Close
Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 206
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nyx Lexo Postimin
  Mqs ky qe ke ven ne foto eshte i shkurter mendova se te pelqejne fustanet e shkurtra:
  me shum me pelqen ky modeli i keti fustanit bombona , por ne fund kjo pejesa ne form rrumbullake rrin ca e zgjeruar por eshte model i ri .

 2. #42
  Fitore Partia Demokratike Maska e amela1
  Anėtarėsuar
  03-07-2008
  Vendndodhja
  tra la la world
  Postime
  172
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kjo eshte shume e bukur si fustan.

 3. #43
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nyx Lexo Postimin
  Mqs ky qe ke ven ne foto eshte i shkurter mendova se te pelqejne fustanet e shkurtra:
  ide e bukur do e kem parasysh dhe eshste e vertet qe me pelqejn te shkurtrat ,se du me tregu linjat se i kam te bukura hahahaa
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Anėtarėsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  OK atehere ja ku ke dhe disa te tjera:
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 5. #45
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nyx Lexo Postimin
  OK atehere ja ku ke dhe disa te tjera:
  kjo me te zeze nga para qenka super,po ajo kordelja qenka pak e renduar....
  gjithsesi flm
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 6. #46
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  32
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  ky esht njish fare as nuk esht shume i shkurtet ose shume i hapur siper....dhe esht shume shume i bukur....po e gjeta nji si ky do e blej...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 7. #47
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Mbaj mend kam pare te gabelet qe shisnin keshtu lloj fustanesh.
  Mos ka ndonje gabele ketu qe po tregon koleksionin ne shitje lol.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #48
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Mbaj mend kam pare te gabelet qe shisnin keshtu lloj fustanesh.
  Mos ka ndonje gabele ketu qe po tregon koleksionin ne shitje lol.
  hahahahhahahhahahahaha sa kam qesh.
  Ben c'ne te gabelet ti? lol

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Fustanet qė ju keni dhen nė fotot mė lart nuk bėjn pjesė nė fustane ku vishen pėr darsem (Abendkleider).

  Mos harroni kjo kėrkoj njė fustan pėr darsem , do tė thot qė i pėrshtatet vendit e jo pėr ndonjė klub i natės apo apo.

  benseven11 ty edhe moda tė shkoka pėr dore ee?


  Ja njė vend ku mund tė shohėsh pėr "Abendkleider" kliko Kėtu


  E kėtu gjen vet fotot mė mirė se ty s'ta zgjedh asnjė kėtu , beso se tė gjitha kėto shtrigat tė kan inat me shku ti nė dasem e bukur prandaj japin asi fustana qė ti mos me u duk mirė sidomos kjo Tironcja e Berlinit qė spo vjen n'Hauptbahnoff haha


  Ato fustane mė lart qenkan pėr grat "Shtatzane" ( me barr ) haha mos me ju duk barku i madh


  p.s ..paske njė darsem tė rėndesishme? Mos po martohet EX-i qė do me u duk mire?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Nice_Boy : 12-06-2009 mė 04:05

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Nete : 12-06-2009 mė 04:59

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-02-2009
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une kam qepur nje si ai bojeqielli ngjyre vishnje te erret, dhe si ai lejlaja ngjyre te tille dhe kane dale shume te bukur.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 12. #52
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Nice_Boy, nuk po shkon ne prom cupa mor djale, po shkon ne dasm. lol

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Cfare titulli i paske vene dhe ti mi bombona! Thashe se po martoheshe vet lol.
  Varet cfare lloj fustanesh te shkojne ty me shume. Ne varesi te trupit qe ke, moshes, ngjyres se preferuar etj.
  Feelings change - memories don't.

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-02-2009
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Shif edhe keto dy si modele. Ai grija ne versionin me ngjyre pane duket shume bukur.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Ja dy fustane te vecanta.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Feelings change - memories don't.

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e diita
  Anėtarėsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pershendetje,

  Edhe une tash shpejt kam apsolventiaden dhe me duhet te gjej nje fustan. Por, kam edhe afatin e provimeve tani dhe nuk kam shum kohe per te kerkuar.
  Ndonje propozim?

  p.s Bombona me fal qe postova te tema qe ke hapur ti

 17. #57
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  ......................................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 18. #58
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  ..................................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Dy te gjate. .............
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Feelings change - memories don't.

 20. #60
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  dea i do te shkurter ajo moj se ka kembe te bukura thote.

Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Interpretimi i ėndrrave
  Nga Iliri88 nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-08-2008, 16:35
 2. si do ta donit vajzen/ djalin e endrrave tuaja
  Nga DEA27 nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 23-06-2008, 15:49
 3. Nora dhe fustani me lule.
  Nga INDRITI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-10-2005, 15:28
 4. Njerėz me nevoja neurotike, Interpretimi i ėndrrave dhe ndjenja e inferioritetit
  Nga J@mes nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-07-2004, 16:53
 5. Torbėn e ėndrrave qė nuk e hapi kurrė, e mori me vete!
  Nga ALBA nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-05-2004, 09:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •