Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime

  E kaluara, e tashmja dhe e ardhmja

  Mirėmbrėma dhe pėrshėndetje te gjithėve.

  Sonte ne njė kanal televizive pash njė emision kushtuar luftės ne Kosove, Shqiptareve nga Kosova, si kan qen, si janė dhe rruga e tyre drejt te ardhmes. Me kujtua dhe mua koha kur isha 9 vjeē u deshtė te largohem me lot ne sy nga vendlindja drejt Shqipėrisė.
  Mu kujtua se ku isha para 10 viteve, duke pritur ne rrallė pėr te marr ca ushqim, ku jam sot ne grupin e atyre qe i kan punėt mire, kam njė pune, bej njė shkollė jetoj me familje te gjithė shendosh e mire dhe ndoshta pas 10 viteve mund te jem me njė apo dy fėmije e i i martuar.

  Do doja te ju pyetja dhe juve ku ishit para 10 viteve apo me herėt, ku jeni tani dhe ku e shihni veten pas ca viteve ?


  Kalofshi mire.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga strange : 11-06-2009 mė 19:02
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

Tema tė Ngjashme

 1. A ju intereson e kaluara e personit qė doni?
  Nga ersjada nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 225
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 08:02
 2. Evropa dhe Islami: pėrvojat e pėrbashkėta dhe e ardhmja
  Nga Sabriu nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 03:45
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2007, 09:06
 4. Amerika, kjo shoqėri qė sheh nga e ardhmja
  Nga Brari nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-05-2006, 06:09
 5. A mund tė harrohet e kaluara romantike?
  Nga Poeti nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 16:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •