Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 44 prej 44
  1. #41
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Citim Postuar më parë nga DI_ANA Lexo Postimin
    Jo shkollat xhamia pasi ato nuk mund te bejne gjithçka! Eshte edukata e marre nga familja si fillim dhe pastaj eshte vete karakteri i personit.
    Sot bota ka plot mjete per te mos ngelur shtatzane.Dhe nqs nje dite kjo gje ndodh atehere mendoj se njerezit duhet te pranojne pergjegjesite dhe jo te zgjedhin abortin dhe as te abandonojne femijen neper jetimore.
    Pershendetje Di_ana

    Une mendova ne shkolla te mesme te flitet per pasojat , kurse familja qdo dite e me pak ka kontroll mbi femijet .

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar më parë nga xhamia Lexo Postimin
    Pershendetje Di_ana

    Une mendova ne shkolla te mesme te flitet per pasojat , kurse familja qdo dite e me pak ka kontroll mbi femijet .
    Shkolle e mesme?! Ca thu mo. Keta kalamajt e sotem e duan edukaten seksuale qe ne fillore lol. Gjer ne shkolle te mesme eshte vone shume.
    Feelings change - memories don't.

  3. #43
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Citim Postuar më parë nga dea_07 Lexo Postimin
    Shkolle e mesme?! Ca thu mo. Keta kalamajt e sotem e duan edukaten seksuale qe ne fillore lol. Gjer ne shkolle te mesme eshte vone shume.
    Ke te drejte por ateher veshtir qe lejojne prinderit nje gje te tille per ti mesuar femijet e tyre .

  4. #44
    100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
    Anëtarësuar
    04-12-2006
    Vendndodhja
    Texas USA
    Postime
    291
    Citim Postuar më parë nga miska Lexo Postimin
    “Femija” jashte martese nuk ka fajin e pakujdesise se 2 personave “te pandergjgjshem” – e them kete sepse cdogje ne jete duhet vepruar me kujdes duke mos pasur pasoje (femijen e padeshiruar) dhe menjehere aborti (jam kunder abortit)..
    …per keto qe tradhtojne dhe nuk duan te duken vjen pasoja…do pyesja -- pse meshkujt kerkojne dicka tjeter, dick ate re…kur ate gje e gjejne te vet gruaja e ti..?
    Lind pyetja pse te tradhtosh…?

    Nuk eshte Pun Tradhetie thjesh defrim i momentit , nuk eshte fjala je i martuar apo / beqar/e , e ke te nevojshme seksin per momentin , "Dashuria Sjell seksin , por seksin e ben me kedo ... "
    BanDa-BuTueSi

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •