Ketej nga ne vetem ata qe jane gay e bejne kete. lol

  It's called exercise.

Faqja 2 prej 51 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •