Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
  1. #21
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Citim Postuar mė parė nga Naletja Lexo Postimin
    Ndigomi nuk dua te ngrej debat mirpo nese ka mudsi mem ndihmu sa me shum oki, ju falenderoj te gjithve
    Trego qfare te nevojitet me shum sepse spo di qka me te tregu ??
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EdiR : 20-07-2009 mė 11:49

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Gjej ndonje mesues privat me mire.
    Feelings change - memories don't.

  3. #23
    i/e larguar Maska e baby_bł
    Anėtarėsuar
    19-10-2007
    Vendndodhja
    A la isla bonita
    Postime
    278
    Citim Postuar mė parė nga Naletja Lexo Postimin
    te falenderoj shum met vertet , tani kam nje koncept mirpo ndoshta po kerkjo pak shum , kerkoj ndjes po a ka mundsi me deni literatur me te zgjerume nese mundeni mem informu se egziston ndojn qe mund te paisem une , edhe pse sidoqoft te falenderoj edhe njeher tung
    Citim Postuar mė parė nga tvsh Lexo Postimin
    google.com
    Ma paskeni fshire postimin tim, e pseeee ishte teper realist.

    Goce s'kam asgje personale me ty, por sinqerisht hap librat e gjimnazit, se nuk e ke punen mire keshtu. Ke zgjedhur dege te veshtire dhe nga ana tjeter nga matematika s'di asgje. Kur ke probleme me limitet imagjino me te tjerat? Dhe nje keshille tjeter: nuk te sherben nje teme forumi per te mesuar, po liber,fletore e laps, per te punuar e per ti fiksuar gjerat,nxito je shume mbrapa.

    Ps per moderatorin: Shpresoj qe per vajzen te sherbejne keto keshilla (si dhe per kedo qe ka te njejtin problem si ajo, keshtu qe mundesisht mos ta fshish) Rrofsh sa malet

  4. #24
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Mentori akademik Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.
    Ky eshte misioni i ketij nenforumi. Nqs ka dicka qe nuk e kupton kerko ndihme? Nqs di pergjigjen pergjigju.
    C'do postim tjeter eshte jashte teme, nqs dikush do ti ofroje ndihme antarit/es ne nje aspekt tjeter le te kontaktoje me menyra te tjera, mp, email etj.
    Asnjeri prej nesh nuk eshte me i zgjuar sesa ai tjetri por te gjithe se bashku mund te ndihmojme njeri-tjetrin per te mesuar pak me shume.
    Shpresoj te mirekutphemi dhe nqs do ti bejme diskutimet me sinqeritet dhe ne sherbim te atyre ne nevoje nuk besoj se do te linde ndonjehere nevoja por te nderhyre.
    Think. Laugh. Live.
    Mendo. Qesh. Jeto.

  5. #25
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga tvsh Lexo Postimin
    oki naljeta, une kam mbaruar ne universitet per matematike si minor
    me fal shoku po kjo matematik si minor nuk e kam te kjart !!

  6. #26
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga baby_bł Lexo Postimin
    Ma paskeni fshire postimin tim, e pseeee ishte teper realist.

    Goce s'kam asgje personale me ty, por sinqerisht hap librat e gjimnazit, se nuk e ke punen mire keshtu. Ke zgjedhur dege te veshtire dhe nga ana tjeter nga matematika s'di asgje. Kur ke probleme me limitet imagjino me te tjerat? Dhe nje keshille tjeter: nuk te sherben nje teme forumi per te mesuar, po liber,fletore e laps, per te punuar e per ti fiksuar gjerat,nxito je shume mbrapa.

    Ps per moderatorin: Shpresoj qe per vajzen te sherbejne keto keshilla (si dhe per kedo qe ka te njejtin problem si ajo, keshtu qe mundesisht mos ta fshish) Rrofsh sa malet
    Do marr ket si vretje nga ana pozitive , mir the aty deg e veshtir mirpo un te vetmin problem nga matematika kam ne limite fatkeqsisht profin qe kam pasur ne gjimnas nuk ka spjegu fare ngase nuk i kuptonte , andaj jam munduar mjaft qe te kuptoj diq nga keto por pa sukses ke te drejt me duhet vihem pas mesimeve nga gjimnasi niher mandej ti shof keto ne fakultet , dot kem parasysh ke“shillen tende , tung

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •