Close
Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314
Duke shfaqur rezultatin 261 deri 280 prej 280
 1. #261
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  aaaa shume me pelqejn lakroret ....

 2. #262
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Tetke moj tetke te erdhi cupka tende prape je qe je me bej ca petulla te fshira
  te puth edhe pse ......

 3. #263
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  edhe une dua ca petulla te fshira... teta, i ben dot per te dyja?

  ciao Helen

 4. #264
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  edhe une dua ca petulla te fshira... teta, i ben dot per te dyja?

  ciao Helen
  I ben Teta per cupat e saj si jo
  ola SMILE

 5. #265
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime nė 145 postime
  U kenaqem shume...hengrem lakrore shume te mire bashke me miqt e me mikeshat e mija qe kishin erdhur nga qytete e shtete te ndryshme,pime dhalle,e hengrem embelsira...

 6. #266
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  Tetke moj tetke te erdhi cupka tende prape je qe je me bej ca petulla te fshira
  te puth edhe pse ......
  Cupe e nenes!Vertet je ne Korce?Te pres pa tjeter degjoveeee....ku je?

 7. #267
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Cupe e nenes!Vertet je ne Korce?Te pres pa tjeter degjoveeee....ku je?
  Mos u beni kaq krahinore ,ne e kemi lene ne Gusht per lakrorin ,apo jo?
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 8. #268
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Cupe e nenes!Vertet je ne Korce?Te pres pa tjeter degjoveeee....ku je?
  Teta mire do ishte te jem ne korce po nuk jam jo jam ne krete tani per tani ....
  te puth

 9. #269
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-05-2011
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  30
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Wink

  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  He miq te dashur!Sot ne oren gjashte eshte festa e lakrorit ne qytetin tim te bukur e te dashur...urdheroni kush ka mundesi se vertet eshte bukur e hame edhe nga nje cope lakror me sac...ndoshta e shikoni edhe ne televizor!
  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii do doja ja sa te shkoj ne shqipri tme bej mami cdo dit lakror

 10. #270
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga ajzberg Lexo Postimin
  Mos u beni kaq krahinore ,ne e kemi lene ne Gusht per lakrorin ,apo jo?
  Ajzberg!Ti hajde se ne gusht kemi festen e birres kurse e lakrorit u be...kur te vish te ben teta lakror me dy pete me sac sa te kenaqesh!

 11. #271
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Jam i9 sigurte se ti Pranvera e ben lakrorin shume te mire.

  Pyetje.

  Lakrori dhe Flija me Rena a eshte e njejta?
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 12. #272
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  59
  38 falenderime nė 29 postime
  Pėrgjigjen e merr pasnesėr rreth orės 14 e 74 minuta...ehehehehe...

  Teta Vera nuk e bėn vetė lakrorin por nusja e djalit.Teta Vera i vė vetėm saēin...ahahahaha...

 13. #273
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga Besoja Lexo Postimin
  Pėrgjigjen e merr pasnesėr rreth orės 14 e 74 minuta...ehehehehe...

  Teta Vera nuk e bėn vetė lakrorin por nusja e djalit.Teta Vera i vė vetėm saēin...ahahahaha...
  Hahaha!Beso!Lakroret i bej vete edhe sacin vete se te rejat jane per zbukurime mo djale...eja per festen e birres Beso!

 14. #274
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Cfare dite na keshillon Pranvera, diten e fundit, me date 15 apo me para? Po neper hotele ka vend?

  Grazie!

 15. #275
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime nė 145 postime
  Bamba!Eja ne 11 gusht eshte festa e birres!Ka edhe hotele po edhe shtepi kemi...urdheroni!

 16. #276
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime nė 145 postime
  Pershendetje sofra...si nuk shoh nje korcar/e ketej oreeee.Ejani ne Korce se eshte bukur edhe e kete stine!

 17. #277
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-05-2013
  Postime
  215
  Faleminderit
  10
  22 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Miresevini ne sofren Korēare.Ju pelqen lakrori me sac?

  Pershendes te gjithe shqiptaret kudo qe jane e sidomos korcaret!

 18. #278
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime

  Pėr: Miresevini ne sofren Korēare.Ju pelqen lakrori me sac?

  Kam provuar njehere tek zgara korēare nje lakror, kujtoja se ishte me qumesht dhe me sheqer si e bejme ne andej nga myzeqeja, qe quhet ndryshe edhe qumeshtor, nejse, moren te gjithe lakror dhe thashe ta provoja njehere, mezi e shtyva, as i kripur nuk ishte, as mbushje nuk kishte.

  Per mua lakrori pe korēe eshte kot fare. Kurse gjirot i beni te mira bre tine.
  Kurse kerrnackat, thashe se kushedi ēfare ishin, kur ne fakt ishin qofte te vogla dhe te zgjatura, ēa paskeni qene ju korēaret per te krijuar patenta dhe trademark, keni pushtuar bizneset gjithandej bre tine.

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar xfiles pėr postimin:

  pranvera bica (23-04-2018)

 20. #279
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Miresevini ne sofren Korēare.Ju pelqen lakrori me sac?

  Hahaha xfiles!Po ti eja te te coj une te hash lakror me sac ...mos shko tek ata qe nuk jane profesioniste!

 21. #280
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  291
  Faleminderit
  15
  33 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Miresevini ne sofren Korēare.Ju pelqen lakrori me sac?

  lakrori vetem me sac duhet bere
  po nuk e bere me sac eshte blasfemi hahaha

Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314

Tema tė Ngjashme

 1. Tė mėsosh aktrimin njėherėsh me abetaren
  Nga TiLoNcE nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 10:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •