Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 63
 1. #41
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga pianistia Lexo Postimin
  Nje nate romantike , ty gabelo sdo te dukej ul tek pallati kultures , kalamojt me vete Vandamin se tjereve sja maj men emrin, dhe ne te dy tu i pa ne sy ato :P Kur te kesh koh mi kujto icik mos harro emrat
  Pianistja Me Ty Do Te Me Pelqente Nje Nate Romantike Buze Lanes ,Ulur , Buk Me Domate Me Vete Dhe Nen Zjarrin E Kazonave Te Plerave

  Kalamojt Jan : Arrnoldi , Amarildo , SuperMario , Rronaldo , Zhardao , Rambo Etj Etj se Kemi Shume

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Nje nate romantike: te kacavarur ne nje deg qe eshte gati te thyhet e biejn ne shkembinje.
  psh (hahahahah)

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e shtegetar
  Antarsuar
  21-05-2007
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ne dhomen e qet rrethuar me qirinj ...
  aroma e tyre te mbushin mushkrin ....
  ne krevatin e but fleta trendafili ....
  radjua te kendoi si nje ze bilbili .....

  Te dy rrim shikojm njeritjetrin ne sy ....
  puthemi si te dehur me ver e raki .....
  nuk esht ver e kuqe por shampanj me huqe ....
  nuk na deh rakija po na deh dashnija .....
  I arratisur e i syrgjynosur

  i rraskapitur e i sakatosur

 4. #44
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime n 101 postime

 5. #45
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Nje nate romantike ulur ne divan , duke ngren geshtenja te pjekme dhe vetem , romanticitet i papare nje here ta provoni gjithmone do e kerkoni

 6. #46
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Nje nate romantike ulur ne divan , duke ngren geshtenja te pjekme dhe vetem , romanticitet i papare nje here ta provoni gjithmone do e kerkoni
  S'eshte per geshtenjen kjo shprehja, po nejse...lol

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Antarsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Brenda ne nje limuzine duke shetit neper rruget e NY!
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 8. #48
  AlBaNiA FoReVeR Maska e Ares_Ares
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Zurich Switzerland
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nata me romantike per mua do ishte te isha mbi majen e nje mali te rija shtrir dhe te shijo ate freski dhe ate bukuri qe te jep drita e henes ne mesin e nates.ska gje me te bukur
  I Am Alibaba Mbrapa me Vijne 40 Hajdut

 9. #49
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  duke fluturuar me tapetin fluturues mbi gjithe boten .. edhe me aladinin afer (me kusht qe te jete hot )lol

 10. #50
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  A bn ta quajm dhe dit romantike? :d
  ..e shtrir mbi nj lndin me shikim drejt qiellit.... e rrethuar nga lulkuqet dhe zrin e mbl t trumcakve.....dhe nn shoqrimin e....
  Love has no limits

 11. #51
  Jeta esht e bukur zbuloje Maska e eriola17
  Antarsuar
  25-07-2008
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ehh nata romatike --------------------

  Duke rene shi dhoma e muluar ne ngjyr te kuqe ,qirinje te ndezur dhe veqanarishte personi q eke afer esht me romantik se gjdo gje tjetr .

 12. #52
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga eriola17 Lexo Postimin
  ehh nata romatike --------------------

  Duke rene shi dhoma e muluar ne ngjyr te kuqe ,qirinje te ndezur dhe veqanarishte personi q eke afer esht me romantik se gjdo gje tjetr .
  Shum interesant pershkrimi jot bukuroshe
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 13. #53
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Antarsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Mosha
  28
  Postime
  618
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mjafton te jemi te dy....pastaj romanticismi eshte spontan si nga une ashtu dhe nga ti.,....mjafton qe ti te jesh realisht aty dhe une te te ndjej realisht .......nje nate romantike eshte e papershkrueshme (te pakten ajo nata qe eshte vertet reale- sepse idealen e dime tani me....kemi mjaft shabllone).....nje nate romantike ndjehet...nuk pershkruhet dot....
  adesso si che ho trovato il mio cielo forever and ever

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Nje nate romantike me: Pa koment.


 15. #55
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime n 101 postime
  Nje nate romantike per nje burr shqiptare eshte keshtu.
  Vjen burri nga puna i lodhet i raskapitu,del loqka ja hap deren
  ja gjvesh qorapet,e bjen legenin dhe ja lan kembet deri sa te
  qllodhet pak,tani e qon ne banjo e lan qupa qupa,ja vesh pigjamat e
  kthen darken,hajn bashk dhe kur te shkojn per te fjetur burri e
  faliminderon tinxa tjerve se eshte tabu me dashte loqken karshi tjerve.
  Keshtu romantizmi vazhdon dhe kalojn nje jet te lumtur deri ne pleqni.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 16. #56
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime n 101 postime
  Keshtu per nje grua shqiptare eshte romantizmi.
  deri sa burri punon ajo i mban leket i thir shoqet shkon te shoqet
  punon ne shtepi qef me qef kush se ngut.vishet teleiset dhe e pret burrin.
  E vet burrin e u lodhe dhe ma si len rend te flas ja tregon te gjitha ngjarjet
  ato regjionale si dhe nderkomtare qe kan ndodhur e kryen detyren
  e vet si thash nalt dhe jeta vazhdon.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 17. #57
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Error!!!!!!!!!!!

  Nuk lejohet

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga Sueda Lexo Postimin
  Keshtu per nje grua shqiptare eshte romantizmi.
  deri sa burri punon ajo i mban leket i thir shoqet shkon te shoqet
  punon ne shtepi qef me qef kush se ngut.vishet teleiset dhe e pret burrin.
  E vet burrin e u lodhe dhe ma si len rend te flas ja tregon te gjitha ngjarjet
  ato regjionale si dhe nderkomtare qe kan ndodhur e kryen detyren
  e vet si thash nalt dhe jeta vazhdon.
  Sueda,cfar po thua te lutem,flete per gjeneraten tone apo per shqipetaret ne kohen e Skenderbeut???????????????????

 19. #59
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Ne breg te detit ne nje nate me yje ne qiell.Une edhe nje person shume special te rrethuar nga nje grup i madh jevgjish qe u bien sazeve duke luajtur te gjitha pjeset e GABEL SUMMER PARTY COMPILATION 2009.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 20. #60
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime n 101 postime
  Citim Postuar m par nga alem_de Lexo Postimin
  Sueda,cfar po thua te lutem,flete per gjeneraten tone apo per shqipetaret ne kohen e Skenderbeut???????????????????
  Per shumicen e shqiptarve edhe te gjeneratave tona.
  ashtu shofe cdo here kur shkoj ne vendlindje,po edhe ketu ndodhe.
  por jo pse i obligojne po nje shprehje dashurije...
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •